Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tiskněte fotografie studiové kvality s bohatými realistickými barvami a působivým lesklým povrchem. Trvanlivé fotografie schnou okamžitě, takže s nimi můžete manipulovat bez roztírání či rozmazání přímo po vyjmutí z tiskárny. Silný a pevný papír vydrží častou manipulaci.Fotografie studiové kvality - získejte bohaté realistické barvy a působivý profesionální povrch pro fotografie ideální k zarámování a vystavení.Okamžité schnutí - s těmito odolnými fotografiemi odolnými proti vodě i rozmazání můžete manipulovat přímo po vyjmutí z tiskárny.Snadné použití a méně chyb - automaticky získejte nejlepší výsledky při tisku s tiskárnami HP vybavenými technologií Auto Sense.

S pomocí tohoto bílého nelesklého tvrdého papíru s gramáží 104 g/m docílíte optimálních tiskových výsledků při kvalitním barevném tisku PhotoReal®; max. 1444 dpi. Vynikající pro náročné obchodní barevné grafiky, brožury a plakáty.

Originální Epson C13S400039, lesklý bílý fotopapír 10x15 cm pro inkoustové tiskárny. Balení obsahuje 100 listů 10x15 o gramáži 183g/m2.

Canon KC18IS Fotopapír 522 CZK  -11% 
Velikost kreditní karty - 86 x 54 mm. 18 kusů včetně tiskové hlavy. Tisk na média řady KC vyžaduje použití zvlášť prodávaného zásobníku papíru velikosti karty.

Typ papíru: Fotografický
Tiskové technologie: Termo

Barva tisku : Barevná
Formát instantní fotografie : 5,4 x 8,6 cm
Kompatibilní s : Canon SELPHY CP
Vhodné pro značku : Canon
Země původu : USA
Počet v balení (ks) : 18

Canon High Resolution Paper, foto papír, speciálně vyhlazený, bílý, A3, 106 g/m2, 20 ks, HR-1

Světlebílý matný povrch tohoto 167 g/m těžkého tiskového média umožňuje rovnoměrnější distribuci barev. Tento výrobek je proto ideální pro nejrůznější amatérské i profesionální použití. Fotografové a grafičtí designéři nyní mohou vytvářet vysoce kvalitní fotografie a obrázky na matném povrchu podobném klasické fotografii.

Originální bílý lesklý fotopapír Epson C13S400037. Rozměr papírů 10x15cm s gramáží 183 g/m2. Balení obsahuje 20 listů fotopapíru pro inkoustové tiskárny.

Sada samolepících štítků a náplně pro tisk na tiskárně CP.

Velikost kreditní karty 86 x 54 mm
Pro tisk je zapotřebí volitelný zásobník PCC-CP400 nebo PCC-CP300
Počet kusů v balení: 18

Formát instantní fotografie : 5,4 x 8,6 cm
Kompatibilní s : Canon SELPHY CP
Počet v balení (ks) : 18
Vhodné pro značku : Canon
Barva tisku : Barevná
Země původu : USA

Mini kazety KODAK All-in-One využívají technologii tisku 4Pass, také známou jako sublimace barviva, výsledkem čehož jsou nádherné výtisky s dlouhou životností. Dostupné v baleních po 20, 30 a 50 (pro výtisky 3 x 3”).
Počet v balení (ks) : 30
Formát fotopapíru : 7,6 x 7,6 cm
Typ : Fotopapír
Země původu : Čína

Okamžité výtisky. Snadno vytiskněte své oblíbené fotografie. Jednoduše vložte papír HP ZINK do fototiskárny HP Sprocket Luna a získejte snímky o rozměrech 5,1 x 7,6 cm kdykoli a kdekoli.Díky lepicí zadní straně můžete fotografie nalepit kamkoli. Vyzdobte si pokoj, diář nebo batoh nalepovacími fotografiemi svých oblíbených momentů.Fotografie jsou odolné vůči rozmazání, vodě a roztržení. Tyto lesklé, barevné fotografie můžete ihned po vytištění používat a sdílet s přáteli.
Země původu : Čína
Formát fotopapíru : 5.1 x 7.6 cm
Vhodné pro značku : HP
Vhodné pro : Sprocket 2-in-1
Vhodné pro : Pastorek
Barva tisku : Barevná
Vhodné pro : Sprocket 200
Formát instantní fotografie : 5,1 x 7,6 cm
Typ : Sticky
Počet v balení (ks) : 50
Povrchová úprava : Gloss