Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zhiyun Crane M3 9790 CZK  -15% 
Přenosný, ale zároveň profesionální se skvělou kompatibilitou – to nejlépe vystihuje CRANE-M3. Kompaktní design těla a optimalizovaná struktura osového ramene poskytují lepší uchopení a uživatelský zážitek. Díky zcela novému dvoubarevnému osvětlení a profesionálním zvukovým řešením představuje CRANE-M3 vynikající filmový zážitek v designu typu vše v jednom. Gimbal s kompozitních materiálů pro vynikající uchopení. Na ergonomickém ovládacím panelu naleznete tlačítka, kolečka a joystick na dosah ruky. Podporuje ovládání funkcí a přepínání v rámci protokolu kamery pomocí všestranného nastavovacího kolečka. M3 přichází s kompaktní konstrukcí, úhlovými zadními motory a optimalizovanými osovými rameny, které poskytují gimbal, který je malý jako láhev vody s dostatečným prostorem pro přenášení různých druhů kamer pro stabilní a plynulé pohyby. Vylepšený rychloupínací systém pro jednodušší vyvážení, montáž a demontáž. Osové zámky s designem Poka-Yoke zajišťují maximální bezpečnost a efektivitu. Univerzální rychloupínací deska dva v jednom má vyhrazený vstup pro rychlou výměnu baterií bez montáže/demontáže kamery. Technologie Lumen Amplifier výrazně zvyšuje jas a vytváří 800-lumenové (průměrné) osvětlení se světelným zdrojem 2 c㎡. I světelný zdroj o velikosti malíčku dokázal rozsvítit místnost o rozloze 20 metrů čtverečních. Podporuje plynulé stmívání úrovně teploty barev a jasu pomocí ovládacího kolečka.
Kompatibilní s : Mobilní telefony
Vstupy : USB-C
Displej : Ano
Barva : Bílá
Rozsah otáčení (Pan) : 360°
Kompatibilita : Android
Typ nabíječky : USB C
Kompatibilita : iOS
Barva : Černá
Tilt Range : 309°
Výdrž baterie : 8 h
Balení obsahuje : Pouzdro
Země původu : Čína
Roll Range : 333°
Výstupy : USB C
Bluetooth : Ano
Hmotnost : 1 kg
Nosnost : 1,3 kg
Kapacita baterie : 1150 mAh
Varianta : Standard
WiFi : Ano
Balení obsahuje : Manuál
Provoz na baterie : Ano
Balení obsahuje : Kabel USB-C
Balení obsahuje : Stativ
Konektivita : Bluetooth

Multifunkční držák pro Tao resp. Mini a příslušenství (mobil, monitor, atd.).
Barva : Černá
Vhodné pro : RGBlink Tao
Vhodné pro : RGBlink Mini
Typ : Držák
Vhodné pro : Smartphone
Země původu : Čína

Vyberte a upravte fotografii z chytrého telefonu a poté ji vytiskněte. Dodejte bohatost momentům, na kterých záleží nejvíc, pomocí QR kódu. Přidejte adresu URL z webové stránky pro sdílení obrázků a sdílejte zábavné vzpomínky se svými přáteli! Změňte barvy a text na různých šablonách. Je snadné vytvořit si vlastní šablonu! Importujte a přidejte své náčrty nebo text na fotografii a poté vytiskněte! Tiskněte své fotografie tak, jak se vám líbí, ať už v konvenční fotografické kvalitě „instax-Natural Mode“ nebo v novém „instax-Rich Mode“, který se vyznačuje extra živými barvami.
