Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Stentor SR1420C 3/4 Kontrabas 83444 CZK  -18% 
Kontrabas ze série Graduate s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky a pokročilé, je určen především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Nástroj je díky své kvalitě vhodný i pro pokročilé hráče. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda ani jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z javoru s masivní smrkovou přední deskou. Javorový krk nástroje je osazen hmatníkem z ebenu. Barevné provedení: Natural. Velikost: 3/4.
Země původu: Čína
Velikost: 3/4

Stentor SR1420E 1/2 Kontrabas 83444 CZK  -18% 
Kontrabas ze série Graduate s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky a pokročilé, je určen především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Nástroj je díky své kvalitě vhodný i pro pokročilé hráče. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda ani jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z javoru s masivní smrkovou přední deskou. Javorový krk nástroje je osazen hmatníkem z ebenu. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/2.
Země původu: Čína
Velikost: 1/2

Stentor SR1438C 3/4 Kontrabas 70404 CZK  -18% 
Kontrabas ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky a pokročilé, je určen především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z javoru s masivní smrkovou přední deskou. Javorový krk nástroje je osazen hmatníkem z dřeviny hardwood. Barevné provedení: Natural. Velikost: 3/4.
Varianta: Standard
Země původu: Čína
Velikost: 3/4

Stentor SR1438E 1/2 Kontrabas 70404 CZK  -18% 
Kontrabas ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky a pokročilé, je určen především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z javoru s masivní smrkovou přední deskou. Javorový krk nástroje je osazen hmatníkem z dřeviny hardwood. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/2.
Země původu: Čína
Velikost: 1/2
Varianta: Standard

Stentor SR1439A 4/4 Kontrabas 99693 CZK  -18% 
Kontrabas ze série Conservatoire s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor je určen především pro studenty konzervatoří a pokročilé hráče, kterým nabízí všechno to, na co jsou při hře na kvalitní kontrabas zvyklí. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z kvalitních zněl dřevin, které jsou na zadní desce a bocích žíhané. Přední deska je vyrobena z masivního smrku. Krk nástroje je osazen kvalitním ebenovým hmatníkem a o ladění se starají mosazné mechaniky. Barevné provedení: Natural. Velikost: 4/4.
Země původu: Čína
Velikost: 4/4

Stentor SR1439C 3/4 Kontrabas 99693 CZK  -18% 
Kontrabas ze série Conservatoire s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor je určen především pro studenty konzervatoří a pokročilé hráče, kterým nabízí všechno to, na co jsou při hře na kvalitní kontrabas zvyklí. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z kvalitních zněl dřevin, které jsou na zadní desce a bocích žíhané. Přední deska je vyrobena z masivního smrku. Krk nástroje je osazen kvalitním ebenovým hmatníkem a o ladění se starají mosazné mechaniky. Barevné provedení: Natural. Velikost: 3/4.
Velikost: 3/4
Země původu: Čína

Stentor SR1439E 1/2 Kontrabas 99693 CZK  -18% 
Kontrabas ze série Conservatoire s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor je určen především pro studenty konzervatoří a pokročilé hráče, kterým nabízí všechno to, na co jsou při hře na kvalitní kontrabas zvyklí. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z kvalitních zněl dřevin, které jsou na zadní desce a bocích žíhané. Přední deska je vyrobena z masivního smrku. Krk nástroje je osazen kvalitním ebenovým hmatníkem a o ladění se starají mosazné mechaniky. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/2.
Země původu: Čína
Velikost: 1/2

Stentor SR1439F 1/4 Kontrabas 99693 CZK  -18% 
Kontrabas ze série Conservatoire s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor je určen především pro studenty konzervatoří a pokročilé hráče, kterým nabízí všechno to, na co jsou při hře na kvalitní kontrabas zvyklí. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z kvalitních zněl dřevin, které jsou na zadní desce a bocích žíhané. Přední deska je vyrobena z masivního smrku. Krk nástroje je osazen kvalitním ebenovým hmatníkem a o ladění se starají mosazné mechaniky. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/4.
Velikost: 1/4
Země původu: Čína

Akustický kontrabas se 3/4 velikostí, německou smyčkou a zkoseným hmatníkem. Tělo nástroje i krk jsou vyrobeny z překližky, hmatník ze začerněného javoru. Kontrabas je osazen mosazním bodcem s ladící mechanikou Metal Fine Tune. Součástí balení je i ochranný obal, smyčec a kalafuna. Barevné provedení Natural.
Země původu: Čína
Velikost: 3/4

Akustický kontrabas se 4/4 velikostí, německou smyčkou a zkoseným hmatníkem. Tělo nástroje i krk jsou vyrobeny z překližky, hmatník ze začerněného javoru. Kontrabas je osazen mosazním bodcem s ladící mechanikou Metal Fine Tune. Součástí balení je i ochranný obal, smyčec a kalafuna. Barevné provedení Natural.
Země původu: Čína
Velikost: 4/4