Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fractal Wash 60x8W je výkonný vnější reflektor s 60 LED diodami 8 W. Tento produkt je nejlepší kombinací vysoce kvalitního světla a pevného krytu s třídou ochrany IP65. Zařízení je ideální pro promítání světla na velké plochy nebo na osvětlování architektury. Perfektní pro každého, kdo potřebuje silné a odolné osvětlení.
Typ LED : RGBW
DMX : Ano
Počet výstupů : 1
Výkon (Watt) : 480.0
Typ : Wash
Automatické programy : Ano
Hmotnost : 15,3 kg
Adaptér součástí : Ne
Barva : Černá
LED vykon : 8 W
Napájení : 240V
Kombinovaný efekt : Ano
Podsvícení : Ano
Balení obsahuje : Manuál
Stupeň ochrany krytem (IP krytí) : Ano
Vyzařovací úhel : 35°
Země původu : Čína
Zdroj světla : LED
Balení obsahuje : Napájecí kabel

Světelný efekt - Beam, Spot, Zoom. Hlavy série MORPH nabízejí vysoký výkon a jsou vybaveny 150 W nebo 200 W bílou LED diodou. Přinášejí světelný paprsek s úhlem 3° až 7°, plné barvy, rotující gobo kolo a prism pro širokou škálu světelných efektů. Světlo zajišťuje 16 000 lux při vzdálenosti 3 m, díky čemuž je ideální pro pódia a eventy - středně velké prostory.
Mikrofon : Ano
Automatické programy : Ano
Zvukem ovládané programy : Ano
Země původu : Čína
DMX : Ano
Vyzařovací úhel : 3° - 7°
Počet výstupů : 2
Balení obsahuje : Napájecí kabel
Hmotnost : 9,3 kg
Zdroj světla : LED
LED vykon : 150 W
Barva : Černá
Napájení : 240V
Balení obsahuje : Manuál
Typ LED : Bílá
Typ : Spot
Typ : Zoom
Stupeň ochrany krytem (IP krytí) : Ne
Bezdrátové ovládání : Ne
Typ : Beam
Kombinovaný efekt : Ano
Adaptér součástí : Ne
Varianta : Fractal Lights MORPH 150 - 3in1
Výkon (Watt) : 150.0

Svetelený efekt - PAR pohyblivá hlava. Světlo je vybaveno 2 x 50 W cold white LED, 2 x 50 W warm white LED diodou ve 4 modulech. Nabízí smooth stmívání, což je ideální pro divadelní scénu. Zařízení disponuje kovovou konstrukcí pro dlouhou životnost. Zadní část obsahuje DMX a Powercon konektory.
Země původu : Čína

Vánoční řetěz se 180 LED, bílé, délka 14m, vnitřní Parametry produktu délka LED řetězu: cca 14m délka přívodu: 1,5 m rozteč žárovek: 8cm barva světla: bílé typ: řetěz počet LED: 180 napájení: 230Vac Nabízíme i další druhy vánočního osvětlení. Najdete u nás široký výběr klasických vánočních řetězů i další vánočních dekorací včetně vánočního venkovního osvětlení s vyšším stupněm ochrany.

Vánoční řetěz se 180 LED, teplé bílé, délka 14m, vnitřní Parametry produktu délka LED řetězu: cca 14m délka přívodu: 1,5 m rozteč žárovek: 8cm barva světla: teplé bílé typ: řetěz počet LED: 180 napájení: 230Vac Nabízíme i další druhy vánočního osvětlení. Najdete u nás široký výběr klasických vánočních řetězů i další vánočních dekorací včetně vánočního venkovního osvětlení s vyšším stupněm ochrany. O firmě Emos Česká společnost EMOS vznikla v roce 1991 v Přerově. Od té doby se z ní stala moderní obchodní firma, která dorostla až do podoby koncernu se čtyřmi zahraničními pobočkami. Na našem e-shopu můžete zakoupit například součástky pro AV a TV techniku EMOS, měřicí přístroje, svítilny, prodlužovací kabely či různé druhy kabelů. Podívejte se na kompletní sortiment EMOS, který nabízíme.  

Vánoční řetěz se 100 LED, 230V, 8 funkcí, délka 8m, teplé bílé, vnitřní Parametry produktu délka LED řetězu: cca 8m délka přívodu: 1,5 m rozteč žárovek: 8cm barva světla: teplé bílé typ: řetěz počet LED: 100 napájení 230Vac Nabízíme i další druhy vánočního osvětlení. Najdete u nás široký výběr klasických vánočních řetězů i další vánočních dekorací včetně vánočního venkovního osvětlení s vyšším stupněm ochrany.

1V101-WW Solight LED venkovní vánoční řetěz, 100 LED, 10m, přívod 3m, 8 funkcí, časovač, I Nabízíme i další druhy vánočního osvětlení. Najdete u nás široký výběr klasických vánočních řetězů i další vánočních dekorací včetně vánočního venkovního osvětlení s vyšším stupněm ochrany.

Nabízíme i další druhy vánočního osvětlení. Najdete u nás široký výběr klasických vánočních řetězů i další vánočních dekorací včetně vánočního venkovního osvětlení s vyšším stupněm ochrany.    

1V101-W Solight LED venkovní vánoční řetěz, 100 LED, 10m, přívod 3m, 8 funkcí, časovač, IP Nabízíme i další druhy vánočního osvětlení. Najdete u nás široký výběr klasických vánočních řetězů i další vánočních dekorací včetně vánočního venkovního osvětlení s vyšším stupněm ochrany.

Kompaktní laserový efekt pro osvětlování akci, ale i exteriérů, budov nebo zahrad ze série garden Star, vybaven i čtveřicí barevných 3W LED diod. GS-80RG produkuje barevný laser s vlnovou délkou 650 nm pro červenou a 532 nm pro zelenou barvu. Zařízení je zasazeno v odolné a nepromokavé konstrukci vhodné pro instalaci v exteriéru a funguje při maximálním výkonu 80 mW. Zařízení lze používat v módě standalone. Laser nabízí rozptyl do šířky 80° a LED do šířky 60°. Kromě toho je dispozici hvězdicový efekt. Rozměry: 85 x 85 x 135 mm, hmotnost: 0,5 kg. Barevné provedení: White.
Stupeň ochrany krytem (IP krytí) : IP65
Hmotnost : 0,5 kg
Typ laseru : LED
Typ laseru : DPSS
Adaptér součástí : Ano
Laser : Ano
Příkon : 12 W
Bezdrátové ovládání : Ano
DMX : Ne
Výkon laseru : 50 mW
Typ laseru : Diode
Napájení : 240V
Země původu : Čína