Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Institut Esthederm After Sun Tan Prolonging Body Lotion, 200 ml, Přípravky po opalování pro ženy, Přípravek Institut Esthederm After Sun Tan Prolonging Body Lotion poskytne pokožce namáhané sluncem potřebnou péči a zároveň prodlouží výdrž získaného opálení. Vlastnosti: prodlužuje opálený vzhled dodává sametovou hebkost

Institut Esthederm After Sun Repair Firming Anti Wrinkle Face Care, 50 ml, Přípravky po opalování pro ženy, Přípravek Institut Esthederm After Sun Repair Firming Anti Wrinkle Face Care poskytne pokožce namáhané sluncem potřebnou péči a zároveň prodlouží výdrž získaného opálení. Vlastnosti: prohlubuje intenzitu opálení

Clarins After Sun Soothing After Sun Balm, 150 ml, Přípravky po opalování pro ženy, Přípravek s obsahem panthenolu Clarins After Sun Soothing After Sun Balm intenzivně regeneruje a poskytuje po slunění potřebnou péči. Vlastnosti: prodlužuje opálený vzhled dodává sametovou hebkost dokonale pokožku zklidňuje snadno se roztírá a rychle vstřebává lze použít na obličej i tělo intenzivně hydratuje Jak používat: Používejte pravidelně po každém opalování.

Lirene Sun care, 150 ml, Přípravky po opalování pro ženy, Přípravek po opalování Lirene Sun care zajistí sluncem namáhané pokožce potřebnou regeneraci a zklidnění. Vlastnosti: prodlužuje opálený vzhled dokonale pokožku zklidňuje intenzivně regeneruje snadno se roztírá a rychle vstřebává obnovuje ochrannou bariéru pokožky snižuje pocity pálení a svědění vyživuje pokožku namáhanou sluncem Jak používat: Po pobytu na slunci vmasírujte krouživými pohyby do čisté pokožky.

Lirene Sun, 90 ml, Přípravky před opalováním pro ženy, Přípravek Lirene Sun poskytne pokožce namáhané sluncem potřebnou péči a zároveň prodlouží výdrž získaného opálení. Vlastnosti: chrání kůži před UVA i UVB zářením podporuje přirozený proces opalování zintenzivňuje a prodlužuje opálení dodává pokožce potřebnou hydrataci dokonale pokožku zklidňuje přípravek je voděodolný Složení: oxid titaničitý – poskytuje ochranu před UVA i UVB zářením bez silikonů Jak používat: Před pobytem na slunci naneste v dostatečném množství na pokožku celého těla. Naneste na pokožku a důkladně rozetřete. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem. Nevystavujte malé děti přímému slunci. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření.

Olival SUPER Carrot, 100 ml, Ochrana proti slunečnímu záření pro ženy, Přípravek Olival SUPER Carrot poskytne pokožce namáhané sluncem potřebnou péči a zároveň prodlouží výdrž získaného opálení. Vlastnosti: prohlubuje intenzitu opálení prodlužuje opálený vzhled podporuje přirozený proces opalování chrání kůži před UVA i UVB zářením Jak používat: Před pobytem na slunci naneste v dostatečném množství na pokožku celého těla. Opakujte podle potřeby, zejména po koupání, osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření.

ByRokko Shine Brown Tropical, 190 g, Přípravky před opalováním pro ženy, Přípravek ByRokko Shine Brown Tropical vám zajistí ještě krásnější opálení. Vlastnosti: prohlubuje intenzitu opálení dodává sametovou hebkost snadno se roztírá a rychle vstřebává dodává pokožce potřebnou hydrataci urychluje přirozený proces opalování Jak používat: Naneste na pokožku a důkladně rozetřete.

ByRokko Shine Brown Watermelon, 200 ml, Přípravky před opalováním pro ženy, Přípravek ByRokko Shine Brown poskytne pokožce namáhané sluncem potřebnou péči a zároveň prodlouží výdrž získaného opálení. Vlastnosti: přípravek je voděodolný prohlubuje intenzitu opálení podporuje zdravé opálení urychluje přirozený proces opalování Jak používat: Naneste na pleť a důkladně rozetřete.

ByRokko Shine Brown Watermelon, 145 ml, Přípravky před opalováním pro ženy, Přípravek ByRokko Shine Brown poskytne pokožce namáhané sluncem potřebnou péči a zároveň prodlouží výdrž získaného opálení. Vlastnosti: prohlubuje intenzitu opálení přípravek je voděodolný podporuje zdravé opálení urychluje přirozený proces opalování Jak používat: Naneste na pleť a důkladně rozetřete.

Clarins Self Tan Radiance-Plus Golden Glow Booster, 30 ml, Samoopalovací přípravky pro ženy, Vlastnosti: prohlubuje intenzitu opálení snadno se roztírá a rychle vstřebává dodává pokožce potřebnou hydrataci zanechává pokožku hebkou a vyhlazenou Jak používat: Přiměřené množství přípravku naneste na pokožku celého těla. Důkladně a rovnoměrně rozetřete. Postupujte podle přiloženého návodu.