Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Základní jednotka pro systém 1072 pro panely 725(925) a Antivandal Vlastnosti: Instalace do dvousloupcového tlačítkového panelu 725 nebo DOMUS AURA Svorkovnice pro připojení 18 tlačítek přímo k modulu Při použití až 4 rozšiřujících modulů, každý pro 16 tlačítek, je maximální počet připojených tlačítek 82 Možnost alfanumerických volacích kódů s přidáním písmen A-J (předpona nebo přípona) Možnost programování kodéru pomocí programovací klávesnice 1032/65 připojené ke kodéru adaptérem 1072/60 Zjednodušené programování pomocí tlačítka, LED a 2 přepínačů Možnost naprogramování 1 nebo více tlačítek pro ovládání zvláštních funkcí (osvětlení schodiště) Nastavení intervalu odemčení elektrického zámku 1-30sec s výstupem přepínací kontakt (C, NO, NC) Programovatelná doba vyzvánění telefonu (10, 20, 30, 40sec) Programovatelná minimální zaručená délka hovoru (10, 20, 30, 40sec) Maximální délka hovoru 250sec Vstupní svorka pro kontakt signalizace otevřených dveří Vstupní svorka pro tlačítko odemykání zevnitř Akustická signalizace vyzvánění Zvuková signalizace funkce „OBSAZENO“ (při zazvonění během probíhajícího hovoru) Potenciometry pro nastavení citlivosti mikrofonu a hlasitosti reproduktoru Svorka pro ovládání videosystému (izolovaná optočlenem) Možnost naprogramování tlačítka pro přímé volání na ústřednu (denní režim) Technické údaje: Klidový odběr: 6,5mA max. R, SN signál: Imax = 80 mA Odběr při hovoru: 40 mA max. Prac.teplota: -10 až +50°C Zatížení kontaktu: 2 A, 30 V Vlhkost: 90% při 30°C

Elektroinstalační materiál > Sdělovací technika, zvonky, zámky > Zvonková tabla a tlačítka

Elektroinstalační materiál > Sdělovací technika, zvonky, zámky > Příslušenství

Koder pro 18 učastniků s integrovanou hlasovou jednotkou 1 tlačitko

Elektroinstalační materiál > Sdělovací technika, zvonky, zámky > Zvonková tabla a tlačítka

Ovládač zapínací zvonkový jednonásobný 1 A, 50 V AC Upevnění šrouby. Šroubové svorky. U vícepodlažních domů lze použít násobky nebo součty uvedených provedení. Mohou být použity i mimo budovu, pokud jsou chráněny před deštěm. Řazení: 1/0 Základní i nadstandardní výbava kvalitní elektroinstalace. Není nic, co bychom společně v moderních elektroinstalacích nedokázali.

Bílé zvonkové tlačítko od proslulé společnosti ABB upevníte šrouby a připojíte pomocí šroubových svorek. Využít jej můžete jak uvnitř, tak i venku, ale v takovém případě dbejte na ochranu před deštěm – tlačítko poskytuje stupeň krytí IP20.  Specifikace bílého ABB zvonkového tlačítka 3171-80114 Zvonkové tlačítko ABB s lesklým povrchem je dodáváno kompletní (přístroj i kryt), lze jej tedy pouze připojit a používat. Funguje na bázi jednoho spínacího kontaktu a je určeno pro vrchní montáž na podložku nebo omítku, připojení provedete slaněnými vodiči o průřezu 0,5 až 0,75 mm² nebo pevnými vodiči 0,5 až 1 mm². Kromě zvonkových tlačítek nabízíme i další sdělovací techniku, jako například domovní zvonky a gongy, domovní telefony či domovní audio a reproduktory. Naše nabídka elektroinstalačního materiálu je však samozřejmě mnohem bohatší. Pořídit si u nás můžete třeba detektory plynu a kouře, modulové a paticové přístroje či pohybová a soumraková čidla. Rozměry zvonkového tlačítka ABB jsou 61 x 26 x 16,3 mm. Technické detaily ABB zvonkového tlačítka Zvonkové tlačítko ABB je vyrobena z plastu a je konstruováno pro jmenovité napětí 50 V a proud 1 A. Vždy se řiďte postupem od výrobce a montáž provádějte jen tehdy, jste-li k takovému úkonu oprávněni. V opačném případě přenechte instalaci na odborníkovi s příslušným certifikátem. Certifikáty výrobku ABB tlačítko zvonkové 3171-80114 bílá 1213058 splňuje příslušné normy ČSN O společnosti ABB Švédsko-švýcarská technologická společnost se sídlem v Curychu. ABB patří mezi čelní technologické lídry a průkopníky s širokou nabídkou elektrotechnických výrobků. V České republice svými produkty a službami působí již od roku 1970, nejvýznamnější vývojová a inženýrská centra má v Praze, Trutnově, Jablonci nad Nisou, Brně a Ostravě. Doporučujeme si v naší nabídce prohlédnout vyvedené designové řady zásuvek a vypínačů z produkce ABB, jako jsou například řady Tango, Swing a Swing L, Levit, Neo a Neo Tech, Decento a Impuls. Společnost ABB dále vyrábí kupříkladu jističe do 125A, výkonové stykače či modulové rozvodnice.

