Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vhodné na varné desky:

Vhodné na varné desky:

Vysoce kvalitní měkká láhev na nápoje Trimm GEL-FLASK-H 350 s objemem 0,35 litru. Nejuniverzálnější způsob pro udržení pravidelné hydratace na dlouhých i krátkých tratích při tréninku i při závodě. Díky snadnému pití z těchto typů lahví ušetříte energii na sání tekutiny. Pokud láhev stisknete, její obsah Vás automaticky zavlaží. Při nošení nedochází k pravidelnému šplouchání tekutiny.

Vysoce kvalitní vodní rezervoár Trimm HYDRA s objemem 2,5 litru je použitelný téměř v jakémkoli batohu s přípravou na vodní rezervoár. Horní otvor Slide - T umožňuje snadné plnění a vyprazdňování vaku a samozřejmě i jeho čištění. Bude se Vám hodit na túře i při sportu,kdy se potřebujete snadno a rychle napít.

Láhev 24Bottles 598 CZK  -14% 
Urban Bottle je ikonická netepelná a opakovaně použitelná láhev na vodu.
- Hmotnost: 117 g
- 500 ml
- Hermetické silikonové těsnění
- Rychlé otevírání
- průměr ø 6,5 cm - ø ústí 3,3 cm - výška 21 cm
Materiál: 18/8 potravinářská nerezavějící ocel 100% bez BPA, bez ftalátů, bez toxinů

MIA THERMO je láhev od Elite, která je celá vyrobena z nerezové oceli, ideální na sport i každodenní použití. Kromě toho, že je zcela bez plastů, je schopna udržovat nezměněnou teplotu horkých nápojů až 12 hodin a studených až 24 hodin.
Objem : 550 ml
Materiál : Nerezová ocel
Barva podle výrobce : Black
Země původu : Čína
Průměr : 73 mm
Barva : Černá

DEFACTO Water Bottle 219 CZK  -33% 
Water Bottle

První závodní termo láhev z nerezavějící oceli AISI 304 s vakuovou izolací. Uchovává nápoje studené nebo teplé až 12 hodin. Nový uzávěr s měkkým gumovým push/pull ventilem pro snadnější pití a vyšší průtok kapaliny a s ochranným krytem. V ceně je i volnočasový víko.
Země původu : Čína
Materiál : Inox
Barva podle výrobce : Silver Glossy
Objem : 550 ml
Barva : Stříbrná

Měj svůj pitný režim pod kontrolou. Termoska MAUL 1000 ti bude skvělým parťákem na sport i výlety po celý rok. Svůj oblíbený horký či chlazený nápoj tak můžeš mít vždy a všude po ruce. Vlastnosti: Vyrobena z nerezové oceli Objem 1000 ml Díky vakuové izolaci spolehlivě udrží nápoje teplé nebo studené po dlouhou dobu Zúžené hrdlo umožní snadné nalévání a víko poslouží jako praktický hrníček

Ideální sada pro časovky a triatlon Souprava Crono CX Fiberglass je sada držáku a láhve navržená a vyrobená tak, aby zajistila maximální aerodynamické vlastnosti, ideální na časovky a triatlon. Je to nejpoužívanější aerodynamické vybavení týmů World Tour. Vývin a testování ve větrném tunelu Vícenásobné testy v aerodynamickém tunelu při navrhování umožnily zefektivnit všechny povrchy s cílem získat bezprecedentní aerodynamické výsledky. Exkluzivní spojovací systém, vyvinutý ad hoc, umožňuje stabilní a bezpečné uchopení láhve i při vysoké rychlosti jízdy, která je typická pro časovky. Aerodynamická úprava Láhev má povrchovou úpravu s efektem rychlosti, která je ideální pro zlepšení aerodynamického průniku. Není žádným překvapením, že tato sada je jednou z nejpoužívanějších mezi profesionálními triatlonovými sportovci a většiny týmů WorldTour. Tekutina proudí jen jemným dotykem ruky na tělo láhve, které je stlačitelné. Obsahuje vzduchotěsnou trysku, která zabraňuje náhodnému rozlití tekutiny, i když je láhev dnem vzhůru. Zajišťuje také stejnosměrný a vydatný průtok tekutiny, přibližně 47 ml / s. Velký odpor Držák na láhev Kit Crono CX Fiberglass je vyroben v monokokové struktuře s vyztuženým vláknem, vysoce odolným materiálem. Byl pečlivě navržen tak, aby co nejvíce snížil ty prvky, které nejsou namáhány, a naopak vyztužil ty oblasti, které ve skutečnosti jsou, aby byla zajištěna vysoká odolnost a životnost. Vyhovuje předpisům UCI Produkt, který je v souladu s ustanoveními UCI a byl vybrán a používán nejlepšími profesionálními týmy na světě. Vhodná do myčky nádobí (40°C - 104°F) Souprava je vhodná i do myčky na nádobí.
Barva : Černá
Varianta : Crono CX Fiberglass Cage + Aero Bottle
Objem : 500 ml
Hmotnost (g) : 26.4
Barva podle výrobce : Black
Země původu : Itálie