Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Braun Silk-épil 3 3270, Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Braun Silk-épil 3 3270 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou je rychlejší a důkladnější než klasická depilace dodává zdravý a zářivý vzhled snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky je účinnější než klasické holení epilace je dlouhodobá USB nabíjení Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Braun FaceSpa Pro 912, Depilace a epilace pro ženy, Čisticí elektrický kartáček Braun FaceSpa Pro 912 dokonale zbaví vaši pleť nečistot, kožního mazu i odumřelých pleťových buněk. Vlastnosti: jemně masíruje tvář odstraňuje zbytky make-upu důkladně vyčistí obličej, krk i dekolt Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Essential BRE285/00, Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE285/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Braun Silk épil 5 5-895, Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Braun Silk épil 5 5-895 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky je rychlejší a důkladnější než klasická depilace přístroj je voděodolný balení obsahuje příslušenství na obličej čistí pokožku Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Rowenta Skin Spirit EP2900F1, Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Rowenta Skin Spirit EP2900F1 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Braun Silk-épil 5-610, Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Braun Silk-épil 5-610 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou vyhlazuje a rozjasňuje pokožku odstraňuje odumřelé kožní buňky je rychlejší a důkladnější než klasická depilace Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Braun Silk-épil 5 5-820, Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Braun Silk-épil 5 5-820 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou vyhlazuje a rozjasňuje pokožku je rychlejší a důkladnější než klasická depilace je účinnější než klasické holení přístroj je voděodolný Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Concept IL3000 IPL Perfect Skin, IPL epilátory pro ženy, Epilátor Concept IL3000 IPL Perfect Skin vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: je účinnější než klasické holení epilace je dlouhodobá snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Silk'n EpiTweez, Epilátory pro ženy, Epilátor Silk'n EpiTweez vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou vyhlazuje a rozjasňuje pokožku čistí pokožku je rychlejší a důkladnější než klasická depilace nedráždí kůži Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

BEURER HL 16, Depilace a epilace pro ženy, Vlastnosti: odstraňuje z pleti nechtěné chloupky rychlejší a pohodlnější práce než s klasickou pinzetou funguje na baterii Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.