Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nanlite Halo 16 4411 CZK  -2% 
Dvoubarevné stmívatelné kruhové LED světlo řady Nanlite Halo je univerzálním světelným zdrojem, které se dokáže přizpůsobit široké škále potřeb a projektů. Je vhodné pro osvětlení fotografií, vlogů, živého vysílání, make-up tutoriálů, portrétních fotografií a fotografií malých produktů. Poskytuje atraktivní měkké světlo bez stínu se zajímavými, kruhovými odlesky v očích fotografované osoby.
Barva: Černá
CRI: 95
Varianta: 16"
Balení obsahuje: Adaptér;Phone Holder;Přenosné pouzdro;Mirror;Stojan
Hloubka (cm): 2.0
Výška (cm): 26.0
Podsvícení: LED
Napájení: Adaptér
Barevná teplota světla: Nastavitelná
Země původu: Čína
Výkon (Watt): 48.0
Zdroj světla: LED
Tvar: Okrouhlý
Typ: Studio
Adaptér součástí: Ano

16-stranný softbox s jednoduchým skládáním a s hlubokým parabolickým designem, odnímatelným předním difuzorem, stříbrným vnitřkem je dokonalým společníkem světla LED Forza 60. Reflexní stříbrná vnitřní strana maximalizuje světelný výkon Forzy 60, zatímco odnímatelný přední difuzor ho zjemňuje a snižuje kontrast. Hluboký parabolický tvar také vytváří rovnoměrné, kvalitní a přirozeně vypadající osvětlení.
Průměr: 60 cm
Země původu: Čína
Kompatibilní s: Forza 60
Balení obsahuje: Přenosné pouzdro
Typ: Softbox
Tvar: Okrouhlý

Studiové LED panely série Nanlite Compac, které kombinují tenký profil a působivý jas, dosahují osvětlení podobné velkým softboxem, ale za zlomek jejich velikosti a nastavovacích časů. Tento prostorově úsporný design z nich dělá ideální volbu na nasvícení portrétů, rozhovorů, headshotů, živých vysílání, fotografií jídel, vlogů, produktových fotografií a dalších.
S LED diodami řady Compac můžete rychle dosáhnout nádherné výsledky studiovéí kvality bez přidání plastových filtrů nebo difúze látek. Zadní ovládací prvky umožňují vytočit jas od 0 do 100% a teplota barev je nastavena na konstantní hodnotu 5600 K, což umožňuje snadnou kompatibilitu s jinými denními světly, fotografickými blesky a předvolbami vyvážení bílé farby fotoaparátu. LCD panel vám přesně ukáže, jaké nastavení používáte, takže je snadné doladit je a potom je v budoucnosti znovu vytvořit, aby vaše výsledky byly vždy konzistentní a snadno opakovatelné.
Ať už natáčíte video na místě nebo připravujete prostor domácího fotografického studia, je to vždy vynikající. LED diody série Compac vám poskytnou světlo, které potřebujete v místnosti, kterou máte. Při tloušťce pouhých 2,9 palce využívá Compac 24 vysoce účinné LED diody, které zajišťují osvětlení až 1672 (420 Lux @ 1m 5600K) lumenů. Compac, který je dodáván se standardním 5/8 "přijímačem, je možné namontovat přímo na jakýkoliv standardní světelný stojan.
Varianta: Set
Typ LED: Bílá
Balení obsahuje: Stojan;LED Light;Manuál;Kufr;Adaptér;Klipy
Set: Ano
Adaptér součástí: Ano
Typ: Studio
Tvar: Obdélníkový
Zdroj světla: LED
Výkon (Watt): 24.0
Napájení: Adaptér
Země původu: Čína
Hloubka (cm): 4.0
Barva: Bílá;Černá
Šířka (cm): 20.0
Hmotnost (g): 350.0
Provoz na baterie: Ne
Výška (cm): 14.0
Barevná teplota světla: Daylight
CRI: 98
Podsvícení: LED

SmallRig RA-D85 Parabolic Softbox je všestranné soft světelné příslušenství o průměru 85 cm. Univerzální design držáku Bowens, díky čemuž je kompatibilní se SmallRig RC 120D/RC 120B/RC 220D/RC220B a dalšími Bowens Mount svítidly jiných značek.Nová generace samootvíratelného rychloupínacího designu, difuze a rám jsou spojeny do jednoho, kopuli jednoduše namontujete a rozložíte za 15 sekund, usnadní se tím proces používání, což vám dodá ten nejlepší uživatelský zážitek.RA-D55 také obsahuje vysoce kvalitní látkovou mřížku, která pomáhá zaostřovat v úhlu světelného paprsku do 45 stupňů, což vám umožní maximalizovat kontrolu nad osvětlením.Použitý průmyslový měkký materiál a vysoce reflexní nátěr. Se dvěma difuzemi pro silnější soft efekt nebo vyšší propustnost světla pro uspokojení vašich různých potřeb.
Typ: Softbox
Tvar: Okrouhlý
Barva: Černá
Výška (cm): 57.0
Balení obsahuje: Manuál;Grid;Carrying Bag
Průměr (mm): 84.0
Země původu: Čína
Hmotnost (g): 1490.0

Govee Flow Pro RGBICWW 2312 CZK  -3% 
Vytvořte si ideální filmovou a herní atmosféru. Smart kamera rozpozná a zachytí barvy na obrazovce vašeho televizoru a automaticky je aplikuje na vaše podsvícení. Časy, kdy se světla ovládala pouze manuálně, jsou pryč. Nyní můžete zařízení zapnout/vypnout, upravit úrovně jasu nebo změnit jeho barvu pomocí Alexa nebo Google Assistant. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete zařízení ovládat z pohodlí gauče nebo postele. Přeneste svá oblíbená živá vystoupení dovnitř s 8 hudebními režimy. Užijte si zbrusu nový herní zážitek s neuvěřitelnými efekty. 12 dynamických režimů poskytuje dokonalé pozadí pro každou příležitost. Přidejte hloubku barev na další párty. Světelná lišta Govee může být instalována horizontálně nebo vertikálně buď na rovný povrch, nebo připevněna k vašemu PC/TV pomocí držáku. Vychutnejte si chytré funkce aplikace Govee Home, včetně vlastního přizpůsobení barev a efektů, plánování osvětlení a hudebních režimů.
Barva: Černá
Země původu: Čína
Balení obsahuje: Kamera;Manuál;Ovladač;Adaptér;Držák;Samolepky
Zdroj světla: LED
Napájení: 100V - 240V
Adaptér součástí: Ano
Typ LED: RGBICWW

Nanlite PavoTube II 6C 2445 CZK  -1% 
Přenosné všestranné LED světlo, které má stmívání 0 až 100% s maximálním osvětlením 520 lumenů (183Lux @ 1m) při 5600K, jakož i širokospektrální RGB a předprogramované speciální světelné efekty. Díky nastavitelné barevné teplotě od 7500 do 2700 K se zelenou až purpurovou úpravou, CRI 98 a tluče 95, nabízí osvětlení studiové kvality v balení, které je vhodné na cesty a kamkoli. Je také vybaveno výběrem z více než 360 barev statického světla ve spektru RGB a může procházet celým spektrem rychlostí dle vašeho výběru.
Kombinovaný efekt: Ano
Balení obsahuje: USB kabel;Carrying Bag
Typ: Studio
Bezdrátové ovládání: Ano
Zdroj světla: LED
Výdrž baterie: 1 h
Barva: Černá
Podsvícení: RGB
CRI: 95
Země původu: Čína
Typ baterie: Integrované
Barevná teplota světla: Nastavitelná
Typ LED: RGB

Absolutní nezbytnost pro všechny influencery, YouTubery, streamery, bloggery, vloggery jakož i pro fotografy a hudebníky. Dokonalé osvětlení díky kruhovému LED světlu. Barva světla od teplé bílé po denní světlo: nastavení barevné teploty v 3 úrovních (3000/4500/6000 K) pomocí kabelového dálkového ovládání, pro optimální a rovnoměrné osvětlení např. videí a portrétových fotografií. Intenzita světla nastavitelná v 10 úrovních - od zářivého jasného světla po příjemné tlumené. Efekt zářivých očí: kruhové LED světlo vyčaruje magické světlo v očích pomocí odrazů.Světlo lze složit a uložit do stojanu; ideální pro všechny bloggery a vloggery, kteří jsou často na cestách, mimo domu. Možnost vysunutí do výšky 138 cm; ideální pro větší scény nebo pro fotografování stojících nebo sedících osob. Může být použito jako stolní stativ při své minimální výšce 52 cm. Variabilní možnosti nastavení: formát na výšku nebo na šířku díky držáku na mobil s kulovou hlavou a ohebným husím krkem (délka 13 cm). Kruhové světlo s průměrem 10,2" (vnější průměr 26,5 cm) se 128 LED diodami. Součástí balení je i USB-A kabel s délkou 190 cm pro připojení k powerbance pro dostatek energie na cestách a kapsa chránící před prachem a pro uložení a pohodlné přenášení.
Maximální výška: 1380 mm
Výška (cm): 138.0
Barva: Černá
Barevná teplota světla: Nastavitelná
Provoz na baterie: Ne
Průměr: 26,5 cm
Hloubka (cm): 27.0
Minimální výška: 520 mm
Země původu: Čína
Balení obsahuje: Kufr;Manuál;Stativ
Zdroj světla: LED
Hmotnost (g): 1170.0
Podsvícení: LED
Napájení: USB
Bluetooth: Ano
Bezdrátové ovládání: Ano
Adaptér součástí: Ano
Typ: Studio
Tvar: Okrouhlý
Varianta: SpotLight FoldUp 102

