Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sirui SH-25 Stativ 5299 CZK  0% 
Sada stativu Sirui SH25 je třídílná hliníková podpěra, kterou je možné prodloužit na výšku 188 cm, složit na 92 cm a podporuje užitečné zatížení až 10 kg.
Tento stativ je dodáván s vyrovnávačem střední úrovně pro nerovný terén. Otočné upínací nožičky jsou nadrozměrné a snadno použitelné. Poskytují rovnoměrnou upínací sílu a jsou snadno uchopitelné, i když máte nasazené rukavice.

Dodává se se Sirui Fluid Head s 360 stupňovým variabilním a plynulým nastavením tření panorámování
Postaven tak, aby zvládl náročnost studia a exteriéru.
Lehká precizně vyrobena 10 vrstvá montážní plošina z uhlíkových vláken a sestavy k upevnění nohou s vysokou nosností.
Design s více trubkami poskytuje zvýšenou stabilitu a snížení vibrací.
Velké zámky nohou poskytují rychlé a snadné nastavení.
Ekonomické, vysoce výkonné nohy z hliníkové slitiny.
Zahrnuje nastavitelný vyrovnávač půdy a středu.
Zahrnut vyrovnávač střední úrovně vám umožní pracovat na nerovném terénu, jako jsou schody nebo skály, a zároveň zabránit rozletění nohou.
Dodávané gumové nožičky na ochranu jemných povrchů před hroty nohou stativu.

Typ: Stativ
Varianta: SH25
Minimální výška: 916 mm
Barva: Černá
Balení obsahuje: Manuál
Počet nohou: 3
Země původu: Čína
Výška (mm): 1900.0
Hmotnost (g): 4000.0
Kompatibilní s: Kamera
Maximální výška: 1900 mm
Nosnost: 10 kg
Materiál: Hliník

Velbon EX-447 Stativ 2256 CZK  0% 
Jedná se o cenově dostupný hliníkový stativ pro ty, kdo oceňují vysokou flexibilitu. Plynulé 360° posouvání, rychloupínací deska fotoaparátu a snadné přepnutí do režimu na výšku jsou jen některé z mnoha funkcí, které tento stativ nabízí. Tento stativ je ideální pro vás, kteří používáte menší fotoaparát nebo chytrý telefon.Velbon EX-447 je stativ s videohlavou Velbon FHD-43M pro foto, film i mobil. Tento stativ použijte, když chcete vytvářet obsah rychlým připevněním fotoaparátu nebo chytrého telefonu, abyste mohli pokračovat ve fotografování, filmování, videosetkáních nebo streamování s vybavením připevněným na stativu.Stativ má čtyři části, je vyroben z hliníku a váží pouhých 1155 g. Délka ve složeném stavu je 48,5 cm a maximální délka je 155 cm.
Balení obsahuje: Taška
Typ: Stativ
Kompatibilní s: Univerzální;Mobilní telefony;Kamera
Hmotnost (g): 1150.0
Země původu: Čína
Barva: Černá
Nosnost: 1 kg
Minimální výška: 485 mm
Počet nohou: 3
Materiál: Hliník
Maximální výška: 1150 mm

Sirui Traveler 5CX Stativ 2875 CZK  -1% 
Tento vysoce kvalitní cestovní stativ od společnosti SIRUI nabízí navzdory kompaktnímu designu bezpečnou podporu pro váš kompaktní nebo systémový fotoaparát. Snadno se s ním manipuluje v každé situaci a vejde se do jakékoli tašky.
Nohy je možné otočit vzhůru o 180 °, takže stativ je po složení (s hlavou) vysoký pouze 33 cm. Každá noha sestává z 5 částí se 4 vlepenými kroužkovými zámky. Gumové nožičky umožňují stativu bezpečně stát na jakémkoliv povrchu.
Součástí standardu SIRUI jsou také madla na ochranu proti chladu, stejně jako praktická taška na přenášení.
Stativ nabízí odnímatelný a roztažitelný středový sloup. Hlava může být proto umístěna přímo na kříž stativu, což výrazně zvyšuje stabilitu. Pro další stabilizaci je ve spodní části kříže stativu malý kroužek na klíče s karabinou.
Kulová hlava B-00K pracuje velmi hladce a měkce. Systém bezpečnostního zámku s bezpečnostním kolíkem, který zajišťuje rychloupínací desku a uvolňuje ji stisknutím tlačítka. Již není nutné otevírat celou svorku. Základnu lze otočit o 360 °, ideální pro panoramatické záběry.
Nosnost: 4 kg
Hmotnost (g): 850.0
Barva: Černá
Šířka podstavy: 42 mm
Balení obsahuje: Pouzdro;Manuál;Quick-Release Plate
Materiál: Uhlíkové vlákno
Kompatibilní s: Kamera
Šířka (mm): 42.0
Výška (mm): 1380.0
Maximální výška: 1380 mm
Typ: Stativ

