Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Lehký kapesní dalekohled se sedminásobným zvětšením a kvalitní BaK-4 optikou! Má zorné pole 147 m/1000 m, je voděodolný a nezabírá skoro žádné místo!. Silva Pocket 7X je praktický kapesní dalekohled, který jednoduše sbalíte na cesty! Je totiž necelých 8 cm dlouhý a k tomu neuvěřitelně lehký. Ať už ho tedy vezmete kamkoliv, nebude vám nijak překážet. Díky kvalitní 18mm čočce z materiálu BaK-4 je šíře zorného pole 147 m na vzdálenost 1000 km. Se sedminásobným přiblížením a perfektním zaostřením budete moci bedlivě pozorovat své okolí, a to i za nepříznivého počasí. Index voděodolnosti dalekohledu je IPX6, a to znamená, že ustojí například i silný déšť. Součástí balení je také praktické poutko, pouzdro a čistící hadřík na čočku.Technický popis:


monokulární dalekohled 7 x 18
díky kompaktní velikosti ho snadno schováte do kapsy
perfektní zaostření
vysoce kvalitní čočka
voděodolný
ultra lehký
zorné pole na vzdálenost 1000 m: 147 m
přiblížení: 7x
průměr objektivu: 18 mm
materiál optiky: BaK-4
voděodolnost: IPX6 (silný proud stříkající vody)
rozměry: 76 x 29 mm
hmotnost: 49 g
součástí balení: pouzdro, čistící hadřík na čočky

Levenhuk DTX 43 Lupa 4688 CZK  -19% 
Digitální lupa je vynikající volbou pro čtení a manipulaci s drobnými ilustracemi. Tento optický přístroj má čtyři pevné hodnoty zvětšení a sedm barevných režimů pro zobrazení textu. Připojte lupu k počítači nebo televizoru, pořizujte při práci snímky obrazovky a ukládejte je na paměťovou kartu. Lupa může pracovat při napájení ze sítě nebo z baterie. Doba provozu na jedno nabití baterie je 120 minut. Jednoduše umístěte Levenhuk DTX 43 nad text a při čtení jej posouvejte. Na vestavěném LCD displeji se okamžitě zobrazí zvětšený obraz. Během provozu můžete měnit zvětšení nebo barevné režimy. Kdykoliv můžete kliknout na tlačítko a pořídit snímek obrazovky. Ten se okamžitě zaznamená do paměti lupy. Můžete jej zkopírovat do počítače a později prozkoumat podrobněji. Fotografie můžete po připojení lupy k počítači ukládat na pevný disk. Lupu lze použít při přednáškách a prezentacích, kdy se obraz v reálném čase zobrazuje na externí obrazovce. Lupa Levenhuk DTX 43 je ideální ke čtení v podmínkách slabého osvětlení – má totiž zabudované LED osvětlení. Je vybavena teleskopickým stojanem, takže ji lze zvednout nad stůl. Díky tomu můžete pohodlněji psát texty nebo luštit křížovky. Balení obsahuje: Digitální lupa. Adaptér. Kabel TV. Kabel USB. Li-ion dobíjecí baterie. Součástí dodávky je přepravní kufřík. Čistící utěrka. Manuál. Barva: Black/White
Země původu : Čína

Fotobatoh Gomatic McKinnon 35L byl navržen v partnerství s fotografem Peterem McKinnonem pro jednodenní až třídenní výlety. Umožní vám zabalit veškeré fotografické vybavení a oblečení do jednoho batohu a ulehčí vám tak život. Díky promyšleným detailům, jako je rychlý boční přístup k primární kapse, samostatným oddílům pro oblečení a další vybavení, rozšířitelnému provedení k získání dalších 7 litrů místa a spoustům kapes na cokoli od telefonů a pasů po notebooky a tablety, se z tohoto batohu stane vaše nepostradatelná taška pro veškerá fotografická dobrodružství.
RYCHLÝ PŘÍSTUP: Dostaňte se k fotoaparátu rychle díky pohodlné postranní kapse, nebo otevřete zip a mějte plný přístup k celému prostoru pro fotoaparát. Již nikdy nebudete chtít používat jiný fotografický batoh! Batoh obsahuje také oddíl pro notebook, do kterého se vejdou notebooky o velikosti až 16", a řadu užitečných kapes k uložení kabelů, nabíječek a cokoli dalšího, co potřebujete nosit s sebou.
ZAMĚŘENO NA POHODLÍ: Navrhli vnitřní podpěry, které pomáhají rozložit váhu, a také několik vnějších nastavovacích podpůrných popruhů a odnímatelný bederní pás. Všechno je navrženo tak, aby vám to při nošení batohu pomohlo ulehčit náklad.
DALŠÍ FUNKCE: Velikost příručního zavazadla umožňující uložení pod sedadlo nebo do horní přihrádky v letadlech, pouzdro na notebook, pouzdro na tablet a magnetické kapsy na lahve s pitím na straně, které se v případě nevyužívání snadno přichytí zpět na místo. Tento batoh je vybaven uzamykatelnými zipy, pevnými voděodolnými vnějšími materiály a bezpečnou RFID kapsou pro uložení cenností.
Vhodné pro : Laptop
Voděodolnost : Ano
Barva : Černá
Vhodné pro : Video Camera
Délka interiéru (mm) : 342.0
Vhodné pro : DSLR Camera
Vhodné pro : Tablet
Vhodné pro : Compact Camera
Hmotnost (g) : 2600.0
Vnitřní výška (mm) : 558.0
Vhodné pro : Standard Camera
Vnitřní hloubka (mm) : 228.0
Země původu : Čína

Uložte si své nejnezbytnější předměty na cestách do batohu Navigator 15L Backpack od značky Gomatic. V hlavním dílu najdete pět síťovaných kapes a dvě kapsy na zip včetně kapsy s ochranou RFID, do kterých můžete během přepravy bezpečně uložit své věci. Kapsy na notebook a tablet jsou rozděleny přepážkou a vybaveny falešným dnem s vycpávkou, které zařízení ochrání před nárazy a menšími pády. Batoh je proto ideální pro všechny časté cestovatele.
Voděodolnost : Ano
Vnitřní výška (mm) : 483.0
Vhodné pro : DSLR Camera
Vhodné pro : Compact Camera
Barva : Černá
Vhodné pro : Video Camera
Vnitřní hloubka (mm) : 140.0
Země původu : Čína
Délka interiéru (mm) : 305.0
Hmotnost (g) : 1220.0
Vhodné pro : Tablet
Vhodné pro : Laptop

Datavideo WR-500 Ovladač 4088 CZK  -19% 
WR-500 lze použít k ovládání výkonné aplikace dvPrompter Plus v kabelovém nebo Bluetooth režimu. Ovladač vám umožňuje pozastavit a obnovit posouvání, zvýšit a snížit rychlost, zvětšit a zmenšit velikost písma, přeskočit na konkrétní body v rámci skriptu (značky zlomů) a přepínat mezi skripty v seznamu skladeb.
Země původu : Taiwan
Balení obsahuje : Šňůrka na krk
Typ : Ovladač
Barva : Černá
Balení obsahuje : patch Cable Jack 3,5 mm TRS

Noste si nezbytnosti na cestách v batohu Navigator 6L Sling od značky Gomatic. Batoh Navigator 6L nabízí jak funkčnost, tak styl a může se do něj uložit mnoho důležitých předmětů, jako jsou pera, klíče, tenká herní zařízení a tablety až do velikost 11". Batoh přes jedno rameno je tak ideální pro každodenně dojíždějící. Vnitřní kapsy pomáhají s uspořádáním důležitých kabelů a k dispozici jsou čtyři úložné kapsy včetně síťovaného dílu a dílu na zip, k tomu navíc i držák na lahev s pitím. Bezpečnostní kapsa RFID umožňuje uložení čipových karet a zabraňuje skenovacím zařízením, aby získali vaše osobní údaje.
Vnitřní výška (mm) : 343.0
Země původu : Čína
Vnitřní hloubka (mm) : 102.0
Hmotnost (g) : 590.0
Vhodné pro : Video Camera
Voděodolnost : Ano
Délka interiéru (mm) : 229.0
Vhodné pro : DSLR Camera
Vhodné pro : Laptop
Barva : Černá
Vhodné pro : Compact Camera
Vhodné pro : Tablet

Gomatic Messenger Bag V2 6288 CZK  -3% 
Přepravujte své vybavení pohodlně díky tašce Messenger Bag V2 od značky Gomatic. Taška přes rameno je navržena pro každodenní používání a je vybavena vnějškem odolným proti povětrnostním vlivům a přizpůsobitelnými vnitřními panely stejně jako oddílem pro notebook odpovídajícím TSA pro až 16,3" zařízení. Noste svou Messenger Bag V2 přes rameno pomocí nastavitelného popruhu Fidlock, nebo popruh zcela sejměte a noste tašku jako kufr. Kromě kapsy s blokováním RFID a magnetické kapsy pro lahev s pitím se tato taška pyší také zipem po celém obvodu pro snadné a bezpečné uzavření. Integrované poutko na kufr umožní tašku snadno připevnit ke kufru a zajistit rychlou přepravu. Taška Gomatic Messenger Bag V2 se dodává s vysouvací šňůrkou na klíče a ochranným pouzdrem na sluneční brýle.
Vhodné pro : Laptop
Délka (mm) : 420.0
Vhodné pro : Tablet
Barva : Černá
Voděodolnost : Ano
Vnitřní hloubka (mm) : 267.0
Délka interiéru (mm) : 414.0
Hmotnost (g) : 1720.0
Vnitřní výška (mm) : 25.0
Šířka (mm) : 300.0
Země původu : Čína
Hloubka (mm) : 140.0

Stolní LED lupa. Stolní model snadno transformovatelný na ruční lupu. V pouhých třech krocích se z ní stane kompaktní a praktická pomůcka. Vestavěné osvětlení umožňuje práci ve špatných světelných podmínkách. Lupa je skvělou volbou pro profesionální i hobby využití. Skládá se z jedné bifokální čočky a ohebného krku. Čočka je vyrobena z optického plastu. Objekty můžete pozorovat při zvětšení 2x a 5x v zorném poli rovnoměrně osvětleném deseti jasnými LED diodami umístěnými na rámu čočky. Tlačítko vypínače se nachází v horní části těla čočky. Lupa je dodávána s napájecím adaptérem, ale kromě sítě ji lze napájet i ze dvou baterií AA (nejsou součástí dodávky). Hmotnost: 0,4 kg.
Země původu : Čína

Blackmagic Pocket Cinema Camera Pro EVF je dokonalým doplňkem pro usnadnění snímání venku a snímání z ruky! Získáte vysoce kvalitní hledáček se zabudovaným snímačem přiblížení, 4-prvková skleněnou dioptériou s neuvěřitelnou úpravou -4 až +4, zabudovanými informacemi o stavu a digitálním zaostřovacím diagramem. Pocket Cinema Camera Pro EVF se rychle připojí k Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro pomocí jediného konektoru. Hledáček je otočný až o 70 stupňů a dodává se se sadou 4 očnic včetně levého a pravého oka.
Barva : Černá
Země původu : Singapur
Kompatibilní s : Pocket Cinema Camera 6K Pro

Chraňte svůj Instax SQ1 pomocí barevně sladěného pouzdra na fotoaparát, stylového a zábavného. Skvělé, když jste venku. Nic vám neunikne, použijte řemínek na rameno / krk a vezměte si Instax kamkoliv sebou!
Barva podle výrobce : Glacier Blue
Země původu : Čína
Barva : Modrá
Vhodné pro : Instax Square