Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nanlite Halo 16 4403 CZK  -2% 
Dvoubarevné stmívatelné kruhové LED světlo řady Nanlite Halo je univerzálním světelným zdrojem, které se dokáže přizpůsobit široké škále potřeb a projektů. Je vhodné pro osvětlení fotografií, vlogů, živého vysílání, make-up tutoriálů, portrétních fotografií a fotografií malých produktů. Poskytuje atraktivní měkké světlo bez stínu se zajímavými, kruhovými odlesky v očích fotografované osoby.
Hloubka (cm): 2.0
Balení obsahuje: Přenosné pouzdro;Mirror;Phone Holder;Adaptér;Stojan
Podsvícení: LED
Barva: Černá
Zdroj světla: LED
CRI: 95
Napájení: Adaptér
Výška (cm): 26.0
Varianta: 16"
Barevná teplota světla: Nastavitelná
Výkon (Watt): 48.0
Země původu: Čína
Typ: Studio
Tvar: Okrouhlý
Adaptér součástí: Ano

Studiové LED panely série Nanlite Compac, které kombinují tenký profil a působivý jas, dosahují osvětlení podobné velkým softboxem, ale za zlomek jejich velikosti a nastavovacích časů. Tento prostorově úsporný design z nich dělá ideální volbu na nasvícení portrétů, rozhovorů, headshotů, živých vysílání, fotografií jídel, vlogů, produktových fotografií a dalších.
S LED diodami řady Compac můžete rychle dosáhnout nádherné výsledky studiovéí kvality bez přidání plastových filtrů nebo difúze látek. Zadní ovládací prvky umožňují vytočit jas od 0 do 100% a teplota barev je nastavena na konstantní hodnotu 5600 K, což umožňuje snadnou kompatibilitu s jinými denními světly, fotografickými blesky a předvolbami vyvážení bílé farby fotoaparátu. LCD panel vám přesně ukáže, jaké nastavení používáte, takže je snadné doladit je a potom je v budoucnosti znovu vytvořit, aby vaše výsledky byly vždy konzistentní a snadno opakovatelné.
Ať už natáčíte video na místě nebo připravujete prostor domácího fotografického studia, je to vždy vynikající. LED diody série Compac vám poskytnou světlo, které potřebujete v místnosti, kterou máte. Při tloušťce pouhých 2,9 palce využívá Compac 24 vysoce účinné LED diody, které zajišťují osvětlení až 1672 (420 Lux @ 1m 5600K) lumenů. Compac, který je dodáván se standardním 5/8 "přijímačem, je možné namontovat přímo na jakýkoliv standardní světelný stojan.
Adaptér součástí: Ano
Typ LED: Bílá
Varianta: Set
Tvar: Obdélníkový
Balení obsahuje: Stojan;Kufr;Adaptér;Manuál;LED Light;Klipy
Typ: Studio
Set: Ano
Barevná teplota světla: Daylight
Země původu: Čína
Provoz na baterie: Ne
Napájení: Adaptér
Šířka (cm): 20.0
Zdroj světla: LED
CRI: 98
Hmotnost (g): 350.0
Hloubka (cm): 4.0
Výška (cm): 14.0
Barva: Černá;Bílá
Výkon (Watt): 24.0
Podsvícení: LED

Canon Photo Paper Plus Glossy II PP-201
Lesklý
A3 plus (329 x 423 mm) 20 listy fotografický papír
pro PIXMA iX7000, MP210, MP520, MP610, MP970, MX300, MX310, MX700, MX850, PRO-1, PRO-10, 100
6 měsíců standardní záruka
Další informace o produktu

Vysoce lesklý povrch
Špičkový tisk fotografií
Opravdový fotografický vzhled a dojem díky syté černi a živým barvám
Perfektní shoda s inkousty systémů Lucia & ChromaLife100+ společnosti Canon

Canon Photo Paper Plus Glossy, foto papír, lesklý, bílý, 13x18cm, 5x7", 275 g/m2, 20 ks, P

Govee Flow Pro RGBICWW 2308 CZK  -3% 
Vytvořte si ideální filmovou a herní atmosféru. Smart kamera rozpozná a zachytí barvy na obrazovce vašeho televizoru a automaticky je aplikuje na vaše podsvícení. Časy, kdy se světla ovládala pouze manuálně, jsou pryč. Nyní můžete zařízení zapnout/vypnout, upravit úrovně jasu nebo změnit jeho barvu pomocí Alexa nebo Google Assistant. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete zařízení ovládat z pohodlí gauče nebo postele. Přeneste svá oblíbená živá vystoupení dovnitř s 8 hudebními režimy. Užijte si zbrusu nový herní zážitek s neuvěřitelnými efekty. 12 dynamických režimů poskytuje dokonalé pozadí pro každou příležitost. Přidejte hloubku barev na další párty. Světelná lišta Govee může být instalována horizontálně nebo vertikálně buď na rovný povrch, nebo připevněna k vašemu PC/TV pomocí držáku. Vychutnejte si chytré funkce aplikace Govee Home, včetně vlastního přizpůsobení barev a efektů, plánování osvětlení a hudebních režimů.
Barva: Černá
Balení obsahuje: Držák;Kamera;Adaptér;Manuál;Ovladač;Samolepky
Napájení: 100V - 240V
Zdroj světla: LED
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano
Typ LED: RGBICWW