Velbon EX-547 Stativ 2491 CZK  0% 
Jedná se o cenově dostupný hliníkový stativ pro ty, kdo oceňují vysokou flexibilitu. Plynulé 360° posouvání, rychloupínací deska fotoaparátu a snadné přepnutí do režimu na výšku jsou jen některé z mnoha funkcí, které tento stativ nabízí. Tento stativ je ideální pro vás, kteří používáte menší fotoaparát nebo chytrý telefon.Velbon EX-547 je stativ s fluidní videohlavou Velbon FHD-53D pro foto, film a mobil. Tento stativ použijte, když chcete vytvářet obsah rychlým připevněním fotoaparátu nebo chytrého telefonu, abyste mohli pokračovat ve fotografování, filmování, videosetkáních nebo streamování s vybavením připevněným na stativu.Stativ má čtyři části, je vyroben z hliníku a váží pouhých 1600 g. Délka ve složeném stavu je 51,7 cm a maximální délka je 160 cm.
Kompatibilní s: Univerzální;Kamera;Mobilní telefony
Minimální výška: 517 mm
Barva: Černá
Země původu: Čína
Materiál: Hliník
Výška (mm): 517.0
Hmotnost (g): 1600.0
Maximální výška: 1600 mm
Typ: Stativ
Nosnost: 2 kg
Počet nohou: 3

Konig & Meyer 19782 Stojan 1175 CZK  -1% 
Stabilní stolní stojan na připevnění kompaktních fotoaparátů, akčních kamer, webových kamer, Miniprojektor a mobilních rekordérů s 1/4" připojovacím závitem. Kulový kloub umožňuje otočení namontovaného zařízení o 360° a upevnění v libovolné poloze. Výška dá se nastavit od 280 mm do 488 mm pomocí dvou upínacích pák. Úhel sklonu je plynule nastavitelný až do 90° a nosnost je navržena pro zařízení do 1 kg. pro přepravu se stativ kompaktně sklopí, aby se ušetřilo místo.
Typ: Stojan
Kompatibilní s: Univerzální;Kamera
Materiál: Ocel
Šířka podstavy: 250 mm
Minimální výška: 280 mm
Barva: Černá
Maximální výška: 488 mm
Hmotnost (g): 530.0
Počet nohou: 3
Nosnost: 1 kg
Země původu: Německo

RGBlink Tripod Stativ 629 CZK  -2% 
RGBlink Tripod je stojan / trojnožka na pro kamery a fotoaparáty s různými nástavci pro upevnění zařízení. Stojan lze výškově nastavovat až do 50cm.
Země původu: Čína
Barva: Černá
Minimální výška: 315 mm
Maximální výška: 500 mm
Typ: Stativ

Stabilní stolní stojan na připevnění kompaktních fotoaparátů, akčních kamer, webových kamer, miniprojektorů a mobilních rekordérů s 1/4" připojovacím závitem. Kulový kloub umožňuje otočení namontovaného zařízení o 360° a upevnění v libovolné poloze. Úhel náklonu je plynule nastavitelný až do 90° a nosnost je navržena pro zařízení do 1 kg.
Výška (mm): 214.0
Země původu: Německo
Šířka podstavy: 130 mm
Barva: Černá
Hmotnost (g): 1450.0
Šířka (mm): 130.0
Kompatibilní s: Kamera;Univerzální
Hloubka (mm): 130.0
Typ: Stojan
Materiál: Ocel

Stolní mini stativ SmallRig s panoramatickou kulovou hlavou BUT2664 je perfektní mini stativ pro kompaktní digitální zrcadlovky, mirror-less fotoaparáty, chytré telefony, akční kamery a další zařízení a může sloužit i jako grip pro snímání z ruky. Stativ bez kulové hlavy má nosnost až 20 kg, přičemž samotná kulová hlava má nosnost až 2 kg. Je pevný a bezpečný a pryžové nožičky zaručují stabilní a neklouzavý základ na jakémkoli povrchu. Kulová hlava s přesnou kalibrací podporuje 360° panoramatické otáčení pro panoramatické snímání, -90°/+45° přední sklon a -50°/+50° boční sklon pro nastavení více úhlů včetně horizontálního snímání a vertikálního snímání. Dodává se se standardní deskou Arca-Swiss, která je kompatibilní s ostatními svorkami Arca-Swiss, aby se zabezpečila rychlá montáž/demontáž vašeho zařízení.
Materiál: Hliníková slitina
Kompatibilní s: Smartfón;Kamera
Počet nohou: 3
Hmotnost (g): 410.0
Země původu: Čína
Nosnost: 2 kg
Typ: Stativ
Výška (mm): 113.0
Balení obsahuje: Manuál
Barva: Černá

