Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pro všestranné posilování, robustní a skladný, s počítačem, nastavitelná zátěž, tichý chod. Produkt roku 2017!. Stepper inSPORTline Twist Big s možností nastavení zátěže a tichým chodem má boční nášlap, gumové úchyty i výškové polohování přední části, takže s ním skvěle a rozmanitě procvičíte celé tělo – boky, stehna, břišní, prsní, zádové svalstvo i ruce. Na stepperu imitujete chůzi do schodů, ale šetříte přitom klouby. Twist pohyb do stran Vám pomůže zhubnout v problémových partiích. Jistě oceníte i posuvné pedály stepperu a jeho kompaktní tvar usnadňující skladování.

inSPORTline BIG pro Vaši kondici a každodenní dobrý pocit

Uživatelky potvrzují, že stepper Twist Big dokáže rychle zlikvidovat kilogramy nabrané po porodu. Na domácí trénink, zpočátku jen 5minutový, si najde čas každý – třeba u televizních zpráv nebo v kuchyni. Zpevnění stehen a zadečku na stepperu je vítané i pro další sporty: běh, lyžování či inline brusle. K tomu díky „twistování“ na stepperu brzy zazáříte v sexy přiléhavém oblečení, což Vám zajisté zvedne sebevědomí. A o to přece jde!Technický popis:


Nastavitelná zátěž
Řemenový systém odporu
Computer zobrazuje: čas cvičení, počet kroků, spotřebu kalorií, scan
Maximální výška cvičence: bez omezení
Nosnost: 100 kg, hmotnost: 9 kg
Užitná délka nášlapu: 31 cm (velikost obuvi 46)
Rozměry: d. 48 cm × š. 42 cm × v. 21 cm
Rozměry balení: d. 50 cm × š. 26 cm × v. 55 cm
Kategorie HC (dle normy EN957): vhodné pro domácí využití

Stepper s nastavitelnou výškou kroku.. Mini Stepper Spartan s nastavitelnou výškou kroku vás dostane do kondice. Vestavěný computer zobrazuje čas cvičení, počet kroků a spotřebu kalorií. Mini Stepper Spartan je doporučován pro běžné domácí použití.Technický popis:


nastavitelná výška kroku
hydraulické tlumiče
computer zobrazuje: čas cvičení, počet kroků, spotřebu kalorií, scan (automatické přepínání ukazatelů)
hmotnost: 6 kg
maximální doporučené zatížení: 100 kg
rozměry: D38,5 x Š31 x V17cm
kategorie HC (dle normy EN957) - vhodné pro domácí použití

Stepper základní třídy, malý, skladný, s nastavitelnou výškou kroku, má počítač, hydraulické tlumiče, tichý chod. Podporuje hubnutí!. Malý, lehký, účelný – takový je mini stepper inSPORTline Cylina. Díky této šikovné, odolné a navíc krásné pomůcce se v českých domácnostech konečně začalo cvičit s radostí. Uvidíte, že i Vám se brzy podaří posílit vnitřní, vnější části stehen i další svaly. Stepper nahrazuje šlapání do schodů, ale má hydraulické tlumiče a pohyb na něm je mnohem šetrnější ke kloubům. A také bezpečnější, protože Vám nehrozí pád nebo uklouznutí jako na schodišti. Stepper oceňují i lidé s bolestmi zad, kteří nemohou dělat náročnější sporty. Výšku kroku nastavíte podle svých potřeb a hned můžete začít trénovat. Třeba s hudbou nebo u televizních zpráv.

3 hlavní přínosy stepperu Cylina:


Zvyšuje kondiční vytrvalost
Podporuje hubnutí
Posiluje srdce a plíce
Technický popis:


Nastavitelná výška kroku
Computer zobrazuje: čas cvičení, počet kroků, spotřebu kalorií, scan (automatické přepínání ukazatelů)
Maximální výška cvičence: bez omezení
Nosnost: 100 kg, hmotnost: 7,5 kg
Rozměry: d. 32,5 cm × š. 42 cm × v. 38 cm
Rozměry balení: d. 36 cm × š. 46 cm × v. 25 cm
Materiál: ocel, ABS, polypropylen, PVC

Malý, skladný, s nastavitelnou výškou kroku, má počítač, hydraulické tlumiče, tichý chod. Zlepšuje kondici!. Mini twist stepper inSPORTline Jungy s možností nastavení výšky kroku a tichým chodem Vám posílí nejen stehna, ale díky twist pohybu do stran také boky a břišní svaly. Stepper nahrazuje nudné, nicméně účinné šlapání do schodů, přičemž je šetrný ke kloubům. Model Jungy navíc podporuje hubnutí v problémových partiích. Jistě oceníte hydraulické tlumiče, jimiž je vybaven, a možnost nastavení výšky kroku.

