Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tiskněte fotografie studiové kvality s bohatými realistickými barvami a působivým lesklým povrchem. Trvanlivé fotografie schnou okamžitě, takže s nimi můžete manipulovat bez roztírání či rozmazání přímo po vyjmutí z tiskárny. Silný a pevný papír vydrží častou manipulaci.Fotografie studiové kvality - získejte bohaté realistické barvy a působivý profesionální povrch pro fotografie ideální k zarámování a vystavení.Okamžité schnutí - s těmito odolnými fotografiemi odolnými proti vodě i rozmazání můžete manipulovat přímo po vyjmutí z tiskárny.Snadné použití a méně chyb - automaticky získejte nejlepší výsledky při tisku s tiskárnami HP vybavenými technologií Auto Sense.

Canon High Resolution Paper, foto papír, speciálně vyhlazený, bílý, A3, 106 g/m2, 20 ks, HR-1

Originální bílý lesklý fotopapír Epson C13S400037. Rozměr papírů 10x15cm s gramáží 183 g/m2. Balení obsahuje 20 listů fotopapíru pro inkoustové tiskárny.

Brother Glossy Photo Paper, foto papír, lesklý, bílý, A4, 260 g/m2, 20 ks, BP71GA4, inkoustový

Brother Glossy Photo Paper, foto papír, lesklý, bílý, A3, 260 g/m2, 20 ks, BP71GA3, inkoustový

Brother Plain Paper, foto papír, matný, bílý, A3, 72.5 g/m2, 250 ks, BP60PA3, inkoustový

Přísvit od značky Neewer přináší ideální volbu pro nové, či pokročilé fotografy a kameramany. Světlo se skládá ze dvou panelů na stativu, každý panel má 330 bílých a 330 žlutých SMD LED diod. Naplno využijete potenciál těchto diod díky možnému tlumení výkonu – tedy je pouze na vás, jak hodně potřebujete scénu přisvítit. Tlumit se dá každá barva světla zvlášť, za pomocí otočného kolečka. K dokonalosti se světlo dostává díky difuzéru, který dokáže zjemnit tvrdé světlo a stíny. S vydávaným světlem až 7300 Lux/m, můžete fotit i v nejtmavších scénách. Světlo je možné napájet přímo z el. sítě, případně je možné použít i baterie Sony NP-F550 nebo NP-F970. Každé světlo potřebuje ke svému provozu 2 ks těchto baterií. Součástí balení jsou i tašky na přenášení světel se stativem.

sada 2 kusů
lehce přenosné
difuzér
nastavitelná svítivost bílých i žlutých diod
stativ s nastavitelnou celkovou výškou 66 – 190 cm
možnost provozu na baterie
lumenů: 23 000 Lux / 0, 5 m 7 300 Lux/m
660 LED v každém panelu
svítivost 7 300 Lux / m
výkon: 40 W
teplota světla 3 200 – 5 600 K
CRI: ≥96
s možností tlumení světla
rozměry světelného panelu 23, 2 × 20 × 4,8 cm

Obsah balení

2 ks světelný panel
2 ks stativ
2 ks taška
2 ks difuzér
2 ks nabíjecí adaptér s kabelem

Typ: Studio
Tvar: Obdélníkový
Adaptér součástí: Ano
Set: Ano
Země původu: Čína
Barevná teplota světla: Nastavitelná;Bi-Color
Výkon (Watt): 40.0
Zdroj světla: LED
Napájení: Adaptér
Podsvícení: LED

Přidejte extra jas do každé místnosti ve vaší domácnosti. Tyto LED pásky využívají Wi-Fi a Bluetooth pro snadné ovládání barev a efektů pro přizpůsobení osvětlení. Světla Govee RGBIC Pro LED Strip Light jsou kompatibilní s Alexem a Google Assistant pro bezproblémové hlasové ovládání. Upravte barvy světel a další věci, aniž byste pohnuli prstem. Inovativní technologie RGBIC vám umožňuje individuálně nastavit každý segment vašich páskových světel. Pomocí aplikace Govee Home můžete ovládat jas, hudební režimy, barvy a efekty. S aplikací Govee Home App získáte přístup k různým funkcím pro vaše světla včetně 64+ přednastavených režimů a funkce režimu hudby. Existuje více než 16 milionů barevných možností vhodných pro každou příležitost. Ať už pořádáte narozeninovou oslavu, slavíte Vánoce nebo pořádáte hodinovou událost, svítidla Govee LED Strip Light vylepší vaše okolí v oživujících barvách. S vestavěným mikrofonem v ovládacím boxu mohou vaše pásky zachytit rytmy vaší oblíbené hudby.
Typ LED: RGBIC
Balení obsahuje: Adaptér;Manuál
Zdroj světla: LED
Země původu: Čína
Varianta: 10 m
Napájení: Adaptér

Nanlite 2 LumiPad 25 9218 CZK  -1% 
Panely LED série NanLite LumiPad kombinují kompaktní design a působivý jas, což z nich činí ideální volbu pro živé vysílání, vlogování, osvětlení fotografie, osvětlení videa, fotografické automaty a další.
S LED diodami série LumiPad můžete rychle dosáhnout nádherné výsledky studiové kvality bez přidání plastových filtrů nebo difúze látek. Zadní ovládací knoflíky umožňují nastavit jas od 0-100% a teplotu od teplé po studenou (3200K - 5600K)
Při tloušťce pouhých 1,2 palce používá LumiPad 25 vysokovýkonné LED diody, které zajišťují osvětlení až 2140 lumenů (930 Lux @ 1m 5600K). LumiPad 25, který je dodáván se standardním držákem receiveru 5/8 ", je možné namontovat přímo na jakýkoliv standardní stojan na světlo.
NanLite LumiPad 25 je ideální pro vytváření měkkého a rozptýleného osvětlení ve studiu nebo na místě. Vyberte si z více možností napájení včetně napájecího adaptéru nebo kompatibilních baterií typu Sony NP-F (prodává se samostatně) a má také zabudovaný indikátor stavu baterie.
Balení obsahuje: Adaptér;Manuál;Kufr;LED Light;Stojan
Barva: Černá
Barevná teplota světla: Nastavitelná;Bi-Color
Typ baterie: NP-F Series
Podsvícení: LED
Země původu: Čína
Napájení: Adaptér nebo Baterie
Hmotnost (g): 2000.0
Zdroj světla: LED
CRI: 95
Varianta: Set
Typ LED: Bílá
Tvar: Obdélníkový
Typ: Studio
Set: Ano
Provoz na baterie: Ano
Adaptér součástí: Ano

Fujifilm Instax Wide je širokoúhlý film ve formátu ISO 800 s integrální barvou denního světla určený pro použití s fotoaparáty řady Fujifilm Instax. Tento lesklý film poskytuje vynikající výsledky při denním světle i v podmínkách elektronického blesku. Díky vylepšené kvalitě obrazu a snazšímu použití je ideální pro momentky a portréty. Navíc, jeho velikost, která se snadno plní, z něj činí vynikající volbu pro dokumentační nebo archivní účely, jakož i pro širokou škálu jiných aplikací.
Země původu: Japonsko
Varianta: 5X10
Vhodné pro: Instax Wide
Barva tisku: Barevná
Počet v balení (ks): 50
Vhodné pro značku: Instax