Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Lunární filtr Levenhuk 1,25"Tento filtr je nezbytným příslušenstvím pro dlouhodobá pozorování Měsíce. Měsíc ve fázi více než 80% je velmi jasný, takže vás může oslepit. Proto jej někdy nelze pozorovat detailně. Tento filtr snižuje jeho „svítivost“ a umožňuje pozorování i za úplňku.
Optický filtr Levenhuk 1,25" č. 8 (světle žlutý)Tento filtr se používá k pozorování moří a mračen prachu na Marsu, detailů Jupiterových pásů i Uranu, Neptunu a Měsíce. Můžete jej použít k pozorování komet. Vyznačuje se vysokou propustností světla, takže je vhodný pro hvězdářské dalekohledy s nízkou aperturou. Snižuje chromatickou aberaci v refrakčních hvězdářských dalekohledech.
Optický filtr Levenhuk 1,25" č. 11 (žlutě-zelený)
Filtr s vysokou propustností světla, který lze použít u hvězdářských dalekohledů s malou aperturou. Prostřednictvím tohoto filtru lze dobře pozorovat Saturn, zejména Cassiniho dělení, stejně jako Mars a Jupiter. U refrakčních hvězdářských dalekohledů minimalizuje chromatickou aberaci.
Optický filtr Levenhuk 1,25" č. 12 (žlutý)Stejně jako předchozí filtr lze tento filtr doporučit majitelům malých hvězdářských dalekohledů. Dobře propouští světlo, zdůrazňuje kontrast mezi detaily na Měsíci, Marsu a Jupiteru. Lze jej použít k pozorování Venuše a komet.
Varianta: 8 ks
Země původu: Čína
Počet v balení (ks): 8
Typ: Filter
Balení obsahuje: Solární filtr

Rovinné polarizační zařízení umožňuje transformovat laboratorní mikroskop Levenhuk MED 1000 do podoby polarizačního výzkumného nástroje. Toto zařízení se skládá z polarizátoru a analyzátoru. Polarizátor se instaluje mezi světelný zdroj a vzorek; analyzátor se instaluje mezi plošinou a okulárem. Po instalaci těchto nástrojů je možné provádět jakákoli pozorování v polarizovaném světle. Rovinné polarizační zařízení Levenhuk MED 1000 je vhodné pro provádění hematologického a histologického výzkumu, stejně jako při používání mikroskopu pro terénní výzkum v oblasti mikrobiologie, urologie, patologické anatomie a dalších vědních oborů.
Země původu: Čína
Typ: Polarizační zařízení

Bresser Biorit ICD 1x 1092 CZK  -1% 
Spolu s různými výběry mikroskopů nabízí společnost BRESSER také širokou škálu příslušenství. Objektivové čočky poskytují základ pro zvětšení. Jste schopni přímo ovlivnit kvalitu obrazu. Tento dodatečný objektiv je vhodný pro následující mikroskopy BRESSER BIORA ICD:ICD Biora (5802500)Biora ICD LL (5802510)
Zvětšení: 1x
Hmotnost netto (kg): 0.18
Typ: Objektiv
Materiál: Plast
Země původu: Německo

Bresser WF20x/30.5mm ICD 1210 CZK  -1% 
Tento okulár WIDEFIELD 20x je kompatibilní s následujícími mikroskopy BRESSER:

Biora ICD
Researcher ICD Halogen
Researcher ICD LED / Akku
Advance ICD

BRESSER nabízí nejen mnoho různých mikroskopů, ale i mnoho příslušenství. Okuláry poskytují spolu s objektivy zvětšení obrazu. Pokud používáte silné zvětšovací okuláry, je třeba jasné osvětlení.
Hmotnost netto (kg): 0.07
Zvětšení: 20x
Země původu: Německo
Průměr výstupní pupily: 30,5 mm
Typ: Objektiv

Aby se při čištění s tryskacími systémy Kärcher se suchým ledem v procesu L2P nic neztratilo: Držák na víka lahví CO₂ pro rychlé a jednoduché připnutí k základně Home Base stroje.

Kärcher Y-kus 6209 CZK
Speciálně navržená Y-šroubení umožňují připojení 2 hadic stlačeného vzduchu s malým průřezem přímo k zařízením pro otryskávání suchým ledem s inovativním procesem L2P. Snadno instalovatelné příslušenství vede ke zvýšení množství stlačeného vzduchu pro zásobování zařízení, a tím k přímému zvýšení čisticího výkonu.

Užitečná ochrana proti stříkající vodě spolehlivě zadržuje nečistoty, které se odlupují při tryskání suchým ledem, a chrání uživatele. Jednoduše se připojí k trysce pro tryskání suchým ledem a díky své chytré konstrukci se snadno a rychle přizpůsobí velikosti použité trysky a čištěnému povrchu.

Tento speciální adaptér umožňuje intenzivní čištění pomocí zařízení pro otryskávání suchým ledem L2P (Liquid-to-Pellet), a to i při použití lahví CO2. Zatímco ventily zbytkového tlaku omezují množství CO2 a mohou snížit čisticí výkon, adaptér zajišťuje, že do stroje vždy proudí potřebné množství CO2. Tím lze zvýšit čisticí výkon.

Výkonnou a robustní plochou trysku z hliníku a nerezové oceli lze díky jejím kompaktním rozměrům použít prakticky ke všemu, např. k čištění průmyslových systémů, vstřikovacích forem nebo robotických sekaček. Nejenže snadno odstraňuje silné nečistoty, ale také dosahuje působivých výsledků v úzkých a těžko přístupných místech, např. v motorovém prostoru. Otočná tryska ve spouštěcí pistoli umožňuje také cílené abrazivní tryskání suchým ledem ploch a předmětů se složitou geometrií a z různých materiálů. Je vybavena rychlovýměnným systémem - pro rychlou, jednoduchou a pohodlnou manipulaci.

Dlouhá plochá tryska Kärcher je ideální pro abrazivní aplikace při čištění součástek suchým ledem, vstřikovacích forem nebo dokonce robotických sekaček. Díky tomu lze snadno odstranit odolné inkrustace, barvy, oleje, maziva a saze. Plochá tryska je vyrobena z robustního hliníku a nerezové oceli, lze ji otáčet ve spouštěcí pistoli a díky inteligentnímu rychlovýměnnému systému se s ní velmi snadno manipuluje.