Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Reproduktorový stojan se stativem vyroben z pevných ocelových trubek, ale s nízkou hmotností, zátěží 30 kg a maximální výškou 300 cm. Hliníkový prstenec byl zcela přepracován, aby poskytl vynikající trvanlivost a dlouhou životnost. Pro zajištění vysoké pevnosti je objímka pro nastavení výšky vyrobena z oceli a je prakticky nezničitelná. Bezpečnostní pin bezpečně zablokuje prodlužovací pól s průměrem 35 mm. Ergonomické nastavovací šrouby jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ABS, neklouzavým termoplastickým povlakem pro pohodlnou provoz. Je dodávána i sada černých kroužků. V černém barevném provedení.
Průměr (mm): 35.0
Maximální výška: 3000 mm
Průměr: 35 mm
Barva: Černá
Minimální výška: 1110 mm
Nosnost: 30 kg
Země původu: Německo
Hmotnost: 6,3 kg

Reproduktorový stojan ze série Starline s plochou železnou základnou, díky čemuž je vhodný pro použití v malých prostorech. Disponuje speciálním bezpečnostním ''Ring Lock'' systémem uchycení reproduktoru na stojan. Nastavení výšky v rozmezí od 1125 do 1810 mm je zajištěno pomocí upevňovacího šroubu a zabezpečené pojistkou. Konstrukce: ocel. Průměr: 35 mm, průměr základny: 450 mm, dvoudílný skládací design. Maximální nosnost: 30 kg. Hmotnost: 10 kg. Barevné provedení: Black
Země původu: Německo
Nosnost: 30 kg
Maximální výška: 1810 mm
Minimální výška: 1125 mm
Barva: Černá

Reproduktorový stojan, má 35 mm ocelový pól s ocelovým prstencem, ergonomickou stavěcím šroubem a bezpečnostním pinem na jednoduché a bezpečné nastavení výšky. Výška je nastavitelná, od 1,05 do 1,8 m, po částech v dožke 7,5 cm. Pevná, nízkoprofilová základna z pevné litiny o hmotnosti 9 kg a s přídavnou hmotností 5 kg poskytuje bezpečnou základnu a zvýšenou stabilitu. V černém barevném provedení.
Barva: Černá
Země původu: Německo

Reproduktorový stojan se stativem vyroben z pevných hliníkových trubek, ale s nízkou hmotností, zátěží 50 kg a maximální výškou 192 cm. Hliníkový prstenec byl zcela přepracován, aby poskytl vynikající trvanlivost a dlouhou životnost. Pro zajištění vysoké pevnosti je objímka pro nastavení výšky vyrobena z oceli a je prakticky nezničitelná. Bezpečnostní pin bezpečně zablokuje prodlužovací pól s průměrem 35 mm. Ergonomické nastavovací šrouby jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ABS, neklouzavým termoplastickým povlakem pro pohodlnou provoz. Je dodávána i sada černých kroužků. V černém barevném provedení.
Maximální výška: 1920 mm
Minimální výška: 1060 mm
Nosnost: 50 kg
Barva: Černá
Průměr (mm): 35.0
Hmotnost: 2,2 kg
Průměr: 35 mm
Země původu: Německo

Profesionální stojan pro reprobox s nastavitelnou výškou a nízkou hmotností, který schválila i německá TÜV (Technical Supervisory Agency). Vyroben je z hliníku v černém barevném provedení, s maximální nosností do 50 kg. Konstrukce je skladná a tvoří ji dvě části, přičemž všechny svorky jsou pozinkované. Stabilita konstrukce je zajištěna třemi nohami s podpůrnými rameny a gumovými koncovkami, upevněnými o prodlouženou část nosné tyče s průměrem 35 mm a integrovaným systémem pro absorbci otřesů. Nastavitelná výška (1375-2185 mm) se upevňuje mechanismem tvořeným šroubem a připojitelnou koncovkou. Celková hmotnost stojanu je 4,38 kg.
Barva: Černá
Země původu: Německo

Stojan na reproduktory s železnou konstrukcí. Má robustní design. Výškové nastavení od 1700 mm do 2900 mm, dodávaný s adaptérem základny reproduktoru, bezpečnostní kolík, dlouhé rameno navijáku, robustní design nožiček.
Hmotnost: 9,4 kg
Barva: Černá
Země původu: Čína
Minimální výška: 1700 mm
Maximální výška: 2900 mm
Nosnost: 60 kg

Výškově nastavitelný ocelový stojan na reproduktory s ocelovým bezpečnostním kolíkem. Kovový spoj nohou. Maximální výška 1800 mm. Dostupný v matné černé barvě.
Materiál: Ocel
Země původu: Čína
Hmotnost: 3,2 kg
Barva: Černá
Minimální výška: 1200 mm
Maximální výška: 1800 mm
Šířka podstavy: 980 mm
Průměr tubusu: 35 mm
Nosnost: 40 kg

Stojan pro reprobox s nastavitelnou výškou a nízkou hmotností, vyrobený z hliníku v černém barevném provedení, s maximální nosností do 40 kg. Konstrukce je skladná a tvoří ji dvě části. Stabilita konstrukce je zajištěna třemi nohami s gumovými koncovkami a podpůrnými rameny, upevněnými o prodlouženou část nosné tyče s průměrem 35 mm a integrovaným systémem pro absorbci otřesů. Nastavitelná výška (1430-2240 mm) se upevňuje push-button systémem, bezpečnostní šroubem a připojitelnou koncovkou. Celková hmotnost stojanu je 3,41 kg.
Minimální výška: 1320 mm
Nosnost: 40 kg
Barva: Černá
Průměr: 35 mm
Hmotnost: 3,5 kg
Maximální výška: 2020 mm
Průměr (mm): 35.0
Země původu: Německo

Sada dvou těžkých, teleskopických stojanů pro reproduktory, z nichž každý disponuje třínohou základnou a odolnou, lehkou hliníkovou konstrukcí s elegantním černým designem. Díky standardním 35mm adaptérem jsou tyto stojany kompatibilní s prakticky všemi PA reproduktory. Kromě toho jsou také výškově nastavitelné do výšky 152,4 cm, a nabízejí individuální nosnost až 50 kg. Každý stojan je také vybaven blokovací západkou pro větší stabilitu nosné plochy. Pro snadnou přepravu jsou tyto stojany dodávány v plátěné přenosné tašce.
Pouzdro/kufr v ceně: Pouzdro
Nosnost: 50 kg
Země původu: Čína
Hmotnost: 4 kg
Minimální výška: 1000 mm
Maximální výška: 1800 mm
Průměr: 35 mm
Průměr (mm): 35.0
Barva: Černá

Soundking DB 023 B 317 CZK  -39% 
Stojan na reprobox. Ocelová teleskopická spojovací tyč. Vhodná na propojení subwooferu a satelitu. Minimální výška 80 cm, maximální výška 134 cm, Ocelový pojistný kolík proti sesunutí. Maximální zátěž 50 kg. Průměr tyče v místě kontaktu s reproboxů na obou stranách 35 mm, černá barva.
Země původu: Čína