Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Aby se při čištění s tryskacími systémy Kärcher se suchým ledem v procesu L2P nic neztratilo: Držák na víka lahví CO₂ pro rychlé a jednoduché připnutí k základně Home Base stroje.

Kärcher Y-kus 6218 CZK
Speciálně navržená Y-šroubení umožňují připojení 2 hadic stlačeného vzduchu s malým průřezem přímo k zařízením pro otryskávání suchým ledem s inovativním procesem L2P. Snadno instalovatelné příslušenství vede ke zvýšení množství stlačeného vzduchu pro zásobování zařízení, a tím k přímému zvýšení čisticího výkonu.

Užitečná ochrana proti stříkající vodě spolehlivě zadržuje nečistoty, které se odlupují při tryskání suchým ledem, a chrání uživatele. Jednoduše se připojí k trysce pro tryskání suchým ledem a díky své chytré konstrukci se snadno a rychle přizpůsobí velikosti použité trysky a čištěnému povrchu.

Tento speciální adaptér umožňuje intenzivní čištění pomocí zařízení pro otryskávání suchým ledem L2P (Liquid-to-Pellet), a to i při použití lahví CO2. Zatímco ventily zbytkového tlaku omezují množství CO2 a mohou snížit čisticí výkon, adaptér zajišťuje, že do stroje vždy proudí potřebné množství CO2. Tím lze zvýšit čisticí výkon.

Výkonnou a robustní plochou trysku z hliníku a nerezové oceli lze díky jejím kompaktním rozměrům použít prakticky ke všemu, např. k čištění průmyslových systémů, vstřikovacích forem nebo robotických sekaček. Nejenže snadno odstraňuje silné nečistoty, ale také dosahuje působivých výsledků v úzkých a těžko přístupných místech, např. v motorovém prostoru. Otočná tryska ve spouštěcí pistoli umožňuje také cílené abrazivní tryskání suchým ledem ploch a předmětů se složitou geometrií a z různých materiálů. Je vybavena rychlovýměnným systémem - pro rychlou, jednoduchou a pohodlnou manipulaci.

Dlouhá plochá tryska Kärcher je ideální pro abrazivní aplikace při čištění součástek suchým ledem, vstřikovacích forem nebo dokonce robotických sekaček. Díky tomu lze snadno odstranit odolné inkrustace, barvy, oleje, maziva a saze. Plochá tryska je vyrobena z robustního hliníku a nerezové oceli, lze ji otáčet ve spouštěcí pistoli a díky inteligentnímu rychlovýměnnému systému se s ní velmi snadno manipuluje.

Praktický vozík na lahve usnadňuje přepravu všech standardních lahví CO₂ do průměru 230 mm. Díky tomu je ideálním doplňkem tryskacích systémů Kärcher pro suché tryskání s procesem L2P.