Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Intenzita zvuku: 93 dB Impedance: 8 Ohm Výkon: 0.3 W Rozměry: 40 x 10.6mm

Když očekáváte jen to nejlepší, přidejte ke špičkovým sluchátkům pár luxusních náušníků Dekoni Audio Earpad vylepšujících pohodlí.Dekoni Choice Leather je měkká, pružná syntetická kůže. Její lesklý vzhled a neuvěřitelně jemný pocit na pokožce je neustále mylně považován za pravou kůži.Díky neuvěřitelné odolnosti a bezkonkurenčnímu komfortu se vám může líbit ještě víc než pravá ovčí kůže. Dekoni Choice Leather využívá stejnou paměťovou pěnu s ultra pomalým odskokem ze série Elite.
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Šedá
Balení obsahuje: Ear Pad
Počet v balení (ks): 2
Kompatibilita: Sony
Typ: Náhradní náušníky
Barva: Šedá
Kompatibilní s: WH1000Xm4 Series

Klasické řady mikrofonních kabelů, které nově definují význam vstupního kabelu, jsou vybaveny vysoce měděnými bezkyslíkatými vodiči a poniklovanými mosaznými konektory pro spolehlivý a transparentní přenos signálu. Signál je poté chráněn vrstvou vodivého PVC a hustou mědí pro optimální stínění, které chrání signál před vnějšími rušením. Na konci je každá zástrčka opatřena tvarovaným límcem pro vynikající odlehčení tahu, který zajišťuje, že kabel vydrží. Vstupní úroveň již neznamená obyčejné ... kabely Planet Waves jsou jistota!
Konektor typu A: XLR Male
Země původu: USA
Délka: 15 m
Barva: Černá
Konektor typu B: XLR Female
~ Délka: 15 m
Zalomení konektoru: Rovný - Rovný

Praktický kabelový buben s kovovou a plastovou konstrukcí je vybaven kabelem mikrofonu HPC210, také kabelovým držákem NC3FXX a konektory NEUTRIK na panel NC3MDLX.  Vyrobeno v Itálii
~ Délka: 50 m
Barva: Černá
Délka: 50 m
Země původu: Itálie
Zalomení konektoru: Rovný - Rovný
Konektor typu A: XLR Male
Konektor typu B: XLR Female

Reproduktorové kabely Monster Performer 600 s konektory Speak-on jsou vaší zárukou naprosto maximální věrnosti a přenosu energie. Byly vyrobeny pomocí pokročilých technologií reproduktorových kabelů od Monster, které zahrnují exkluzivní Time Correct Windings pro hlubší basy a Speak-On faston konektory pro velmi výkonná spojení odolná vůči korozi. Připojte se a připravte se na pódium s reproduktorovými kabely Monster Performer 600.
Varianta: Rovný - Rovný
Konektor typu B: Speakon Male
Zalomení konektoru: Rovný - Rovný
Konektor typu A: Speakon Male
~ Délka: 6 m
Barva: Černá
Země původu: Čína
Délka: 6 m

Audio-Technica VM520EB/H 3274 CZK  -21% 
Kombinovaná sada VM520EB/H obsahuje přenosku VM520EB s eliptickým hrotem o rozměrech 0,3 x 0,7 mil a dvojitým magnetem, která je namontována na hlavě AT-HS10BK s 1/2" úchytem.
Země původu: Japonsko
Rádius špičky jehly: 0,3 x 0,7 mil
Vyvážení kanálu při 1 kHz: 1,5 dB
Doporučený zatěžovací odpor: 47 kOhm
Poddajnost: 8 x 10-6 cm (100Hz)
Hmotnost (g): 0.0
Přítlak: 1,8g - 2,2g
Doporučená zatěžovací kapacita: 100 - 200 pF
Sledovací úhel: 23°
Použití: Hi-Fi
Balení obsahuje: Cartridge Installation Screw;Headshell;Nut;Washer
Typ: Dual Moving Magnet Cartridge;Stereo
Separace kanálů při 1 kHz: 27 dB
Barva: Černá;Modrá
Doporučený přítlak: 2 g
Napětí: 4 mV
Materiál: Hliník
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 23 kHz
Tvar: Eliptický
Hmotnost: 6,4 g
Vhodné pro značku: Ordinary Turntable Brands
Vhodné pro: Turntables
Varianta: VM520EB/H

