Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Box s objemem 0,5 l se postará o uchování hotového jídla či dalších ingrediencí. Vybraným materiálem je plast . Plastový box poskytuje velmi univerzální využití a vyniká nízkou hmotností. Z boxu vám nic nevyteče, protože má také silikonové těsnění . Box s jídlem můžete ohřívat v mikrovlnné troubě. Nemusíte ztrácet čas mytím boxu, jelikož může i do myčky . Vakuový box zachová svěží a čerstvé potraviny.

Grilovací litinový tál pro grily Landmann Triton 3.0/3.1 a 4.0/4.1


 
- Náhradní set litinových tálů

- Je určen pro grily Triton 3.0/3.1 a 4.0/4.1

- Jednoduše vyměnitelný, snadná manipulace

- Materiál: litina

- Rozměry: 43,5 x 32 x 1,5 cm

Obrázky jsou pouze ilustrativní, avizované výrobky jsou uvedeny v sadě.

Sada příborů, 24 dílů 2187 CZK  -56% 
Zobrazené rozměry se vztahují na celé balení.

SADA PŘÍBORŮ, nerezová ocel, 48dílné - UŠLECHTILÁ OCEL 18/10 - PRO 6 OSOB

SHAKER NA KOKTEJLY 569 CZK  -56% 
SHAKER NA KOKTEJLY - SADA 5 KS - AKTION

Bambus, kromě toho že je to ekologický materiál, bylo prokázáno že je velmi funkční, snadno zpracovatelný, esteticky a extrémně trvanlivý a odolný (bambus je třikrát odolnější vůči jiných druhů dřeva). Kromě toho, bambus je lehký, šetrný k životnímu prostředí a nepoškozuje tělu. Vzhledem k jeho anti-bakteriálním vlastnostem, bambus je materiál široce používán při výrobě kuchyňských potřeb.

Obrázek je pouze ilustrativní, avizované výrobky jsou uvedeny v sadě.

Během okamžiku upeče 6 lahodných koláčů. Vysoce kvalitní pečicí desky s nepřilnavým povrchem. Tepelně odolný kryt a rukojeť. S připraveným k použití a kontrolkou zapnutí/vypnutí. Vybaven ochranou proti tepelnému přetížení. Praktický systém navíjení kabelu. Možnost vertikálního skladování pro úsporu prostoru. Snadné čištění. Protiskluzové nohy. Včetně několika receptů v návodu k použití. Se značkou kvality certifikovanou GS = extra vysoký standard kvality a bezpečnosti. Výkon: 900 W. Napětí: 220 / 240 V.

Zobrazené rozměry se vztahují základnu stojanu.