Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Elektroinstalační materiál > Sdělovací technika, zvonky, zámky > Příslušenství

Audio jednotka na vstupním panelu Alpha pro systém 2Voice. Vybaven reproduktorem a mikrofonem. Stav systému signalizován 3 LED: probíhající vytáčení probíhající hovor aktivovaný el. zámek Lokální programování nebo ze smartphonu / tabletu / PC. Správa 2 elektrických zámků: pěší a příjezdová cesta. ##VIDEO:https://www.youtube.com/embed/Zcye6xkri1Y## ##VIDEO:https://www.youtube.com/embed/6sQI98yv8Bk##

Modul s 1 tlačítkem do modulárního tlačítkového panelu SINTHESI S2 (1148) z eloxovaného hliníku.

Modul s 8 tlačítky do modulárního tlačítkového panelu SINTHESI S2 (1148) z eloxovaného hliníku.

1148/59 Prázdný modul, materiál eloxovaný hliník

1148/13 Modul, 3 tlačítka materiál eloxovaný hliník Tlačítkový modul má podsvětlená tlačítka i jmenovky (LED).

Stavební pouzdra JAP Norma Standard jsou základním produktem z řady stavebních pouzder pro posuvné dveře do příček. Toto řešení Vám pomůže dveřní křídlo z prostor chodeb a pokojů schovat do "ZDI", nebo do sádrokartonových příček.
Díky stavebním pouzdrům získáte cenné místo v bytě, domě a kancelářích. Základní řada pouzder JAP je nejprodávanějším řešením posuvných dveří. Výsledný otvor po osazení stavebního pouzdra se obkládá zárubní s obložkami, dnes je již běžným standardem, že většina výrobců dveří je na toto řešení posuvných dveří do stavebního pouzdra JAP připravena. Obložky otvor začistí a design dveří je v souladu s ostatními dveřmi.
Stavební pouzdro JAP tedy výběr dveří nelimituje. Nicméně pokud se vybere pouzdro pro užší tloušťku příčky, je třeba mít na paměti tloušťku křídla, ta by neměla přesáhnout 4 cm.SOUČÁST BALENÍSada pojezdů: 1× doplněk kolejnice. 2× dveřní nosič. 1× vodící trn. 2× doraz. 2× vozíček.

Nakupte Dveřní zarážka Umbra BUDDY - šedá už za 295 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

Nakupte Dveřní zarážka 2 ks Umbra BUDDY - šedá už za 545 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

Stavební pouzdro Norma Komfort je tvořeno dvěma stavebními pouzdry navzájem spojenými vodící lištou. Každé z pouzder je přitom určeno pro jedny jednokřídlé dveře. Pohyb křídel může být i synchronní, obě křídla pak lze zavírat čiotevírat současně. Norma Komfort nabízí řešení do velkých prostor, které lehce oddělí či spojí. Do tmavších prostor možné zvolit prosklenou variantu dveří, která umožňuje maximální průchod slunečních paprsků. Pouzdra Norma Komfort pro standardní průchozí výšku 1 970 a 2 100 mm vyrábíme unikátní metodou klinčování. Pro atypické průchozí výšky se dodává svařované stavební pouzdro. U zděné příčky je nutné stavební otvor opatřit překladem – stavební pouzdro není schopné nést zatížení. Pouzdro Norma Komfort je kompatibilní se všemi výrobci dveř a je určeno pro dveře dřevěné, celoskleněné, Master nebo Idea. Celé pouzdro je z kvalitního pozinkovaného plechu.
Určeno pro dokončenou tloušťku příčky 100 mm nebo 125 mm.Použití pro SDK i zděnou příčku.Možnost atypických rozměrů až do průchozí výšky 2 700 mm.Pro maximální hmotnost jednoho dveřního křídla 90 kg.Vysoce kvalitní a velmi tlumící pojezdový mechanismus ve speciální hliníkové kolejnici.Vyjímatelná kolejnice.Nastavitelný přední i zadní doraz.Synchronní posuv je v ceně.Vodící trn s přesným vymezením na střed pouzdra.Na kapsu pouzdra lze umístit vypínač.Pojezdy a úchyty pro dřevěné dveře jsou součástí pouzdra.Záruka 10 let.
SOUČÁST BALENÍ 2x stavební pouzdro. 1x vodící lišta. 1x hliníková kolejnice. 4x vozíček. 4x doraz. 4x dveřní nosič. 2x vodící trn. 1x doplněk kolejnice.