Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Stentor SR1438C 3/4 Kontrabas 55098 CZK  -14% 
Kontrabas ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky a pokročilé, je určen především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z javoru s masivní smrkovou přední deskou. Javorový krk nástroje je osazen hmatníkem z dřeviny hardwood. Barevné provedení: Natural. Velikost: 3/4.
Země původu : Čína
Velikost : 3/4
Varianta : Standard

Stentor SR1438E 1/2 Kontrabas 55098 CZK  -14% 
Kontrabas ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky a pokročilé, je určen především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z javoru s masivní smrkovou přední deskou. Javorový krk nástroje je osazen hmatníkem z dřeviny hardwood. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/2.
Velikost : 1/2
Země původu : Čína
Varianta : Standard

Stentor SR1438F 1/4 Kontrabas 55098 CZK  -14% 
Kontrabas ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky a pokročilé, je určen především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z javoru s masivní smrkovou přední deskou. Javorový krk nástroje je osazen hmatníkem z dřeviny hardwood. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/4.
Velikost : 1/4
Varianta : Standard
Země původu : Čína

Stentor SR1456C 3/4 Kontrabas 126077 CZK  -21% 
Ručně vyráběný kontrabas ze špičkové série Elysia. Kontrabas značky Stentor je určen především pro studenty konzervatoří, pokročilé hráče, ale i profesionální hráče, kterým nabízí nejvyšší kvalitu a výhody ručního zpracování. Ručně vyřezávané tělo je navíc lakované klasickým šelakovým lakem, který je také nanášen ručně. Kontrabas je vyroben z kvalitních zněl dřevin. Zadní deska a boky funkce jsou vyrobeny z výběrového masivního javoru, rezonanční deska je vyrobena z masivního smrku. Javorový krk nástroje je osazen kvalitním ebenovým hmatníkem. O ladění a intonaci se starají kvalitní mosazné mechaniky a kobylka. Barevné provedení: Natural. Velikost: 3/4.
Varianta : Elysia
Velikost : 3/4
Země původu : Spojené království

Stentor SR1456E 1/2 Kontrabas 126077 CZK  -21% 
Ručně vyráběný kontrabas ze špičkové série Elysia. Kontrabas značky Stentor je určen především pro studenty konzervatoří, pokročilé hráče, ale i profesionální hráče, kterým nabízí nejvyšší kvalitu a výhody ručního zpracování. Ručně vyřezávané tělo je navíc lakované klasickým šelakovým lakem, který je také nanášen ručně. Kontrabas je vyroben z kvalitních zněl dřevin. Zadní deska a boky funkce jsou vyrobeny z výběrového masivního javoru, rezonanční deska je vyrobena z masivního smrku. Javorový krk nástroje je osazen kvalitním ebenovým hmatníkem. O ladění a intonaci se starají kvalitní mosazné mechaniky a kobylka. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/2.
Země původu : Spojené království
Velikost : 1/2
Varianta : Elysia

Stentor SR1470C 3/4 Kontrabas 134062 CZK  -21% 
Ručně vyráběný kontrabas ze špičkové série Arcadia. Kontrabas značky Stentor je určen především pro studenty konzervatoří, pokročilé hráče, ale i profesionální hráče, kterým nabízí nejvyšší kvalitu a výhody ručního zpracování. Ručně vyřezávané tělo je žíhané a následně lakované klasickým šelakovým lakem, který je také nanášen ručně. Kontrabas je vyroben z kvalitních zněl dřevin. Zadní deska a boky funkce jsou vyrobeny z výběrového masivního javoru, rezonanční deska je vyrobena z masivního smrku. Javorový krk nástroje je osazen kvalitním ebenovým hmatníkem. O ladění a intonaci se starají kvalitní mosazné mechaniky a kobylka. Barevné provedení: Natural. Velikost: 3/4.
Velikost : 3/4
Varianta : Arcadia
Země původu : Spojené království

GEWA GS403.751 3/4 Kontrabas 116909 CZK  -17% 
3/4 kontrabas s tvarem těla Gamba. Kontrabas je vyroben v dílně GEWA Adorf. Vývoj a koncepce: GEWA Adorf / mistr Marko Ackert. Kontrabas je vyroben z vybíraného dřeva. Technologie výroby a použité materiály přinášejí profesionální, kvalitní zvuk.
Země původu : Čína
Velikost : 3/4

Akustický kontrabas se 3/4 velikostí, německou smyčkou a zkoseným hmatníkem. Tělo nástroje i krk jsou vyrobeny z překližky, hmatník ze začerněného javoru. Kontrabas je osazen mosazním bodcem s ladící mechanikou Metal Fine Tune. Součástí balení je i ochranný obal, smyčec a kalafuna. Barevné provedení Natural.
Země původu : Čína
Velikost : 3/4

Akustický kontrabas se 4/4 velikostí, německou smyčkou a zkoseným hmatníkem. Tělo nástroje i krk jsou vyrobeny z překližky, hmatník ze začerněného javoru. Kontrabas je osazen mosazním bodcem s ladící mechanikou Metal Fine Tune. Součástí balení je i ochranný obal, smyčec a kalafuna. Barevné provedení Natural.
Velikost : 4/4
Země původu : Čína

GEWA GS403313 1/2 Kontrabas 32227 CZK  -18% 
Akustický kontrabas 1/2, tvar Gamba s vrchní deskou vyrobenou z masivního smrkového dřeva. Spodní deska a luby jsou z překližky. Hmatník z ebenového dřeva. Mosazná mechanika, tyrolský tvar. Zlatohnědá povrchová úprava.
Země původu : Čína
Hmatník : Eben
Barva : Natural
Přední deska : Smrk masiv (Solid Spruce)
Tvar : Gamba
Zadní deska a luby : Překližka
Ladící mechanika : Tyrol
Barva podle výrobce : Natural
Velikost : 1/2