Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Veet Silk & Fresh, 100 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Veet Silk & Fresh se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny má šetrné složení k citlivé pokožce snadno se používá Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit.

Veet Silk & Fresh, 100 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Veet Silk & Fresh usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky. Vlastnosti: hydratuje a zvláčňuje zajišťuje precizní a rychlé oholení zamezuje podráždění Jak používat: Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte. Poté opláchněte.

Veet Men Silk & Fresh, 200 ml, Přípravky na holení pro muže, Přípravek Veet Men Silk & Fresh se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny eliminuje zarůstání chloupků má šetrné složení k citlivé pokožce Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Veet Men Silk & Fresh, 200 ml, Přípravky na holení pro muže, Přípravek Veet Men Silk & Fresh se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny eliminuje zarůstání chloupků vyživuje a hydratuje pokožku Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Delia Cosmetics Satine Depilation 12in1 Total Effect, 100 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Delia Cosmetics Satine Depilation 12in1 Total Effect se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny vyživuje a hydratuje pokožku má šetrné složení k citlivé pokožce snadno se používá Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

WOX Natural Sensation, 50 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek WOX Natural Sensation se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny účinkuje už od kořínků vyživuje a hydratuje pokožku lze použít i pro krátké chloupky Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte. Postupujte dle přiloženého návodu.

Veet Depilatory Cream, 400 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Veet Depilatory Cream se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny vyživuje a hydratuje pokožku má šetrné složení k citlivé pokožce Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte.

Eveline Cosmetics Just Epil, 125 ml, Depilace a epilace pro ženy, Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte.

Arcocere Professional Wax, 150 ml, Depilační krémy pro ženy, Přípravek Arcocere Professional Wax se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: lze použít i pro krátké chloupky snadno se používá pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte. Postupujte dle přiloženého návodu.

Beauty Formulas Hair Removal, 100 ml, Depilační krémy pro ženy, Přípravek Beauty Formulas Hair Removal se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: vyživuje a hydratuje pokožku šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny snadno se používá Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte.