Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Rowenta Beauty Liss & Curl Ultimate Shine SF6220D0, , Elektronika pro ženy, Žehlička na vlasy Rowenta Beauty Liss & Curl Ultimate Shine SF6220D0 vám vždy zajistí dokonalý účes. Vaše vlasy budou vždy krásně upravené, pružné a nádherně lesklé. Vlastnosti: důkladně vyhlazuje vlasy lze využít i k vytváření vln nepoškozuje a nevysušuje vlasy funkce ionizace Jak používat: Pramen vlasů vložte mezi destičky a jemně stiskněte rukojeti žehličky. Klouzavým pohybem pak protáhněte žehličku až ke konečkům vlasů. Postup opakujte, dokud nedocílíte požadovaného účesu.

Moser Pro Type 4417-0051, , Žehličky na vlasy pro ženy

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Gely na vlasy značky Alterna z kolekce Caviar byly vytvořeny pro suché vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Laky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce EIMI byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 300 ml.

Revolution Haircare Natural Curl Afro Pick Comb, 1 ks, Doplňky do vlasů pro ženy, Hřeben na vlasy Revolution Haircare Natural Curl Afro Pick Comb je nepostradatelným pomocníkem při každodenní úpravě účeu i složitějším stylingu. Vlastnosti: pevný materiál hodí se pro použití v kadeřnických salonech i domácnostech jemný k pokožce Jak používat: Jemnými tahy pročesejte vlasy. Od kořínků po konečky.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Laky na vlasy značky Wella Professionals z kolekce EIMI byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 300 ml.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Tvarující pasty, krémy a hlíny na vlasy značky Reuzel z kolekce byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro muže. Tento kadeřnický zázrak má objem 340 g.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Vosky na vlasy značky Goldwell z kolekce StyleSign byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 150 ml.

Moser Pro Curl Pro 2 4437-0050, , Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Moser Pro Curl Pro 2 4437-0050 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: kónická kulma natáčí vlasy bez zatěžování a lámání Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Tepelná ochrana vlasů značky Joico z kolekce Ironclad byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 233 ml.