 

Co získáte cvičením na stepperu Jungy?


Zvýšení kondiční vytrvalosti
Štíhlejší postavu, např. po porodu
Prevenci onemocnění srdce a plic
Technický popis:


Nastavitelná výška kroku
Computer zobrazuje: čas cvičení, počet kroků, spotřebu kalorií, scan (automatické přepínání ukazatelů)
Maximální výška cvičence: bez omezení
Nosnost: 100 kg, hmotnost: 8 kg
Rozměry: d. 35 cm × š. 40,5 cm × v. 37 cm
Rozměry balení: d. 42 × š. 23 × v. 46 cm
Materiál: ocel, ABS, polypropylen, PVC

Hydraulické tlumiče, robustní konstrukce, skládací mechanismus, transportní kolečka, computer zobrazující řadu informací, tichý chod.. Stepper inSPORTline Bailar patří mezi základní domácí cvičební pomůcky pro posílení vnitřních a vnějších částí stehen. Zařízení nahrazuje šlapání do schodů a pohyb na něm je mnohem šetrnější na klouby. Použitá technologie hydraulických tlumičů pak zaručuje komfortní trénink. 

Stepper inSPORTline Bailar nabízí 12 úrovní obtížnosti, kterou lze jednoduše měnit pomocí otočných nastavitelných prvků na horních části pístů. Tep je měřen pomocí snímačů v rukojeti. Ta je vytvarovaná pro optimální polohu těla a pro potřebu se držet během cvičení. Nosnost zařízení je dostatečných 120 kg. Praktičnost stroje podtrhují pedály s velkou, protiskluzovou nášlapnou plochou, kolečka pro jednodušší transport a polohovatelný držák na láhev.

Dále lze pro úsporu místa v domácnosti stepper složit na minimální délku. Stroj je kompatibilní téměř se všemi značkovými modely bezdrátových snímačů tepu. Cvičení na stepperu inSPORTline Bailar přinese zvýšení kondiční vytrvalosti. Pravidelné používání stroje podporuje hubnutí a posiluje činnost srdce a plic. Technický popis:


hydraulické tlumiče
12 úrovní obtížností cvičení
ergonomická rukojeť
snímače tepu v rukojeti
pedály s velkou, protiskluzovou nášlapnou plochou
přijímač signálu z bezdrátového snímače tepu, kompatibilní téměř se všemi značkovými modely bezdrátových snímačů (bezdrátový snímač není součástí balení)
lze složit pro úsporu místa
transportní kolečka
polohovatelný držák na láhev
computer zobrazuje: čas cvičení, počet kroků, spotřebu kalorií, scan
maximální výška cvičence: bez omezení
výška kroku: 26 cm
nosnost: 120 kg
rozměry: d82 x š62 x v133 cm
rozměry ve sklopeném stavu: d35 x š62 x v160 cm
rozměry balení: d82 x š50 x v21 cm
hmotnost: 23,8 kg
materiál: ocel, ABS (materiál odolný vůči mechanickému poškození, tuhý, houževnatý, zdravotně nezávadný), polypropylen, PVC, nylon
cvičení pohyby nahoru a dolů
kategorie HC (dle normy EN957) určen pro domácí využití

Stepper HMS S 8004 je multifunkční cvičební pomůcka. Pohyb nášlapů Vám pomůže získat elegantní, štíhlé a pevné tělo a zadek a to bez námahy kloubů. Kromě samotného stepperu má tento model i stojan s držáky a 2 expandéry k procvičení i vrchní partie těla. Tento model je také specifický možností nastavení výšky kroku. Cvičení na tomto stroji je vhodné pro ženy a muže všech věkových kategorií. Jde o efektivní a rychlé spalování tuků a zároveň posilování svalů a zlepšení kondice.
 