Barva podle výrobce : Ash White
Doba nabíjení : 120 min
Kompatibilní s : Android
Balení obsahuje : USB kabel
Země původu : Čína
Typ nabíječky : USB
Balení obsahuje : Řemínek
Speciální vlastnosti : Přenosný
Hloubka (cm) : 3.3
Balení obsahuje : Manuál
Barva tisku : Barevná
Balení obsahuje : Stojan
Kompatibilní s : iOS
Výška (cm) : 12.7
Speciální vlastnosti : Photo printing
Hmotnost (g) : 340.0
Technologie : Instax
Bluetooth : Ano
Šířka (cm) : 13.9
Barva : Bílá
Formát fotopapíru : 6,2 x 9,9 cm
Formát instantní fotografie : 6,2 x 9,9 cm
Výdrž baterie : 100 Prints

Zhiyun Smooth Q3 Šedá 2290 CZK  -14% 
SMOOTH-Q3, který je poháněn fascinujícím uměním a pokročilou inteligentní interakcí, ohlašuje návrat klasiky a nabízí inteligentnější fotografické zážitky. Se SMOOTH-Q3 je smartphone vše, co potřebujete, abyste vytvořili velké umělecké dílo s úžasnými efekty. Zcela nové přehlednější rozložení tlačítek, které lépe vyhovuje používání jednou rukou. Triaxiální struktura pro překvapivě stabilní a plynulý záznam. Klasický posuvný design, díky kterému můžete kdykoliv a kdekoliv natáčet, abyste nezmeškali žádné důležité okamžiky, které je třeba zachytit.Integrované otočné světlo s dotykovým tlačítkem, které vás osvítí ze všech úhlů pomocí tří nastavitelných úrovní jasu. Záruka, že budete jasnější vpředu, vzadu nebo o 180 ° dokola.Spoušť spustíte jediným gestem, přičemž můžete být kdekoliv. K dispozici ve více režimech panoramatu. Chcete přidat jednoduché, ale ohromující efekty, díky kterým vaše videa vyniknou? Získejte okamžité Dolly Zoom a pomocí několika jednoduchých kroků v aplikaci vytvořte krátké filmy.Naklonujte se, abyste ukázali své různé stránky. S MagicClone Pano nyní můžete snímat více obrázků a uspořádat je na jednom snímku.SMOOTH-Q3 má na panorama jakékoliv způsoby, které chcete: režim na šířku, portrét, přední a zadní kamera, 180 °, 240 °, 3X3 ... Zdokonalte svá videa úžasnými šablonami, hudbou, speciálními efekty a filtry. Díky SMART může být každý profesionál v oblasti úpravy videa.
Vstupy : USB
WiFi : Ne
Adaptér součástí : Ano
Provoz na baterie : Ano
Bluetooth : Ano
Barva : Šedá
Vstupy : USB-C
Kompatibilní s : Mobilní telefony
Kapacita baterie : 1300 mAh
Displej : Ne
Typ nabíječky : USB C
Země původu : Čína
Konektivita : Bluetooth
Kompatibilita : iOS
Varianta : Standardní nabídka
Nosnost : 280 g
Barva podle výrobce : Šedá
Výstupy : USB
Výdrž baterie : 15 h
Kompatibilita : Android
Doba nabíjení : 180 min

Okamžité fotografie na cestách - Pomocí této kapesní tiskárny, která je navržena tak, aby se snadno vešla do kapsy, kabelky nebo batohu, můžete snadno tisknout své zážitky na fotografický papír o rozměrech 5 x 7,6 cm s lepicí zadní stranou.Kapesní tiskárna HP Sprocket Luna se okamžitě probudí z režimu spánku, takže můžete rychle tisknout fotografie pomocí technologie Bluetooth. Tato přenosná tiskárna velikosti mobilního telefonu je lehká a vejde se kamkoli. Součástí balení je také 10 hárků Zink Paper Sprocket o rozměrech 5 x 7,6 cm.Díky technologii Bluetooth si můžete kdokoli tisknout ze sdíleného alba ve službě Fotky Google. Sdílejte všechny fotografie vytištěné tiskárnou Sprocket Luna pomocí aplikace HP Sprocket. Pojmenujte svou tiskárnu a přizpůsobte si barvu LED kontrolky, která se rozsvítí při tisku.Stáhněte si aplikaci HP Sprocket a upravujte fotografie před jejich vytištěním. Aplikaci můžete použít také pro tisk fotografií ze sociálních sítí.
