Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kopoflex 125 je oblíbená česká ohebná chránička s širokým průměrtem, která je určená k mechanické ochraně kabelů (především energetického a telekomunikačního vedení) či přípojek pod zemí. Součástí 50m svitku je šňůrka, která usnadňuje zavedení kabelu, a také spojka pro připojení další chráničky. Jedná se o dvouplášťovou korugovanou trubku s vnějším žebrováním, která má díky svému provedení delší životnost a je odolnější vůči statickému i dynamickému zatížení. Dvouplášťová chránička na kabely Kopoflex 125 od firmy Kopos má vnější průměr 125 mm a vnitřní průměr 108 mm. Je vyrobená z polyethylenu a je bezhalogenová. Koupíte ji v balení po 50 metrech v červeném provedení. Při použití těsnícího kroužku je stupeň krytí IP 67. Červené chráničky Kopoflex jsou primárně určeny k ochraně vedení uloženého pod zemí, nad zemí je doporučujeme používat jen krátkodobě. K tomuto účelu jsou určené černé Kopoflex chráničky, které jsou UV stabilní. Vybírejte z kompletní nabídky chrániček Kopoflex na našem e-shopu, případně sáhněte po husím krku. Vaším účelům může lépe sloužit neohebná trubka na kabely, pro připevnění na povrch zdi využijete lišty na kabely, do úrovně oken či nad pracovní stoly pak parapetní žlaby. Podívejte se na náš kompletní sortiment úložného materiálu a nepřehlédněte i širokou nabídku kabelů. O společnosti Kopos Kopos Kolín je tradiční česká firma, která se specializuje na výrobu elektroinstalačního materiálu, především pak úložného materiálu. Na našem e-shopu najdete například populární a vysoce kvalitní chráničky Kopoflex, elektroinstalační krabice Kopos, lišty na kabely, DIN lišty či parapetní žlaby Kopos.

Ohebná elektroinstalační trubka PVC LPFLEX ? 32 mm, 11212, mechanická odolnost 125N/5cm, šodobílá, balení 50 m, lze montovat do prostoru s nebezpečím výbuchu hořlavých plynů a par, nebezpečná zóna 2 a do prostor s nebezpečím výbuchu prachu, nebezpečná zóna 22.   O výrobci Kopos Tradiční výrobce Kopos pokračuje v úspěšné cestě rozvoje elektrotechniky, jež se datují až k počátku 20 století. KOPOS Kolín je výrobcem elektroinstalačního úložného a spojovacího materiálu. V nabídce najdete nejen proslulé chráničky kabelů Kopoflex, ale i elektroinstalační krabice, lišty, či kabelové žlaby a další drobný elektromateriál. Mezi hlavní výhody tohoto výrobce je množství inovací ve výrobním programu na přání trhu a zákazníků. V naší nabídce od společnosti Kopos jistě najdete vše, co potřebujete pro svou elektroinstalaci. Nepřehlédněte kompletní sortiment husích krků. V nabídce máme i pevné trubky a další úložný materiál jako jsou drátěné i plechové žlaby, lišty a další příslušenství pro trubky.   

Pořiďte si velmi oblíbenou ohebnou chráničku na kabely Kopoflex 63 od české firmy Kopos Kolín, která vyniká kvalitním provedením, vysokou odolností proti mechanickému poničení i chemikáliím a snadnou instalací. Tato dvouplášťová chránička je korugovaná, to znamená, že je zevnitř hladká, ale vnější stěna tvoří dutá žebra. Kopoflex se používá především k ochraně energetického a telekomunikačního vedení při jejich uložení pod zemí, díky vysoké ohebnosti s nimi můžete chránit například i přípojky vody či plynu. Dvouplášťová chránička na kabely Kopoflex 63 od firmy Kopos má vnější průměr 63 mm a vnitřní průměr 52 mm. Je vyrobená z polyethylenu a je bezhalogenová. Koupíte ji v balení po 50 metrech v červeném provedení, jeho součástí je i spojka a provázek pro snadnější zavedení kabelu. Při použití těsnícího kroužku je stupeň krytí IP 67. Červené chráničky Kopoflex jsou primárně určeny k ochraně vedení uloženého pod zemí, nad zemí je doporučujeme používat jen krátkodobě. K tomuto účelu jsou určené černé Kopoflex chráničky, které jsou UV stabilní. Vybírejte z kompletní nabídky chrániček Kopoflex na našem e-shopu, případně sáhněte po husím krku. Vaším účelům může lépe sloužit neohebná trubka na kabely, pro připevnění na povrch zdi využijete lišty na kabely, do úrovně oken či nad pracovní stoly pak parapetní žlaby. Podívejte se na náš kompletní sortiment úložného materiálu a nepřehlédněte i širokou nabídku kabelů. O společnosti Kopos Kopos Kolín je tradiční česká firma, která se specializuje na výrobu elektroinstalačního materiálu, především pak úložného materiálu. Na našem e-shopu najdete například populární a vysoce kvalitní chráničky Kopoflex, elektroinstalační krabice Kopos, lišty na kabely, DIN lišty či parapetní žlaby Kopos.