Bílý kryt bezdrátového tlačítka ELEKTROBOCK KBT je vhodný pro všechny vysílače firmy ELEKTROBOCK CZ. Zvyšuje odolnost tlačítek proti dešti a citelně tak prodlužuje i jeho životnost. Montáž krytu je velice jednoduchá. Specifikace bílého krytu bezdrátového tlačítka ELEKTROBOCK KBT 0200 Kryt bezdrátového tlačítka ELEKTROBOCK KBT je vyroben z odolného plastu a můžete jej použít v kombinace se všemi bezdrátovými tlačítky (vysílači) od stejnojmenného výrobce. Instalace samotného krytu i vámi zvoleného bezdrátového tlačítka je velmi snadná a nezabere mnoho času. Kromě drátových a bezdrátových domovních zvonků a gongů si z našeho e-shopu můžete objednat i další sdělovací nebo zabezpečovací techniku, jako jsou například domovní telefony, elektrické zámky, houkačky a majáky, kamery, PIR čidla a další. Najdete u nás i bohatou nabídku kabelů. Vybírat můžete také z nejrůznějšího nářadí a měřicích přístrojů, kde nechybí lisovací (krimpovací) kleště, odizolovací nářadí a štípací kleště na kabely. Certifikáty výrobku Kryt bezdrátového tlačítka ELEKTROBOCK KBT splňuje příslušné normy ČSN. O společnosti ELEKTROBOCK Česká společnost ELEKTROBOCK byla založena v Kuřimi roku 1992 a již od začátku svého fungování se zaměřovala na vývoj a prodej spotřební elektroniky používané v domácnostech. Absolutně prvním výrobkem firmy ELEKTROBOCK byl bezdotykový regulátor osvětlení a dosud nejúspěšnějším produktem je bezdrátový zvonek. Roku 2002 vedení společnosti došlo k názoru, že potřeby výroby již přesáhly do té doby užívané prostory, a proto padlo rozhodnutí investovat do výstavby vlastního objektu. Tento objekt byl dokončen v roce 2005. Hlavními odběrateli výrobků firmy ELEKTROBOCK jsou sítě supermarketů a velkoobchody s elektroinstalačním materiálem.  U nás si od ELEKTROBOCKu můžete pořídit třeba domovní zvonky, spínací hodiny, pohybová čidla, termostaty či detektory kouře.

Napájecí zdroj pro domovní systémy s možností připojení záložní baterie a ovládáním Vypnuto/Zapnuto; vstup 230Vac, výstup 13,5Vdc 0,8A kontinuálně (1A pulsně) a 13,5Vac 1,6A (pulsně). 9 modulů typu A na DIN (157,5 mm).

Montážní rámeček pro zapuštěnou montáž Set se skládá z: montážní krabičky (plastová) pro zapuštěnou montáž montážního rámečku dodávaného s těsněním a bezpečnostními šrouby k připevnění rámečku k montážní krabičce vymezovací podložky pro spojení montážních krabiček, pokud venkovní stanice vyžaduje spojení více montážních rámečků Počet modulů 2 Montáž Zapuštěná montáž Rozměr montážní krabičky 120x263x45 Rozměr rámečku 135x280x61