Toto jsou špunty do uší, na které jste čekali, navrženy a vyrobeny v Norsku pro hudebníky s nejvyšším zaměřením na přirozenou kvalitu zvuku. Vstupte na pódium nebo před něj s vědomím, že váš sluch je po celou dobu chráněn. Plochá frekvenční odezva se promítá do čistého a přirozeného zvuku. Díky patentované membránové technologii jsou tyto špunty do uší schopny dosáhnout frekvenční odezvu na stejné úrovni jako namíru navrhované špunty do uší pro hudebníky. Jediný variabilní pasivní HiFi filtr na světě Plynulé manuální nastavení (7-25dB)
Balení obsahuje: Silicon Tips;Řemínek;Kartáček na čištění;Pouzdro
Provoz na baterie: Ne
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Black
Barva: Černá
Typ: In-Ear

Monster Cable Classic Microphone 30 WW je vysoce kvalitní mikrofonní kabel, který je ideální pro studiové a živé aplikace. Má délku 9,0 metru, konektory XLR samice - XLR samec a poniklované vysoce odolné konektory. Kabel je vyroben z vodičů z mědi vysoké čistoty a je stíněný pro ochranu před rušením. Je také vybaven patentovanými vodiči OFC-AWG 24/99 společnosti Monster Cable, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly vynikající přenos signálu.Monster Cable Classic Microphone 30 WW je skvělou volbou pro každého, kdo chce vysoce kvalitní mikrofonní kabel, který poskytne čistý a přesný zvuk. Je ideální pro použití s různými mikrofony včetně kondenzátorových, dynamických a páskových mikrofonů. Kabel je také velmi odolný a vydrží i náročné podmínky živého vystoupení.Zde jsou některé z klíčových vlastností kabelu Monster Cable Classic Microphone 30 WW:Délka 9,0 metruKonektory XLR samice - XLR samecPoniklované konektory s vysokou odolnostíVodiče z vysoce čisté mědiStíněné na ochranu před rušenímVodiče OFC-AWG 24/99Pokud hledáte vysoce kvalitní mikrofonní kabel, který poskytne čistý a přesný zvuk, pak je Monster Cable Classic Microphone 30 WW skvělou volbou. Je ideální pro použití s různými mikrofony a je velmi odolný.
Zalomení konektoru: Rovný - Rovný
Konektor typu A: XLR Male
Konektor typu B: XLR Female
~ Délka: 9 m
Délka: 9 m
Počet v balení (ks): 1
Barva: Černá

Hotový mikrofonní kabel série M1, použitý kabel MY206, konektory XLR samice NC3FXX - XLR samec NC3MXX - NEUTRIK silver, barva kabelu černá, délka kabelu 7,5 mt
Konektor typu B: XLR Female
~ Délka: 8 m
Konektor typu A: XLR Male
Barva: Černá
Délka: 7,5 m

Série Jerzee jsou náušníky se skvělou absorbcí potu a proto jsou vynikající volbou pro aktivní posluchače, na nošení při tréninku nebo při delším hraní. Náušníky jsou tvořeny měkkou paměťovou pěnou se střední hustotou obšitou prodyšnou textilií, která snižuje tlak sluchátek na uši. Série Jerzee je pohodlná a cenově dostupná alternativa k originálním náušníkům.
Kompatibilní s: MDR7506; ATH-M Series;CDR900ST
Typ: Náhradní náušníky
Materiál: Paměťová pěna
Barva podle výrobce: Černá
Země původu: Čína
Počet v balení (ks): 2
Barva: Černá
Balení obsahuje: Špunty do uší
Kompatibilita: Audio-Technica