Kopoflex 110 je populární česká ohebná chránička kabelů, která je určená k ochraně kabelů či přípojek pod zemí. Jedná se o dvouplášťovou korugovanou trubku, která má díky svému provedení delší životnost a je odolnější vůči zatížení. Součástí 50m svitku je drát, který usnadňuje zavedení kabelu, a také spojka pro připojení další chráničky. Dvouplášťová chránička na kabely Kopoflex 110 od firmy Kopos má vnější průměr 110 mm a vnitřní průměr 94 mm. Je vyrobená z polyethylenu a je bezhalogenová. Koupíte ji v balení po 50 metrech v červeném provedení. Při použití těsnícího kroužku je stupeň krytí IP 67. Červené chráničky Kopoflex jsou primárně určeny k ochraně vedení uloženého pod zemí, nad zemí je doporučujeme používat jen krátkodobě. K tomuto účelu jsou určené černé Kopoflex chráničky, které jsou UV stabilní. Vybírejte z kompletní nabídky chrániček Kopoflex na našem e-shopu, případně sáhněte po husím krku. Vaším účelům může lépe sloužit neohebná trubka na kabely, pro připevnění na povrch zdi využijete lišty na kabely, do úrovně oken či nad pracovní stoly pak parapetní žlaby. Podívejte se na náš kompletní sortiment úložného materiálu a nepřehlédněte i širokou nabídku kabelů. O společnosti Kopos Kopos Kolín je tradiční česká firma, která se specializuje na výrobu elektroinstalačního materiálu, především pak úložného materiálu. Na našem e-shopu najdete například populární a vysoce kvalitní chráničky Kopoflex, elektroinstalační krabice Kopos, lišty na kabely, DIN lišty či parapetní žlaby Kopos.

Kopoflex 90 je oblíbená česká ohebná chránička, která je určená k mechanické ochraně kabelů (především energetického a telekomunikačního vedení) či přípojek pod zemí. Jedná se o dvouplášťovou korugovanou trubku s vnějším žebrováním, která má díky svému provedení delší životnost a je odolnější vůči statickému i dynamickému zatížení. Součástí 50m svitku je šňůrka, která usnadňuje zavedení kabelu, a také spojka pro připojení další chráničky. Dvouplášťová chránička na kabely Kopoflex 90 od firmy Kopos má vnější průměr 90 mm a vnitřní průměr 75 mm. Je vyrobená z polyethylenu a je bezhalogenová. Koupíte ji v balení po 50 metrech v červeném provedení. Při použití těsnícího kroužku je stupeň krytí IP 67. Červené chráničky Kopoflex jsou primárně určeny k ochraně vedení uloženého pod zemí, nad zemí je doporučujeme používat jen krátkodobě. K tomuto účelu jsou určené černé Kopoflex chráničky, které jsou UV stabilní. Vybírejte z kompletní nabídky chrániček Kopoflex na našem e-shopu, případně sáhněte po husím krku. Vaším účelům může lépe sloužit neohebná trubka na kabely, pro připevnění na povrch zdi využijete lišty na kabely, do úrovně oken či nad pracovní stoly pak parapetní žlaby. Podívejte se na náš kompletní sortiment úložného materiálu a nepřehlédněte i širokou nabídku kabelů. O společnosti Kopos Kopos Kolín je tradiční česká firma, která se specializuje na výrobu elektroinstalačního materiálu, především pak úložného materiálu. Na našem e-shopu najdete například populární a vysoce kvalitní chráničky Kopoflex, elektroinstalační krabice Kopos, lišty na kabely, DIN lišty či parapetní žlaby Kopos.

Pořiďte si velmi oblíbenou ohebnou chráničku na kabely Kopoflex 75 od české firmy Kopos Kolín, která vyniká kvalitním provedením, vysokou odolností proti mechanickému poničení i chemikáliím a snadnou instalací. Tato dvouplášťová chránička je korugovaná, to znamená, že je zevnitř hladká, ale vnější stěna tvoří dutá žebra. Kopoflex se používá především k ochraně energetického a telekomunikačního vedení při jejich uložení pod zemí, díky vysoké ohebnosti s nimi můžete chránit například i přípojky vody či plynu. Dvouplášťová chránička na kabely Kopoflex 75 od firmy Kopos má vnější průměr 75 mm a vnitřní průměr 61 mm. Je vyrobená z polyethylenu a je bezhalogenová. Koupíte ji v balení po 50 metrech v červeném provedení, jeho součástí je i spojka a provázek pro snadnější zavedení kabelu. Při použití těsnícího kroužku je stupeň krytí IP 67. Červené chráničky Kopoflex jsou primárně určeny k ochraně vedení uloženého pod zemí, nad zemí je doporučujeme používat jen krátkodobě. K tomuto účelu jsou určené černé Kopoflex chráničky, které jsou UV stabilní. Vybírejte z kompletní nabídky chrániček Kopoflex na našem e-shopu, případně sáhněte po husím krku. Vaším účelům může lépe sloužit neohebná trubka na kabely, pro připevnění na povrch zdi využijete lišty na kabely, do úrovně oken či nad pracovní stoly pak parapetní žlaby. Podívejte se na náš kompletní sortiment úložného materiálu a nepřehlédněte i širokou nabídku kabelů. O společnosti Kopos Kopos Kolín je tradiční česká firma, která se specializuje na výrobu elektroinstalačního materiálu, především pak úložného materiálu. Na našem e-shopu najdete například populární a vysoce kvalitní chráničky Kopoflex, elektroinstalační krabice Kopos, lišty na kabely, DIN lišty či parapetní žlaby Kopos.

