Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01, 2 ks, Náhradní hlavice pro muže, Philips Sonicare TongueCare+ HX8072/01 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: pohodlná a snadná manipulace snadno se vyměňuje udržuje svěží dech Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte.

Philips Sonicare InterCare Standard HX9002/10, 2 ks, Náhradní hlavice pro muže, Philips Sonicare InterCare Standard HX9002/10 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: vyčistí zuby i na špatně dostupných místech zajišťuje velmi šetrné čištění zubů jemně dásně masíruje a zlepšuje jejich stav Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Philips Sonicare Optimal Plaque Defense Standard HX9022/10, 2 ks, Náhradní hlavice pro muže, Philips Sonicare Optimal Plaque Defense Standard HX9022/10 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak redukuje nežádoucí zabarvení a skvrny na zubech Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte.

Philips Sonicare Optimal White Standard HX6062/10, 2 ks, Náhradní hlavice pro muže, Philips Sonicare Optimal White Standard HX6062/10 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak vyčistí zuby i na špatně dostupných místech pohodlná a snadná manipulace účinně pomáhá předcházet zánětu dásní snadno se vyměňuje Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Sencor SOX 005, 5 ks, Náhradní hlavice unisex, Sencor SOX 005 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: vyčistí zuby i na špatně dostupných místech Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Sencor SOX 013RS, 2 ks, Náhradní hlavice unisex, Sencor SOX 013RS je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: čistí zuby účinněji než manuální zubní kartáček snadno se vyměňuje zbarvená vlákna pro indikaci nutnosti výměny hlavice Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

ETA Sonetic 0709 90400, 2 ks, Náhradní hlavice pro muže, ETA Sonetic 0709 90400 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak vyčistí zuby i na špatně dostupných místech pohodlná a snadná manipulace čistí zuby účinněji než manuální zubní kartáček velmi měkké štětiny Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte. Po čištění zubů hlavici vždy důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Měňte hlavici pravidelně, ideálně každé 3 měsíce.

ETA Sonetic Massage 0709 90200, 2 ks, Náhradní hlavice pro muže, ETA Sonetic Massage 0709 90200 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak čistí zuby účinněji než manuální zubní kartáček jemně dásně masíruje a zlepšuje jejich stav velmi měkké štětiny snadno se vyměňuje Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte. Po čištění zubů hlavici vždy důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Měňte hlavici pravidelně, ideálně každé 3 měsíce.

Philips Sonicare Optimal White Standard HX6064/11, 4 ks, Náhradní hlavice pro muže, Philips Sonicare Optimal White Standard HX6064/11 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak vyčistí zuby i na špatně dostupných místech pohodlná a snadná manipulace účinně pomáhá předcházet zánětu dásní snadno se vyměňuje Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Magnitudal MagniSwift MQ862, 4 ks, Náhradní hlavice pro muže, Magnitudal MagniSwift MQ862 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak vyčistí zuby i na špatně dostupných místech pohodlná a snadná manipulace zajišťuje velmi šetrné čištění zubů Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte. Po čištění zubů hlavici vždy důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Měňte hlavici pravidelně, ideálně každé 3 měsíce. Postupujte dle přiloženého návodu k použití.