Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Braun Silk-épil 9 S9995, Depilace a epilace pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Braun Silk-épil 9 S9995 vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Sada obsahuje: epilátor na tělo 1 ks Braun FaceSpa čisticí kartáček na obličej 1 ks masážní a čisticí kartáček 1 ks náhradní nástavce 4 ks nabíjecí stanice 1 ks aplikátor 1 ks ochranný kryt 1 ks nabíjecí kabel 1 ks pouzdro 1 ks Vlastnosti: snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky je rychlejší a důkladnější než klasická depilace balení obsahuje příslušenství na obličej dodá pokožce sametovou hebkost čistí pokožku Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Essential BRE225/00, 1 ks, Depilace a epilace pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Philips Satinelle Essential BRE225/00 vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou vyhlazuje a rozjasňuje pokožku je rychlejší a důkladnější než klasická depilace přizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilaci Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Epilator Series 8000 BRE710/00, 1 ks, Depilace a epilace pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE710/00 vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou je rychlejší a důkladnější než klasická depilace nedráždí kůži přizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilaci Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Braun Silk-épil 9 S9300, Epilátory pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Braun Silk-épil 9 S9300 vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Sada obsahuje: epilátor na tělo 1 ks náhradní nástavce 5 ks Braun Face 810 epilátor na obličej 1 ks ochranný kryt 1 ks čisticí kartáček 1 ks nabíjecí kabel 1 ks pouzdro 1 ks Vlastnosti: je rychlejší a důkladnější než klasická depilace nedráždí kůži epilace je dlouhodobá zanechává pokožku krásně hladkou dodá pokožce sametovou hebkost snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky balení obsahuje příslušenství na obličej Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Silk'n EpiTweez, 1 ks, Epilátory pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Silk'n EpiTweez vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou vyhlazuje a rozjasňuje pokožku čistí pokožku je rychlejší a důkladnější než klasická depilace nedráždí kůži Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Braun Silk-épil 9 S990, 1 ks, Epilátory pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Braun Silk-épil 9 S990 vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky epilace je dlouhodobá přizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilaci Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Braun Silk-épil 9 S9030, Epilátory pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Braun Silk-épil 9 S9030 vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Sada obsahuje: epilátor na tělo 1 ks náhradní nástavce 4 ks pouzdro 1 ks Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou je rychlejší a důkladnější než klasická depilace nedráždí kůži snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky epilace je dlouhodobá přizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilaci balení obsahuje příslušenství na obličej Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Braun Silk-épil 9 S9890, Epilátory pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Braun Silk-épil 9 S9890 vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Sada obsahuje: epilátor 1 ks náhradní nástavce 1 ks zastřihovač linie bikin 1 ks čisticí kartáček 1 ks nabíjecí adaptér 1 ks pouzdro 1 ks Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou je rychlejší a důkladnější než klasická depilace nedráždí kůži snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky epilace je dlouhodobá přizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilaci Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Braun Silk-épil 5 5011, Epilátory pro ženy

Braun Silk-épil 3 3031, 1 ks, Depilace a epilace pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Braun Silk-épil 3 3031 vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Sada obsahuje: epilátor na tělo 1 ks jemný nástavec 1 ks čisticí kartáček 1 ks nabíjecí kabel 1 ks Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou je rychlejší a důkladnější než klasická depilace dodává zdravý a zářivý vzhled snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky je účinnější než klasické holení epilace je dlouhodobá USB nabíjení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.