Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Veet Minima Sensitive Skin, 400 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Veet Minima Sensitive Skin se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny lze použít i pro krátké chloupky Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Veet Minima Normal Skin, 100 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Veet Minima Normal Skin se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny má šetrné složení k citlivé pokožce Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Eveline Cosmetics Active Epil, 125 ml, Depilační krémy pro ženy, Přípravek Eveline Cosmetics Active Epil se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: lze použít i pro krátké chloupky nové chloupky budou jemnější vyživuje a hydratuje pokožku má dlouhotrvající efekt Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Delia Cosmetics Satine Depilation 3 min Fast Working, 100 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Delia Cosmetics Satine Depilation 3 min Fast Working se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků vyživuje a hydratuje pokožku snadno se používá Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte. Postupujte dle přiloženého návodu.

Delia Cosmetics Satine Depilation 12in1 Total Effect, 100 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Delia Cosmetics Satine Depilation 12in1 Total Effect se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny vyživuje a hydratuje pokožku má šetrné složení k citlivé pokožce snadno se používá Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

WOX Natural Sensation, 100 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek WOX Natural Sensation se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny vyživuje a hydratuje pokožku má šetrné složení k citlivé pokožce nové chloupky budou jemnější Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte. Postupujte dle přiloženého návodu.

Eveline Cosmetics Smooth Epil, 175 ml, Depilační krémy pro ženy, Přípravek Eveline Cosmetics Smooth Epil se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: má šetrné složení k citlivé pokožce eliminuje zarůstání chloupků pravidelným používáním snižuje celkové množství rostoucích chloupků vyživuje a hydratuje pokožku Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.

Veet Minima Dry Skin, 400 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Veet Minima Dry Skin se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: šetrně odstraňuje chloupky na dlouhé týdny vyživuje a hydratuje pokožku má šetrné složení k citlivé pokožce Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte.

Eveline Cosmetics Just Epil, 125 ml, Depilace a epilace pro ženy, Jak používat: Naneste krém na pokožku a nechte působit. Opláchněte.

Collistar Uomo Depilatory Cream for Men, 200 ml, Péče o tělo pro muže, Přípravek Collistar Uomo Depilatory Cream for Men se postará o snadný průběh depilace a zajistí vám krásně hebkou pokožku. Vlastnosti: dokonale depiluje chloupky nové chloupky budou jemnější zklidňuje podráždění pokožky účinně vyživuje pokožku přípravek je speciálně vyvinut pro potřeby mužů Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu.