Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Levenhuk DTX 43 4690 CZK  -19% 
Digitální lupa je vynikající volbou pro čtení a manipulaci s drobnými ilustracemi. Tento optický přístroj má čtyři pevné hodnoty zvětšení a sedm barevných režimů pro zobrazení textu. Připojte lupu k počítači nebo televizoru, pořizujte při práci snímky obrazovky a ukládejte je na paměťovou kartu. Lupa může pracovat při napájení ze sítě nebo z baterie. Doba provozu na jedno nabití baterie je 120 minut. Jednoduše umístěte Levenhuk DTX 43 nad text a při čtení jej posouvejte. Na vestavěném LCD displeji se okamžitě zobrazí zvětšený obraz. Během provozu můžete měnit zvětšení nebo barevné režimy. Kdykoliv můžete kliknout na tlačítko a pořídit snímek obrazovky. Ten se okamžitě zaznamená do paměti lupy. Můžete jej zkopírovat do počítače a později prozkoumat podrobněji. Fotografie můžete po připojení lupy k počítači ukládat na pevný disk. Lupu lze použít při přednáškách a prezentacích, kdy se obraz v reálném čase zobrazuje na externí obrazovce. Lupa Levenhuk DTX 43 je ideální ke čtení v podmínkách slabého osvětlení – má totiž zabudované LED osvětlení. Je vybavena teleskopickým stojanem, takže ji lze zvednout nad stůl. Díky tomu můžete pohodlněji psát texty nebo luštit křížovky. Balení obsahuje: Digitální lupa. Adaptér. Kabel TV. Kabel USB. Li-ion dobíjecí baterie. Součástí dodávky je přepravní kufřík. Čistící utěrka. Manuál. Barva: Black/White
Země původu: Čína

Binokulár ideální pro všechny milovníky pozorování přírody, zvěře, oblohy nebo pokladů měst - v divadle, na stadionu či jiných objektů. Čočky jsou vyrobeny z kvalitního optického skla s antireflexní úpravou. Dalekohled je dodáván s textilním obalem.

Polstrovaná taška na fotoaparát tatonka camera insert m, chrání váš fotoaparát a fotografické příslušenství během přepravy. Polstrovaná fotobrašna má variabilní vnitřní uspořádání pro fototechniku ​​a lze ji zcela otevřít pomocí celoobvodového zipu na zadní straně. Brašna na fotoaparát je také vybavena uchem pro přenášení. Praktický přístup shora pro integraci do denního batohu camera insert m, zip na horní straně usnadňuje přístup k fotoaparátu kdykoli. Fotobrašna má přibližné vnitřní rozměry 26,5 x 23 x 11 cm. Camera insert m se hodí do všech batohů tatonka. - velká přední přístupná kapsa na zip - rukojeť na přenášení - dodatečné otevírání na zip nahoře - funkční vnitřní uspořádání pro fotoaparát a příslušenství - rozsáhlé přídavné polstrování rozměr venkovní: 30 x 25 x 11 cm hmotnost: 290 g materiál: 450 hd polyoxford, t-snow crust

WR-500 lze použít k ovládání výkonné aplikace dvPrompter Plus v kabelovém nebo Bluetooth režimu. Ovladač vám umožňuje pozastavit a obnovit posouvání, zvýšit a snížit rychlost, zvětšit a zmenšit velikost písma, přeskočit na konkrétní body v rámci skriptu (značky zlomů) a přepínat mezi skripty v seznamu skladeb.
Typ: Ovladač
Barva: Černá
Země původu: Taiwan
Balení obsahuje: Šňůrka na krk;patch Cable Jack 3,5 mm TRS

Noste si nezbytnosti na cestách v batohu Navigator 6L Sling od značky Gomatic. Batoh Navigator 6L nabízí jak funkčnost, tak styl a může se do něj uložit mnoho důležitých předmětů, jako jsou pera, klíče, tenká herní zařízení a tablety až do velikost 11". Batoh přes jedno rameno je tak ideální pro každodenně dojíždějící. Vnitřní kapsy pomáhají s uspořádáním důležitých kabelů a k dispozici jsou čtyři úložné kapsy včetně síťovaného dílu a dílu na zip, k tomu navíc i držák na lahev s pitím. Bezpečnostní kapsa RFID umožňuje uložení čipových karet a zabraňuje skenovacím zařízením, aby získali vaše osobní údaje.
Vhodné pro: Video Camera;Tablet;Laptop;DSLR Camera;Compact Camera
Voděodolnost: Ano
Délka interiéru (mm): 229.0
Barva: Černá
Vnitřní výška (mm): 343.0
Hmotnost (g): 590.0
Země původu: Čína
Vnitřní hloubka (mm): 102.0

