Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
ADJ Mirrorball 40cm 1890 CZK  1% 
Zrcadlová koule s průměrem 40 cm, vyrobená z pevného plastového jádra a zrcadel z pravého skla. Nabízí vysokou stabilitu díky spojovací osy, pevnému závěsu a dalšímu bezpečnostnímu závěsu pro ochranu řetězu. Motor není součástí balení.
Země původu: Čína
Průměr: 40 cm

Kompletní sada obsahující zrcadlovou kouli o průměru 20 cm a motorek s rychlostí otáčení 1,5 otáčky za minutu. Set obsahuje i řetěz pro upevnění koule s délkou 33 cm a Eurolite PAR 36 T v černém barevném provedení vybaven žárovkou PAR 36 s výkonem 30W. Set uzavírá otočný měnič nabízející 4 barevné filtry, který se instaluje přímo na tělo reflektoru.
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano
Napájení: 240V
Set: Ano
Průměr: 20 cm
Nabízená konfigurace: Set

Zrcadlová koule s průměrem 30 cm. Koule je vykládaná zrcadly z opravdového skla. Hmotnost je redukována plastovým jádrem. Zrcadlová koule je vybavena hlavním háčkem pro zavěšení a druhým háčkem pro jistící řetěz. Motor není součástí balení.
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne
Průměr: 30 cm

Eurolite Mirrorball 40 2190 CZK  15% 
Zrcadlová koule o průměru 40 cm, která je vybavena stabilním plastovým jádrem, zrcadlovými plochami ze skutečného skla a poutkem na zavěšení, stejně jako dalším bezpečnostním poutkem pro bezpečnostní řetěz. Nabízí vysokou stabilitu díky integrované osy a přesné zarovnání. Dodává se bez motoru. Hmotnost: 3 kg.
Země původu: Čína

Dekorační efekt, zrcadlová koule "DISCOGUĽA" o průměru 30cm.
Země původu: Čína

Barevná zábava na párty
Ohromte své hosty diskotékovou koulí Eurolite a její barevnými světelnými efekty! Tato zrcadlová koule má průměr 13 cm, otáčí se kolem své vlastní osy s 5 otáčkami za minutu a barví místnost červeným, zeleným a modrým světlem. Zapojte a hrajte. Zrcadlová koule nevyžaduje žádnou přípravu. Vše, co musíte udělat, je zapojit, ostatní funguje automaticky. Díky kompaktnímu a lehkému designu můžete vzít svou novou malou LED diskotéku s sebou kamkoli jdete a umístit ji na libovolné místo, kde se vám líbí. Napájecí adaptér potřebný pro provoz je samozřejmě součástí dodávky.
Napájení: 230V
Barva: Černá
Typ: LED Ball
Stupeň ochrany krytem (IP krytí): IP20
Hmotnost: 0,48 kg
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano