Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
ADJ WiFly NE1 4090 CZK  -4% 
432-kanálový DMX kontroler se zabudovaným bezdrátovým vysílačem WiFLY. Navržen byl speciálně pro sérii Inno a RGB, RGBW, RGBA, RGBW a RGBW + UV LED, ale může ovládat většinu DMX produktů, které mají do 36 kanálů. Najednou může kontrolovat až 12 osvětlovacích těles. Je vybaven generátorem efektů, 12 paměťovými stopami, 4 rotačními kodéry pro nastavení kanálů a funkcí, fadery Master Dimmer a Strobe Rate, 6 tlačítky pro jednotlivé módy (Fixture, Color, Gobo, Effect, Show, Pause), tlačítkem Blackout a 12 multifunkčními tlačítky. Kromě toho disponuje univerzálním USB portem (USB je součástí balení) a 3-pinovým XLR konektorem. Napájení: 9-12 V DC min 300 mA UL, napájecí zdroj je součástí balení. Rozměry: 325 x 185 x 68,7 mm, hmotnost: 2 kg.
Země původu: Čína
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ano

Chauvet Obey 40 2890 CZK  -9% 
DMX Controller pro řízení světelné techniky. Obey 40 nabízí kontrolu nad 16 světly pomocí 12 kanálů. K dispozici je 30 paměťových bank s 240 scénami. Kromě 10 profesionálních faderů je k dispozici i programovatelný joystick, přehledný displej, kontrola výrobníků mlhy a stroboskopických světel a plná MIDI kompatibilita. Rozměry: 514 x 89 x 171 mm, hmotnost: 2,7 kg.
Země původu: Čína
Celkový počet DMX kanálů: 192
Počet DMX kanálů / Fixture: 16
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Adaptér
Varianta: Obey 40

Ovládací panel - přehrávač pro světelné efekty společnosti Fractal Lights umožňuje spouštění scén pomocí ovladače F2 DMX. Poskytuje spouštění 12 statických scén a 12 programů. Umožňuje nastavení rychlosti, času přechodu a citlivosti při ovládání zvukem.

Bezdrátový vysílač pro ovládání DMX kanálů. Vysílač se připojuje pomocí XLR konektoru a je vybaven anténou, která nahrazuje komplikované a zdlouhavé kabeláž světel za účelem ovládání přes DMX kanály. Najednou může operovat až 6 takových zařízení, což dohromady dává možnost ovládat až 3072 DMX kanálů v dosahu 600m (volné prostranství) Vysílač operuje v pásmu 2,4 GHz.
Země původu: Čína
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ano

ADJ RGBW4C IR 1390 CZK  -6% 
32 kanálový RGB, SRGB nebo RGB LED ovladač navržen pro standardní 3 nebo 4-kanálové skupiny LED zařízení (kanál 1 - červená, kanál 2 - zelená, kanál 3 - modrá, kanál 4 - bílá nebo žlutá). Zařízení disponuje 9 Static Color/Chase tlačítky s přímým přístupem, které obsahují přednastavené barevné presety a chase programy, 3 uživatelem programovatelná tlačítka pro barevné presety, 4 multifunkční posuvné ovladače, které ovládají RGBW intezity a chase programy jako Speed, Fade Time a Master Dimmer. Dále disponuje 8 tlačítky sloužícími na volbu pracovního režimu jako např. RGB Fade, Auto Run, Color Macro, Chase, Sound Active, Strobe, Manual RGBW a Blackout. Zařízení je připojitelné pomocí DMX výstupového 3-kolíkového XLR konektoru. Napájení pomocí 12 V DC 500 mA adaptéru (je součástí balení). Disponuje spotřebou 3,6 W. Rozměry jsou 327 x 140 x 48 mm a hmotnost 1,1 kg.
Země původu: Čína
Počet DMX kanálů / Fixture: 4
Celkový počet DMX kanálů: 32
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Adaptér

Bezdrátový přijímač pro ovládání DMX kanálů. Vysílač se připojuje pomocí XLR konektoru a je vybaven anténou, která nahrazuje komplikované a zdlouhavé kabeláž světel za účelem ovládání přes DMX kanály. Při použití v kombinaci s 6 DMX Transmitter lze ovládat až 3072 DMX kanálů v dosahu 600m (volné prostranství) Přijímač operuje v pásmu 2,4 GHz.
Země původu: Čína
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ne

Dálkové ovládání pro výrobníky mlhy, modely: Fog Fury 2000 a Fog Fury 3000. Z kvalitního pevného materiálu, v černém barevném provedení.
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne

ADJ WR Controller (LED RC) 200 CZK  -20% 
WR dálkový ovladač (LED RC). Vyroben z pevného plastu. Vhodný pro: Mega Tři BAR, Mega Tri60, Mega Tri64 Profile, Mega TriPAR Profile, Mega PAR Profile, Mega BAR LED RC, Mega BAR 50 RGB RC, Flat PAR TRI18XS, Flat PAR TRI18X, Flat PAR TRI18, Flat PAR TRI7XS, Flat PAR TRI7X, Flat PAR TRI7, PRO 64B LED RC, PRO 38B LED RC, Mega Go PAR64, Mega Go Bar 50, Jelly PAR Profile, SP4 LED, LED Pixel 10C, Pixel Kling 10C, LED Pixel 4C, Jelly GO PAR64, Tribar spot
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne

Cameo CONTROL 54 2490 CZK  -13% 
Kompaktní DMX ovladač s 54 kanály, který dokáže ovládat až 9 svítidel nebo skupiny svítidel. Díky jednoduché a intuitivní obsluze je ideální volbou pro DJ, noční kluby, salonky a bary. Je vybaven 9 barevnými předvolbami s rychlými přístupovými tlačítky a 6 fadery, které individuálně kontrolují intenzitu červené, zelené, modré, bílé, jantarové a ultrafialové barvy. Multifunkční tlačítka umožňují přímý přístup k aktivaci zvuku s nastavitelnou citlivostí mikrofonu a efektem Strobe, Blackout, Color Fade a Color jump. Automatické nebo manuální režimy a LC displej pohodlně zobrazuje aktuální funkci a parametry. Control 54 je dodáván s napájecím adaptérem 9-12 V DC. Je kompatibilní se všemi Cameo LED Bar efekty, Cameo PAR Can efekty včetně FLAT PAR PRO a FLAT PAR 1 a ostatní zařízení s RGB, RGBW, RGBW a RGBW + UV barvou. Rozměry: 31,6 x 6,3 x 14 cm, hmotnost: 1,5 kg.
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Adaptér

ADJ mydmx GO 4690 CZK  -4% 
Zařízení pro bezdrátové ovládání světel s jednoduchým rozhraním. Přináší intuitivní ovládání prostřednictvím aplikace pro tablet iPad, Android a Amazon Fire. Vybaveno je 2 x 3-pinovým XLR výstupem pro připojení k osvětlovacímu systému. Zařízení mydmx GO nabízí vytvoření různých světelných efektů bez nutnosti programování. Kompatibilní je s jakýmkoli světlem s DMX připojením. Aplikace disponuje dvěma efektovými koly: první ovládá barevné efekty a druhé pohybové vzory. Obě ovládací kola obsahují 8 přednastavených efektů. Nastavitelné efekty je možné používat samostatně, v kombinacích a ukládat jako vlastní režimy (50 uživatelských předvoleb). S rozsáhlou knihovnou, která obsahuje více než 15000 profilů představuje mydmx GO univerzální ovládání pro DMX osvětlení jakéhokoliv výrobce. 
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Pouze USB