Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Lehký a stabilní hliníkový stojan na osvětlení. Třídílné prodloužení dosahuje výšky 3 097 mm. Rozměr při přepravě je pouze 1170 mm. Integrovaná zásuvka M10 umožňuje instalaci jednoho svítidla nebo použití různých příčných rozšíření. Dodatečné uzamykací kroužky zajišťují větší bezpečnost. Díky integrovanému adaptéru mohou být reproduktory připojeny ke stojanu pomocí 36 mm přírubových pouzder. Výška: 1 429 až 3 097 mm. Maximální nosnost: 15 kg. V černém provedení.
Země původu: Německo
Barva: Černá

Ocelový reproduktor stojan pro uchycení na stěnu. Inovativní oboustranné ložiskového ukotvení. Jednoduché a bezpečné uchycení reproduktoru v libovolné poloze. 11 různých nastavení úhlu v rozmezí od 0 do 22 stupňů. Vhodný pro reproduktory s průměrem konektoru 35/37 mm. Úhel sklonu: od 0 ° do 22 °. Max. nosnost: 50 kg. Montážní šroub: průměr 35/37 mm x 85 mm. Vzdálenost mezi stěnou a úchytem: 420 mm. Hmotnost: 2,63 kg. Barevné provedení: Bílé.
Země původu: Německo
Barva podle výrobce: White
Barva: Bílá

Pár stojanů pro studiové monitory ze série Croce s výškou 36". Stojany disponují dřevěnou konstrukcí a podložkou Aerstop, která pomáhá izolovat reproduktor od stojanu a snižuje šíření obsahu nižší frekvence přes reproduktor na podlahu a tím i do místnosti. Nosnost: 40 kg, Rozměry: výška - 92 cm, hloubka - 30 cm, šířka - 30 cm. Barevné provedení: Black Black

Země původu: Čína
Rozměry základny: 300 mm x 300 mm
Barva: Černá
Nastavitelná výška: Ne
Nosnost: 40 kg
Materiál: Dřevo
Maximální výška: 920 mm
Minimální výška: 920 mm
Povrch panelu: 270 mm x 270 mm
Hmotnost netto (kg): 41.7
Počet v balení (ks): 2

Model SP500, navržený speciálně pro reproduktory SONOS PLAY: 1, byl navržen a vyroben jako doplněk k vašemu systému SONOS s použitím nejkvalitnějších materiálů, aby byl zajištěn příjemný a funkční design a optimální zvukový výkon. Těžká základna, štíhlý sloupek s integrovaným systémem správy kabelů a gumovými nožičkami zaručují, že váš reproduktor SONOS bude zobrazen stylově a se zvukem podle záměru výrobce.
Barva: Černá
Výška (cm): 91.0
Šířka (cm): 25.0
Hloubka (cm): 25.0
Nosnost: 4 kg
Barva podle výrobce: Černá
Země původu: Čína
Typ: Stojan
Materiál: Hliník
Materiál: Sklo
Materiál: Ocel
Počet v balení (ks): 1

Řada profesionálních reproduktorových / osvětlovacích stojanů vyrobených z robustních ocelových trubek a tlakově litého hliníku. Zdvihací mechanismus je vybaven mechanickou brzdou, která zaručuje maximální stabilitu nákladu a snadné nastavení.
Nosnost: 60 kg
Pouzdro/kufr v ceně: Ne
Průměr (mm): 1300.0
Typ: Stojan
Barva: Černá
Země původu: Čína
Hmotnost: 9,5 kg
Balení obsahuje: Manuál
Minimální výška: 1850 mm
Maximální výška: 3200 mm
Varianta: DHSS30

Izolační stojany ISO-430 jsou určeny pro velké studiové monitory, jakož i pro kytarové a basové zesilovače. Patentovaný izolační systém IsoAcoustics poskytuje vynikající izolaci a oddělení od nosné plochy a umožňuje studiovým monitorům a kabinetům dýchat a produkovat čistý a otevřený zvuk. Možnost nastavení sklonu nahoru nebo dolů na 6,5 stupně.Vynikající úroveň izolace, zatímco tento patentovaný design zpřísňuje basy a poskytuje čistotu a otevřenost v celém zvukovém spektru. IsoAcoustics ISO-430 je vysoce účinný izolační stojan pro kytarové, basové a nástrojové zesilovače. Ať už doma, ve studiu nebo na pódiu uslyšíte úžasný ničím nerušený basový úder. Koncertní hudebník ocení, jak je jeho zvuk konzistentní od koncertu ke koncertu, protože nežádoucí dunivý efekt různých pódií již není problém.
Barva: Černá
Nosnost: 45 kg
Počet v balení (ks): 1
Materiál: Plast
Materiál: Ocel
Nastavitelná výška: Ne
Země původu: Čína
Povrch panelu: 430 mm x 230 mm
Maximální výška: 90 mm
Varianta: ISO L8R430

Reproduktorové kabely Monster Performer 600 s konektory Speak-on jsou vaší zárukou naprosto maximální věrnosti a přenosu energie. Byly vyrobeny pomocí pokročilých technologií reproduktorových kabelů od Monster, které zahrnují exkluzivní Time Correct Windings pro hlubší basy a Speak-On faston konektory pro velmi výkonná spojení odolná vůči korozi. Připojte se a připravte se na pódium s reproduktorovými kabely Monster Performer 600.
~ Délka: 6 m
Barva: Černá
Délka: 6 m
Konektor typu A: Speakon Male
Konektor typu B: Speakon Female
Zalomení konektoru: Rovný - Rovný
Země původu: Čína
Varianta: Rovný - Rovný

Reproduktorový kabel s tloušťkou žil 2 x 2,5 mm a konektory typu Jumbo Jack 6,3 mm. Délka: 6 m.
Délka: 6 m
Konektor typu A: Jack MONO 6,3 mm Male
Konektor typu B: Jack MONO 6,3 mm Male
Země původu: Itálie
~ Délka: 6 m
Barva: Černá

Pár univerzálních držáků určených pro montáž na stěnu a stropní zavěšení lehkých reproduktorových systémů, kamer nebo svítidel. Naklápění se nastavuje pomocí mechanismu blokování zubů. Montážní desku je možné otočit a zajistit šroubem. Držáky jsou vyrobeny z odolného kovu s černým lakovaným povrchem. Kromě toho jsou vybaveny bezpečnostním lanem.
Země původu: Čína
Barva: Černá

IsoAcoustics ISO-PUCK poskytují nový inovativní přístup při izolaci studiových monitorů, kytarových zesilovačů a dalších systémů. Tento jedinečný design poskytuje vysoký stupeň izolace a zároveň odolává bočnímu pohybu a oscilacím, což má za následek větší čistotu zvuku a lepší zaostření. Možná nejuniverzálnější izolační nástroj dostupný pro studio, pódium nebo domácnost, protože ho / je můžete umístit podle potřeby, abyste zvýšili jasnost a výkon svého profesionálního vybavení a monitorů.
Barva: Černá
Nastavitelná výška: Ne
Počet v balení (ks): 2
Nosnost: 9 kg
Země původu: Čína
Materiál: Guma
Rozměry základny: 61 x 30 mm
Varianta: ISO Puck