Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pevné a odolné pouzdro pro pohodlné přenášení dvojice reproduktorových stojanů. Pouzdro je vyrobeno z velmi pevného nylonu 600D, který je nepromokavý a jednoduše čistitelný. Pouzdro navíc chrání stojany před nepříznivým vlivům počasí a mechanickým poškozením nebo poškrábáním při jejich transportu. Vnitřek pouzdra je oddělené pro samostatné ukládání 2 stojanů. Pouzdro tak chrání stojany před poškrábáním i zevnitř. Polstrování má tloušťku 15 mm. Samozřejmostí jsou kvalitní zipy. Rozměry: 1070 x 190 x 290 mm. Hmotnost: 1 kg. Barevné provedení: Black.
Země původu: Německo
Hloubka (cm): 29.0
Barva: Černá
Materiál: 600D Nylon
Výška (cm): 19.0
Šířka (cm): 107.0
Tloušťka polstrování: 15 mm
Zip: Ano
Hmotnost (g): 513.0
Rukojeť: Ano

Bag-90D značky Ultimate Support je perfektním doplňkem k vašemu koncertnímu zařízení! Každý Bag-90 pojme dva stojany na reproduktory běžné velikosti, včetně TS-100B, TS-90B, TS-80B/TS-80S a TS-70B. Je to odolná taška se spolehlivým zipem. Taška Ultimate Support Bag-90D má také dvě pevné, odolné rukojeti, které se spojují suchým zipem, aby vám poskytly větší pevnost a pohodlí při nošení.
Tloušťka polstrování: Ne
Země původu: Čína
Typ: Taška
Barva: Černá
Šířka (cm): 36.8
Rukojeť: Ano
Hloubka (cm): 125.7
Kompatibilní s: Stojan
Zip: Ano

Pevné a odolné pouzdro pro pohodlné přenášení dvojice dlouhých reproduktorových stojanů. Pouzdro je vyrobeno z velmi pevného nylonu 600D, který je nepromokavý a jednoduše čistitelný. Pouzdro navíc chrání stojany před nepříznivým vlivům počasí a mechanickým poškozením nebo poškrábáním při jejich transportu. Vnitřek pouzdra je oddělené pro samostatné ukládání 2 stojanů. Pouzdro tak chrání stojany před poškrábáním i zevnitř. Polstrování má tloušťku 15 mm. Samozřejmostí jsou kvalitní zipy. Rozměry: 1200 x 190 x 290 mm. Hmotnost: 1 kg. Barevné provedení: Black.
Země původu: Německo

Velké přepravní pouzdro pro stojany na reproduktory a ruční kliky. Pouzdro je z extrémně odolné nylonové tkaniny. Všechny švy jsou ručně šité ve vysoké kvalitě. Dalšími kvalitními prvky jsou polstrované rukojeti a odolný zip.
Barva: Černá
Země původu: Čína

Pevný obal na dva velké XL stojany na reproduktory (21472). Samostatné vnitřní kapsy chrání jednotlivé stojany před poškozením. Použitá nylonová tkanina je odolná vůči roztržení a odpuzuje vodu. Robustní taška má polstrovanou rukojeť a zpevněné boční stěny.
Rukojeť: Ano
Tloušťka polstrování: Ne
Materiál: Nylon
Kompatibilní s: Stojan
Zip: Ano
Zámek: Ne
Šířka (cm): 135.0
Hmotnost (g): 889.0
Typ: Taška
Barva: Černá
Země původu: Čína

Pouzdro na 2 stojany ze série König & Meyer 213, 214/6, atd. Vyrobeno z černého nepromokavého nylonu s uzavíráním na zip. Má pevné rukojeti. Obsahuje dvě vnitřní přihrádky s uzavíráním na zip. Na pouzdru je potisk loga König & Meyer. Rozměr: 1,200 x 250 x 250 mm. Hmotnost: 1,32 kg. Barevné provedení: Černé.
Země původu: Německo
Typ: Taška

Přenosné pouzdro pro dva stojany pro reproboxy či osvětlení, vyrobené z černého voděodolného nylonu s oboustranným zipem, dvěma pevnými rukojeťmi a logem König & Meyer. Nabízí dvě vnitřní oddělené přihrádky, takže každý ze stojanů je chráněn proti poškrábání. Rozměry: 1200 x 250 x 250 mm, hmotnost: 1 kg.
Země původu: Německo

Přenosné pouzdro pro dva reproduktorové stojany. Pevné pouzdro je vyrobeno z odolného nylonu typu 600D a vybaveny kvalitním kovovým zipem. Pro ještě jednodušší přenos jsou k dispozici i dvě madla. Rozměry: 1250 x 290 x 175 mm. Barevné provedení: Anthracite Grey.
Zip: Ano
Výška (cm): 17.5
Typ: Taška
Materiál: Nylon
Země původu: Itálie
Tloušťka polstrování: Ne
Hloubka (cm): 29.0
Šířka (cm): 125.0
Barva: Černá

Taška na stojan na reproduktory, rukojeti Delux Line se suchým zipem, pevný, vodě odolný povrchový materiál RokTex®, ideální na 1 až 2 stojany na reproduktory, 10 mm / 0,39 "široký zip s nylonovým řemínkem s potiskem loga RockBag®, čalouněná dvojitá rukojeť, průhledná kapsa na info kartu, pyramidové nožičky, potištěné logo RockBag®.
Zip: Ano
Materiál: RokTex
Tloušťka polstrování: Ne
Barva: Černá
Země původu: Čína
Výška (cm): 180.0
Hloubka (cm): 16.0
Šířka (cm): 25.0

Gravity BG SS 2 XLB je odolný obal na přepravu dvou reproduktorových stojanů. Je vyroben z pevného Nylonu 600D, který je voděodolný a snadno se čistí. Díky polstrované přepážce a 10mm výplni zůstávají stojany oddělené a chráněné před poškrábáním. Dno a všechna ostatní namáhaná místa jsou zesílená pro zvýšenou odolnost. Dva popruhy s pohodlnou obepínající rukojetí a robustní jednoduchý zip na uzavírání víka zajišťují pohodlnou manipulaci
Zip: Ano
Země původu: Čína
Rukojeť: Ano
Barva: Černá
Kompatibilní s: Light Tripod Stand
Výška (cm): 18.0
Hloubka (cm): 28.0
Šířka (cm): 145.0
Tloušťka polstrování: 10 mm
Typ: Taška
Materiál: 600D Nylon
Hmotnost (g): 1823.0