Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pesto ze sušených rajčat San Marzano je variace na tradiční bazalkové téma. Skvělé propojení slano - sladké chuti je absolutně báječné a delikátní. Ideální je na topinky, jednohubky, bruschetty nebo k naplnění toustů. V teplé kuchyni může být použito do zeleninových polévek, těstovin, rýže, ale též při nakládání masa na grilování.Ručně a šetrně vyráběné pesto ze sušených rajčat v Čechách, rajčata nejsou sířená, jsou bez chemických konzervantů, aromat, lepku a GMO.Složení: sušená solená rajčata San Marzano min. 30%, extra panenský olivový olej, slunečnicový olej, bazalka min. 13%, vlašské ořechy min.5%, mořská sůl max. 3,5%.Skladování: Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C a po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 14 dní. Minimální trvanlivost do: uvedena na dně výrobku. Výrobek je šetrně pasterován. Před použitím doporučujeme promíchat do stejnorodé konzistence.Doba spotřeby: datum spotřeby uvedeno na obalu.Dodavatel: Hradecké delikatesy s.r.o.

Kečup jako takový je původem z Číny. K nám do Evropy ho přivezli kupci v 18. století, kteří se vraceli z Orientu z obchodních cest. Od té doby kečup  obsadil přední příčky v popularitě tekutých koření v celém světě.  Tento nádherně sytý a kořeněný  rajčatový kečup se stane hvězdou vašeho stolu. Rajčatový kečup můžeme použít k dochucení polévek, ragú, omáček, těstovin. Nebo jen tak zamlsat k sýru, grilovanému, dušenému, pečenému masíčku, zelenině, tofu, klobáskám do svačinky promáznout křupavou houstičku atd. KEČUP NENÍ ZAHUŠŤOVANÝ ŠKROBY A JINÝMI ZAHUŠŤOVADLY, JE PŘIROZENĚ BEZLEPKOVÝ!
Ručně a šetrně vyráběný kečup v Čechách,je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO.Složení: drcená rajčata min. 60,5%, sušené rozinky (nesířené) max. 17%, vinný ocet červený, cibule bílá, citronová 100% šťáva, sušená rajčata min. 2,5%, zázvor, mořská sůl, směs koření (hořčice bílá a hořčice černá).Skladování: Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C a po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 30 dní.Doba spotřeby: datum spotřeby uvedeno na obalu.Dodavatel: Hradecké delikatesy s.r.o.

Typickou štiplavou hořkost, která je velmi intenzivní u čerstvě utržené rukoly se v pestu rozplyne do jemného nádechu a v kombinaci s pistáciemi a slunečnicovým semínkem je pesto krásně křupavé např. v těstovinách a pro toho kdo miluje tu štiplavou chuť, doporučuji posypat ještě čerstvě natrhanými lístky.Ručně a šetrně vyráběné rukolové pesto v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku a GMO a laktózy. Umeocet je vyráběn ze švestek umeboshi. Je to zcela přírodní produkt, který neobsahuje žádné chemické přísady ani barviva.Složení: rukola min. 26%, extra panenský olivový olej, slunečnicové semeno min. 18%, slunečnicový olej, pistácie min. 13%, umeocet, citronová 100% šťáva.Skladování: Skladujte mimo přímé slunce do 25 °C a po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 14 dní. Před použitím doporučujeme promíchat do stejnorodé konzistence.Doba spotřeby: datum spotřeby uvedeno na obalu.Dodavatel: Hradecké delikatesy s.r.o.

Pesto z dýňových semínek má velmi intenzivní chuť a vůni po pražených semínkách. Pro svou výraznou chuť se pesto z dýňových semínek hodí do polévek, pomazánek, různých rýžových pokrmů typu rizoto. Dále i při grilování ryb např. pstruha nebo různých mas, na přírodní řízky a podobně. Pro vegetariány orestovat s tofu, temphem, kuskusem, pohankou apod. Každý podle své fantazie jak masožrouti, vegetariány, vegani.Složení: dýňové semínko min. 31%, slunečnicový olej, extra panenský olivový olej, dýňový extra panenský nefiltrovaný olej min. 6%, umeocet, citronová 100% šťáva, lněné semínko, oregano, meduňka (byliny v různém poměru).Skladování: skladujte mimo přímé slunce, po otevření v chladničce a spotřebujte do 14 dní.Doba spotřeby: datum spotřeby uvedeno na obalu.Dodavatel: Hradecké delikatesy s.r.o.

