Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Cameo iDMX CORE 13390 CZK  -4% 
Bezdrátové ovládání světelných efektů pro iOS a Android zařízení. Jednotka napájena z baterie je speciálně navržena pro práci s aplikací Cameo iDMX Controller. Je vybavena vysílačem W-DMX 2,4 GHz s provozním dosahem až 300 m. 3 a 5-kolíkové DMX vstupy a výstupy umožňují použití s ​​DMX světelnými stoly, jakož i bezdrátové ovládání běžných DMX spotů přes W-DMX (připojení WiFi je pouze mezi mobilním zařízením a iDMX CORE). Vysokokapacitní lithium-iontová baterie LG Chem poskytuje až devět hodin nepřetržitého provozu, kterou lze rozšířit prostřednictvím externích napájecích zdrojů. Integrovaný systém správy baterií zabraňuje nadměrnému vybití a hlubokému vybití, aby se zajistila dlouhá životnost baterie. K dispozici je nabíječka síťového adaptéru, kabel DMX Y a přenosná taška. Rozměry: 8,5 x 2,5 x 17,5 cm, hmotnost: 1,3 kg
Země původu : Čína
Adaptér součástí : Ano
Napájení : 240V

Stagg SLI-STICK24T-2 1390 CZK  -6% 
DMX bezdrátový vysílač vybaven XLR male konektorem.
Země původu : Čína

ADJ Midicon 2 19590 CZK  -3% 
MIDICON-2™ je profesionální USB ovladač, který lze použít k ovládání osvětlení, video nebo audio softwaru a/nebo hardwaru pomocí protokolu Midi. K dispozici je software Midi Mapper pro přiřazení MIDI kanálů a poznámek ke každému tlačítku, faderu nebo kodéru. Aktualizovaný design z původního ovladače MIDICON™, MIDICON-2™ obsahuje dotyková pružinová tlačítka, 1 hlavní a 8 ovládacích 100mm faderů, 16 tlačítek pro stránku přehrávání nad fadery, 8 otočných voličů s výběrem push-in nad fadery, banku 32 tlačítek pro okamžité efekty nebo pro vyvolávání scén, 1 tlačítko pro stmívání, 6 tlačítek pro všeobecné použití pro často používané funkce, 8 tlačítek s nárazovým/momentovým efektem, 4 otočná kolečka kódovače s výběrem push-in, USB vstup pro pracovní světlo s husím krkem (není součástí balení), odnímatelné vnější pouzdro pro montáž do 6U racku (souprava na montáž do racku je součástí balení) a slot pro bezpečnostní zařízení Kensington™.
Balení obsahuje : USB kabel
Země původu : Čína
USB : Ano
Výška (cm) : 9.1
Šířka (cm) : 51.4
Balení obsahuje : Montáž do racku
Hmotnost netto (kg) : 6.8
Barva : Černá
Hloubka (cm) : 32.8
Výstupy : USB
Napájení : USB
MIDI rozhraní : Ano
Typ : Light Controller
Balení obsahuje : Manuál
DMX : Ne

Stagg SLI-STICK24R-2 1190 CZK  -7% 
DMX bezdrátový přijímač vybavený XLR female konektorem.
Země původu : Čína

Odolný DMX rozdělovač signálu se 4 výstupy. Zařízení s ochranou IP65 je ideální pro beam a steam světelné efekty. Disponuje pevnou kovovou konstrukcí, gumovými spoji a izolovanými vodiči pro spolehlivý provoz v nepříznivých podmínkách. Umožňuje připojení až 32 zařízení pro každý z výstupů.

Rozdělovač DMX signálu. Nabízí oválnou konstrukci pro snadné umístění na nosnících a pohodlný přístup ke DMX konektorům. Nabízí 6 DMX výstupů a 1 vstup - připojení 32 zařízení. Rozdělovač představuje ideální volbu pro velké instalace svítidel, eliminuje zdlouhavé připojení a nadměrný počet kabelů.

Fractal Lights 8 Box 2790 CZK  -3% 
Rozdělovač DMX signálu. Představuje největší DMX rozdělovač série a nabízí 8 izolovaných výstupů pro nejsložitější instalace. Umožňuje připojení 32 zařízení pro každý výstup rozdělovače. Napájení je zajištěno dodávaným IEC kabelem.

ADJ DMX Operator 1 2464 CZK  -7% 
DMX kontroler pro světelnou techniku. Kontroler nabízí až 240 plně programovatelných scén a 12 individuálních kanálů, kterými lze ovládat až 12 inteligentních světel. Kromě toho nabízí kontrolu nad 192 DMX kanály. DMX controller umožňuje nahrávat až 6 programovatelných pohybů s parametry Fade Time a Speed. 8 individuálních faderů na předním panelu nabízí okamžitý přístup k programování inteligentních světel nebo Dimmer Packs. Kontroler je samozřejmě dále kontrolovatelný přes MIDI. Výhodou je i vestavěný mikrofon pro live tracking světel pomocí zvuku. Rozměry: 133 x 483 x 64mm, hmotnost: 2,3kg.
Země původu : Čína
Napájení : Adaptér
Adaptér součástí : Ano

ADJ D6 Branch 3639 CZK  -7% 
6-cestný DMX-splitter, který může být upevněn přímo na nosníku svorkou nebo vlastními suchými zipy. Obsahuje 1 x 3-pin DMX In / Out na přední straně / 6 x 3-pin DMX Out na zadní straně. Včetně IEC napájecího konektoru, vypínač ON / OFF. Vyrobený z odolných materiálů. V černém barevném provedení.
Adaptér součástí : Ano
Počet výstupů : 6
Země původu : Čína
Napájení : 240V

Stagg Commandor 10 4948 CZK  -4% 
Univerzální DMX kontrolér pro řízení kompletního světelného parku. DMX 512, RDM protokol, 224 DMX řídících kanálů. Protokol: DMX512 / RDM, kanály: 224 (14 na zařízení), zařízení: 16, individuálně ovladatelné, scény: 20, sledování: 20 (s 200 kroky na sledování), je možné spustit jednotlivě nebo současně, nastavitelný běh smyčky od 1 do 200. Ovládání: Fader, synchronizace klepnutím, zvuk, auto. Speciální vlastnosti: DMX stroboskop (na zvoleném kanálu) s frekvencí 0 až 20 Hz, stmívač na nastavení citlivosti zvuku. Výstupy: 3-pinový XLR, USB (pro zálohování dat a aktualizaci softwaru). Rozměry: 35 x 14 x 7 cm. Balení osahuje: Napájecí adaptér
Napájení : Adaptér
Země původu : Čína
Hmotnost : 1,9 kg
DMX kanály : 512
Balení obsahuje : Adaptér
Typ : Light Controller
Automatické programy : Ano
Barva : Černá
Adaptér součástí : Ano
USB : Ano
DMX : Ano