Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Eurolite DMX Operator 192 3091 CZK  -3% 
Univerzální DMX kontrolér ideální pro řízení kompletního světelného parku v klubech, na diskotékách nebo při živých vystoupeních. Kapacita ovladače až 192 DMX kanálů umožňuje bezproblémové ovládání vícekanálových efektů jako například skenerů, pohyblivých hlavic, digitálních stmívačů nebo spínačů. Kontrolér nabízí možnost řízení až 12 různých zařízení, každé s 16 DMX kanály. K dispozici je i 30 editovatelných programů s celkovým množstvím 240 scén. Samozřejmostí je i funkce Blackout. Kontrolér nabízí možnost řízení světel pomocí hudby díky zabudovanému mikrofonu. Rozměry: 483 x 132 x 80 mm, hmotnost: 2,5 kg.
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Adaptér
Země původu: Čína

Cameo iDMX CORE 12293 CZK  -8% 
Bezdrátové ovládání světelných efektů pro iOS a Android zařízení. Jednotka napájena z baterie je speciálně navržena pro práci s aplikací Cameo iDMX Controller. Je vybavena vysílačem W-DMX 2,4 GHz s provozním dosahem až 300 m. 3 a 5-kolíkové DMX vstupy a výstupy umožňují použití s ​​DMX světelnými stoly, jakož i bezdrátové ovládání běžných DMX spotů přes W-DMX (připojení WiFi je pouze mezi mobilním zařízením a iDMX CORE). Vysokokapacitní lithium-iontová baterie LG Chem poskytuje až devět hodin nepřetržitého provozu, kterou lze rozšířit prostřednictvím externích napájecích zdrojů. Integrovaný systém správy baterií zabraňuje nadměrnému vybití a hlubokému vybití, aby se zajistila dlouhá životnost baterie. K dispozici je nabíječka síťového adaptéru, kabel DMX Y a přenosná taška. Rozměry: 8,5 x 2,5 x 17,5 cm, hmotnost: 1,3 kg
Adaptér součástí: Ano
Země původu: Čína
Napájení: 240V

ADJ Link 18695 CZK  -5% 
ADJ LINK je 4-universe ovladač navržen k ovládání DMX zařízení pomocí speciální aplikace Airstream LINK pro iOS pro iPad. ADJ LINK vytváří soukromou samostatnou 2,4 nebo 5 GHz DSSS (Direct Sequence Spread Spectrum) WiFi síť, která koexistuje v rušných RF prostředích spolu s dalšími bezdrátovými technologiemi pro spojení mezi iPAD a ADJ Link Controller. Kabelové připojení je možné přes Apple Camera USB Adapter. ADJ LINK je ideální pro malé produkční akce, noční kluby, bary nebo jakoukoli událost nebo místo, které vyžaduje flexibilitu bezdrátového ovládání iPadu a kteří hledají robustní řešení ovládání osvětlení založené na 4 DMX universe. Ovladač ADJ LINK je kompatibilní se speciální aplikací Airstream LINK pro iOS pro iPad. Kompatibilní pouze s iPadem. Vyžaduje iOS 14.5 nebo novější.
Balení obsahuje: Adaptér;Manuál;LED Light;USB kabel;Montáž do racku
Výstupy: 5-pin female XLR
Země původu: Čína
Výška (cm): 9.7
Typ: Light Controller
Počet výstupů: 4
Napájení: Adaptér
Hmotnost netto (kg): 6.8
Šířka (cm): 32.8
Barva: Černá
Kompatibilní s: iPad
Hloubka (cm): 51.4
USB: Ano
DMX: Ano
Možná montáž do racku: Ano

Odolný DMX rozdělovač signálu se 4 výstupy. Zařízení s ochranou IP65 je ideální pro beam a steam světelné efekty. Disponuje pevnou kovovou konstrukcí, gumovými spoji a izolovanými vodiči pro spolehlivý provoz v nepříznivých podmínkách. Umožňuje připojení až 32 zařízení pro každý z výstupů.

Rozdělovač DMX signálu. Nabízí oválnou konstrukci pro snadné umístění na nosnících a pohodlný přístup ke DMX konektorům. Nabízí 6 DMX výstupů a 1 vstup - připojení 32 zařízení. Rozdělovač představuje ideální volbu pro velké instalace svítidel, eliminuje zdlouhavé připojení a nadměrný počet kabelů.

Fractal Lights 8 Box 2791 CZK  -3% 
Rozdělovač DMX signálu. Představuje největší DMX rozdělovač série a nabízí 8 izolovaných výstupů pro nejsložitější instalace. Umožňuje připojení 32 zařízení pro každý výstup rozdělovače. Napájení je zajištěno dodávaným IEC kabelem.

