Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Remington Pearl CI95, 1 ks, Elektronika pro ženy, Kulma na vlasy Remington Pearl CI95 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: kónická kulma šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesy možnost regulování teploty rychlé nahřátí funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti otočný kabel Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Remington Pearl Pro Curl CI9532, 1 ks, Elektronika pro ženy, Kulma na vlasy Remington Pearl Pro Curl CI9532 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: možnost regulování teploty rychlé nahřátí funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti otočný kabel Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Remington PROluxe CI91X1, 1 ks, Elektronika pro ženy, Kulma na vlasy Remington PROluxe CI91X1 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: kónická kulma digitální displej možnost regulování teploty rychlé nahřátí funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Remington Keratin Protect CI5318, 1 ks, Elektronika pro ženy, Kulma na vlasy Remington Keratin Protect CI5318 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: ochrana vlasů před vysušením funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti možnost regulování teploty rychlé nahřátí otočný kabel Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Remington Silk Curling Wand CI96W1, 1 ks, Elektronika pro ženy, Kulma na vlasy Remington Silk Curling Wand CI96W1 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesy natáčí vlasy bez zatěžování a lámání funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti kónická kulma Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Moser Pro CeraCurl 32, Elektronika pro ženy, Kulma na vlasy Moser Pro CeraCurl 32 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesy možnost regulování teploty studená špička pro snadnější manipulaci funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti otočný kabel rychlé nahřátí Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

GAMMA PIÙ Reverse, Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy GAMMA PIÙ Reverse vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: ergonomický tvar šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesy otočný kabel kónická kulma Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Demeliss Saint Algue Curler, Parní žehličky na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Demeliss Saint Algue Curler vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: klešťová kulma rychlé nahřátí možnost regulování teploty šetrně natáčí vlasy a vytváří moderní účesy funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti keramický povrch Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

BaByliss PRO Marcel, Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy BaByliss PRO Marcel vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: otočný kabel možnost regulování teploty Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.

Moser Pro Curl Pro 2 4437-0050, Kulmy na vlasy pro ženy, Kulma na vlasy Moser Pro Curl Pro 2 4437-0050 vám vytvoří nespoutané vlny a dodá vlasům perfektní tvar během několika minut. Vlastnosti: kónická kulma natáčí vlasy bez zatěžování a lámání Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu k použití.