Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pevné a odolné pouzdro pro pohodlné přenášení dvojice reproduktorových stojanů. Pouzdro je vyrobeno z velmi pevného nylonu 600D, který je nepromokavý a jednoduše čistitelný. Pouzdro navíc chrání stojany před nepříznivým vlivům počasí a mechanickým poškozením nebo poškrábáním při jejich transportu. Vnitřek pouzdra je oddělené pro samostatné ukládání 2 stojanů. Pouzdro tak chrání stojany před poškrábáním i zevnitř. Polstrování má tloušťku 15 mm. Samozřejmostí jsou kvalitní zipy. Rozměry: 1070 x 190 x 290 mm. Hmotnost: 1 kg. Barevné provedení: Black.
Země původu : Německo

Pevný obal na dva velké XL stojany na reproduktory (21472). Samostatné vnitřní kapsy chrání jednotlivé stojany před poškozením. Použitá nylonová tkanina je odolná vůči roztržení a odpuzuje vodu. Robustní taška má polstrovanou rukojeť a zpevněné boční stěny.
Rukojeť : Ano
Země původu : Čína
Typ : Taška
Zip : Ano
Hmotnost (g) : 889.0
Kompatibilní s : Stojan
Barva : Černá
Zámek : Ne
Materiál : Nylon
Tloušťka polstrování : Ne
Šířka (cm) : 135.0

Velké přepravní pouzdro pro stojany na reproduktory a ruční kliky. Pouzdro je z extrémně odolné nylonové tkaniny. Všechny švy jsou ručně šité ve vysoké kvalitě. Dalšími kvalitními prvky jsou polstrované rukojeti a odolný zip.
Barva : Černá
Země původu : Čína

Transportní taška pro 1 reproduktorový stojan. Nabízí robustní konstrukci s 10 mm polstrováním. Vyrobena je z odolného nylonu 600D, který přináší vysokou odolnost vůči vodě a snadno se čistí. Spodní část a důležité části jsou zpevněny pro maximální odolnost. Taška je vybavena dvěma ramenními popruhy, rukojetí a uzavíráním na zip.
Země původu : Čína

Ochranná, lehká přenosná taška na reproduktory, mikrofony, stojany na osvětlení a dalšíprostorný interiér50 "interiér dostatečně velký na to, aby se do něj vešly 2 stojany pro reproduktory nebo 6 stojanů pro mikrofonHeavy-Duty zipy zajišťují úložný prostorRobustní nylon vytváří exteriér odolný vůči vodě a roztrženíVyztužené polstrované rukojeti
Země původu : Čína
Barva : Černá
Vnitřní šířka (mm) : 254.0
Hmotnost (g) : 680.0
Výška (cm) : 15.24
Tloušťka polstrování : 10 mm
Zámek : Ne
Rukojeť : Ano
Zip : Ano
Typ : Taška
Hloubka (cm) : 129.54
Šířka (cm) : 27.94
Délka interiéru (mm) : 1270.0
Materiál : Nylon
Vnitřní výška (mm) : 127.0
Počet koleček : Ne

Taška na stojan na reproduktory, rukojeti Delux Line se suchým zipem, pevný, vodě odolný povrchový materiál RokTex®, ideální na 1 až 2 stojany na reproduktory, 10 mm / 0,39 "široký zip s nylonovým řemínkem s potiskem loga RockBag®, čalouněná dvojitá rukojeť, průhledná kapsa na info kartu, pyramidové nožičky, potištěné logo RockBag®.
Hloubka (cm) : 16.0
Materiál : RokTex
Výška (cm) : 180.0
Zip : Ano
Barva : Černá
Šířka (cm) : 25.0
Tloušťka polstrování : Ne
Země původu : Čína

Přepravní taška pro 1 až 2 reproduktorové stojany. Vyrobena je z pevného materiálu RokTex s vysokou odolností vůči vodě. Taška je vybavena pevným 10 mm nylonovým zipem, dvojitou polstrovanou rukojetí, průhlednou složkou na jmenovku, nožkami ve spodní části a potiskem s logem RockBag. Barva: Black
Země původu : Čína

Pevné a odolné pouzdro pro pohodlné přenášení dvojice dlouhých reproduktorových stojanů. Pouzdro je vyrobeno z velmi pevného nylonu 600D, který je nepromokavý a jednoduše čistitelný. Pouzdro navíc chrání stojany před nepříznivým vlivům počasí a mechanickým poškozením nebo poškrábáním při jejich transportu. Vnitřek pouzdra je oddělené pro samostatné ukládání 2 stojanů. Pouzdro tak chrání stojany před poškrábáním i zevnitř. Polstrování má tloušťku 15 mm. Samozřejmostí jsou kvalitní zipy. Rozměry: 1200 x 190 x 290 mm. Hmotnost: 1 kg. Barevné provedení: Black.
Země původu : Německo

Přenosné pouzdro pro dva reproduktorové stojany. Pevné pouzdro je vyrobeno z odolného nylonu typu 600D a vybaveny kvalitním kovovým zipem. Pro ještě jednodušší přenos jsou k dispozici i dvě madla. Rozměry: 1250 x 290 x 175 mm. Barevné provedení: Anthracite Grey.
Hloubka (cm) : 29.0
Barva : Černá
Typ : Taška
Zip : Ano
Šířka (cm) : 125.0
Tloušťka polstrování : Ne
Výška (cm) : 17.5
Materiál : Nylon
Země původu : Itálie