Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kompletní sada obsahující zrcadlovou kouli o průměru 20 cm a motorek s rychlostí otáčení 1,5 otáčky za minutu. Set obsahuje i řetěz pro upevnění koule s délkou 33 cm a Eurolite PAR 36 T v černém barevném provedení vybaven žárovkou PAR 36 s výkonem 30W. Set uzavírá otočný měnič nabízející 4 barevné filtry, který se instaluje přímo na tělo reflektoru.
Adaptér součástí : Ano
Země původu : Čína
Napájení : 240V
Průměr : 20 cm
Set : Ano
Nabízená konfigurace : Set

ADJ Mirrorball 1m 28324 CZK  -3% 
Zrcadlová koule s průměrem 1 m. Koule je vykládaná zrcadly z opravdového skla. Hmotnost je redukována plastovým jádrem. Zrcadlová koule je vybavena hlavním háčkem pro zavěšení a druhým háčkem pro jistící řetěz. Motor není součástí balení.
Adaptér součástí : Ne
Průměr : 100 cm
Země původu : Čína

Motor, jak príslušenství k disco kouli. Vyroben z pevných kvalitních materiálů, v černém barevném provedení. Vhodný pro použití disco koule s maximálním průměrem 100 cm a váhou 40 kg. Rychlost 1,5 otáčky za minutu.
Země původu : Čína

ADJ Mirrorball 40cm 1804 CZK  0% 
Zrcadlová koule s průměrem 40 cm, vyrobená z pevného plastového jádra a zrcadel z pravého skla. Nabízí vysokou stabilitu díky spojovací osy, pevnému závěsu a dalšímu bezpečnostnímu závěsu pro ochranu řetězu. Motor není součástí balení.
Země původu : Čína
Průměr : 40 cm

ADJ Mirrorball 50 cm 2914 CZK  0% 
Zrcadlová diskokoule nabízí klasický disko-efekt, je vhodná do každého baru či tanečního prostoru. S pevným plastovým středovým jádrem, které zajišťuje stabilitu. Povrch z pravého zrcadlového skla. Z horní strany je k dispozici oko na zavěšení a pro zvýšení bezpečnosti také jedno menší oko. Bez motoru. Průměr 50 cm.
Adaptér součástí : Ne
Průměr : 50 cm
Země původu : Čína

ADJ Starburst 6862 CZK  0% 
Rotující světelný LED efekt produkuje velké množství ostrých světelných paprsků. Základ efektu tvoří 5 výkonných 15W LED diod s barevnou škálou červená, zelená, modrá, bílá, žlutá a fialová. Starburst je možné používat samostatně nebo jako Master / Slave zařízení. Kromě toho efekt operuje ve třech hlavních módech - Auto Run, Sound Active a to díky vestavěnému mikrofonu s nastavitelnou citlivostí a kontrolou pomocí DMX kanálů. Samozřejmostí je i stroboskopický efekt. Rozměry: 318 x 318 x 412,5 mm, hmotnost: 3,65 kg.
Typ LED : HEX
Automatické programy : Ano
Kombinovaný efekt : Ne
Laser : Ne
Vyzařovací úhel : 1°
Země původu : Čína
Bezdrátové ovládání : Ne
Adaptér součástí : Ano
Napájení : 240V
Zvukem ovládané programy : Ano

Eurolite 50301205 431 CZK  4% 
motorek na diskokouli, vhodný pro diskokoule s průměrem 40cm.
Země původu : Německo

ADJ Mirrorball 30 cm 823 CZK  0% 
Zrcadlová koule s průměrem 30 cm. Koule je vykládaná zrcadly z opravdového skla. Hmotnost je redukována plastovým jádrem. Zrcadlová koule je vybavena hlavním háčkem pro zavěšení a druhým háčkem pro jistící řetěz. Motor není součástí balení.
Průměr : 30 cm
Země původu : Čína
Adaptér součástí : Ne

Barevná zábava na párty
Ohromte své hosty diskotékovou koulí Eurolite a její barevnými světelnými efekty! Tato zrcadlová koule má průměr 13 cm, otáčí se kolem své vlastní osy s 5 otáčkami za minutu a barví místnost červeným, zeleným a modrým světlem. Zapojte a hrajte. Zrcadlová koule nevyžaduje žádnou přípravu. Vše, co musíte udělat, je zapojit, ostatní funguje automaticky. Díky kompaktnímu a lehkému designu můžete vzít svou novou malou LED diskotéku s sebou kamkoli jdete a umístit ji na libovolné místo, kde se vám líbí. Napájecí adaptér potřebný pro provoz je samozřejmě součástí dodávky.
Hmotnost : 0,48 kg
Země původu : Čína
Stupeň ochrany krytem (IP krytí) : IP20
Adaptér součástí : Ano
Barva : Černá
Typ : LED Ball
Napájení : 230V

Speciální sada, která obsahuje zrcadlovou kouli od společnosti EUROLITE s průměrem 30 cm a černou měkkou přenosnou tašku. Zrcadlová koule je vybavena stabilním plastovým jádrem, zrcadlovými plochami ze skutečného skla (10 x 10 mm) a poutkem na zavěšení, stejně jako dalším bezpečnostním poutkem pro bezpečnostní řetěz. Nabízí vysokou stabilitu díky integrované osy a přesné zarovnání. Dodává se bez motoru. Praktická přenosná taška nabízí dostatek prostoru pro zrcadlovou kouli. Je vyrobena z pevného a vodě odolného nylonového materiálu a zatahuje se pomocí šňůrky.
Země původu : Čína
Set : Ano
Výkon (Watt) : 30.0
Nabízená konfigurace : Set
Průměr : 30 cm