Typ : Přenosný
Barva podle výrobce : Luna White
Balení obsahuje : Photo Paper
Hloubka (cm) : 11.6
Technologie : ZINK
Typ nabíječky : USB
Barva : Bílá
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Manuál
Hmotnost (g) : 172.0
Rozlišení : 313 x 400 dpi
Formát fotopapíru : 5 x 7,6 cm
Balení obsahuje : USB kabel
Speciální vlastnosti : Photo printing
Speciální vlastnosti : Přenosný
Formát instantní fotografie : 5 x 7,6 cm
Konektivita : Bluetooth
Šířka (cm) : 7.5
Bluetooth : Ano
Kompatibilita : Android
Typ : Barevná
Barva tisku : Barevná
Výška (cm) : 2.3
Kapacita baterie : 550 mAh
Doba nabíjení : 90 min
Kompatibilita : iOS

Jednoduše tiskněte fotografie přímo ze smartphonu! Tiskněte lesklé fotografie s lepicí zadní stranou ve formátu 5,8 x 8,6 cm pro všechny své kreativní projekty.Vylepšete a personalizujte všechny své důležité okamžiky pomocí exkluzivních designových nálepek a rámečků určených k okamžitému tisku fotografií ze smartphonu, které jsou o 30 % větší než fotografie vytištěné z aplikace Sprocket Luna.Své fotografie snadno přeměníte na vytištěné vzpomínky - ideální na deníky a fotokoláže na stěny. Aplikace HP Sprocket je skvělá pro každého, kdo chce používat stylizované filtry a nástroje pro úpravu fotografií v aplikaci a poté sdílet tyto fotografie s rodinou a přáteli.Získejte přístup k exkluzivním designovým funkcím, módním rámečkům, nálepkám a dalším efektům pomocí aplikace HP Sprocket. Stáhněte si aplikaci HP Sprocket, upravujte fotografie pomocí speciálních efektů a tiskněte fotografie přímo ze smartphonu.Vytištěné fotografie můžete upravit vlastními nálepkami. Nakreslete libovolný obrázek, vyfotografujte jej a pomocí aplikace HP Sprocket z něj vytvořte vlastní nálepku.Pomocí funkce Bluetooth můžete snadno vyhledávat a tisknout fotografie ze sociálních sítí ze smartphonu. Stačí označit fotografii na sociálních sítích a pomocí aplikace HP Sprocket jednoduše filtrovat fotografie pro tisk.Fotografie vytiskněte na lesklý papír o rozměrech 5,8 x 8,6 cm s lepicí zadní stranou, který je ideální pro vkládání fotografií do deníku, lepení na zeď a jiné kreativní projekty.Tato tenká a kompaktní tiskárna velikosti mobilního telefonu se vejde prakticky kamkoli. Její design je navržen tak, aby odpovídal vašemu stylu.Pomocí aplikace HP Sprocket můžete odemknout obsah rozšířené reality a zobrazit sdílené tiskové fronty, skrytá videa a další.
