Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
SLB-100 Silent elektrický kontrabas. Pick Up systém 2 Piezo. Ovládání Master Volume, Tone Control, Aux-In Volume. Připojení AUX IN, LINE OUT, sluchátka. Napájení 9V baterie 1ks nebo AC adaptér (volitelný).
Země původu : Japonsko
Velikost : 3/4

Elektrický kontrabas ve velikosti 3/4. Tělo nástroje je vyrobeno z masivního javoru, krk z javoru je osazen palisandrovým hmatníkem. Nástroj disponuje tvarovanými kovovými podpěrami, výsuvným kovovým bodcem, otevřenou ladící mechanikou typu P-Bass. O přenos zvuku se stará aktivní předzesilovač s piezo snímačem, který je zbudován přímo v kobylce. Kobylka je výškově nastavitelná. 2 potenciometry pro ovládání výšek a basů, 6,3mm jackový linkový výstup, 3,5mm jackový stereo výstup pro sluchátka, 3,5mm jackový AUX vstup pro připojení mp3 přehrávače. Nástroj je vyroben v barevném provedení Metallic Black a dodává se spolu s přenosným pouzdrem.
Velikost : 3/4
Varianta : 3/4 MBK
Země původu : Čína

Elektrický kontrabas ve velikosti 3/4. Tělo nástroje je vyrobeno z masivního javoru, krk z javoru je osazen palisandrovým hmatníkem. Nástroj disponuje tvarovanými kovovými podpěrami, výsuvným kovovým bodcem, otevřenou ladící mechanikou typu P-Bass. O přenos zvuku se stará aktivní předzesilovač s piezo snímačem, který je zbudován přímo v kobylce. Kobylka je výškově nastavitelná. 2 potenciometry pro ovládání výšek a basů, 6,3mm jackový linkový výstup, 3,5mm jackový stereo výstup pro sluchátka, 3,5mm jackový AUX vstup pro připojení mp3 přehrávače. Nástroj je vyroben v barevném provedení Honey a dodává se spolu s přenosným pouzdrem.
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Přenosné pouzdro
Varianta : 3/4 H
Velikost : 3/4

Elektrický kontrabas s 3/4 velikostí. Tělo nástroje je vyrobeno z masivního javoru. Stejně javorový krk je osazen palisandrovým hmatníkem. Nástroj disponuje tvarovanými kovovými podpěrami, výsuvným kovovým bodcem a otevřenou ladící mechanikou typu P-Bass. O přenos zvuku se stará aktivní předzesilovač s piezo snímačem, který je zbudován přímo v kobylce, která je výškově nastavitelná. Nástroj je vybaven dvěma potenciometry pro ovládání výšek a basů, 6,3mm linkovým jack výstupem, 3,5mm stereo jack výstupem pro sluchátka a 3,5mm jack AUX vstupem pro připojení mp3 přehrávače. Nástroj je vyroben v barevném provedení Transparent Blue a dodává se spolu s přenosným pouzdrem.
Země původu : Čína
Velikost : 3/4
Varianta : 3/4 TB

Elektrický kontrabas s 3/4 velikostí. Tělo nástroje je vyrobeno z masivního javoru. Stejně javorový krk je osazen palisandrovým hmatníkem. Nástroj disponuje tvarovanými kovovými podpěrami, výsuvným kovovým bodcem a otevřenou ladící mechanikou typu P-Bass. O přenos zvuku se stará aktivní předzesilovač s piezo snímačem, který je zbudován přímo v kobylce, která je výškově nastavitelná. Nástroj je vybaven dvěma potenciometry pro ovládání výšek a basů, 6,3mm linkovým jack vstupem, 3,5mm stereo jack výstupem pro sluchátka a 3,5mm jack AUX vstupem pro připojení mp3 přehrávače. Nástroj je vyroben v barevném provedení Violin Brown a dodává se spolu s přenosným pouzdrem.
Země původu : Čína
Velikost : 3/4
Varianta : 3/4 VBR

Akustický kontrabas se 3/4 velikostí, německou smyčkou a zkoseným hmatníkem. Tělo nástroje i krk jsou vyrobeny z překližky, hmatník ze začerněného javoru. Kontrabas je osazen mosazním bodcem s ladící mechanikou Metal Fine Tune. Součástí balení je i ochranný obal, smyčec a kalafuna. Barevné provedení Natural.
Velikost : 3/4
Země původu : Čína

