Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Violončelo ze série Messina. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů, je určeno především pro profesionální hráče, kterým nabízí prvotřídní kvalitu, striktní výběr těch nejlepších materiálů, profesionální zvuk a dokonalé pohodlí při hraní. Nástroj je vyroben z masivního vzorovaného javoru s přední deskou z masivního smrku. Všechny dřeviny použité na stavbu tohoto nástroje byly opatrně vybírány tak, aby nástroj uspokojil i náročné profesionály. Krk nástroje je osazen ebenovým hmatníkem. Ze stejné dřeviny jsou i kolíky. Violončelo je lakované tradičním šelakovým lakem, který je na nástroje nanášen ručně. Všechny nástroje ze série Messina jsou vyráběny ručně pod dohledem lutierských mistrů. Barevné provedení: Natural. Velikost: 4/4.
Velikost : 4/4
Země původu : Spojené království

Violončelo ze série Messina. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů, je určeno především pro profesionální hráče, kterým nabízí prvotřídní kvalitu, striktní výběr těch nejlepších materiálů, profesionální zvuk a dokonalé pohodlí při hraní. Nástroj je vyroben z masivního vzorovaného javoru s přední deskou z masivního smrku. Všechny dřeviny použité na stavbu tohoto nástroje byly opatrně vybírány tak, aby nástroj uspokojil i náročné profesionály. Krk nástroje je osazen ebenovým hmatníkem. Ze stejné dřeviny jsou i kolíky. Violončelo je lakované tradičním šelakovým lakem, který je na nástroje nanášen ručně. Všechny nástroje ze série Messina jsou vyráběny ručně pod dohledem lutierských mistrů. Barevné provedení: Natural. Velikost: 3/4.
Velikost : 3/4
Země původu : Spojené království

Violončelo ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky, je určeno především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, jakož i smyčcem, ze dřeva s ebenového žabkou. Violončelo je vyrobeno z kvalitních zněl dřevin. Krk nástroje je osazen hmatníkem z ebenu. Barevné provedení: Natural. Velikost: 4/4. Nástroj je vhodný pro hráče ve věku 12 a více let.
Velikost : 4/4
Země původu : Čína
Varianta : Student Plus

Violončelo ze série Elysia. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů, je určeno především pro profesionální hráče, kterým nabízí prvotřídní kvalitu, striktní výběr těch nejlepších materiálů, profesionální zvuk a dokonalé pohodlí při hraní. Nástroj je vyroben z masivního vzorovaného javoru s přední deskou z masivního smrku. Všechny dřeviny použité na stavbu tohoto nástroje byly opatrně vybírány tak, aby nástroj uspokojil i náročné profesionály. Krk nástroje je osazen ebenovým hmatníkem. Ze stejné dřeviny jsou i kolíky. Všechny nástroje ze série Elysia jsou vyráběny ručně a zpracovávány v tradičním lutierskom prostředí. Barevné provedení: Natural. Velikost: 4/4.
Velikost : 4/4
Země původu : Spojené království

Violončelo ze série Student I s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky, je určeno především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, jakož i smyčcem, ze dřeva s ebenového žabkou. Violončelo je vyrobeno z kvalitních zněl dřevin. Krk nástroje je osazen hmatníkem z dřeviny hardwood. Barevné provedení: Natural. Velikost: 3/4. Nástroj je vhodný pro hráče ve věku 10 - 11 let.
Velikost : 3/4
Varianta : Student
Země původu : Čína

Stentor SR1102G Student I 1/8 12290 CZK  -10% 
Violončelo ze série Student I s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky, je určeno především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, jakož i smyčcem, ze dřeva s ebenového žabkou. Violončelo je vyrobeno z kvalitních zněl dřevin. Krk nástroje je osazen hmatníkem z dřeviny hardwood. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/8. Nástroj je vhodný pro hráče ve věku 5 - 6 let.
Země původu : Čína
Velikost : 1/8

Violončelo ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky, je určeno především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, jakož i smyčcem, ze dřeva s ebenového žabkou. Violončelo je vyrobeno z kvalitních zněl dřevin. Krk nástroje je osazen hmatníkem z ebenu. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/2. Nástroj je vhodný pro hráče ve věku 8 - 9 let.
Velikost : 1/2
Země původu : Čína

Violončelo ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky, je určeno především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, jakož i smyčcem, ze dřeva s ebenového žabkou. Violončelo je vyrobeno z kvalitních zněl dřevin. Krk nástroje je osazen hmatníkem z ebenu. Barevné provedení: Natural. Velikost: 1/4. Nástroj je vhodný pro hráče ve věku 6 - 7 let.
Velikost : 1/4
Země původu : Čína

Violončelo ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky, je určeno především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, jakož i smyčcem, ze dřeva s ebenového žabkou. Violončelo je vyrobeno z kvalitních zněl dřevin. Krk nástroje je osazen hmatníkem z ebenu. Barevné provedení: Natural, matt varnish. Velikost: 1/2. Nástroj je vhodný pro hráče ve věku 8 - 9 let.
Země původu : Čína
Velikost : 1/2
Varianta : 1/2
Barva : Hnědá

Violončelo ze série Student II s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky, je určeno především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství, popruhy na záda a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, jakož i smyčcem, ze dřeva s ebenového žabkou. Violončelo je vyrobeno z kvalitních zněl dřevin. Krk nástroje je osazen hmatníkem z ebenu. Barevné provedení: Natural, matt varnish. Velikost: 1/4. Nástroj je vhodný pro hráče ve věku 6 - 7 let.
Varianta : 1/4
Barva : Hnědá
Velikost : 1/4
Země původu : Čína