Kompaktní dalekohled na cesty s desetinásobným zvětšením! BK-7 čočky s antireflexní vrstvou zajišťují zorné pole 96m/1000m!. Silva Pocket 10X je lehký binokulární dalekohled, který se snadno vejde do batohu i větší kapsy! Není delší než 12 cm a váží pouhých 194 g, takže není problém sbalit ho na cesty. Díky desetinásobnému přiblížení a perfektnímu zaostření budete mít vždy přehled o tom, co se děje okolo vás. S kvalitními 25mm čočkami z materiálu BK-7 se na vzdálenost 1000 m můžete rozhlédnout v zorném poli o šířce 96 m! Čočky mají navíc antireflexní vrstvu, takže vás nebudou trápit odlesky. Povrch dalekohledu je potažený tvrzenou pryží a ustojí tak i občasný pád na zem. Se svou kompaktní velikostí je pak přímo ideální na túry a výlety!Technický popis:


kompaktní dalekohled 10 x 25
praktická velikost na cesty
perfektní zaostření
vysoce kvalitní čočky s antireflexní vrstvou
ultra lehký
zorné pole na vzdálenost 1000 m: 96 m
přiblížení: 10x
průměr objektivu: 25 mm
materiál optiky: BK-7
rozměry: 120 x 65 x 40 mm
hmotnost: 194 g
součástí balení: pouzdro, čistící hadřík na čočky

Seznamte se s novým přenosným organizérem na fotoaparát: organizérem přeměnitelným na batoh Nomatic McKinnon 21L Cube Pack. Na první pohled vypadá jako běžný 7litrový organizér na fotoaparát k uložení a přepravě digitální zrcadlovky, páru objektivů a příslušenství, jako jsou baterie, kabely a nabíječky.
Byl k tomu primárně určen a poskytuje to velmi elegantním způsobem. Ale tento organizér uchovává tajemství, díky kterému se z něj stane nepostradatelný batoh na cestování, jednodenní výlety nebo na víkendové kempování. Odepněte pomocí zipu horní část organizéru, vytáhněte 14litrovou horní část a přeměňte organizér na 21litrový batoh, který zachová ochranu části organizéru a poskytne také dostatek místa pro oblečení, jídlo, bundu nebo jiné osobní předměty.
Výrobek tak nabízí ideální řešení pro cestovatele, kteří nechtějí do letadla nosit objemné brašny na fotoaparát. Jednoduše si organizér zabalte do svého zavazadla a když si přes den vyjdete na výlet, přeměňte jej na batoh a vezměte si všechny věci potřebné pro několik hodin fotografování v novém městě. Ocení jej ale i táborníci. Vložte organizér do většího batohu určeného na víc dní a dojeďte do svého základního tábora mimo město. Když si pak budete chtít udělat jednodenní výlet do přírody a pořizovat fotografie malebných míst, máte k dispozici menší batoh pro každodenní použití.
Hmotnost (g): 630.0
Barva: Černá
Vhodné pro: Laptop;Video Camera;Standard Camera;Tablet;DSLR Camera
Vnitřní výška (mm): 127.0
Země původu: Čína
Vnitřní hloubka (mm): 184.0
Délka interiéru (mm): 336.0
Voděodolnost: Ano

Mackie CreatorSling 1717 CZK  0% 
CreatorSling je mimořádně pohodlná taška pro umělce na cestách. Zabalte svou výstroj a dostaňte se do cíle stylově. Vestavěný USB kabel usnadňuje nabíjení vašich zařízení ze záložní baterie. Pojme zařízení do velikosti 12".
Země původu: Čína
Šířka (mm): 211.0
Typ: Taška
Výška (mm): 315.0
Barva: Černá
Hloubka (mm): 119.0

Polstrovaná taška pro bezpečné přenášení tiskárny WIDE Link a pro 2 balení filmu. Má nastavitelný ramenní popruh a skryté magnetické zapínání.
Vhodné pro: Instax Link Wide
Barva podle výrobce: Anthrazit
Země původu: Čína
Balení obsahuje: Řemínek
Barva: Šedá
Typ: Obal

Zajistěte si pro sebe pohodlí a pro své vybavení bezpečí díky batohu od značky Gomatic. Batoh je navržen pro každodenní používání a je vybaven přeměnitelným provedením. Ať ho již nosíte na ramenou, přenášíte za horní držadlo nebo ho používáte jako kufr, můžete si být jisti, že odolný a vodotěsný vnějšek vše ochrání. Tento batoh je vybaven přeměnitelným provedením a nabízí kapacitu od 20 do 24 litrů. Uvnitř najdete kapsu na notebook, kapsu s ochranou RFID a skrytou kapsu. K dispozici je také magnetická kapsa na lahev s pitím, vysouvací šňůrka na klíče a kapsa s horním přístupem pro uložení těch nejpotřebnějších předmětů v dosahu. Batoh je vybaven také otvory pro kabel a poutkem na rukojeť kufru, pomocí kterého lze batoh připevnit k zavazadlu.Přeměnitelné možnosti přenášení umožňují nosit tuto tašku jako batoh nebo po odepnutí popruhů jako kufr.
Vhodné pro: Standard Camera;Tablet;Laptop
Barva: Černá
Vnitřní výška (mm): 469.0
Vnitřní hloubka (mm): 127.0
Hmotnost (g): 1800.0
Délka interiéru (mm): 304.0
Země původu: Čína
Voděodolnost: Ano