Velká sada příslušenství pro GoPro Hero 10, 9 Black, 8 Black, Max, GoPro Fusin, DJI Osmo Action, AKASO, SJCAM nebo jakoukoli jinou akční kameru, vše, co budete potřebovat, v jednom balení a ve velkém pouzdře.Proč kupovat drahé jednotlivé kusy, když můžete mít všechno najednou a teď za skvělou cenu? Využijte této skvělé nabídky a doplňte svou akční kameru o tuto obrovskou sadu příslušenství. Jen pro všechny sportovní kamery.Sada příslušenství je vhodná pro fotoaparáty:• GoPro Hero 10, GoPro Hero 9 Black, Hero 8 Black, GoPro Max, GoPro Fusion a jejich předchůdci• DJI Osmo Action / Action 2• Insta 360• AKASO• APEMAN• Campark• SJCAM• XIAOMI• NICEBOY• LAMAX• Rollei• VEGA• AEE• a jiné podobné velikosti a hmotnostiPro Sony Action Cam a Nikon Keymission potřebují 1/4" adaptér k GoPro (není součástí balení)Pásy na hlavu, hrudník a přilbuPopruhy jsou navrženy pro všechny velikosti hlavy a tvary těla. Díky nim můžete získat exkluzivní záběry surfování, skateboardingu, lyžování atp. Popruh na přilbu bezpečně drží kameru a je vhodný pro silniční i terénní kola.Zápěstní řemínek a plovoucí rukojeťZápěstní řemínek s 360° otočným držákem fotoaparátu si můžete snadno přizpůsobit na zápěstí nebo ruku a zachytit záběry z různých úhlů. Díky plovoucí rukojeti snadno a bezpečně udržíte fotoaparát ve vodě při plavání nebo šnorchlování.Držák na řídítkaDržák na řídítka je vhodný pro všechna řídítka o průměru 1,9 – 3,6 cm**. Je vhodný pro použití na kole nebo motocyklu a umožňuje naklonění kamery o 180 °.Flexibilní stativ a selfie tyčFlexibilní stativ lze motat kolem objektů a může se používat na nerovném povrchu. Lehká selfie tyč je vhodná ke zhotovování autoportrétů.Vhodné pro: cestování, videodeníky, videoblogy, turistiku/tábo¬ření, svatby, párty, pláže, koncerty, letecké záběry, sportovní akce.V sadě získáte:• 1× pouzdro na soupravu• 1× plovák + popruh na ruku• 1× popruh na zápěstí se šroubem• 1× popruh na hlavu/helmu• 1× popruh na trup• 1× popruh na cyklistickou přilbu• 1× popruh pro dálkové ovládání fotoaparátu• 1× klip na popruh se šroubem• 1× flexibilní stativ• 1× přísavka na okno• 3× „rychlé“ uchopení• 3× lepící držák na přilbu• 2× lepící rukojeť pro rovný povrch• 2× lepící držák• 5× oboustranná lepenka na lepící úchyty• 1× prodlužovací rameno přilby• 4× šroub• 1× adaptér na stativ• 1× selfie tyč + adaptér na fotoaparát v pouzdře se šroubem• 1× svorka na řídítka• 2× prodloužení• 1× utahovací klíč• 1× lepící rukojeť se šňůrkou• 1× taška• 12× vložky proti zamlžování
Typ: Příslušenství
Počet nohou: 3
Vhodné pro značku: GoPro
Země původu: Čína
Výška (mm): 200.0
Hloubka (mm): 75.0
Kompatibilní s: Akční kamera
Počet v balení (ks): 50
Šířka (mm): 320.0
Set: Ano

Joby Bike Držák 935 CZK  0% 
Zachyťte každou sekundu svého dobrodružství na kole, čtyřkolce nebo motorce s tímto držákem na kolo pro GoPro nebo jiné akční videokamery. Jednoduché připevnění kamery a GPS současně. Souprava se dodává s dvěma bezpečnostními světly.
Materiál: Nerezová ocel;Silikon;Guma
Typ: Držák
Země původu: Čína
Barva: Černá
Hmotnost (g): 224.0