Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Bílou lištu na kabely LHD 40x20 HD od oblíbené české společnosti KOPOS využijete při instalaci rozvodů malého a nízkého napětí, které úhledně a bezpečně zakryje. Nabízí snadnou montáž, stupeň krytí IP40 a stupeň mechanické ochrany IK06. Specifikace bílé lišty na kabely KOPOS LHD 40x20 HD Kvalitní a bytelná lišta na kabely KOPOS LHD 40x20 HD s ochrannou folií je vhodná pro montáž na stěnu i na strop a díky své barvě nepůsobí na bíle natřené stěně rušivě. Lišta je klasického tvaru a díky dvojitému zámku poskytuje zvýšenou tuhost a pevnější fixaci víka. Lištu na kabely KOPOS LHD 40x20 HD můžete instalovat do prostorů s nebezpečím výbuchu hořlavých plynů, par či prachu. Tato lišta je dlouhá 2 metry a přikoupit ji lze opět po dvou metrech. Nabízíme i další lišty na kabely, případně pak další druhů lišt a žlabů. Například drátěné žlaby, podlahové přechodové lišty či plechové lišty. Pořídit si u nás můžete i příslušenství pro lišty, jako jsou například koncové díly, T kusy, spojky a další. Najdete u nás i vruty. Rozměry kabelové lišty KOPOS LHD 40x20 HD jsou 20 mm x 40 mm x 2 000 mm. Technické detaily kabelové lišty LHD 40x20 HD Kabelová lišta KOPOS LHD 40x20 HD je vyrobena z bezolovnatého PVC s třídou reakce na oheň podkladového materiálu A1-F a se samozhášivostí do 30 sekund. Lišta nabízí odolnost proti nárazům 0,5 J a její teplotní odolnost je -5 až +60°C. Výsledek zkoušky žhavou smyčkou je 850°C. Užitečný průřez kabelové lišty LHD 40x20 HD je 560 mm², rozteč děrování dna 200 ±20 mm a hmotnost 0,21 kg/m. Certifikáty výrobku Lišta na kabely KOPOS LHD 40x20 HD 2m bílá splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti KOPOS Ryze česká společnost KOPOS KOLÍN a.s. byla založena roku 1996 a v současné době se zabývá především výrobou elektroinstalačního úložného materiálu. Specializuje se na elektroinstalační lišty, kanály, trubky pevné i ohebné, krabice a upevňovací materiály. Jedním z nejznámějších produktů společnosti KOPOS je chránička Kopoflex, ale celkově se může pochlubit výrobou více než 5 000 produktů. Společnost navazuje na tradici výroby, která v Kolíně odstartovala již v roce 1926. KOPOS provozuje dceřiné společnosti v 11 zemích, jako jsou například Slovensko, Polsko, Chorvatsko, Německo nebo Dominikánská republika. U nás si od společnosti KOPOS můžete pořídit například DIN lišty, elektroinstalační krabice pod omítku, kabelové lišty, ohebné kabelové chráničky (husí krky), parapetní žlaby a mnoho dalšího.

Elektroinstalační materiál > Úložný a spojovací materiál > Vývodky, průchodky, ucpávky

Elektroinstalační materiál > Úložný a spojovací materiál > Vývodky, průchodky, ucpávky

Elektroinstalační materiál > Úložný a spojovací materiál > Vývodky, průchodky, ucpávky

Elektroinstalační materiál > Úložný a spojovací materiál > Vývodky, průchodky, ucpávky

Elektroinstalační materiál > Úložný a spojovací materiál > Vývodky, průchodky, ucpávky

Příchytky DOBRMAN jsou určeny k připevnění kabelů a trubek k podkladovému materiálu a tím vytvoření normové i nenormové kabelové trasy se zachováním funkčnosti při požáru. Příchytky se upevňují k podkladovému materiálu pomocí kotev KPO 6, vrutu SVD nebo pomocí závitových tyčí ZT 6 a kotev KPOZ 6. Max. rozteč upevnění je 600 mm pro nenormovou trasu. Pro normovou trasu max. 300 mm Závit pro upevnění příchytky je velikosti M6. Pro usnadnění montáže je příchytka opatřena drážkou pro zasunutí, po montáži není nutné vrchní část příchytky zcela oddělovat.

Kopoflex 125 je oblíbená česká ohebná chránička s širokým průměrtem, která je určená k mechanické ochraně kabelů (především energetického a telekomunikačního vedení) či přípojek pod zemí. Součástí 50m svitku je šňůrka, která usnadňuje zavedení kabelu, a také spojka pro připojení další chráničky. Jedná se o dvouplášťovou korugovanou trubku s vnějším žebrováním, která má díky svému provedení delší životnost a je odolnější vůči statickému i dynamickému zatížení. Dvouplášťová chránička na kabely Kopoflex 125 od firmy Kopos má vnější průměr 125 mm a vnitřní průměr 108 mm. Je vyrobená z polyethylenu a je bezhalogenová. Koupíte ji v balení po 50 metrech v červeném provedení. Při použití těsnícího kroužku je stupeň krytí IP 67. Červené chráničky Kopoflex jsou primárně určeny k ochraně vedení uloženého pod zemí, nad zemí je doporučujeme používat jen krátkodobě. K tomuto účelu jsou určené černé Kopoflex chráničky, které jsou UV stabilní. Vybírejte z kompletní nabídky chrániček Kopoflex na našem e-shopu, případně sáhněte po husím krku. Vaším účelům může lépe sloužit neohebná trubka na kabely, pro připevnění na povrch zdi využijete lišty na kabely, do úrovně oken či nad pracovní stoly pak parapetní žlaby. Podívejte se na náš kompletní sortiment úložného materiálu a nepřehlédněte i širokou nabídku kabelů. O společnosti Kopos Kopos Kolín je tradiční česká firma, která se specializuje na výrobu elektroinstalačního materiálu, především pak úložného materiálu. Na našem e-shopu najdete například populární a vysoce kvalitní chráničky Kopoflex, elektroinstalační krabice Kopos, lišty na kabely, DIN lišty či parapetní žlaby Kopos.

Roh vnitřní 8625, imitace dřeva - dub tmavý - příslušenství k hranatým lištám

Elektroinstalační materiál > Úložný a spojovací materiál > Příslušenství k úložnému materiálu > Příslušenství pro trubky