Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vylepšený AKU vysavač na okna Kärcher WV 6 Plus Multi Edition zapůsobí na uživatele svou flexibilitou, delším chodem baterie a inovativní prodlouženou stěrkou pro ještě rychleji vyčištěná okna bez přerušování. Bez kapání vody, šmouh a leštění. Speciální edice čistí nejen efektivně, ale také stylově. Obsahuje stěrky různých barev, které lze střídat dle nálady či specifických požadavků. Ideální pro odlišení různých povrchů či místností. Dejte vlastní barvu sprchovému koutu, keramickým obkladům i proskleným vitrínám v obýváku. Vždy budete mít jistotu dokonalé hygieny. Okenní vysavač navíc disponuje kromě unikátní odsávací stěrky také mimořádně dlouhou dobu výkonu 100 minut, kterou lze pohodlně kontrolovat na displeji. Úklid si tak můžete vždy pečlivě naplánovat. Zářivě čistá okna zaručuje účinná kombinace rozprašovače se saponátem, utěrky z mikrovlákna a stěrky s vysavačem. K dokonalým výsledkům vám dopomůže také účinné složení koncentrovaného mycího prostředku na okna Kärcher, vždy proto mějte jedno balení v záloze. Pro extrémně efektivní čištění beze skvrn a leštění, navíc bez přímého kontaktu s nečistotami.

Nakupte Stěrka na sklo Blomus VIPO už za 965 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Stěrka na zem Blomus LAVEA - leštěný nerez už za 3019 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Stěrka s držákem na zeď Blomus MODO - černá už za 3295 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Stěrka s háčkem na zeď Umbra FLEX - bílá už za 545 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

Nakupte Stěrka na sklo Umbra BUDDY - bílá už za 375 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

Nakupte Stěrka na sklo Blomus VIPO - krémová už za 965 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Stěrka na sklo Blomus VIPO - modrá už za 965 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Stěrka na sklo Blomus VIPO - růžovošedá už za 965 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Stěrka na sklo Blomus VIPO - černá už za 965 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.