Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
TrueLife SonicBrush Compact Heads Black Sensitive, 2 ks, Náhradní hlavice unisex, TrueLife SonicBrush Compact Heads Black Sensitive je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak zajišťuje velmi šetrné čištění zubů přirozeně bělí zuby pohodlná a snadná manipulace snadno se vyměňuje Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Oral B Kids 3+ Frozen, 4 ks, Elektrické kartáčky pro děti pro děti, Oral B Kids 3+ Frozen je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: čistí zuby účinněji než manuální zubní kartáček zajišťuje velmi šetrné čištění zubů pohodlná a snadná manipulace účinně pomáhá předcházet zánětu dásní Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte. Po čištění zubů hlavici vždy důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Měňte hlavici pravidelně, ideálně každé 3 měsíce.

TrueLife SonicBrush T100 Heads Standard, 2 ks, Náhradní hlavice unisex, TrueLife SonicBrush T100 Heads Standard je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: vyčistí zuby i na špatně dostupných místech pohodlná a snadná manipulace zajišťuje velmi šetrné čištění zubů Jak používat: Měňte hlavici pravidelně, ideálně každé 3 měsíce.

TrueLife SonicBrush K150 UV Heads Sensitive, 2 ks, Náhradní hlavice unisex, TrueLife SonicBrush K150 UV Heads Sensitive je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: vyčistí zuby i na špatně dostupných místech pohodlná a snadná manipulace zajišťuje velmi šetrné čištění zubů jemně dásně masíruje a zlepšuje jejich stav

TrueLife SonicBrush K150 UV Heads Whiten Plus 2 pack, 2 ks, Náhradní hlavice unisex, TrueLife SonicBrush K150 UV Heads Whiten Plus 2 pack je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: vyčistí zuby i na špatně dostupných místech přirozeně bělí zuby pohodlná a snadná manipulace zajišťuje velmi šetrné čištění zubů Jak používat: Měňte hlavici pravidelně, ideálně každé 3 měsíce.

TrueLife SonicBrush K150 UV Heads Standard Plus, 2 ks, Náhradní hlavice unisex, TrueLife SonicBrush K150 UV Heads Standard Plus je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: vyčistí zuby i na špatně dostupných místech pohodlná a snadná manipulace zajišťuje velmi šetrné čištění zubů

Oclean Brush Head Kids Extra Soft, 2 ks, Elektrické kartáčky pro děti pro děti, Oclean Brush Head Kids Extra Soft je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: pohodlná a snadná manipulace zajišťuje velmi šetrné čištění zubů jemně dásně masíruje a zlepšuje jejich stav snadno se vyměňuje velmi měkké štětiny Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte. Po čištění zubů hlavici vždy důkladně opláchněte pod tekoucí vodou.

Dr. Mayer RBH29, 2 ks, Náhradní hlavice unisex, Dr. Mayer RBH29 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: pohodlná a snadná manipulace středně měkké štětiny snadno se vyměňuje

Oral B iO Gentle Care, 2 ks, Náhradní hlavice pro muže, Oral B iO Gentle Care je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak vyčistí zuby i na špatně dostupných místech zajišťuje velmi šetrné čištění zubů jemně dásně masíruje a zlepšuje jejich stav snadno se vyměňuje Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte. Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Nuvita Sonic Clean&Care Replacement Brush Heads, 2 ks, Elektrické kartáčky pro děti pro děti, Nuvita Sonic Clean&Care Replacement Brush Heads je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: zajišťuje velmi šetrné čištění zubů pohodlná a snadná manipulace redukuje nežádoucí zabarvení a skvrny na zubech Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití. Měňte hlavici pravidelně, ideálně každé 3 měsíce.