Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Yamaha VC 5S 1/4 37393 CZK  -24% 
Violoncello velikosti 1/4 typu Stradivarius vhodné pro začínající
violončelisty. Jsou vyráběny ručně z kvalitních materiálů pomocí
tradičních metod, které jsou stejné jako při sestrojování violoncell
vyšších tříd. K nástroji náleží smyčec, pouzdro a kalafuna.
Země původu: Čína
Velikost: 1/4
Varianta: 1/4

Violončelo ze série Conservatoire I s lehkým tvrdým kufrem a smyčcem. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů, je určeno především pro pokročilé hráče, kterým nabízí vše, co na další kvalitní výuku hry na violoncello potřebují, samozřejmě v kvalitě, na jakou je pokročilý hráč zvyklý. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i lehký tvrdý kufr s jemnou výstelkou, která chrání violoncello před mechanickým poškozením či poškrábáním, jakož i smyčcem, z výběrového dřeva a koňských vlasců. Nástroj je vyroben z masivního žíhaného javoru s přední deskou z masivního smrku. Javorový krk nástroje je osazen kvalitním ebenovým hmatníkem. Violončelo je lakované šelakovým lakem. Barevné provedení: Natural. Velikost: 3/4.
Velikost: 3/4
Země původu: Čína

Stentor SR1102A Student I 4/4 19592 CZK  -32% 
Violončelo ze série Student I s polstrovaným pouzdrem a smyčcem. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů pro začátečníky, je určeno především pro žáky, kterým nabízí všechno to, co na začátek potřebují. Kromě samotného nástroje obsahuje balení i kvalitní polstrovaný gig bag s velkou kapsou pro příslušenství a jemnou vnitřní výstelkou, která chrání nástroj před mechanickým poškozením či poškrábáním, jakož i smyčcem, ze dřeva s ebenového žabkou. Violončelo je vyrobeno z kvalitních zněl dřevin. Krk nástroje je osazen hmatníkem z dřeviny hardwood. Barevné provedení: Natural. Velikost: 4/4. Nástroj je vhodný pro hráče ve věku 12 a více let.
Země původu: Čína
Varianta: Student
Velikost: 4/4
Hmatník: Palisandr
Barva: Hnědá
Typ: Cello
Přední deska: Smrk masiv (Solid Spruce)
Zadní deska a luby: Maple Solid

Violončelo ze série Elysia. Violončelo značky Stentor, která je jedním z největších světových výrobců klasických nástrojů, je určeno především pro profesionální hráče, kterým nabízí prvotřídní kvalitu, striktní výběr těch nejlepších materiálů, profesionální zvuk a dokonalé pohodlí při hraní. Nástroj je vyroben z masivního vzorovaného javoru s přední deskou z masivního smrku. Všechny dřeviny použité na stavbu tohoto nástroje byly opatrně vybírány tak, aby nástroj uspokojil i náročné profesionály. Krk nástroje je osazen ebenovým hmatníkem. Ze stejné dřeviny jsou i kolíky. Všechny nástroje ze série Elysia jsou vyráběny ručně a zpracovávány v tradičním lutierskom prostředí. Barevné provedení: Natural. Velikost: 4/4.
Velikost: 4/4
Země původu: Spojené království

Yamaha VC 7 SG 4/4 64895 CZK  -24% 
Violoncello velikosti 4/4 typu Stradivarius vhodná pro mírně pokročilé hráče. Jsou vyráběny ručně z kvalitních materiálů pomocí tradičních metod, které jsou stejné jako při sestrojování violončel vyšších tříd. K nástroji náleží smyčec, pouzdro a kalafuna.
Velikost: 4/4
Země původu: Čína

Yamaha VC 20 G 4/4 171704 CZK  -24% 
Violoncello velikosti 4/4 typu Stradivarius vhodná pro pokročilé
hráče. Jsou vyráběny ručně z kvalitních materiálů pomocí tradičních
metod, které jsou stejné jako při sestrojování violončel vyšších tříd. K
nástroji náleží smyčec, pouzdro a kalafuna.
Země původu: Čína
Velikost: 4/4

Valencia CE 400 1/2 14791 CZK  -9% 
violončelový pack: Celomasivní Violoncello, velikost 1/2, ebenový hmatník. Kompletní sada: dodáváno včetně obalu, smyčce a kalafuny.
Země původu: Čína
Varianta: 1/2
Velikost: 1/2

Valencia CE 400 1/4 14791 CZK  -9% 
violončelový pack: Celomasivní Violoncello, velikost 1/4, ebenový hmatník. Kompletní sada: dodáváno včetně obalu, smyčce a kalafuny.
Velikost: 1/4
Varianta: 1/4
Země původu: Čína

Valencia CE 400 3/4 17491 CZK  -9% 
violončelový pack: Celomasivní Violoncello, velikost 3/4, ebenový hmatník. Kompletní sada: dodáváno včetně obalu, smyčce a kalafuny.
Země původu: Čína
Varianta: 3/4
Velikost: 3/4

Valencia CE 400 4/4 17591 CZK  -8% 
violončelový pack: Celomasivní Violoncello, velikost 4/4, ebenový hmatník. Kompletní sada: dodáváno včetně obalu, smyčce a kalafuny.
Varianta: 4/4
Velikost: 4/4
Země původu: Čína