Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Profesionální, ocelový stojan na mikrofon s teleskopickým ramenem, nastavitelnou výškou od 160 cm až po 350 cm. Stabilitu stojanu zaručují hliníkové nohy do trojnožky s rozpětím od 95 do 140cm. Nosnost stojanu 6 kg, Hmotnost 8,5 kg. Černé barevné provedení.

Země původu : Čína
Hmotnost : 8,5 kg

Odpružený držák pro mikrofony Superlux E205 a E206. Černé barevné provedení.
Kompatibilní s : Superlux E205
Země původu : Čína
Barva : Černá
Kompatibilní s : Superlux E206

Nastavitelné chrániče sluchu vybavené kvalitním akustickým filtrem a komfortními, lehkými vložkami do uší. Jedná se o první analogové chrániče, které lze nastavit na několik možností díky kvalitní technologií. Chrániče nevyžadují baterii, ani žádnou aplikaci, díky čemuž je lze používat prakticky kdykoliv a kdekoliv. Nabízejí čtyři nastavení snížení úrovně zvuku. První nastavení je jediné, které neodfiltruje žádný zvuk a umožňuje slyšet všechno nahlas a jasně. I když toto nastavení nepoužívá žádný filtr, je akusticky laděné. Nastavení 2, 3 a 4 filtruje hlasitost o 10 dB, 20 dB a 30 dB. Díky otočnému ovladači je možné velmi jednoduše přepínat mezi nastaveními. Díky tomu je zařízení skutečné velmi univerzální a lze jej využít všude od koncertů, festivalů, přes kanceláře, během cestování, až po prostředí stavebních prací s těžkými stroji. Barva: Bílá
Barva : Bílá
Provoz na baterie : Ne
Balení obsahuje : Pouzdro
Balení obsahuje : Silicone Eartips
Typ : In-Ear
Balení obsahuje : Manuál
Hmotnost (g) : 19.9
Citlivost (dB) : 21.0
Aktivní odhlučnění : Ano
Materiál : Silikon
Barva podle výrobce : Bílá
Země původu : Čína

Ortofon OM Qbert + SH4 2789 CZK  -24% 
Přenoska Ortofon OM QBert v kombinaci s headshellem SH-4 je praktickým a pohodlným řešením pro DJs používající raménko ve tvaru S.
Sledovací úhel : 20°
Doporučený přítlak : 3g
Separace kanálů při 1 kHz : 22 dB
Země původu : Japonsko
Tvar : Sférický
Napětí : 11 mV
Barva : Černá
Doporučený zatěžovací odpor : 47 kOhm
Typ : Moving Magnet
Doporučená zatěžovací kapacita : 200-400 pF
Hmotnost : 5 g
Frekvenční rozsah : 20 Hz - 18 kHz
Typ : Přenoska
Přítlak : 2g - 4g

Dvojitý držák na mikrofony. Vychází z modelu A55SM (shock mount) a je určen pro mikrofony typu SM57 a jiné mikrofony se zužujícím tělem. Montuje se na standardní mikrofonní stojan a má závit s průměrem 5/8 "-27. Vzdálenost mikrofonů od sebe dovoluje použití windscreenu. Materiál: kov, plast, guma.
Barva : Černá
Počet v balení (ks) : 1
Kompatibilní s : Shure SM57
Typ : Držák

Držák na stěnu. Vyroben z oceli, horizontálně a vertikálně nastavitelný pro přesné zaměření. Podporuje reproduktory do 20 kg. Otočný úhel od strany na stranu je 160°, zatímco úhel naklonění je nastavitelný na maximum 40° .Stenová deska o tloušťce 5 mm je vybavena bezpečnostním lankem dle BGV C1. Dodává se s univerzální deskou, která se připojuje k reproduktoru a umožňuje snadnou montáž typu hák. V bílém barevném provedení.
Barva : Bílá
Země původu : Německo
Barva podle výrobce : White

Nastavitelné rameno s držákem pro mikrofon na uchycení o stůl. Vhodné pro rozhlasové studio, nebo domácí nahrávání. Ramena 460 a 500 mm, černá barva. Kabel není součástí balení.
Země původu : Čína

Tyto náušníky jsou vyrobeny z měkké ovčí kůže a pěny, což zvyšuje izolaci, pohodlí a zvukovou kulisu.Náušníky z ovčí kůže vytvářejí pevné, ale pohodlné utěsnění vaší hlavy, i když máte brýle, aby vám zajistili skvělý zážitek poslechu.
Země původu : Čína
Počet v balení (ks) : 2
Typ : Náhradní náušníky
Barva podle výrobce : Černá
Materiál : Elite Sheepskin
Kompatibilní s : HD600
Balení obsahuje : Ear Pad
Kompatibilita : Sennheiser
Barva : Černá

Gravity SAT 36 B 780 CZK  -21% 
Reproduktorový stojan. Umožňuje namontovat dva reproduktory na jeden
stojan. Je vyrobena z pevné oceli a bezpečně se připevňuje na všechny
póly 35 mm. Šířka je plně nastavitelná od 31 do 49 cm. V černém
provedení.
Země původu : Německo

Stojan na reproduktory s železnou konstrukcí. Má robustní design. Výškové nastavení od 1700 mm do 2900 mm, dodávaný s adaptérem základny reproduktoru, bezpečnostní kolík, dlouhé rameno navijáku, robustní design nožiček.
Minimální výška : 1700 mm
Barva : Černá
Země původu : Čína
Maximální výška : 2900 mm
Nosnost : 60 kg
Hmotnost : 9,4 kg