Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Klasické voskovky ArtBerry® na bázi včelího vosku. Ten zaručuje měkké psaní. Kulatý tvar s průměrem 7 mm. V balení je 8 ks barev. Voskovky jsou obalené papírovým obalem. Také jsou odolné vůči lámání. Vhodné pro kreslení na papír a lepenku. Jasnost malování se ani po čase neztrácí díky komponentům zajišťujícím UV ochranu. Evropský certifikát kvality zaručuje absenci toxických částí.

Balení voskovek s dvanácti pestrými barvami upoutají především svou odolností vůči lámání a jasností barev, která se neztrácí ani po čase. Složení na bázi včelího vosku zajišťuje měkké a pohodlné kreslení. Pokud vám 12 barev přijde málo, nabízíme také variantu s 24 barvami. Vlastnosti voskovek Erich Krause Artberry 12 ks Klasické voskovky ArtBerry® na bázi včelího vosku. Ten zaručuje měkké psaní. Kulatý tvar s průměrem 7 mm. V balení je 12 ks barev. Voskovky jsou obalené papírovým obalem. Také jsou odolné vůči lámání. Vhodné pro kreslení na papír a lepenku. Jasnost malování se ani po čase neztrácí díky komponentům zajišťujícím UV ochranu. Evropský certifikát kvality zaručuje absenci toxických částí.

Sada 24 ks voskových pastelek. Voskovky mají kulaté tělo.

Sada 12 barevných voskovek s dlouhou životností vhodné pro děti od 3 let. Voskovky jsou trojhranné a tělo mají pokryté papírem. Vosk je měkký a nezanechává stopy na rukou. Barvy lze překrývat či používat techniku škrábání pro překreslování reliéfního povrchu. Jeden konec voskovky je do špičky a druhý je plochý. Průměr voskovek: 8-11 mm.

Sada 12 ks voskových pastelek. Voskovky mají kulaté tělo.

Sada 24 voskovek ArtBerry®. Každá voskovka je zabalena v papírovém obalu tak, aby ruce zůstaly čisté. Jsou vhodné pro kreslení na papír či lepenku. Jsou výbornou alternativou pastelek. Vyrobeny z včelího vosku, který je pro dítě zcela neškodný. Průměr voskovky je 7 mm. Jsou odolné vůči lámání. Díky UV ochraně zachovají svůj jas po dlouhou dobu. Pomáhají rozvíjet jemné motorické dovednosti a kreativní myšlení.

Sada 12 barevných voskovek vhodné pro děti od 3 let. Voskovky jsou trojhranné a tělo mají pokryté papírem. Vosk je měkký a nezanechává stopy na rukou. Barvy lze překrývat či používat techniku škrábání pro překreslování reliéfního povrchu.

Sada 6 ks voskových pastelek. Voskovky mají kulaté tělo.

Sada 18 barevných voskovek vhodné pro děti od 3 let. Voskovky jsou trojhranné a tělo mají pokryté papírem. Vosk je měkký a nezanechává stopy na rukou. Barvy lze překrývat či používat techniku škrábání pro překreslování reliéfního povrchu. Průměr voskovek: 9 mm.

Sada 24 barevných voskovek s dlouhou životností vhodné pro děti od 3 let. Voskovky jsou trojhranné a tělo mají pokryté papírem. Vosk je měkký a nezanechává stopy na rukou. Barvy lze překrývat či používat techniku škrábání pro překreslování reliéfního povrchu. Jeden konec voskovky je do špičky a druhý je plochý. Průměr voskovek: 8-11 mm.