Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Stentor SR1438A 4/4 Kontrabas 55890 CZK  -14% 
Kontrabas ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky a pokročilé, je určen především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z javoru s masivní smrkovou přední deskou. Javorový krk nástroje je osazen hmatníkem z dřeviny hardwood. Barevné provedení: Natural. Velikost: 4/4.
Velikost: 4/4
Země původu: Čína
Varianta: Standard

Stentor SR1438C 3/4 Kontrabas 55890 CZK  -14% 
Kontrabas ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky a pokročilé, je určen především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z javoru s masivní smrkovou přední deskou. Javorový krk nástroje je osazen hmatníkem z dřeviny hardwood. Barevné provedení: Natural. Velikost: 3/4.
Velikost: 3/4
Země původu: Čína
Varianta: Standard

Stentor SR1438E 1/2 Kontrabas 55890 CZK  -14% 
Kontrabas ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky a pokročilé, je určen především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z javoru s masivní smrkovou přední deskou. Javorový krk nástroje je osazen hmatníkem z dřeviny hardwood. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/2.
Velikost: 1/2
Země původu: Čína
Varianta: Standard

Stentor SR1438F 1/4 Kontrabas 55890 CZK  -14% 
Kontrabas ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky a pokročilé, je určen především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z javoru s masivní smrkovou přední deskou. Javorový krk nástroje je osazen hmatníkem z dřeviny hardwood. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/4.
Velikost: 1/4
Země původu: Čína
Varianta: Standard

Stentor SR1438G 1/8 Kontrabas 55890 CZK  -14% 
Kontrabas ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Kontrabas značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky a pokročilé, je určen především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, tak smyčcem. Kontrabas je vyroben z javoru s masivní smrkovou přední deskou. Javorový krk nástroje je osazen hmatníkem z dřeviny hardwood. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/8.
Velikost: 1/8
Země původu: Čína
Varianta: Standard

Stentor SR1456C 3/4 Kontrabas 127890 CZK  -21% 
Ručně vyráběný kontrabas ze špičkové série Elysia. Kontrabas značky Stentor je určen především pro studenty konzervatoří, pokročilé hráče, ale i profesionální hráče, kterým nabízí nejvyšší kvalitu a výhody ručního zpracování. Ručně vyřezávané tělo je navíc lakované klasickým šelakovým lakem, který je také nanášen ručně. Kontrabas je vyroben z kvalitních zněl dřevin. Zadní deska a boky funkce jsou vyrobeny z výběrového masivního javoru, rezonanční deska je vyrobena z masivního smrku. Javorový krk nástroje je osazen kvalitním ebenovým hmatníkem. O ladění a intonaci se starají kvalitní mosazné mechaniky a kobylka. Barevné provedení: Natural. Velikost: 3/4.
Velikost: 3/4
Země původu: Spojené království
Varianta: Elysia

Stentor SR1456E 1/2 Kontrabas 127890 CZK  -21% 
Ručně vyráběný kontrabas ze špičkové série Elysia. Kontrabas značky Stentor je určen především pro studenty konzervatoří, pokročilé hráče, ale i profesionální hráče, kterým nabízí nejvyšší kvalitu a výhody ručního zpracování. Ručně vyřezávané tělo je navíc lakované klasickým šelakovým lakem, který je také nanášen ručně. Kontrabas je vyroben z kvalitních zněl dřevin. Zadní deska a boky funkce jsou vyrobeny z výběrového masivního javoru, rezonanční deska je vyrobena z masivního smrku. Javorový krk nástroje je osazen kvalitním ebenovým hmatníkem. O ladění a intonaci se starají kvalitní mosazné mechaniky a kobylka. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/2.
Velikost: 1/2
Země původu: Spojené království
Varianta: Elysia

Stentor SR1470C 3/4 Kontrabas 135990 CZK  -21% 
Ručně vyráběný kontrabas ze špičkové série Arcadia. Kontrabas značky Stentor je určen především pro studenty konzervatoří, pokročilé hráče, ale i profesionální hráče, kterým nabízí nejvyšší kvalitu a výhody ručního zpracování. Ručně vyřezávané tělo je žíhané a následně lakované klasickým šelakovým lakem, který je také nanášen ručně. Kontrabas je vyroben z kvalitních zněl dřevin. Zadní deska a boky funkce jsou vyrobeny z výběrového masivního javoru, rezonanční deska je vyrobena z masivního smrku. Javorový krk nástroje je osazen kvalitním ebenovým hmatníkem. O ladění a intonaci se starají kvalitní mosazné mechaniky a kobylka. Barevné provedení: Natural. Velikost: 3/4.
Velikost: 3/4
Země původu: Spojené království
Varianta: Arcadia

GEWA GS403.751 3/4 Kontrabas 118590 CZK  -17% 
3/4 kontrabas s tvarem těla Gamba. Kontrabas je vyroben v dílně GEWA Adorf. Vývoj a koncepce: GEWA Adorf / mistr Marko Ackert. Kontrabas je vyroben z vybíraného dřeva. Technologie výroby a použité materiály přinášejí profesionální, kvalitní zvuk.
Země původu: Čína
Velikost: 3/4

Od uvedení SLB100 v roce 2000 společnost Yamaha pokračuje ve vydávání modelů SILENT Bass™, které splňují potřeby uživatelů, čímž se značka Yamaha SILENT Bass™ stala výjimečnou značkou v žánru elektrických kontrabasů. SLB300 poskytuje realistický akustický basový zvuk a hratelnost plus bezkonkurenční funkčnost SILENT Bass™ ve skvělém nástroji, který přinese SILENT Bass™ většímu počtu hráčů a posluchačů než kdykoli předtím.SLB300 je zcela nový typ elektrických kontrabasů, který dosahuje přirozeného zvuku a rezonance pomocí systému SRT POWERED pro simulaci zvuku studiové kvality, ve které byla rezonance těla kontrabasu zaznamenána pomocí vysoce kvalitního mikrofonu při zachování polomasivní konstrukci těla, která zdůrazňuje tichost a přenosnost.
Snímače: Piezo
Krk: Javor
Tělo: Smrk
Tělo: Mahagon
Hmatník: Palisandr
Kobylka/tremolo: Javor
Ovládání: Hlasitost
Ovládání: Treble
Ovládání: Bass
Ovládání: Bypass/Mute
Ovládání: Blend
Napájení: Baterie
Typ baterie: AA
Pouzdro/kufr v ceně: Incl. Soft Case
Země původu: Japonsko
Balení obsahuje: Měkké pouzdro
Balení obsahuje: Allen key
Hmotnost netto (kg): 6.8
Varianta: Standard
Velikost: 3/4