Kompatibilita : iOS
Balení obsahuje : Manuál
Typ : Přenosný
Doba nabíjení : 90 min
Formát instantní fotografie : 5.8 x 8.6 cm
Formát fotopapíru : 5.8 x 8.6 cm
Balení obsahuje : USB kabel
Konektivita : Bluetooth
Barva podle výrobce : Eclipse
Hloubka (cm) : 13.0
Kapacita baterie : 700 mAh
Bluetooth : Ano
Barva : Bílá
Typ : Barevná
Kompatibilita : Android
Hmotnost (g) : 181.0
Výška (cm) : 1.75
Speciální vlastnosti : Photo printing
Barva tisku : Barevná
Speciální vlastnosti : Přenosný
Balení obsahuje : Photo Paper
Typ nabíječky : USB
Šířka (cm) : 8.8
Technologie : ZINK
Země původu : Čína
Rozlišení : 321 x 600 dpi

Zhiyun Weebill 3 11090 CZK  -19% 
Seznamte se s vylepšenou ergonomií a integrovaným designem, který poskytuje komplexní řešení pro zvuk, světlo a stabilizaci obrazu. S ZHIYUN WEEBILL 3 je filmování mnohem jednodušší. Tentokrát se WEEBILL 3 snaží co nejlépe zareagovat na všechny vaše představy týkající se filmového vybavení, přináší vám 40% úsporu úsilí a splní všechny vaše potřeby v oblasti zvuku, světla a stabilizace obrazu v designu typu vše v jednom. WEEBILL 3 je zabalen ve zjednodušené struktuře a je zkonstruován z odolných materiálů, sofistikovaného zpracování a kompaktních, ale silných motorů, které zajišťují optimalizovaný stabilizační výkon a zároveň uspokojují vícero potřeb filmování, a to i v komplikovaných prostředích. S kompaktním tělem a hmotností pouhých 1,1 kg vás WEEBILL 3 zbaví velkého zatížení a těžkopádných doplňků. Sling Mode 2.0: Restrukturalizovaná rukojeť ve tvaru písmene L v kombinaci s ergonomickou opěrkou zápěstí a přesunutou výsuvnou rukojetí. Tělo ve tvaru písmene L přesouvá závaží směrem dolů, aby se zlepšila stabilita při posouvání nebo snímání pod nízkým úhlem. Opěrka zápěstí a výsuvná rukojeť ušetří více než 40 % námahy tím, že poskytují větší podporu zápěstí a oddělují větší váhu od vaší ruky. Ergonomický design umožňuje ovládání jednou rukou. Algoritmus 10. generace precizně odstraňuje jemné otřesy v záběrech přeladěním běžeckých křivek na základě praktických údajů, čímž poskytuje revoluční stabilní výkon. Vložený Hi-Fi mikrofon vám umožní nahrávat čistý a stabilní zvuk a zároveň vás ušetří od připojování kabelů a doplňků.
Hmotnost : 1,1 kg
Výdrž baterie : 21 h
Bluetooth : Ano
Konektivita : Bluetooth
Tilt Range : 180°
Země původu : Čína
Kapacita baterie : 7800 mAh
Varianta : Standard
Napájení : USB a baterie
Rozsah otáčení (Pan) : 360°
Balení obsahuje : USB kabel
Balení obsahuje : Manuál
Balení obsahuje : Control Cable
WiFi : Ne
Balení obsahuje : Box
Balení obsahuje : Stativ
Typ nabíječky : USB C
Kompatibilní s : Kamera
Provoz na baterie : Ano
Displej : Ne
Barva : Černá
Balení obsahuje : Lens Support
Doba nabíjení : 180 min
Vstupy : USB
Roll Range : 280°

