Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Rowenta Skin Spirit EP2900F1, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Rowenta Skin Spirit EP2900F1 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Braun Silk-épil 9 Flex 9020, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Braun Silk-épil 9 Flex 9020 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou vyhlazuje a rozjasňuje pokožku čistí pokožku je rychlejší a důkladnější než klasická depilace epilace je dlouhodobá Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Braun Silk-épil 9 Flex 9100 Beauty Set, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Braun Silk-épil 9 Flex 9100 Beauty Set vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou vyhlazuje a rozjasňuje pokožku odstraňuje odumřelé kožní buňky je rychlejší a důkladnější než klasická depilace epilace je dlouhodobá Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Rowenta AquaSoft Wet&Dry EP4930F0, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Rowenta AquaSoft Wet&Dry EP4930F0 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou přístroj je voděodolný Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Rowenta Easy Touch EP1110F1, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Rowenta Easy Touch EP1110F1 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky je rychlejší a důkladnější než klasická depilace zanechává pokožku krásně hladkou Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Epilator Series 8000 BRE730/10 Wet & Dry, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE730/10 Wet & Dry vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou vyhlazuje a rozjasňuje pokožku je rychlejší a důkladnější než klasická depilace epilace je dlouhodobá Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Rowenta Easy Touch EP1120F1, , Epilátory pro ženy, Epilátor Rowenta Easy Touch EP1120F1 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: je účinnější než klasické holení snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky přizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilaci Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Concept IL3020 IPL Perfect Skin, , IPL epilátory pro ženy, Epilátor Concept IL3020 IPL Perfect Skin vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: je účinnější než klasické holení epilace je dlouhodobá snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

RIO Professional wax heater, , Epilátory pro ženy, Vlastnosti: zanechává pokožku krásně hladkou nedráždí kůži Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Silk'n EpiTweez, , Epilátory pro ženy, Epilátor Silk'n EpiTweez vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou vyhlazuje a rozjasňuje pokožku čistí pokožku je rychlejší a důkladnější než klasická depilace nedráždí kůži Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.