Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Eveline Cosmetics Active Epil, 125 ml, Depilační krémy pro ženy, Chcete se zbavit nežádoucích chloupků na těle, ale nevyhovuje vám ani vosková epilace, ani klasické holení žiletkou? Přípravek Eveline Cosmetics Active Epil vám umožní rychlé, efektivní a bezbolestné odstranění chloupků a během depilace bude navíc chloupky změkčovat, takže i při dalším růstu budou celkově oslabené. Stačí s ním rovnoměrně pokrýt pokožku, počkat několik minut a pak špachtlí jednoduše setřít. Výsledkem bude dokonale hladká pokožka, kterou nebudete muset znovu depilovat či epilovat po delší dobu, než kdybyste se oholili žiletkou. Vlastnosti: lze použít i pro krátké chloupky nové chloupky budou jemnější vyživuje a hydratuje pokožku má dlouhotrvající efekt Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Eveline Cosmetics Laser Precision, 125 ml, Depilační krémy pro ženy, Přípravek Eveline Cosmetics Laser Precision se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků vyživuje a hydratuje pokožku má šetrné složení k citlivé pokožce snadno se používá Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Eveline Cosmetics Smooth Epil, 175 ml, Depilační krémy pro ženy, Přípravek Eveline Cosmetics Smooth Epil se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: má šetrné složení k citlivé pokožce eliminuje zarůstání chloupků pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků vyživuje a hydratuje pokožku Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Eveline Cosmetics Laser Precision, 125 ml, Depilační krémy pro ženy, Přípravek Eveline Cosmetics Laser Precision se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků vyživuje a hydratuje pokožku má šetrné složení k citlivé pokožce snadno se používá Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Camomilla Schultz Chamomile, Depilační krémy pro ženy, Vlastnosti: lze použít i pro krátké chloupky snadno se používá Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Collistar Uomo Depilatory Cream for Men, 200 ml, Tělová mléka a krémy pro muže, Chcete se zbavit nežádoucích chloupků na těle, ale nevyhovuje vám ani vosková epilace, ani klasické holení žiletkou? Přípravek Collistar Uomo Depilatory Cream for Men vám umožní rychlé, efektivní a bezbolestné odstranění chloupků a během depilace bude navíc chloupky změkčovat, takže i při dalším růstu budou celkově oslabené. Stačí s ním rovnoměrně pokrýt pokožku, počkat několik minut a pak špachtlí jednoduše setřít. Výsledkem bude dokonale hladká pokožka, kterou nebudete muset znovu depilovat či epilovat po delší dobu, než kdybyste se oholili žiletkou. Vlastnosti: dokonale depiluje chloupky nové chloupky budou jemnější zklidňuje podráždění pokožky účinně vyživuje pokožku přípravek je speciálně vyvinut pro potřeby mužů Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus For Pubic Hair&Skin, 177 ml, Přípravky po holení pro ženy

Bielenda Vanity Pro Express, 75 ml, Depilační krémy pro ženy, Chcete se zbavit nežádoucích chloupků na těle, ale nevyhovuje vám ani vosková epilace, ani klasické holení žiletkou? Přípravek Bielenda Vanity Pro Express vám umožní rychlé, efektivní a bezbolestné odstranění chloupků a během depilace bude navíc chloupky změkčovat, takže i při dalším růstu budou celkově oslabené. Stačí s ním rovnoměrně pokrýt pokožku, počkat několik minut a pak špachtlí jednoduše setřít. Výsledkem bude dokonale hladká pokožka, kterou nebudete muset znovu depilovat či epilovat po delší dobu, než kdybyste se oholili žiletkou. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny účinkuje už od kořínků má šetrné složení k citlivé pokožce snadno se používá Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Postupujte dle přiloženého návodu. Opláchněte.

Gillette Venus For Pubic Hair&Skin, 190 ml, Přípravky na holení pro ženy

Sally Hansen Salon, 35 g, Epilační vosky pro ženy, Přípravek Sally Hansen Salon se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků účinkuje už od kořínků možné použít také na oblast bikin vhodné i pro citlivou pokožku Jak používat: Vosk rozehřívejte při nižší teplotě, dokud nedosáhne konzistence medu. Jedním tahem rozetřete na pokožce po směru růstu chloupků. Na konci vytvořte silnější okraj pro snadné strhnutí. Prudce strhněte po směru růstu chloupků. Používejte k odstranění chloupků z oblasti obličeje.