Tato kapesní tiskárna přemění vaše fotografie z chytrého telefonu na nádherné výtisky, ať už jste doma, na cestách, nebo kdekoli jinde. Bezinkoustová, bezdrátová a připravená k tisku fotografií kdykoli a kdekoli – je to dokonalá společnice pro vás chytrý telefon. Je dostatečně kompaktní, aby se vám vešla i do kapsy. Dobíjecí tiskárnu fotografií Canon Zoemini 2 máte po ruce vždy, když ji potřebujete. Pořiďte fotografie na svém mobilním zařízení, upravte je podle sebe a okamžitě získejte nalepovací výtisky, které můžete darovat rodině či blízkým. Dokonalé výtisky bez čekání Obdivujte své fotografie nebo je podarujte svým blízkým, ať už jste kdekoli, díky výtiskům z tiskárny Zoemini 2, které jsou odolné vůči vodě a potrhání. Zadní část výtisků je po odstranění ochranné fólie lepící, takže tvorba pamětních fotoalb bude opravdu jednoduchá. Tiskněte kdekoli a kdykoli Tiskněte fotografie i na cestách díky dokonale kapesnímu a lehkému designu a integrované baterií s rychlým nabíjením prostřednictvím portu USB-C. Přizpůsobte si s aplikací Canon Mini Print Díky exkluzivnímu přístupu ke stylovým a kreativním možnostem a přímému spojení se všemi vašimi snímky v sociálních médiích je aplikace Mini Print dokonalý společník pro jedinečné, personalizované výtisky, které můžete sdílet z tiskáren Canon Zoemini 2. Zachyťte a tvořte Usmějte se, vyfoťte a zachyťte dokonalý moment s aplikací Mini Print nebo nahlédněte do fotografických souborů a účtů na Facebooku, Instagramu, ve Fotkách Google, na Dropboxu nebo v iCloudu a proměňte své záběry na stylové vzpomínky. Různé možnosti tisku Povolte uzdu své fantazii a pomocí funkce rozdělení na dlaždice vytvořte výjimečné plakáty ze 4 nebo 9 výtisků, případně spojte své oblíbené vzpomínky do jedné koláže. Režim předem nařezaných nálepek Vytvářejte okamžité výtisky, které můžete sdílet, z vašich oblíbených fotografií z mobilních zařízení pomocí 1, 3 palcového (3,3 cm) předem nařezaného kruhového fotografického papíru ZINK™. Rychlá a snadná úprava fotografií na chytrém telefonu Před tiskem si můžete rychle na fotografie přidat text, rámy, filtry a mnoho dalšího. Žádné kabely, žádný stres Tiskněte bezdrátově ze svého chytrého zařízení díky rychlému, jednoduchému a spolehlivému připojení Bluetooth 5.0 – bez potřeby kabelů. Žádný inkoust, méně odpadu Užívejte si výhod bezinkoustového tisku na recyklovatelný papír s technologií ZINK. Nečeká vás žádný nepořádek, žádné nemotorné výměny a již nemusíte likvidovat staré inkoustové kazety. Obsah balení: Canon Zoemini 2 Stručná příručka Kabel USB Bezpečnostní list Karta EWS Fotografický papír Canon ZINK (10 listů) a 1 SMART SHEET
Bluetooth : Ano
Šířka (cm) : 12.0
Balení obsahuje : USB kabel
Speciální vlastnosti : Přenosný
Hloubka (cm) : 2.15
Výdrž baterie : 20 výtisků
Konektivita : Bluetooth
Rozlišení : 314 x 500 dpi
Balení obsahuje : Photo Paper
Hmotnost (g) : 177.0
Barva : Růžová
Barva podle výrobce : Rose Gold
Varianta : RGW EMEA
Balení obsahuje : Manuál
Výška (cm) : 8.4
Formát instantní fotografie : 5,08 x 7,62 cm
Kompatibilita : iOS
Technologie : ZINK
Speciální vlastnosti : Photo printing
Typ nabíječky : USB C
Konektivita : USB C
Země původu : Čína
Kompatibilita : Android
Doba nabíjení : 50 min
Barva tisku : Barevná
Formát fotopapíru : 5,08 x 7,62 cm

Tato kapesní tiskárna přemění vaše fotografie z chytrého telefonu na nádherné výtisky, ať už jste doma, na cestách, nebo kdekoli jinde. Bezinkoustová, bezdrátová a připravená k tisku fotografií kdykoli a kdekoli – je to dokonalá společnice pro vás chytrý telefon. Je dostatečně kompaktní, aby se vám vešla i do kapsy. Dobíjecí tiskárnu fotografií Canon Zoemini 2 máte po ruce vždy, když ji potřebujete. Pořiďte fotografie na svém mobilním zařízení, upravte je podle sebe a okamžitě získejte nalepovací výtisky, které můžete darovat rodině či blízkým. Dokonalé výtisky bez čekání Obdivujte své fotografie nebo je podarujte svým blízkým, ať už jste kdekoli, díky výtiskům z tiskárny Zoemini 2, které jsou odolné vůči vodě a potrhání. Zadní část výtisků je po odstranění ochranné fólie lepící, takže tvorba pamětních fotoalb bude opravdu jednoduchá. Tiskněte kdekoli a kdykoli Tiskněte fotografie i na cestách díky dokonale kapesnímu a lehkému designu a integrované baterií s rychlým nabíjením prostřednictvím portu USB-C. Přizpůsobte si s aplikací Canon Mini Print Díky exkluzivnímu přístupu ke stylovým a kreativním možnostem a přímému spojení se všemi vašimi snímky v sociálních médiích je aplikace Mini Print dokonalý společník pro jedinečné, personalizované výtisky, které můžete sdílet z tiskáren Canon Zoemini 2. Zachyťte a tvořte Usmějte se, vyfoťte a zachyťte dokonalý moment s aplikací Mini Print nebo nahlédněte do fotografických souborů a účtů na Facebooku, Instagramu, ve Fotkách Google, na Dropboxu nebo v iCloudu a proměňte své záběry na stylové vzpomínky. Různé možnosti tisku Povolte uzdu své fantazii a pomocí funkce rozdělení na dlaždice vytvořte výjimečné plakáty ze 4 nebo 9 výtisků, případně spojte své oblíbené vzpomínky do jedné koláže. Režim předem nařezaných nálepek Vytvářejte okamžité výtisky, které můžete sdílet, z vašich oblíbených fotografií z mobilních zařízení pomocí 1, 3 palcového (3,3 cm) předem nařezaného kruhového fotografického papíru ZINK™. Rychlá a snadná úprava fotografií na chytrém telefonu Před tiskem si můžete rychle na fotografie přidat text, rámy, filtry a mnoho dalšího. Žádné kabely, žádný stres Tiskněte bezdrátově ze svého chytrého zařízení díky rychlému, jednoduchému a spolehlivému připojení Bluetooth 5.0 – bez potřeby kabelů. Žádný inkoust, méně odpadu Užívejte si výhod bezinkoustového tisku na recyklovatelný papír s technologií ZINK. Nečeká vás žádný nepořádek, žádné nemotorné výměny a již nemusíte likvidovat staré inkoustové kazety. Obsah balení: Canon Zoemini 2 Stručná příručka Kabel USB Bezpečnostní list Karta EWS Fotografický papír Canon ZINK (10 listů) a 1 SMART SHEET
Balení obsahuje : Manuál
Bluetooth : Ano
Výdrž baterie : 20 výtisků
Barva tisku : Barevná
Rozlišení : 314 x 500 dpi
Formát fotopapíru : 5,08 x 7,62 cm
Speciální vlastnosti : Photo printing
Varianta : WHS EMEA
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Photo Paper
Výška (cm) : 8.4
Doba nabíjení : 50 min
Kompatibilita : iOS
Typ nabíječky : USB C
Speciální vlastnosti : Přenosný
Šířka (cm) : 12.0
Hloubka (cm) : 2.15
Technologie : ZINK
Formát instantní fotografie : 5,08 x 7,62 cm
Balení obsahuje : USB kabel
Konektivita : USB C
Hmotnost (g) : 177.0
Konektivita : Bluetooth
Barva podle výrobce : Pearl White
Barva : Bílá
Kompatibilita : Android