Funkce:

Stroj k procvičení svalů nohou a hýždí
Sloup s držadly a s regulací výšky
Nastavení odporu
Počítač: čas, opakování, počet opakování za minutu, kalorie, scan

Parametry:

2 hydraulické nášlapy
Maximální zatížení: 100 kg
Rozměr:- délka: 40 cm- šířka: 43 cm- výška: 126 cm
Váha: 10,3 kg

Barva podle výrobce: Zelená
Barva: Zelená
Země původu: Čína
Výška (cm): 126.0
Délka (cm): 40.0
Nosnost: 100 kg
Sezóna: 2021
Hmotnost netto (kg): 10.3
Šířka (cm): 43.0

Malý a elegantní stepper, se kterým díky pravidelnému cvičení můžete získat elegantní, štíhlé a pevné tělo a zadek. Pohodlné cvičení poskytují široké neklouzavé nášlapy. Pravidelný trénink urychlí spalování tuků na stehnech, bocích a kolem pasu. Trénink dále posiluje svaly kyčlí, stehen, svaly dolních končetin, hýždě a břišní svaly. Cvičení je vhodné pro ženy a muže všech věkových kategorií. Jde o efektivní a rychlé spalování tuků a zároveň posilování svalů a zlepšení kondice.
Funkce:

Stroj k cvičení svalů nohou a hýždí
Počítač: čas, opakování, počet opakování za minutu, kalorie, scan

Parametry:

2 hydraulické nášlapy

Rozměr:

délka: 36 cm
šířka: 31,5 cm
výška: 20 cm
Maximální zatížení: 100 kg
Váha: 7.3 kg

Barva podle výrobce: Černá
Barva: Černá
Země původu: Čína
Výška (cm): 20.0
Délka (cm): 36.0
Nosnost: 100 kg
Sezóna: 2021
Hmotnost netto (kg): 7.3
Šířka (cm): 31.5

Stepper HMS S 3096 je multifunkční cvičební pomůcka. Twist pohyb vám pomůže získat pevný zadek a to bez námahy kloubů. Kromě samotného stepperu má tento model také 2 rukojeti a 2 expandéry k procvičení i vrchní části těla. Tento model je také specifický možností nastavení výšky kroku. Obecně je cvičení na těchto strojích vhodné pro ženy a muže všech věkových kategorií. Jedná se o efektivní a rychlé spalování tuků, posilování svalů a zlepšení kondice.Funkce:časopakovánípočet opakování za minutukaloriescanParametry:stroj na cvičení svalů nohou a hýždídva držáky s regulací výšky: 102 – 138 cmnastavení výšky kroku2 hydraulické nášlapydélka: 41,5 cmšířka: 46 cmvýška: 138 cmdélka protiskluzového povrchu: 31,5 cmšířka pedálu: 12,5 cmvzdálenost mezi pedály: 20 cmvýška kroku: 18 cmmaximální zatížení: 100 kgváha: 9,5 kg
Barva podle výrobce: Zelená
Barva: Zelená
Země původu: Čína
Výška (cm): 138.0
Délka (cm): 41.5
Nosnost: 100 kg
Sezóna: 2021
Hmotnost netto (kg): 9.5
Šířka (cm): 46.0

Malý a elegantní stepper, se kterým díky pravidelnému cvičení můžete získat elegantní, štíhlé a pevné hýždě. Výhodou tohoto modelu je možnost nastavení výšky kroku. Pohodlné cvičení poskytují široké neklouzavé nášlapy. Pravidelný trénink na stepprech urychlí spalování tuků na stehnech, bocích a kolem pasu. Trénink dále posiluje svaly kyčle, stehna (D quadriceps a biceps), svaly dolní končetiny, hýždě a břišní svaly. Cvičení na těchto strojích jsou vhodné pro ženy a muže všech věkových kategorií. Jde o efektivní a rychlé spalování tuků a zároveň posilování svalů a práci na zlepšení kondice.
 
Funkce:

Stroj k cvičení svalů nohou a hýždí
Nastavení výšky kroku

 
Počítač:

Čas
Počet kroků
Počet opakování za minutu
Kalorie
Sken

 
Parametry:

2 hydraulické nášlapy
Maximální zatížení: 100 kg

Země původu: Čína
Set: Ano

Step na aerobik HMS AS003 je skvělý pomocník k Vašemu funkčnímu tréninku. Zajímavý barevný design, 2 stupňová regulace výšky stepu a skvělý protiskluzový povrch jsou těmi hlavními parametry tohoto produktu. Díky i těmto vlastnostem je maximální zatížení až 100 kg.
 

Materiál: Plast
Dvoustupňová regulace výšky

Adaptér součástí: Ne
Země původu: Čína
Napájení: Ne
Barva: Zelená
Hmotnost netto (kg): 2.15
Nosnost: 200 kg
Výška: 10 cm
Výška: 15 cm
Délka: 67 cm
Šířka: 27 cm
Barva podle výrobce: Green