Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Bielenda Vanity Soft Expert, 100 ml, Depilační krémy pro ženy, Chcete se zbavit nežádoucích chloupků na těle, ale nevyhovuje vám ani vosková epilace, ani klasické holení žiletkou? Přípravek Bielenda Vanity Soft Expert vám umožní rychlé, efektivní a bezbolestné odstranění chloupků a během depilace bude navíc chloupky změkčovat, takže i při dalším růstu budou celkově oslabené. Stačí s ním rovnoměrně pokrýt pokožku, počkat několik minut a pak špachtlí jednoduše setřít. Výsledkem bude dokonale hladká pokožka, kterou nebudete muset znovu depilovat či epilovat po delší dobu, než kdybyste se oholili žiletkou. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny eliminuje zarůstání chloupků lze použít i pro krátké chloupky vyživuje a hydratuje pokožku pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Silk'n Infinity Premium Smooth, 1 ks, IPL epilátory pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Silk'n Infinity Premium Smooth vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Vlastnosti: zanechává pokožku krásně hladkou snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky je účinnější než klasické holení epilace je dlouhodobá přizpůsobuje se konturám těla a tím zajišťuje důkladnější epilaci Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Silk'n Motion, 1 ks, IPL epilátory pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Silk'n Motion vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Vlastnosti: zanechává pokožku krásně hladkou snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky je účinnější než klasické holení epilace je dlouhodobá nedráždí kůži je rychlejší a důkladnější než klasická depilace přizpůsobuje se konturám těla a tím zajišťuje důkladnější epilaci Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Eveline Cosmetics Laser Precision, 125 ml, Depilační krémy pro ženy, Přípravek Eveline Cosmetics Laser Precision se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků vyživuje a hydratuje pokožku má šetrné složení k citlivé pokožce snadno se používá Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Eveline Cosmetics Just Epil, 125 ml, Depilace a epilace pro ženy, Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte.

Bielenda Vanity Sugar, 100 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Bielenda Vanity Sugar se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny vyživuje a hydratuje pokožku lze použít i pro krátké chloupky Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte.

Bielenda Vanity Pro Express, 75 ml, Depilační krémy pro ženy, Chcete se zbavit nežádoucích chloupků na těle, ale nevyhovuje vám ani vosková epilace, ani klasické holení žiletkou? Přípravek Bielenda Vanity Pro Express vám umožní rychlé, efektivní a bezbolestné odstranění chloupků a během depilace bude navíc chloupky změkčovat, takže i při dalším růstu budou celkově oslabené. Stačí s ním rovnoměrně pokrýt pokožku, počkat několik minut a pak špachtlí jednoduše setřít. Výsledkem bude dokonale hladká pokožka, kterou nebudete muset znovu depilovat či epilovat po delší dobu, než kdybyste se oholili žiletkou. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny účinkuje už od kořínků má šetrné složení k citlivé pokožce snadno se používá Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Postupujte dle přiloženého návodu. Opláchněte.

Beautifly B-Glammi Pro, 1 ks, Epilátory pro ženy, Už žádné nežádoucí chloupky, ani starosti s častým holením, jen dokonale hladká pokožka. Epilátor Beautifly B-Glammi Pro vám umožní z vašeho těla rychle, a přitom precizně odstranit delší, kratší i velmi jemné chloupky. Vytrhne je i s kořínkem a díky tomu zanechá vaši pokožku bez chloupků na velmi dlouhou dobu. A co víc, bude vám sloužit mnohem déle než jednorázová holítka, takže nebudete muset pořád kupovat nová ani si dělat starosti s množstvím, které vyhodíte. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem zanechává pokožku krásně hladkou je rychlejší a důkladnější než klasická depilace snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky epilace je dlouhodobá Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Beauty Formulas Hair Remover Watermelon & Oat, 100 ml, Depilační krémy pro ženy, Chcete se zbavit nežádoucích chloupků na těle, ale nevyhovuje vám ani vosková epilace, ani klasické holení žiletkou? Přípravek Beauty Formulas Hair Remover Watermelon & Oat vám umožní rychlé, efektivní a bezbolestné odstranění chloupků a během depilace bude navíc chloupky změkčovat, takže i při dalším růstu budou celkově oslabené. Stačí s ním rovnoměrně pokrýt pokožku, počkat několik minut a pak špachtlí jednoduše setřít. Výsledkem bude dokonale hladká pokožka, kterou nebudete muset znovu depilovat či epilovat po delší dobu, než kdybyste se oholili žiletkou. Vlastnosti: snadno se používá šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny vyživuje a hydratuje pokožku má šetrné složení k citlivé pokožce Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu. Ze začátku proveďte test snášenlivosti. Pokud se objeví podráždění, ihned smyjte a přestaňte používat. Nanášejte na čistou, suchou pokožku. Nechte chvíli působit. Postupujte proti směru růstu chloupků. Poté důkladně opláchněte vodou.

Sally Hansen Salon, 35 g, Epilační vosky pro ženy, Přípravek Sally Hansen Salon se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků účinkuje už od kořínků možné použít také na oblast bikin vhodné i pro citlivou pokožku Jak používat: Vosk rozehřívejte při nižší teplotě, dokud nedosáhne konzistence medu. Jedním tahem rozetřete na pokožce po směru růstu chloupků. Na konci vytvořte silnější okraj pro snadné strhnutí. Prudce strhněte po směru růstu chloupků. Používejte k odstranění chloupků z oblasti obličeje.