Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
iWhite Instant, 2 ks, Náhradní hlavice pro muže, iWhite Instant je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: redukuje nežádoucí zabarvení a skvrny na zubech odstraňuje zubní plak Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte.

TrueLife SonicBrush Compact White Standard, 2 ks, Náhradní hlavice unisex, TrueLife SonicBrush Compact White Standard je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak vyčistí zuby i na špatně dostupných místech pohodlná a snadná manipulace zajišťuje velmi šetrné čištění zubů snadno se vyměňuje Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

TrueLife SonicBrush Compact White Whiten, 2 ks, Náhradní hlavice unisex, TrueLife SonicBrush Compact White Whiten je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak vyčistí zuby i na špatně dostupných místech pohodlná a snadná manipulace zajišťuje velmi šetrné čištění zubů přirozeně bělí zuby snadno se vyměňuje Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

TrueLife Kid G Heads Medium, 2 ks, Elektrické kartáčky pro děti pro děti, TrueLife Kid G Heads Medium je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: zajišťuje velmi šetrné čištění zubů vyčistí zuby i na špatně dostupných místech pohodlná a snadná manipulace snadno se vyměňuje Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

OClean Brush Head Standard Clean P2S5, 6 ks, Náhradní hlavice unisex, OClean Brush Head Standard Clean P2S5 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: pohodlná a snadná manipulace snadno se vyměňuje Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte.

Vylepšené kartáčkové hlavy Oral-B Precision Clean obsahují technologii CleanMaximiser, díky které zelená vlákna zežloutnou, což pomáhá zaručit optimální výkon kartáčkové hlavy a to nejlepší čištění. Unikátní vlákna odstraňují zubní plak tím, že čistí každý jednotlivý zub lépe než běžný manuální zubní kartáček. Kompatibilní se všemi elektrickými kartáčky Oral-B kromě modelů Pulsonic & iO.

Kartáčková hlava 3D White má coby jedna z prémiových kartáčkových hlav Oral-B exkluzivní lešticí vložku, která bělí zuby už od prvního dne tím, že z nich odstraňuje povrchové skvrny. Vylepšené kartáčkové hlavy Oral-B 3D White obsahují technologii CleanMaximiser, díky které zelená vlákna zežloutnou, což pomáhá zaručit optimální výkon kartáčkové hlavy a to nejlepší čištění. Unikátní vlákna odstraňují zubní plak tím, že čistí lépe než běžný manuální zubní kartáček. Kompatibilní se všemi elektrickými kartáčky Oral-B kromě modelů Pulsonic & iO.

Pro mimořádně čistší a bělejší zuby použijte Silk"n SonicSmile. Tento inovativní ultrazvukový kartáček čistí zuby mnohem lépe než běžný ruční kartáček a je účinnější než většina ostatních elektrických kartáčků na trhu. Inteligentní funkce SonicSmile podporují dentální zdraví a hygienu. Účinně odstraňuje plak, činí dásně zdravější a zuby viditelně bělejší. Nyní můžete zažít dokonalou ústní hygienu s využitím nejnovější vyspělé technologie. Sonický zubní kartáček pro čistější a bělejší zuby Elegantní a luxusní provedení - růžovozlatá barva Rychlé výsledky při použití po dobu nejméně 4 minut denně 31 000 kmitů za minutu 5 režimů čištění : White (bělení), Clean (čištění), Polish (leštění), Massage (masáž) a Study (studium, učení) Časovač inteligentního intervalu Lze použít až tři týdny na jedno nabití Vodotěsné (IPX7): vhodné pro použití ve sprše a vaně Indikátor nabíjení Obsahuje indukční nabíječku a USB adaptér Obsahuje dvě čistící hlavy Vhodný i pro citlivé zuby, citlivé dásně, zanícené dásně, krvácející dásně, rovnátka, zubní výplně a všechny typy zubních implantátů

TrueLife SonicBrush T100 Heads Standard, 2 ks, Náhradní hlavice unisex, TrueLife SonicBrush T100 Heads Standard je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: vyčistí zuby i na špatně dostupných místech pohodlná a snadná manipulace zajišťuje velmi šetrné čištění zubů Jak používat: Měňte hlavici pravidelně, ideálně každé 3 měsíce.

Ústní sprcha dokáže účinně odstranit bakterie, zbytky jídla a plak v mezizubních prostorech a parodontálních váčcích. Pravidelné čištění pomáhá s prevencí paradentózy, tvorbě zubního kamene, tvorbě zubního kazu a nepříjemnému zápachu úst. Výměnné hlavice: standartní nástavec - ideální pro běžné čištění, odstraňuje bakterie mezi zuby a ve spoji mezi zubem a dásní, čistič jazyku - pro čištění jazyku a tváří, odstraňuje bakterie, zbytky jídla a odumřelé buňky z povrchu, čistič prohlubní - pro čištění hůře dostupných nebo citlivých míst, speciální konstrukce zaručuje kvalitní vyčištění i za použití nízkého tlaku, orthodontický nástavec - pro čištění při nošení rovnátek nebo obtížně přístupných míst na můstku.