Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Brazil Keratin Iron Repair, , Žehličky na vlasy pro ženy, Žehlička na vlasy Brazil Keratin Iron Repair vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé. Vlastnosti: nepoškozuje a nevysušuje vlasy důkladně vyhlazuje vlasy pro použití za sucha i za mokra Jak používat: Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu.

Remington Keratin Therapy S8590, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Remington Keratin Therapy S8590 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé. Vlastnosti: důkladně vyhlazuje vlasy nepoškozuje a nevysušuje vlasy možnost regulování teploty senzor tepelné ochrany funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti kabel s otočnou koncovkou Jak používat: Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu. Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Rowenta Beauty Liss & Curl Ultimate Shine SF6220D0, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Rowenta Beauty Liss & Curl Ultimate Shine SF6220D0 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé. Vlastnosti: důkladně vyhlazuje vlasy lze využít i k vytváření vln nepoškozuje a nevysušuje vlasy funkce ionizace Jak používat: Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu.

Rowenta Liss & Curl SF4412D4, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Rowenta Liss & Curl SF4412D4 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé. Vlastnosti: LED displej možnost regulování teploty lze využít i k vytváření vln Jak používat: Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu.

Moser Pro CeraStyle Pro 4417-0050, , Žehličky na vlasy pro ženy, Žehlička na vlasy Moser Pro CeraStyle Pro 4417-0050 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé. Vlastnosti: důkladně vyhlazuje vlasy možnost regulování teploty nepoškozuje a nevysušuje vlasy keramické destičky kabel s otočnou koncovkou Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Rowenta Optiliss SF3210F0, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Rowenta Optiliss SF3210F0 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé. Vlastnosti: keramické destičky lze využít i k vytváření vln nepoškozuje a nevysušuje vlasy otočný kabel plovoucí destičky Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Moser Pro Type 4417-0051, , Žehličky na vlasy pro ženy

Rowenta Karl Lagerfeld Easyliss SF161LF0, , Žehličky na vlasy pro ženy, Žehlička na vlasy Rowenta Karl Lagerfeld Easyliss vám hravě zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé. Vlastnosti: důkladně vyhlazuje vlasy nepoškozuje a nevysušuje vlasy rychlé nahřátí otočný kabel Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Rowenta Karl Lagerfeld Optiliss SF323LF0, , Žehličky na vlasy pro ženy, Žehlička na vlasy Rowenta Karl Lagerfeld Optiliss SF323LF0 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé. Vlastnosti: důkladně vyhlazuje vlasy nepoškozuje a nevysušuje vlasy předchází krepatění vlasů funkce ionizace možnost regulování teploty lze využít i k vytváření vln Jak používat: Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu.

GAMMA PIÙ ONE230, , Žehličky na vlasy pro ženy