Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Philips Sonicare Premium Plaque Defence Standard HX9042/17, 2 ks, Náhradní hlavice pro muže, Philips Sonicare Premium Plaque Defence Standard HX9042/17 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: vyčistí zuby i na špatně dostupných místech jemně dásně masíruje a zlepšuje jejich stav odstraňuje zubní plak snadno se vyměňuje Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte.

Philips Sonicare Sensitive Standard HX6054/07, 4 ks, Náhradní hlavice pro muže, Philips Sonicare Sensitive Standard HX6054/07 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: zajišťuje velmi šetrné čištění zubů odstraňuje zubní plak pohodlná a snadná manipulace snadno se vyměňuje Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte.

Oral B Pulsonic Clean SR 32-4, 4 ks, Náhradní hlavice unisex, Oral B Pulsonic Clean SR 32-4 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak čistí zuby účinněji než manuální zubní kartáček zajišťuje velmi šetrné čištění zubů Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte. Po čištění zubů hlavici vždy důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Měňte hlavici pravidelně, ideálně každé 3 měsíce.

Philips Sonicare Prestige HX9092/10, 2 ks, Náhradní hlavice pro muže, Philips Sonicare Prestige HX9092/10 je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: snadno se vyměňuje velmi měkké štětiny čistí zuby účinněji než manuální zubní kartáček zajišťuje velmi šetrné čištění zubů Jak používat: Měňte hlavici pravidelně, ideálně každé 3 měsíce. Po čištění zubů hlavici vždy důkladně opláchněte pod tekoucí vodou.

FOREO Issa™ Hybrid Wave, , Náhradní hlavice pro muže

TrueLife SonicBrush Compact White Whiten, 2 ks, Náhradní hlavice unisex, TrueLife SonicBrush Compact White Whiten je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: odstraňuje zubní plak vyčistí zuby i na špatně dostupných místech pohodlná a snadná manipulace zajišťuje velmi šetrné čištění zubů přirozeně bělí zuby snadno se vyměňuje Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Curaprox Black is White, 2 ks, Náhradní hlavice pro muže, Curaprox Black is White je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: přirozeně bělí zuby zajišťuje velmi šetrné čištění zubů pohodlná a snadná manipulace snadno se vyměňuje Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte. Měňte hlavici pravidelně, ideálně každé 3 měsíce.

innoGIO GIOGiraffe Spare Heads for Sonic Toothbrush, 2 ks, Elektrické kartáčky pro děti pro děti, Pochlubte se zářivým úsměvem a dokonale čistými zuby. Náhradní hlavice pro zubní kartáček innoGIO GIOGiraffe Spare Heads for Sonic Toothbrush vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: čištění je pohodlné, rychlé i zábavné pohodlně se drží v ruce má veselý, dětský design odstraňuje z dětských zubů zbytky jídel i zabarvení od nápojů a cukrovinek pohodlná a snadná manipulace snadno se vyměňuje pomáhá udržet zdravé dásně Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte. Měňte hlavici pravidelně, ideálně každé 3 měsíce.

OClean Brush Head Plaque Control, , Náhradní hlavice unisex, OClean Brush Head Plaque Control je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: pohodlná a snadná manipulace snadno se vyměňuje Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte.

Curaprox Ortho Power, 2 ks, Náhradní hlavice unisex, Curaprox Ortho Power je náhradní hlavice na zubní kartáček, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků při ústní hygieně. Její pravidelná výměna vám zaručí stále stejně efektivní čištění zubů jako s novým kartáčkem. Vlastnosti: vyčistí zuby i na špatně dostupných místech pohodlná a snadná manipulace zajišťuje velmi šetrné čištění zubů snadno se vyměňuje čistí zuby účinněji než manuální zubní kartáček Jak používat: Náhradní hlavici nasaďte na kartáček daného typu a zacvakněte. Po čištění zubů hlavici vždy důkladně opláchněte pod tekoucí vodou. Měňte hlavici pravidelně, ideálně každé 3 měsíce.