Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pohotovostní šitíčko 249 CZK  25% 

Známe to všichni. Roztržené kalhoty, tričko nebo šaty ve chvíli, kdy jsme mimo domov a vůbec se nám to nehodí. V takové chvíli nás zachrání pohotovostní šitíčko, které s sebou lze nosit do práce i na cesty. Tato šicí sada zahrnuje vše, co bychom mohli potřebovat. Je skvělá pro rychlé opravy oděvů. Uvnitř vkusné krabičky se nachází 6 barevných nití, skládací nůžky, páráček, sada jehel, zavírací špendlíky různých velikostí, náprstek, 11 různých knoflíků (klasické a kovové) a 2 návlekače nití.


Pohotovostní šitíčko se nabízí jako skvělý dárek pro vaše blízké. Můžete jím potěšit maminku, babičku či kamarádku. Protože tyto drobnosti si člověk sám většinou nekoupí a jako dárek nejenže potěší, ale hlavně se osvědčí.


Efektivní a praktický doplněk jak ochránit přízi a poskytnout jí kvalitní uskladnění. Tento pevný a snadno omyvatelný set tašek ocení začátečník, ale i profesionál. Nabídnou dostatek úložného prostoru pro několik klubek vlny a dalších potřebných pomůcek. Tašky mají po bocích kapsy na umístění různých doplňků a z horní strany očko, přes které může být vlna vedena při pletení nebo háčkování přímo z tašky. Jednoduše ideální řešení pro přenášení a uskladnění všeho co potřebujete.
Barva: Růžová
Typ: Taška na příze
Počet v balení (ks): 3
Země původu: Čína

Sada 9 nádherných háčků na háčkování od DROPS Pro Circus.
Háčky mají 13 cm a sada obsahuje velikosti:
2, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5 a 6.0 mm
Země původu: Evropská unie
Počet v balení (ks): 9

Veselý design tašky Polka Dots upoutá pozornost, zatímco samotná taška nabídne dostatek úložného prostoru pro několik klubek vlny a dalších doplňků. Hlavní vnitřní přihrádka je vhodná k umístění velkých pletacích jehel a další dvě malé kapsy jsou ideální na malé jehly a jiné doplňky. Kromě toho má taška na jedné straně očko, přes které může být vlna přímo z tašky vedena při pletení nebo háčkování. Další vnější přihrádka nabízí extra prostor pro doplňky, jako jsou nůžky a jiné pomůcky.
Typ: Taška na příze
Země původu: Německo
Barva: Černá
Počet v balení (ks): 1