Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
ADJ Fog Fury 2000 4382 CZK  -18% 
Fog Fury 2000 od společnosti American Audio je výrobník umělé mlhy s
výkonem 1100W. Disponuje vysoce výkonným čerpadlem, systémem LED
ukazatel zahřívání, dobou zahřívání 8min., externí nádrží s objemem 2,5l
a dálkovým spínačem s 8m kabelem.
Země původu: Čína
Napájení: 240V
Adaptér součástí: Ano
Šířka (cm): 42.5
Výška (cm): 29.8
Hloubka (cm): 22.9
Hmotnost: 7,3 kg

Kvalitní kapalina na výrobu jemného dlouhotrvajícího oparu na vodní bázi vhodná pro výrobníky mlhy. Výborné reflexní vlastnosti. Ideální pro použití na pódiu, v nočním klubu, pro filmové efekty. Bez oleje. Bez zápachu, biologicky odbouratelná, netoxická. Nádobu je možné recyklovat. Bezpečnostní certifikát DIN je možné stáhnout na stránkách výrobce. Vyrobena v Německu. Připravena k okamžitému použití. Objem: 10 l. Hmotnost: 10,61 kg. (Na objednávku dostupné i jako sud s objemem 220 l s kohoutkem - dostupnost se ověřuje s dodavatelem.)
Země původu: Čína
Objem: 10 L

Kvalitní kapalina na výrobu husté bílé dlouhotrvající mlhy vhodná pro standardní výrobníky mlhy. Díky vynikajícím reflexním schopnostem je ideální pro světelné a laserové show. Bez zápachu, biologicky odbouratelná, netoxická. Nádobu je možné recyklovat. Bezpečnostní certifikát DIN je možné stáhnout na stránkách výrobce. Vyrobena v Německu. Připravena k okamžitému použití. Objem: 10 l. Hmotnost: 10,61 kg. (Na objednávku dostupné i jako sud s objemem 220 ls kohoutkem - dostupnost se ověřuje s dodavatelem.)
Země původu: Čína
Objem: 10 L
Varianta: Heavy

Kvalitní kapalina na výrobu jemného dlouhotrvajícího oparu na vodní bázi vyvinutá speciálně pro výrobníky mlhy ze série Cameo Instant. Vytváří rovnoměrný opar s vynikajícími reflexními vlastnostmi ideální pro použití na pódiu, v nočním klubu, pro filmové efekty. Bez oleje. Bez zápachu, biologicky odbouratelná, netoxická. Bezpečnostní certifikát DIN je možné stáhnout na stránkách výrobce. Vyrobena v Německu. Připravena k okamžitému použití. Objem: 5 l. Hmotnost: 5 kg.
Země původu: Čína
Objem: 5 L

Kapalina na výrobu extra husté opravdu dlouhotrvající bílé mlhy s vynikajícími reflexními vlastnostmi. Speciálně vyvinutá pro open-air akce. Vhodná pro všechny standardní výrobníky mlhy. Bez zápachu, biologicky odbouratelná, netoxická. Nádobu je možné recyklovat. Bezpečnostní certifikát DIN je možné stáhnout na stránkách výrobce. Vyrobena v Německu. Připravena k okamžitému použití. Objem: 10 l. Hmotnost: 10,61 kg.
Země původu: Německo
Objem: 10 L
Varianta: Extra Heavy

Kvalitní kapalina na výrobu jemného dlouhotrvajícího oparu na vodní bázi vhodná pro výrobníky mlhy. Výborné reflexní vlastnosti. Ideální pro použití na pódiu, v nočním klubu, pro filmové efekty. Bez oleje. Bez zápachu, biologicky odbouratelná, netoxická. Nádobu je možné recyklovat. Bezpečnostní certifikát DIN je možné stáhnout na stránkách výrobce. Vyrobena v Německu. Připravena k okamžitému použití. Objem: 5 l. Hmotnost: 5 kg. (Na objednávku dostupné i jako sud s objemem 220 l s kohoutkem - dostupnost se ověřuje s dodavatelem.)
Země původu: Čína
Objem: 5 L

