Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
ADJ Mirrorball 50 cm 2846 CZK  19% 
Zrcadlová diskokoule nabízí klasický disko-efekt, je vhodná do každého baru či tanečního prostoru. S pevným plastovým středovým jádrem, které zajišťuje stabilitu. Povrch z pravého zrcadlového skla. Z horní strany je k dispozici oko na zavěšení a pro zvýšení bezpečnosti také jedno menší oko. Bez motoru. Průměr 50 cm.
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne
Průměr: 50 cm

ADJ Starburst 7126 CZK  -13% 
Rotující světelný LED efekt produkuje velké množství ostrých světelných paprsků. Základ efektu tvoří 5 výkonných 15W LED diod s barevnou škálou červená, zelená, modrá, bílá, žlutá a fialová. Starburst je možné používat samostatně nebo jako Master / Slave zařízení. Kromě toho efekt operuje ve třech hlavních módech - Auto Run, Sound Active a to díky vestavěnému mikrofonu s nastavitelnou citlivostí a kontrolou pomocí DMX kanálů. Samozřejmostí je i stroboskopický efekt. Rozměry: 318 x 318 x 412,5 mm, hmotnost: 3,65 kg.
Země původu: Čína
Typ LED: HEX
Kombinovaný efekt: Ne
Laser: Ne
Automatické programy: Ano
Adaptér součástí: Ano
Vyzařovací úhel: 1°
Napájení: 240V
Bezdrátové ovládání: Ne
Zvukem ovládané programy: Ano

ADJ Mirrorball 30 cm 863 CZK  -1% 
Zrcadlová koule s průměrem 30 cm. Koule je vykládaná zrcadly z opravdového skla. Hmotnost je redukována plastovým jádrem. Zrcadlová koule je vybavena hlavním háčkem pro zavěšení a druhým háčkem pro jistící řetěz. Motor není součástí balení.
Adaptér součástí: Ne
Země původu: Čína
Průměr: 30 cm

Speciální sada, která obsahuje zrcadlovou kouli od společnosti EUROLITE s průměrem 30 cm a černou měkkou přenosnou tašku. Zrcadlová koule je vybavena stabilním plastovým jádrem, zrcadlovými plochami ze skutečného skla (10 x 10 mm) a poutkem na zavěšení, stejně jako dalším bezpečnostním poutkem pro bezpečnostní řetěz. Nabízí vysokou stabilitu díky integrované osy a přesné zarovnání. Dodává se bez motoru. Praktická přenosná taška nabízí dostatek prostoru pro zrcadlovou kouli. Je vyrobena z pevného a vodě odolného nylonového materiálu a zatahuje se pomocí šňůrky.
Set: Ano
Průměr: 30 cm
Země původu: Čína
Výkon (Watt): 30.0
Nabízená konfigurace: Set

Eurolite Mirrorball 40 2093 CZK  22% 
Zrcadlová koule o průměru 40 cm, která je vybavena stabilním plastovým jádrem, zrcadlovými plochami ze skutečného skla a poutkem na zavěšení, stejně jako dalším bezpečnostním poutkem pro bezpečnostní řetěz. Nabízí vysokou stabilitu díky integrované osy a přesné zarovnání. Dodává se bez motoru. Hmotnost: 3 kg.

ADJ Mirrorball 40cm 1710 CZK  0% 
Zrcadlová koule s průměrem 40 cm, vyrobená z pevného plastového jádra a zrcadel z pravého skla. Nabízí vysokou stabilitu díky spojovací osy, pevnému závěsu a dalšímu bezpečnostnímu závěsu pro ochranu řetězu. Motor není součástí balení.
Země původu: Čína
Průměr: 40 cm

Eurolite 50301205 486 CZK  2% 
motorek na diskokouli, vhodný pro diskokoule s průměrem 40cm.
Země původu: Německo

ADJ Mirrorball 1m 26289 CZK  -7% 
Zrcadlová koule s průměrem 1 m. Koule je vykládaná zrcadly z opravdového skla. Hmotnost je redukována plastovým jádrem. Zrcadlová koule je vybavena hlavním háčkem pro zavěšení a druhým háčkem pro jistící řetěz. Motor není součástí balení.
Adaptér součástí: Ne
Země původu: Čína
Průměr: 100 cm

Motor, jak príslušenství k disco kouli. Vyroben z pevných kvalitních materiálů, v černém barevném provedení. Vhodný pro použití disco koule s maximálním průměrem 50 cm a váhou 10 kg. Rychlost 1 otáčka za minutu.
Země původu: Čína

Barevná zábava na párty
Ohromte své hosty diskotékovou koulí Eurolite a její barevnými světelnými efekty! Tato zrcadlová koule má průměr 13 cm, otáčí se kolem své vlastní osy s 5 otáčkami za minutu a barví místnost červeným, zeleným a modrým světlem. Zapojte a hrajte. Zrcadlová koule nevyžaduje žádnou přípravu. Vše, co musíte udělat, je zapojit, ostatní funguje automaticky. Díky kompaktnímu a lehkému designu můžete vzít svou novou malou LED diskotéku s sebou kamkoli jdete a umístit ji na libovolné místo, kde se vám líbí. Napájecí adaptér potřebný pro provoz je samozřejmě součástí dodávky.
Adaptér součástí: Ano
Hmotnost: 0,48 kg
Napájení: 230V
Barva: Černá
Stupeň ochrany krytem (IP krytí): IP20
Země původu: Čína
Typ: LED Ball