Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vysokopevnostní pěnová páska 3M VHB 4936 je určena pro náročné spoje. Měkká přizpůsobivá pěna dokonale přilne i na strukturovaných površích. Je odolná vůči migrujícím plastifikátorům (změkčovadlům) z měkčených plastů (PVC). Výborně vyplňuje nerovnosti a tlumí vibrace. Odolává exteriérovým podmínkám, snáší extrémní teploty. Těsní a izoluje. Rychle a čistě vytváří dlouhodobě spolehlivé spoje.

Páska je určena pro povrchy s vysokou povrchovou energií (HSE): nelakované kovy, sklo, dřevo, kámen, keramika apod.; i se střední povrchovou energií¨(MSE): kovy lakované nevypalovanými barvami, plasty vyjma LSE, přírodní tkaniny apod.

3M VHB 9473 je vysokopevnostní tenká čirá páska pro náročné spoje. Tlumí vibrace. Odolává exteriérovým podmínkám, snáší extrémní teploty (krátkodobě až 260 °C) a jejich prudké změny. Těsní a izoluje. Rychle a čistě vytváří dlouhodobě spolehlivé spoje. Páska je určena pro podklady s vysokou povrchovou energií (HSE): nelakované kovy, sklo, některé plasty apod.

Vysokopevnostní pěnová páska 3M VHB 4956 je určena pro náročné spoje. Měkká přizpůsobivá pěna dokonale přilne i na hrubších strukturovaných površích. Je odolná vůči migrujícím plastifikátorům (změkčovadlům) z měkčených plastů (PVC). Výborně vyplňuje nerovnosti a tlumí vibrace. Odolává exteriérovým podmínkám, snáší extrémní teploty. Těsní a izoluje. Rychle a čistě vytváří dlouhodobě spolehlivé spoje. Páska je určena pro povrchy s vysokou povrchovou energií (HSE): nelakované kovy, sklo, dřevo, kámen, keramika apod.; i se střední povrchovou energií (MSE): kovy lakované nevypalovanými barvami, plasty vyjma LSE, přírodní tkaniny apod.

Univerzální protiskluzná páska 3M Universal Anti-Slip Tape je tvořena vysoce odolnými brusnými částicemi, které jsou kvalitním a trvanlivým lepidlem přilepeny k plastickému podkladu. Páska je odolná vůči oděrům, má dlouhou životnost a na suchých površích je vysoce stabilní a pevná bez vzniku vrásnění, točení nebo odlepování. Je vhodná na širokou řadu povrchů včetně kovu, betonu a většinu porézních povrchů. Je určena pro suché, vlhké i mastné podlahy v průmyslových i komerčních zónách - všude tam, kde je potřeba zvýraznit riziková místa a eliminovat pády.

Balicí polypropylenová páska s oboustranně orientovanými vlákny opatřená akrylovým lepidlem, diky kterému se páska bezhlučně odvíjí a vydrží přilepená i na kartonech vystavených extrémně nízkým teplotám.

PET flísová páska s kaučukovým lepidlem pro ovíjení kabelů či polepování povrchů za účelem tlumení nežádoucích zvuků. Odolná proti abrazi. Lze trhat rukou. Teplotní odolnost -40°C - 105°C.

Čirá polyuretanová folie s jednostranným nánosem vysoce odolného akrylového lepidla vhodného i pro exteriérové použití. Vodotěsná, voděodolná.

Korekční lak Extra. Lak na papíře rychle zasychá. Skvělý pomocník pro překrytí jakéhokoliv typu inkoustu a barvy. Aplikuje se pomocí měkkého kartáčku. Jedna aplikace zajistí neprůhlednou vrstvu. Stal se nejúčinnějším a nejekonomičtějším produktem na trhu. Odolný proti mrazu. Složení na bázi rozpouštědla. Před aplikací dobře protřepejte, aby kovová kulička uvnitř tekutinu dobře promíchala.

Korekční páska Arctic White. Šířka pásky: 4,2 mm. Délka pásky: 8 m. Tato korekční páska je ideální pro rychlou a přesnou opravu textu. Vhodné na překrytí jakéhokoliv inkoustu a barvy. Složení na bázi rozpouštědla. Okamžitě na papíře schne. Po opravě textu je možné na korekční pásku psát. Je vybavena kontrolním systémem, pokud je třeba pásku utáhnout. Má navíc gumovou rukojeť pro pohodlné držení. Vhodné pro leváky i praváky.

Korekční lak Extra. Lak na papíře rychle zasychá. Skvělý pomocník pro překrytí jakéhokoliv typu inkoustu a barvy. Aplikuje se pomocí houbičky. Jedna aplikace zajistí neprůhlednou vrstvu. Stal se nejúčinnějším a nejekonomičtějším produktem na trhu. Odolný proti mrazu. Složení na bázi rozpouštědla. Před aplikací dobře protřepejte, aby kovová kulička uvnitř tekutinu dobře promíchala.