Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Silné stěny,12 hodinové udržování tepla. Snadné čištění Komfort použití.

Dometic Cool Ice CI 55 5765 CZK  -22% 
Chladící box vybaven extrémně účinnou izolací a po vložení chladicích vložek nebo ledových kostek se udrží potraviny, ryby, návnada, zvěřina a jiné pokrmy čerstvé až několik dní. Je vyroben z velmi pevného, ​​nárazuvzdorného plastu a je tedy konstruován do nejnáročnějších podmínek. Tento spolehlivý pasivní chladící box má silnou a hrubou pěnovou izolaci používanou v chladničkách, s unikátním labyrintovým těsněním, které déle udrží chladný vzduch uvnitř a teplý vzduch venku. Rozměry - 570 x 515 x 432 mm, hmotnost - 10,6 kg, hrubý objem - 57,5 ​​l, čistý objem - 56 l. Barva - šedá.
Hmotnost : 10,6 kg
Barva : Šedá
Výška : 43,2 cm
Adaptér součástí : Ne
Délka : 57 cm
Objem : 56 L
Šířka : 51,5 cm
Země původu : Thajsko

Mobicool MCF32 8168 CZK  -22% 
Mobicool MCF40 má nastavitelný teplotní rozsah a rychlé dosažení potřebné teploty. Snadno použitelné rozhraní a digitální monitor teploty umožňují pohodlné chlazení při přesné teplotě. Plně hermetická, kompaktní kompresorová jednotka poskytuje vynikající chladící výkon, zatímco vnitřní LED světlo a odnímatelné víko ještě zvyšují uživatelské pohodlí. Díky ploše a výšce je tento elektrický chladič vhodný pro použití ve stísněných prostorách, jako je například předělaná dodávka nebo na jednoduché naložení do přeplněného kufru vašeho vozidla!
 

Dvojité napájení: porty AC a DC pro napájení jednotky
Snadné přenášení: Robustní rukojeť na přenášení usnadňuje vzít chladničku s sebou
Digitální displej teploty: Digitální displej pro rychlý přehled o nastavení teploty

 

Celkový objem 31 l poskytuje prostor až pro 52 plechovek nebo šest 1,5 l lahví
Výkonná, plně hermetická kompaktní kompresorová jednotka s integrovanou řídící elektronikou
Vejdou se i 1 l láhve na nealkoholické nápoje ve stoje
Samostatná přihrádka na jídlo
Interiérové LED světlo pro použití ve tmě
Nastavitelný teplotní rozsah: +20 °C až -10 °C s digitálním displejem
Odnímatelné víko poskytuje snadný přístup

Délka : 64 cm
Šířka : 58,5 cm
Barva : Modrá
Napájení : 24 V
Výkon : 100 W
Výška : 40,7 cm
Napájení : 12V
Barva : Bílá
Napětí : 12 / 24 / 240 V
Objem : 31 L
Napájení : 240V
Země původu : Německo
Hmotnost : 11,4 kg

Vysoce kvalitní měkká láhev na nápoje Trimm GEL-FLASK-H 350 s objemem 0,35 litru. Nejuniverzálnější způsob pro udržení pravidelné hydratace na dlouhých i krátkých tratích při tréninku i při závodě. Díky snadnému pití z těchto typů lahví ušetříte energii na sání tekutiny. Pokud láhev stisknete, její obsah Vás automaticky zavlaží. Při nošení nedochází k pravidelnému šplouchání tekutiny.

Vysoce kvalitní vodní rezervoár Trimm HYDRA s objemem 2,5 litru je použitelný téměř v jakémkoli batohu s přípravou na vodní rezervoár. Horní otvor Slide - T umožňuje snadné plnění a vyprazdňování vaku a samozřejmě i jeho čištění. Bude se Vám hodit na túře i při sportu,kdy se potřebujete snadno a rychle napít.

Vysoce kvalitní měkká láhev na nápoje Trimm GEL-FLASK-A 500 s objemem 0,5 litru je použitelný na túře i při výkonu sportu, kdy se potřebujete snadno a rychle napít. Díky snadnému pití z těchto typů lahví ušetříte energii na sání tekutiny. Pokud láhev stisknete, její obsah Vás automaticky zavlaží. Při nošení nedochází k pravidelnému šplouchání tekutiny.

Vysoce kvalitní vodní rezervoár Trimm ARMAX s objemem 1,5 litru je opatřen antibakteriální úpravou. Díky velkému uzávěru je vnitřek rezervoáru volně přístupný a umožňuje tak snadné čištění po použití. Bude se Vám hodit na túře i při sportu, kdy se potřebujete snadno a rychle napít.

Vysoce kvalitní měkká láhev na nápoje Trimm GEL-FLASK-T 600 s objemem 0,6 litru je použitelná na túře i při sportu, kdy se potřebujete snadno a rychle napít. Díky snadnému pití z těchto typů lahví ušetříte energii na sání tekutiny. Pokud láhev stisknete, její obsah Vás automaticky zavlaží. Při nošení nedochází k pravidelnému šplouchání tekutiny.

DEFACTO Water Bottle 349 CZK  -22% 
Water Bottle

Vysoce kvalitní vodní rezervoár s antibakteriální úpravou. Díky „MEGA“ uzávěru je vnitřek rezervoáru volně přístupný a umožňuje tak snadné čištění.