Sušená rajčata jsou ideální pro milovníky intenzivní chuti rajčat. Lahodná rajčata jsou naložena v kvalitním slunečnicovém oleji, díky němuž nedojde k ovlivnění chuti od oleje. Vhodné k použití pro studenou i teplou kuchyni.
Ručně vyrobeno v Čechách sušeno do 42°C, nesoleno, nesířené, bez použití chemických konzervantů, aromat, lepku, ořechů, laktózy a GMO.
Složení: slunečnicový olej min. 95g, sušená rajčata min. 60g (k výrobě tohoto množství bylo použito 300g rajčat), směs koření.Skladování: Skladujte při teplotě do 25 °C mimo přímé slunce, po otevření v chladničce. Po otevření zkonzumujte do 30 dní.Doba spotřeby: datum spotřeby uvedeno na obalu.Dodavatel: Hradecké delikatesy s.r.o.

Nakládané feferonky ve sladkokyselém nálevu.Složení: feferonky, voda, ocet, cukr, hořčičné semínko, sůl, výtažek koření.Doba spotřeby: Datum uvedeno na obalu.Skladování: Skladujte v temnu, chladu a suchu. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 7 dní.Dodavatel: Boudová Zuzana - Marmelády Znojmo

Banderillas jsou španělské zeleninové špízy, kde na párátku je napíchnutá křupavá okurčička, oliva plněná paprikou, pálivá chilli paprička a cibulka. Vynikající a rychlý aperitiv. Hodí se k vychlazenému pivu, nebo sklence Vašeho oblíbeného vína!Složení: Manzanilla oliva, okurčička, cibulka, červená paprika, ocet, voda, sůl.Skladování: skladujte na suchém a chladném místě a chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte v chladu při teplotě +1°C až +5°C.Doba spotřeby: datum spotřeby uvedeno na obalu.Hmotnost: hmotnost obalu 490g, hmotnost pevné složky 125g.Výživové údaje ve 100g: Energetická hodnota 100 kJ/24 kcal, Tuky 2,7g z toho nasycené mastné kyseliny 0,5g, Sacharidy 0g z toho cukry 0g, Bílkoviny 0,7g, Sůl 0,2g.Dodavatel: Barcelo Manufacture

Výběrové zelené olivy odrůdy Hojiblanca, které jsou naloženy ve vodě s mořskou solí, tymiánem a trochou česneku. Bez konzervantů a dochucovadel. Zaujmou Vás ovocnou a travnatou vůní a mírně nakyslou chutí.Složení: zelená oliva Hojiblanca, voda, sůl, tymián, česnek.Skladování: skladujte na suchém a chladném místě a chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte v chladu při teplotě +1°C až +5°C. Spotřebujte 14 dnů od otevření.Doba spotřeby: datum spotřeby uvedeno na obalu.Hmotnost: hmotnost obalu 150g.Výživové údaje ve 100g: Energetická hodnota 749 kJ/182 kcal, Tuky 19g z toho nasycené mastné kyseliny 2,8g, Sacharidy 0,2g z toho cukry 0,2g, Bílkoviny 1g, Sůl 3,5g.Dodavatel: Barcelo Manufacture

Výběrové zelené olivy odůry Manzanilla, které jsou plněny červenou papričkou. Bez konzervantů a dochucovadel. Delikátní, chuťově lehce nakyslé. Ideální do salátů, ale i samotné skvěle doplní chuť bílého vína.Složení: olivy, červená paprika, voda, sůl, kyselina mléčná. Doba spotřeby: Datum spotřeby je uvedeno na obalu. Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě a chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte v chladu při teplotě +1°C až +5°C. Spotřebujte do 14 dnů od otevření.Výživové údaje ve 100g: Energetická hodnota 615kJ/150 kcal, Tuky 15g z toho nasycené mastné kyseliny 2,4g, Sacharidy0,2g z toho cukry 0,2g, Bílkoviny 1g, Sůl 2,5g.Dodavatel: Barcelo Manufacture

Pikantní kozí rohy. Složení: paprika, voda, ocet, cukr, hořčičné semínko, sůl, pepř, nové koření, výtažek koření. Doba spotřeby: datum spotřeby uvedeno na obalu.Skladování: skladujte v temnu a chladu. Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 7 dní.Dodavatel: Boudová Zuzana - Marmelády Znojmo