Tato kapesní tiskárna přemění vaše fotografie z chytrého telefonu na nádherné výtisky, ať už jste doma, na cestách, nebo kdekoli jinde. Bezinkoustová, bezdrátová a připravená k tisku fotografií kdykoli a kdekoli – je to dokonalá společnice pro vás chytrý telefon. Je dostatečně kompaktní, aby se vám vešla i do kapsy. Dobíjecí tiskárnu fotografií Canon Zoemini 2 máte po ruce vždy, když ji potřebujete. Pořiďte fotografie na svém mobilním zařízení, upravte je podle sebe a okamžitě získejte nalepovací výtisky, které můžete darovat rodině či blízkým. Dokonalé výtisky bez čekání Obdivujte své fotografie nebo je podarujte svým blízkým, ať už jste kdekoli, díky výtiskům z tiskárny Zoemini 2, které jsou odolné vůči vodě a potrhání. Zadní část výtisků je po odstranění ochranné fólie lepící, takže tvorba pamětních fotoalb bude opravdu jednoduchá. Tiskněte kdekoli a kdykoli Tiskněte fotografie i na cestách díky dokonale kapesnímu a lehkému designu a integrované baterií s rychlým nabíjením prostřednictvím portu USB-C. Přizpůsobte si s aplikací Canon Mini Print Díky exkluzivnímu přístupu ke stylovým a kreativním možnostem a přímému spojení se všemi vašimi snímky v sociálních médiích je aplikace Mini Print dokonalý společník pro jedinečné, personalizované výtisky, které můžete sdílet z tiskáren Canon Zoemini 2. Zachyťte a tvořte Usmějte se, vyfoťte a zachyťte dokonalý moment s aplikací Mini Print nebo nahlédněte do fotografických souborů a účtů na Facebooku, Instagramu, ve Fotkách Google, na Dropboxu nebo v iCloudu a proměňte své záběry na stylové vzpomínky. Různé možnosti tisku Povolte uzdu své fantazii a pomocí funkce rozdělení na dlaždice vytvořte výjimečné plakáty ze 4 nebo 9 výtisků, případně spojte své oblíbené vzpomínky do jedné koláže. Režim předem nařezaných nálepek Vytvářejte okamžité výtisky, které můžete sdílet, z vašich oblíbených fotografií z mobilních zařízení pomocí 1, 3 palcového (3,3 cm) předem nařezaného kruhového fotografického papíru ZINK™. Rychlá a snadná úprava fotografií na chytrém telefonu Před tiskem si můžete rychle na fotografie přidat text, rámy, filtry a mnoho dalšího. Žádné kabely, žádný stres Tiskněte bezdrátově ze svého chytrého zařízení díky rychlému, jednoduchému a spolehlivému připojení Bluetooth 5.0 – bez potřeby kabelů. Žádný inkoust, méně odpadu Užívejte si výhod bezinkoustového tisku na recyklovatelný papír s technologií ZINK. Nečeká vás žádný nepořádek, žádné nemotorné výměny a již nemusíte likvidovat staré inkoustové kazety. Obsah balení: Canon Zoemini 2 Stručná příručka Kabel USB Bezpečnostní list Karta EWS Fotografický papír Canon ZINK (10 listů) a 1 SMART SHEET
Typ nabíječky : USB C
Konektivita : USB C
Kompatibilita : Android
Bluetooth : Ano
Barva : Modrá
Kompatibilita : iOS
Balení obsahuje : Photo Paper
Šířka (cm) : 12.0
Hmotnost (g) : 177.0
Hloubka (cm) : 2.15
Speciální vlastnosti : Photo printing
Barva tisku : Barevná
Barva podle výrobce : Navy
Varianta : NVW EMEA
Speciální vlastnosti : Přenosný
Formát instantní fotografie : 5,08 x 7,62 cm
Balení obsahuje : Manuál
Konektivita : Bluetooth
Doba nabíjení : 50 min
Země původu : Čína
Technologie : ZINK
Formát fotopapíru : 5,08 x 7,62 cm
Rozlišení : 314 x 500 dpi
Výdrž baterie : 20 výtisků
Výška (cm) : 8.4
Balení obsahuje : USB kabel