Akustický kontrabas se 4/4 velikostí, německou smyčkou a zkoseným hmatníkem. Tělo nástroje i krk jsou vyrobeny z překližky, hmatník ze začerněného javoru. Kontrabas je osazen mosazním bodcem s ladící mechanikou Metal Fine Tune. Součástí balení je i ochranný obal, smyčec a kalafuna. Barevné provedení Natural.
Země původu : Čína
Velikost : 4/4

Od uvedení SLB100 v roce 2000 společnost Yamaha pokračuje ve vydávání modelů SILENT Bass™, které splňují potřeby uživatelů, čímž se značka Yamaha SILENT Bass™ stala výjimečnou značkou v žánru elektrických kontrabasů. SLB300 poskytuje realistický akustický basový zvuk a hratelnost plus bezkonkurenční funkčnost SILENT Bass™ ve skvělém nástroji, který přinese SILENT Bass™ většímu počtu hráčů a posluchačů než kdykoli předtím.SLB300 je zcela nový typ elektrických kontrabasů, který dosahuje přirozeného zvuku a rezonance pomocí systému SRT POWERED pro simulaci zvuku studiové kvality, ve které byla rezonance těla kontrabasu zaznamenána pomocí vysoce kvalitního mikrofonu při zachování polomasivní konstrukci těla, která zdůrazňuje tichost a přenosnost.
Země původu : Japonsko
Ovládání : Blend
Balení obsahuje : Zpevněné pouzdro
Snímače : Piezo
Napájení : Baterie
Ovládání : Bypass/Mute
Tělo : Mahogany
Hmotnost netto (kg) : 6.8
Ovládání : Bass
Varianta : Standard
Ovládání : Hlasitost
Hmatník : Palisandr
Kobylka/tremolo : Javor
Velikost : 3/4
Krk : Javor
Typ baterie : AA
Ovládání : Treble
Pouzdro/kufr v ceně : Incl. Soft Case
Balení obsahuje : Allen key
Tělo : Smrk

GEWA GS403322 3/4 Kontrabas 44932 CZK  -9% 
3/4 kontrabas v houslovém tvaru. Vrchní desku z masivního smrku doplňuje masivní mírně žíhaná klenutá javorová zadní deska a ebenový hmatník. Vkládané purflování zvýrazňuje jedinečný tvar. Ladící mechaniky Rubner z mosazi, tyrolský tvar. Červenohnědý stínovaný lihový lak působí luxusně. Sestaveno v mistrovských dílnách GEWA.
Ladící mechanika : Tyrol
Tvar : Housle
Velikost : 3/4
Země původu : Čína
Zadní deska a luby : Maple Solid
Přední deska : Smrk masiv (Solid Spruce)
Barva : Natural
Hmatník : Eben

Speciálně upravený piezo systém AeroSilk detekuje hru smyčcem nebo prsty a proto má výstup jasný a vyrovnaný průběh. Hmatník Jatoba má červenohnědou barvu a produkuje pevné středy s jasnými výškami. Součástí balení je polstrovaná koncertní taška, která unese všechno - basu, smyčec i na míru vyrobený stojan TAMA® Roadpro, který je také přibalen.
Menzura (mm) : 864.0
Kobylka/tremolo : Custom AeroSilk MR5
Barva podle výrobce : Mahogany Oil Burst
Hardware : Černá
Nultý pražec : Plast
Vykládání hmatníku : Dot
Hmatník : Jatoba
Krk : Javor
Balení obsahuje : Přenosné pouzdro
Snímače : Piezo
Krk : Walnut
Země původu : Indonésie
Balení obsahuje : Stojan
Balení obsahuje : Šestihranný klíč
Ovládání : Tónová clona
Typ baterie : 9V
Počet strun : 4
Šířka nultého pražce (mm) : 42.0
Tělo : Javor
Povrchová úprava : Satin
Povrchová úprava krku : Satin
Ovládání : Hlasitost
Pouzdro/kufr v ceně : Pouzdro
Barva : Burst