ADJ Entour Chill 7676 CZK  -6% 
Výkonný kontinuální nízko položený mlhový stroj, který využívá standardní náplň na vodní bázi a kostky ledu na vytvoření podobného efektu jako při suchém ledu. 800 W ohřívací systém umožňuje nepřetržitý výkon až hodinu, zatímco sofistikovaná elektronická regulace teploty umožňuje stroji zahřát se za 3 minuty a zůstat na optimální teplotě připravené k okamžitému použití.
Výkon (Watt): 820.0
DMX kanály: 1
Barva: Černá
DMX: Ano
Typ: Smoke Generator
Země původu: Čína
Napájení: 240V
Displej: Ano
Dálkové ovládání: Ano
Bezdrátové ovládání: Ne
Hmotnost: 7,8 kg
Objem nádrže: 1 L
Doba zahřátí: 3 min
Doba přehrávání (hodiny): 1.0
Šířka (cm): 41.9
Výška (cm): 29.7
Hloubka (cm): 27.4

Kapalina na výrobu extra husté opravdu dlouhotrvající bílé mlhy s vynikajícími reflexními vlastnostmi. Speciálně vyvinutá pro open-air akce. Vhodná pro všechny standardní výrobníky mlhy. Bez zápachu, biologicky odbouratelná, netoxická. Nádobu je možné recyklovat. Bezpečnostní certifikát DIN je možné stáhnout na stránkách výrobce. Vyrobena v Německu. Připravena k okamžitému použití. Objem: 5 l. Hmotnost: 5 kg.
Země původu: Německo
Objem: 5 L
Varianta: Extra Heavy

Light4Me HZ 1500W 4382 CZK  -6% 
Nejoblíbenější a velmi účinný stroj na mlhu s 1500W ohřívačem. Tento hazer je uzavřen v pevném kovovém těle. Zařízení je ovládáno 6-tlačítkovým panelem a LED displejem, pomocí kterého si můžete zvolit několik možností ovládání. Může pracovat i v režimu DMX.
Hazer 1500 používá mlhové kapaliny na vodní bázi a je navržen tak, aby sloužil na pódiu, v divadlech, na diskotékách. Díky dobrému zahřívacímu systému je hazer připraven k práci již za 3 minuty!

Efekt: mlha
Výkon ohřívače: 1500W
Doba zahřívání: 3 minuty
DMX kanály: 2
Rozměry: 350 x 185 x 360 mm
Hmotnost: 6,8 kg
Příkon: 1700W Max.

Barva: Černá
DMX: Ano
Země původu: Čína
Šířka (cm): 18.5
Výška (cm): 35.0
Hloubka (cm): 36.0
Hmotnost: 6,8 kg
Příkon: 17,8 W
Zvukem ovládané programy: Ne
Doba zahřátí: 3 min
Typ kapaliny: Water Based
Balení obsahuje: Dálkový ovladač
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Napájecí kabel
Napájení: 110V - 220V
DMX kanály: 2
Objem nádrže: 2 L

ADJ Fog Fury Jett 7477 CZK  -6% 
Profesionální vertikální DMX výrobník mlhy s výkonem 650 W a dvanácti 3 W LED (3 červenými, 3 zelenými, 3 modrými, 3 jantarovými). Je vybaven vysoce výkonnou pumpou, Electronic Thermo Sensing (ETS) technologií a automatickým zastavením činnosti v případě nedostatku tekutiny. Nabízí 3 operační módy (Manual, Remote Control, DMX Controlled), 4 DMX kanálové módy, 4-tlačítkový ovládací panel a LCD displej, nádrž na tekutinu o objemu 3 l a indikátor nízké hladiny, vysoký level výroby mlhy (20,000 cu.ft/min ) a zahřívací čas 9 minut. Je vybaven 3-pinovými DMX XLR konektory a IEC AC vstupem, bezpečnostním hákem či praktickou rukojetí. Součástí balení je i dálkové ovládání ADJ FFJWR. Vstupní napětí: AC 120 V, 230 V nebo 240 V 50/60 Hz (nepřepínatelné). Rozměry: 397 x 302 x 191 mm, hmotnost: 7,1 kg.
Země původu: Čína
Napájení: 240V
Bezdrátové ovládání: Ano
Objem nádrže: 3 L
Podsvícení: Ano
Objemový průtok: 566 m3/min
Příkon: 650 W
DMX kanály: 4
Adaptér součástí: Ano
Šířka (cm): 39.7
Výška (cm): 30.2
Hloubka (cm): 19.1
Hmotnost: 7,1 kg