Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pokročilý tester kabelů. Umožňuje testování kabelů různého druhu: RJ45, RJ11, MIDI, XLR, RCA Phono, BNC, DIN, TRS, TS, DMX a Banana. Výhodou je vysoká kompatibilita, možnost zkoušet až 8-kolíkové kabely a také snadné propojení mezi různými typy konektorů. Je možné ho rozdělit na dvě části - přijímač a vysílač, takže se s ním dají vyzkoušet i předinstalované nebo dlouhé kabely. Dobrou životnost a odolnost zajišťuje robustní konstrukce. Jasný LED indikátor umožňuje snadné zjištění, zda je kabel funkční nebo ne. Je vhodný pro přenos ale i do studia.
Země původu: Čína

Kabelový tester pro audio a datové kabely. Ideální pro studia, touring, montážní techniky apod. Testuje kabely s konektory typu XLR, Jack, RCA (Cinch), DIN a Speakon. Kontrola polarity a zkratu, 2 výstupy na banánky, LED indikátor stavu kabelu. Napájení 9 V baterií, rozměry 145 x 110 x 60 mm, hmotnost 0,6 kg.
Země původu: Čína

Tester kabelů. Umožňuje testování kabelů různého druhu: Speaker Twist, XLR, Phono, BNC, DIN, TRS, TS, DMX a Banana. Umožňuje i testování kabelů s rozdílnými koncovkami na obou koncích. Jasný LED indikátor umožňuje snadné zjištění, zda je kabel funkční nebo ne. Je vhodný pro přenos ale i do studia.
Země původu: Čína

1 SPOT mA Meter je jednoduché zařízení na měření spotřeby energie vašich kytarových pedálů. Přístroj ukazuje, kolik proudu váš DC pedál skutečně potřebuje. Rozsah vstupního napětí je 9-24 V dc. Maximální zobrazený proud je 999 mA. Už nemusíte prohledávat web o svých pedálech, které nemusí být ani přesné. Stačí zapojit pedál do měřiče mA a sami uvidíte, kolik energie potřebuje. A jako bonus nabízí tester kabelů.
Napájení: Adaptér
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne

Profesionální tester kabelů. Tester je zasazen v pevném a odolném těle, které je připraveno na to nejhrubší zacházení. zařízení nabízí okamžitou možnost testování jakýchkoli audio kabelů a jejich funkčnosti. Tester se napájí pomocí 9V baterie a je vybaven 3,5 mm TRS konektory, MIDI konektory, TS a TRS knektormi, XLR, RCA a Speakon konektory a dvojicí konektorů pro testování kabelů bez konektorové koncovky. Zařízení je ideální pro všechny zvukaře a studiových techniků, který potřebují rychlé řešení při detekci kabelové vady. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína

Zařízení pro testování kabelů s možností uchycení do racku. Zařízení je vhodné pro testování 3-pinových a 5-pinových DMX kabelů a kabelů s koncovkami XLR. Stav je indikován dvěma řadami jasných LED diod. Možnost výběru plně automatického nebo manuálního výběru pinů. Součástí balení jsou i konzoly na uchycení do racku. Napájení pomocí dvou AA baterií. Rozměry: 240 x 48 x 53 mm, hmotnost 0,7 kg.
Země původu: Německo

Bílá gafa lepicí páska s vysokou přilnavostí. Snadno se odmotává a utrhne. Šířka: 50 mm. Délka: 50 m. Hmotnost: 0,564 kg.
Země původu: Velká Británie