Pořiďte si profesionální ochranu proti mechanickému poškození kabelů vedených pod zemí – ohebnou chráničku na kabely Kopoflex 40 od české firmy Kopos Kolín. Jedná se o oblíbenou a velmi kvalitní chráničku, která vyniká snadným použitím, odolností vůči vodě, chemikáliím i zatížení a vysokou kruhovou tuhostí. Kopoflex je dvouplášťová korugovatelná trubka, která je vyrobena z polyethylenu. Chránička na kabely Kopoflex 40 od firmy Kopos má vnější průměr 40 mm a vnitřní průměr 32 mm. Je bezhalogenová, koupíte ji v balení po 50 metrech v červeném provedení, jehož součástí je i spojka a provázek pro snadnější zavedení kabelu. Při použití těsnícího kroužku je stupeň krytí IP67. Červené chráničky Kopoflex jsou primárně určeny k ochraně vedení uloženého pod zemí, nad zemí je doporučujeme používat jen krátkodobě. K tomuto účelu jsou určené černé Kopoflex chráničky, které jsou UV stabilní. Vybírejte z kompletní nabídky chrániček Kopoflex na našem e-shopu, případně sáhněte po husím krku. Vaším účelům může lépe sloužit neohebná trubka na kabely, pro připevnění na povrch zdi využijete lišty na kabely, do úrovně oken či nad pracovní stoly pak parapetní žlaby. Podívejte se na náš kompletní sortiment úložného materiálu a nepřehlédněte i širokou nabídku kabelů. O společnosti Kopos Kopos Kolín je tradiční česká firma, která se specializuje na výrobu elektroinstalačního materiálu, především pak úložného materiálu. Na našem e-shopu najdete například populární a vysoce kvalitní chráničky Kopoflex, elektroinstalační krabice Kopos, lišty na kabely, DIN lišty či parapetní žlaby Kopos.

Kupte si velmi oblíbenou ohebnou chráničku na kabely Kopoflex 75 50 metrů od české firmy Kopos Kolín, která vyniká kvalitním provedením, vysokou odolností proti mechanickému poničení i chemikáliím a snadnou instalací. Kopoflex se používá především k ochraně energetického a telekomunikačního vedení při jejich uložení pod zemí, díky vysoké ohebnosti s nimi můžete chránit například i přípojky vody či plynu. Tato dvouplášťová chránička je korugovaná, to znamená, že je zevnitř hladká, ale vnější stěna tvoří dutá žebra.  Dvouplášťová chránička na kabely Kopoflex 50 od firmy Kopos má vnější průměr 50 mm a vnitřní průměr 41 mm. Je vyrobená z polyethylenu a je bezhalogenová. Koupíte ji v balení po 50 metrech v červeném provedení, jeho součástí je i spojka a šňůrka pro snadnější zavedení kabelu. Při použití těsnícího kroužku je stupeň krytí IP 67. Červené chráničky Kopoflex jsou primárně určeny k ochraně vedení uloženého pod zemí, nad zemí je doporučujeme používat jen krátkodobě. K tomuto účelu jsou určené černé Kopoflex chráničky, které jsou UV stabilní. Vybírejte z kompletní nabídky chrániček Kopoflex na našem e-shopu, případně sáhněte po husím krku. Vaším účelům může lépe sloužit neohebná trubka na kabely, pro připevnění na povrch zdi využijete lišty na kabely, do úrovně oken či nad pracovní stoly pak parapetní žlaby. Podívejte se na náš kompletní sortiment úložného materiálu a nepřehlédněte i širokou nabídku kabelů. O společnosti Kopos Kopos Kolín je tradiční česká firma, která se specializuje na výrobu elektroinstalačního materiálu, především pak úložného materiálu. Na našem e-shopu najdete například populární a vysoce kvalitní chráničky Kopoflex, elektroinstalační krabice Kopos, lišty na kabely, DIN lišty či parapetní žlaby Kopos.

FFKu-EL-F je lehce odolná plastová ohebná trubka z PVC-U, která brání šíření plamene a má světle šedou barvu.Tato plastová ohebná trubka se používá pro lehčí instalaci pod omítku a do dutých stěn. Tato lehce odolná elektroinstalační trubka se nesmí pokládat do betonu.

Ohebná dvouplášťová korugovaná bezhalogenová UV stabilní chránička KOPOFLEX Ø 110 mm, černá, délka 50 m.