Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Stagg VNC-3-4 3/4 14251 CZK  -3% 
3/4 violoncello. Přední deska masiv smrk, luby a zadní deska masiv javor, krk a kobylka javor, hmatník a ladicí kolíky z ebonizovaného tvrdého dřeva. Včetně kufru, smyčce a kalafuny.
Velikost : 3/4

SVS-210 Silent elektrické violoncelo o velikosti 4/4. Senzor Piezo. Elektrické ovládání hlasitosti, Aux-In objemu, Reverb spínač. Vstupy / výstupy In / Out Jacks Výstup pro sluchátka, Line Out a Aux-In. Napájení 2 x AA baterie nebo AC adaptér (volitelný). Struny D'Addario ™ Helicore.
Balení obsahuje : Kabel
Balení obsahuje : Přenosné pouzdro
Země původu : Japonsko
Balení obsahuje : Baterie
Balení obsahuje : Sluchátka
Velikost : 4/4

Elektrické violoncello velikosti 4/4 vhodné na tiché cvičení, ale i na vystoupení s kapelou. Při vývoji se podíleli uznávání violoncellista jako například světoznámý hráč a dirigent David Gering. I díky tomu nabízejí krásný teplý tón a pohodlnou hratelnost.K nástroji se dodává měkké pouzdro, stereo sluchátka, kabel, hrudní opěrka, dvě AA baterie.
Země původu : Japonsko
Velikost : 4/4

Yamaha VC 5S 1/4 31827 CZK  0% 
Violoncello velikosti 1/4 typu Stradivarius vhodné pro začínající
violončelisty. Jsou vyráběny ručně z kvalitních materiálů pomocí
tradičních metod, které jsou stejné jako při sestrojování violoncell
vyšších tříd. K nástroji náleží smyčec, pouzdro a kalafuna.
Varianta : 1/4
Země původu : Čína
Velikost : 1/4

Yamaha VC 7 SG 44 4/4 55730 CZK  0% 
Violoncello velikosti 4/4 typu Stradivarius vhodná pro mírně pokročilé hráče. Jsou vyráběny ručně z kvalitních materiálů pomocí tradičních metod, které jsou stejné jako při sestrojování violončel vyšších tříd. K nástroji náleží smyčec, pouzdro a kalafuna.
Země původu : Čína
Velikost : 4/4

Yamaha VC 20 G 4/4 150639 CZK  -3% 
Violoncello velikosti 4/4 typu Stradivarius vhodná pro pokročilé
hráče. Jsou vyráběny ručně z kvalitních materiálů pomocí tradičních
metod, které jsou stejné jako při sestrojování violončel vyšších tříd. K
nástroji náleží smyčec, pouzdro a kalafuna.
Země původu : Čína
Velikost : 4/4

Violončelo ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky, je určeno především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, jakož i smyčcem, ze dřeva s ebenového žabkou. Violončelo je vyrobeno z kvalitních zněl dřevin. Krk nástroje je osazen hmatníkem z ebenu. Barevné provedení: Natural. Velikost: 4/4. Nástroj je vhodný pro hráče ve věku 12 a více let.
Velikost : 4/4
Země původu : Čína
Varianta : Student Plus

Violončelo ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky, je určeno především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, jakož i smyčcem, ze dřeva s ebenového žabkou. Violončelo je vyrobeno z kvalitních zněl dřevin. Krk nástroje je osazen hmatníkem z ebenu. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/10. Nástroj je vhodný pro hráče ve věku 4 - 5 let.
Země původu : Čína
Velikost : 1/10

Violončelo ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky, je určeno především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, jakož i smyčcem, ze dřeva s ebenového žabkou. Violončelo je vyrobeno z kvalitních zněl dřevin. Krk nástroje je osazen hmatníkem z ebenu. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/16. Nástroj je vhodný pro hráče ve věku 3 a menej let.
Země původu : Čína
Velikost : 1/16

Violončelo ze série Student I s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky, je určeno především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, jakož i smyčcem, ze dřeva s ebenového žabkou. Violončelo je vyrobeno z kvalitních zněl dřevin. Krk nástroje je osazen hmatníkem z dřeviny hardwood. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/2. Nástroj je vhodný pro hráče ve věku 8 - 9 let.
Velikost : 1/2
Země původu : Čína