Light4Me Dmx 240C 2714 CZK  -2% 
DMX ovladač společnosti Light4Me. DMX 240 představuje profesionální ovladač pro širokou škálu světelných jednotek s DMX protokolem. Dodávaný je spolu s pohodlným joystickem pro snadnější ovládání. Zařízení je možné umístit do 19" rackového obalu. Ovládací panel nabízí 12 tlačítek a 8 faderů. Analogová konzola je ideální pro kapely, DJe, hudební kluby a menší akce.
Země původu: Čína

Chauvet Obey 70 3991 CZK  -15% 
DMX Controller pro řízení světelné techniky. Obey 70 spojuje to nejlepší z malých rackových controllerů a masivních desktopových controllerů. Controller nabízí ukládání 6 chases s obsahem 240 scén. Dohromady tedy dokáže řídit až 384 DMX kanálů. Kromě 14 profesionálních faderů je k dispozici i programovatelný joystick, přehledný displej, kontrola výrobníků mlhy a stroboskopických světel a plná MIDI kompatibilita. Rozměry: 483 x 178 x 71 mm, hmotnost: 3,3 kg.
Země původu: Čína
Celkový počet DMX kanálů: 384
Varianta: Obey 70
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Adaptér

ADJ DMX Operator 1 2530 CZK  -14% 
DMX kontroler pro světelnou techniku. Kontroler nabízí až 240 plně programovatelných scén a 12 individuálních kanálů, kterými lze ovládat až 12 inteligentních světel. Kromě toho nabízí kontrolu nad 192 DMX kanály. DMX controller umožňuje nahrávat až 6 programovatelných pohybů s parametry Fade Time a Speed. 8 individuálních faderů na předním panelu nabízí okamžitý přístup k programování inteligentních světel nebo Dimmer Packs. Kontroler je samozřejmě dále kontrolovatelný přes MIDI. Výhodou je i vestavěný mikrofon pro live tracking světel pomocí zvuku. Rozměry: 133 x 483 x 64mm, hmotnost: 2,3kg.
Napájení: Adaptér
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano

Light4Me DMX 192 v2 1618 CZK  -3% 
Posuvný DMX kontrolér. Light4Me DMX 192 V2 je posuvný ovladač DMX pro ovládání různých typů jevištního vybavení prostřednictvím protokolu DMX. Můžete s ním snadno ovládat pódiové osvětlení, generátory kouře, odpalovače třpytek, konfet a různé pódiové efekty, jako jsou blendy, stroboskopy nebo lasery. Řídicí jednotka umožňuje ovládat jedno zařízení nebo sadu zařízení, vytvářet scény a programovatelné show. Podpora zvuku a montáž do racku Light4Me DMX 192 V2 umožňuje provoz v režimu Sound, takže ovládaná zařízení synchronizují svou činnost se zvuky a rytmem hudby vycházejícími z prostředí řídicí jednotky. To je možné díky citlivému mikrofonu zabudovanému do krytu ovladače. Všechny provozní parametry, adresy a hodnoty kanálů DMX se zobrazují na digitálním displeji. Řídicí jednotka DMX pro každou událost Ovladač Light4Me DMX 192 V2 je dokonalým řešením pro ovládání zařízení na pódiu a tanečním parketu. Zařízení umožňuje programování a automatizaci pohyblivých hlav, PAR reflektorů, LED paprsků, efektů, laserů, ale i přesné ovládání generátorů bublin, kouře, hazerů, phaserů, prskavek nebo konfetových odpalovačů. Jedná se o skvělé řešení pro mobilní DJe, kapely, eventové společnosti, ale i hudební kluby a diskotéky, které zefektivní jejich práci a umožní jim vytvářet vlastní jedinečné show. Výstupní signál: DMX512 Kanály DMX: 1-192 Počet řídicích kanálů na zařízení: 16 Počet senzorů na zařízení: 12 Počet chase: 12 Počet kroků v jedné chase: 100 Počet scén: 100 Počet přehrávaných scén: 12 Manuální ovládání: ano Ovládání zvuku: ano: Funkce zatemnění: ano Nastavitelná doba trvání chase: ano Nastavení doby přechodu mezi po sobě jdoucími chase: ano Výstupní port DMX: XLR - D3F Napájení: AC 90 - 240 V, 50 / 60 Hz Výkon: 4 W Rozměry: 53, 5 x 18, 5 x 10 cm Hmotnost: 2,5 kg
Výstupy: XLR
Možná montáž do racku: Ano
Automatické programy: Ano
Zvukem ovládané programy: Ano
Mikrofon: Ano
Typ: Light Controller
USB: Ne
DMX kanály: 16
Napájení: Adaptér
Balení obsahuje: Adaptér