Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Philips Satinelle Essential BRE235/00, 1 ks, Depilace a epilace pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Philips Satinelle Essential BRE235/00 vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou Jak používat: Zvolte typ nástavce a nasaďte jej na základnu. Přístroj zapojte do zásuvky a zapněte. Zvolte rychlost epilace podle toho jestli chcete šetrnější, nebo důkladnější epilaci. Veďte přístrojem pomalé, rovné tahy proti směru růstu chloupků. Používejte na kůži, která je suchá a zbavená veškerých zbytků mastnoty a kosmetických produktů. Pro optimální výsledky držte přístroj ke kůži v pravém úhlu (90°). Chcete-li snížit bolestivost při vytrhávání, pak pomocí druhé ruky kůži jemně napínejte. Při odstraňování chloupků podpaží držte paži zvednutou nahoru, aby byla pokožka napnutá. Pokud jsou chloupky, které chcete odstranit, delší než 3–4 mm, před samotnou epilací je zastřihněte. Používejte pouze za sucha. Hlavici pravidelně čistěte.

Arcocere Professional Wax 1 LED, Epilátory pro ženy, Epilátor Arcocere Professional Wax vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: epilace je dlouhodobá vytrhává chloupky i s kořínkem Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Arcocere Professional Wax 2 LED, Epilátory pro ženy, Epilátor Arcocere Professional Wax vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: epilace je dlouhodobá vytrhává chloupky i s kořínkem Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Rowenta AquaSoft Wet&Dry EP4930F0, 1 ks, Depilace a epilace pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Rowenta AquaSoft Wet&Dry EP4930F0 vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Silk'n Infinity Premium Smooth, 1 ks, IPL epilátory pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Silk'n Infinity Premium Smooth vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Vlastnosti: zanechává pokožku krásně hladkou snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky je účinnější než klasické holení epilace je dlouhodobá přizpůsobuje se konturám těla a tím zajišťuje důkladnější epilaci Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

BEURER IPL 5500 PureSkinPro, 1 ks, IPL epilátory pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor BEURER IPL 5500 PureSkinPro vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Vlastnosti: je rychlejší a důkladnější než klasická depilace snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky epilace je dlouhodobá dodává zdravý a zářivý vzhled vytrhává chloupky i s kořínkem Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

ETA Fenité 8347 90000, 1 ks, IPL epilátory pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor ETA Fenité 8347 90000 vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Vlastnosti: zanechává pokožku krásně hladkou vytrhává chloupky i s kořínkem přizpůsobuje se konturám těla a tím zajišťuje důkladnější epilaci je účinnější než klasické holení dodá pokožce sametovou hebkost Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

BEURER HL 16, 1 ks, Depilace a epilace pro ženy, Vlastnosti: odstraňuje z pleti nechtěné chloupky rychlejší a pohodlnější práce než s klasickou pinzetou funguje na baterii Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

BEURER HL 76 epilátor 1 ks 1863 CZK  -14% 
BEURER HL 76, 1 ks, Epilátory pro ženy, Epilátor BEURER HL 76 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: přizpůsobuje se konturám těla a tím zajišťuje důkladnější epilaci USB nabíjení vytrhává chloupky i s kořínkem Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Braun Face SE912, 1 ks, Čištění pleti pro ženy, Máte pocit, že klasické čištění pomcí gelů, krémů, pěn a podobných produktů vaší pleti nestačí? Nemusíte hned do kosmetického salonu, čisticí elektrický kartáček Braun Face SE912 se postará o hloubkové vyčištění jako z rukou kosmetičky v pohodlí vašeho domova. Odstraní z pleti veškeré zbytky make-upu i odličovacích přípravků, zbaví ji nečistot, kožního mazu i odumřelých kožních buněk a zanechá ji hebkou, dokonale čistou a připravenou vstřebat aktivní složky z jakékoli následující pečující kosmetiky. Sada obsahuje: epilátor na obličej 1 ks pouzdro 1 ks stojánek 1 ks čisticí kartáček 1 ks Vlastnosti: jemně masíruje tvář odstraňuje zbytky make-upu důkladně vyčistí obličej, krk i dekolt Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.