48 ikonických Polaroidových rámů, ale maličkých. Tento malý film je připraven zachytit vaše velké nápady. Kompatibilní pouze s fotoaparátem Polaroid Go. Vezměte si inspiraci všude s sebou s fotografiemi, které se vejdou do kapsy. Fotoaparát Polaroid Go je vaším novým partnerem v kreativitě.
Povrchová úprava: Gloss
Formát fotopapíru: 6,6 x 5,38 cm
Vhodné pro: Go
Barva tisku: Barevná
Země původu: Čína
Počet v balení (ks): 48
Formát instantní fotografie: 6,6 x 5,38 cm
Vhodné pro značku: Polaroid
Typ: Fotopapír

Světelný pásek Govee RGB se může aktivovat rytmy hudby, proto je perfektním doplňkem na párty či výzdobou akcí. Nastavte LED pásy pomocí Alexa, aby se rozsvítily jako osvětlení pod postelí, uvolněte svou mysl a udělejte svou ložnici úžasnou a krásnou.Světelný pásek spolupracuje s Alexem a Google Assistant. Použijte hlasové příkazy pro zapnutí/vypnutí, barvy, jas a režimy. Spravujte své osvětlení odkudkoli na světě. Díky bezplatné aplikaci Govee Home naleznete jednoduché ovládání a úžasné přizpůsobení. Pomocí vysoce citlivého vestavěného mikrofonu mohou vaše světla tančit v rytmu vašich skladeb (nebo dokonce vašeho vlastního zpěvu).
Typ LED: RGB
Balení obsahuje: Manuál;Adaptér
Zdroj světla: LED
Země původu: Čína
Napájení: Adaptér

Govee Flow Plus RGBICWW 1772 CZK  -3% 
Zesílte osvětlení s Govee Flow Plus . Světlo reaguje na rytmus vaší hudby nebo zvuku a vytváří pohlcující zvukový zážitek jako žádný jiný. Spárujte Govee Flow Plus s Alexa nebo Google Assistant přes Wi-Fi pro bezproblémové hlasové ovládání bez použití rukou. Přizpůsobte si osvětlení pomocí aplikace Govee Home, včetně segmentovaného ovládání barev, seskupování zařízení a automatického plánování. Položte Govee Flow Plus naplocho, postavte jej zpříma nebo použijte přiložené konzoly k připevnění za TV nebo monitor.
Adaptér součástí: Ano
Typ LED: RGBICWW
Země původu: Čína
Barva: Černá
Typ: LED Bar
Balení obsahuje: Manuál
Počet v balení (ks): 1
Zdroj světla: LED
Napájení: 100V - 240V

Okamžité výtisky. Snadno vytiskněte své oblíbené fotografie. Jednoduše vložte papír HP ZINK do fototiskárny HP Sprocket Luna a získejte snímky o rozměrech 5,1 x 7,6 cm kdykoli a kdekoli.Díky lepicí zadní straně můžete fotografie nalepit kamkoli. Vyzdobte si pokoj, diář nebo batoh nalepovacími fotografiemi svých oblíbených momentů.Fotografie jsou odolné vůči rozmazání, vodě a roztržení. Tyto lesklé, barevné fotografie můžete ihned po vytištění používat a sdílet s přáteli.
Vhodné pro: Sprocket 200;Pastorek;Sprocket 2-in-1
Typ: Sticky
Formát instantní fotografie: 5,1 x 7,6 cm
Povrchová úprava: Gloss
Formát fotopapíru: 5.1 x 7.6 cm
Vhodné pro značku: HP
Země původu: Čína
Počet v balení (ks): 50
Barva tisku: Barevná

16 ikonických Polaroidových rámů, ale maličkých. Tento malý film je připraven zachytit vaše velké nápady. Kompatibilní pouze s fotoaparátem Polaroid Go. Vezměte si inspiraci všude s sebou s fotografiemi, které se vejdou do kapsy. Fotoaparát Polaroid Go je vaším novým partnerem v kreativitě.
Typ: Fotopapír
Vhodné pro značku: Polaroid
Barva tisku: Barevná
Počet v balení (ks): 16
Povrchová úprava: Gloss
Země původu: Čína
Formát instantní fotografie: 6,6 x 5,38 cm
Formát fotopapíru: 6,6 x 5,38 cm
Vhodné pro: Go