Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Lunární filtr Levenhuk 1,25"Tento filtr je nezbytným příslušenstvím pro dlouhodobá pozorování Měsíce. Měsíc ve fázi více než 80% je velmi jasný, takže vás může oslepit. Proto jej někdy nelze pozorovat detailně. Tento filtr snižuje jeho „svítivost“ a umožňuje pozorování i za úplňku.
Optický filtr Levenhuk 1,25" č. 8 (světle žlutý)Tento filtr se používá k pozorování moří a mračen prachu na Marsu, detailů Jupiterových pásů i Uranu, Neptunu a Měsíce. Můžete jej použít k pozorování komet. Vyznačuje se vysokou propustností světla, takže je vhodný pro hvězdářské dalekohledy s nízkou aperturou. Snižuje chromatickou aberaci v refrakčních hvězdářských dalekohledech.
Optický filtr Levenhuk 1,25" č. 11 (žlutě-zelený)
Filtr s vysokou propustností světla, který lze použít u hvězdářských dalekohledů s malou aperturou. Prostřednictvím tohoto filtru lze dobře pozorovat Saturn, zejména Cassiniho dělení, stejně jako Mars a Jupiter. U refrakčních hvězdářských dalekohledů minimalizuje chromatickou aberaci.
Optický filtr Levenhuk 1,25" č. 12 (žlutý)Stejně jako předchozí filtr lze tento filtr doporučit majitelům malých hvězdářských dalekohledů. Dobře propouští světlo, zdůrazňuje kontrast mezi detaily na Měsíci, Marsu a Jupiteru. Lze jej použít k pozorování Venuše a komet.
Varianta: 8 ks
Země původu: Čína
Počet v balení (ks): 8
Typ: Filter
Balení obsahuje: Solární filtr

Rovinné polarizační zařízení umožňuje transformovat laboratorní mikroskop Levenhuk MED 1000 do podoby polarizačního výzkumného nástroje. Toto zařízení se skládá z polarizátoru a analyzátoru. Polarizátor se instaluje mezi světelný zdroj a vzorek; analyzátor se instaluje mezi plošinou a okulárem. Po instalaci těchto nástrojů je možné provádět jakákoli pozorování v polarizovaném světle. Rovinné polarizační zařízení Levenhuk MED 1000 je vhodné pro provádění hematologického a histologického výzkumu, stejně jako při používání mikroskopu pro terénní výzkum v oblasti mikrobiologie, urologie, patologické anatomie a dalších vědních oborů.
Typ: Polarizační zařízení
Země původu: Čína

Bresser Biorit ICD 1x 1093 CZK  -1% 
Spolu s různými výběry mikroskopů nabízí společnost BRESSER také širokou škálu příslušenství. Objektivové čočky poskytují základ pro zvětšení. Jste schopni přímo ovlivnit kvalitu obrazu. Tento dodatečný objektiv je vhodný pro následující mikroskopy BRESSER BIORA ICD:ICD Biora (5802500)Biora ICD LL (5802510)
Země původu: Německo
Zvětšení: 1x
Hmotnost netto (kg): 0.18
Materiál: Plast
Typ: Objektiv

Bresser WF20x/30.5mm ICD 1212 CZK  -1% 
Tento okulár WIDEFIELD 20x je kompatibilní s následujícími mikroskopy BRESSER:

Biora ICD
Researcher ICD Halogen
Researcher ICD LED / Akku
Advance ICD

BRESSER nabízí nejen mnoho různých mikroskopů, ale i mnoho příslušenství. Okuláry poskytují spolu s objektivy zvětšení obrazu. Pokud používáte silné zvětšovací okuláry, je třeba jasné osvětlení.
Zvětšení: 20x
Typ: Objektiv
Hmotnost netto (kg): 0.07
Země původu: Německo
Průměr výstupní pupily: 30,5 mm