Světelný pásek Govee RGB se může aktivovat rytmy hudby, proto je perfektním doplňkem na párty či výzdobou akcí. Nastavte LED pásy pomocí Alexa, aby se rozsvítily jako osvětlení pod postelí, uvolněte svou mysl a udělejte svou ložnici úžasnou a krásnou.Světelný pásek spolupracuje s Alexem a Google Assistant. Použijte hlasové příkazy pro zapnutí/vypnutí, barvy, jas a režimy. Spravujte své osvětlení odkudkoli na světě. Díky bezplatné aplikaci Govee Home naleznete jednoduché ovládání a úžasné přizpůsobení. Pomocí vysoce citlivého vestavěného mikrofonu mohou vaše světla tančit v rytmu vašich skladeb (nebo dokonce vašeho vlastního zpěvu).
Typ LED: RGB
Napájení: Adaptér
Balení obsahuje: Manuál;Adaptér
Země původu: Čína
Zdroj světla: LED

Govee Flow Plus RGBICWW 1775 CZK  -3% 
Zesílte osvětlení s Govee Flow Plus . Světlo reaguje na rytmus vaší hudby nebo zvuku a vytváří pohlcující zvukový zážitek jako žádný jiný. Spárujte Govee Flow Plus s Alexa nebo Google Assistant přes Wi-Fi pro bezproblémové hlasové ovládání bez použití rukou. Přizpůsobte si osvětlení pomocí aplikace Govee Home, včetně segmentovaného ovládání barev, seskupování zařízení a automatického plánování. Položte Govee Flow Plus naplocho, postavte jej zpříma nebo použijte přiložené konzoly k připevnění za TV nebo monitor.
Adaptér součástí: Ano
Typ LED: RGBICWW
Napájení: 100V - 240V
Země původu: Čína
Typ: LED Bar
Zdroj světla: LED
Balení obsahuje: Manuál
Počet v balení (ks): 1
Barva: Černá

Neewer 176 LED 11W 1038 CZK  0% 
Přísvit od značky Neewer přináší ideální volbu pro nové, či pokročilé fotografy a kameramany. Světlo se skládá z 176 jednotlivých LED diod. Naplno využijete potenciál těchto diod díky plynulému zltumování světla – tedy je pouze na vás, jak hodně potřebujete scénu přisvítit. K dokonalosti se světlo dostává díky dvěma vyměnitelným filtrům, které upravují barevné vlastnosti vydávaného světla. Se světelným tokem až 1320 lumenů můžete fotit i v nejtmavších scénách. Jako zdroj energie lze použít akumulátor Sony nebo alternativní NP-F550/NP-750/NP-970, případně adaptér do elektrické sítě (zdroj ani akumulátor nejsou součástí prodejního balení). Světlo je vybaveno univerzální paticí a stativovým závitem, takže jej lze namontovat na většinu fotoaparátů Canon, Nikon, Pentax, Panasonic, Sony, Samsung, Olympus a další.176 LEDsvítivost 1320 lumenteplota světla 5600Knapájení ze sítě případně akumulátorem (není součástí balení)nastavitelná svítivost 10–100%displej pro zobrazení nastavené svítivostivhodný nabíjecí adaptér má parametry DC 6.5V-17V/1Alehce přenosnédva barevné filtry – oranžový, difuznínastavitelná svítivostmožnost namontování na stativUpozornění: Napájecí adaptér a baterie nejsou součástí balení.
Tvar: Obdélníkový
Provoz na baterie: Ano
Typ: Studio
Typ baterie: Sony L-Series
Adaptér součástí: Ne
Napájení: Adaptér;Baterie
Balení obsahuje: Filter;Hot Shoe Mount;Manuál
Barva: Černá
Výkon (Watt): 11.0
Země původu: Čína
Barevná teplota světla: Nastavitelná
Podsvícení: LED
Zdroj světla: LED