Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Hohner AZ5111 1095 CZK  -23% 
Click'n Play Systém dětský popruch pro XS Children akordeon. Navrženo pro optimální pohodlí při hraní od věku 4 let.

Kompatibilní s: Hohner XS Children Accordion
Barva: Černá

melodika - dechový nástroj s klaviaturou, Fire 32, 32 kláves, v balení i pevné pouzdro a foukací trubice, ideální nástroj pro mladé hudebníky a jako tréninkový nástroj pro akordeon nebo klávesy, barevné provedení - červeno černá
Výška (cm): 7.0
Délka (cm): 49.0
Typ ladění: C
Země původu: Čína
Pouzdro/kufr v ceně: Kufr
Balení obsahuje: Kufr;Náustek;Trubicový náustek
Počet kláves: 32
Barva: Červená;Černá
Hloubka (cm): 18.5
Barva podle výrobce: Fire

Přepravní obal s kolečky na 96 basový akordeon, vyroben z odolného nylonu. Obal disponuje 20 mm polstrováním, výsuvnou rukojetí, popruhy na ramena, rukojetí na přenos, pevným zipem a dvěma vnějšími přihrádkami na příslušenství. Vnitřní rozměry obalu: 24 x 50 x 48 cm. Vyrobený v černobordovém provedení.
Počet basů: 96
Vnitřní šířka (mm): 480.0
Vnitřní hloubka (mm): 240.0
Varianta: WH 96
Země původu: Čína
Vnitřní výška (mm): 500.0
Barva podle výrobce: Burgundy Red
Barva: Černá

Akordeon ze série Bravo III určený pro žáky a pokročilé hráče. Nástroj nabízí muzikální flexibilitu, bohatý tón, kvalitní provedení a příjemný pocit ze hry i díky klávesám s T mechanismem. Akordeon ze série Bravo III 96 je určen i pro náročnější hráče a nabízí 37 chromatických kláves, které kombinuje s 96 basovými tlačítky. Akordeon je vyzbrojen 7 registry, trojicí hlasů, 5 barvami hlasu, 4 standardními basovými zvuky a trojicí basových registrů. Rozsah not se pohybuje od nejnižšího tónu F až po nejvyšší tón F. Nástroj se může pochlubit také kompaktními rozměry 44 cm x 18,5 cm a příjemnou hmotností jen 8,6 kg. V balení je kromě akordeonu přibalen i pás a gig bag. Barevné provedení: Dark Blue

Nabízená konfigurace: Standardní nabídka
Počet basů: 96
Země původu: Čína
Hmotnost: 8,6 kg
Pouzdro/kufr v ceně: Pouzdro
Hmotnost netto (kg): 8.6
Balení obsahuje: Přenosné pouzdro;Řemínek
Basové registre: 3
Barva: Modrá
Barva podle výrobce: Dark Blue
Počet kláves: 37
Výškové registre: 7

Melodica ze série Rasta s 37 klávesami a rozsahem až 3 oktávy. Nástroj je zasazen v pevném a odolném plastovém těle a nabízí unikátní a expresivní zvuk, kterým je Melodica známa. Součástí balení je také nápadný náustek BlowFlow, který usnadňuje hraní a práci s klaviaturou. Klaviatura je vybavena 37 klávesami v rozpětí od tónu F3 po F6. Nástroj je velmi kompaktní a lehký, díky čemuž je dokonale přenosný. Součástí balení je i měkký gig bag s kvalitním zipem. Barevné provedení: Rasta.
Barva: Multi
Výška (cm): 8.0
Balení obsahuje: Trubicový náustek;Přenosné pouzdro
Počet kláves: 37
Barva podle výrobce: Rasta
Země původu: Německo
Typ ladění: F - F
Pouzdro/kufr v ceně: Pouzdro
Hloubka (cm): 15.0
Délka (cm): 50.0

Melodica ze série Airboard s 37 klávesami a rozsahem až 3 oktávy. Nástroj je zasazen v pevném a odolném plastovém těle a nabízí unikátní a expresivní zvuk, kterým je Melodica známa. Součástí balení je také nápadný hubička BlowFlow speciálně vytvořen pro tuto sérii, který usnadňuje hraní a práci s klaviaturou. Klaviatura je vybavena 37 klávesami v rozpětí od tónu F3 po F6. Nástroj je velmi kompaktní a lehký, díky čemuž je dokonale přenosný. Součástí balení je i měkký gig bag s kvalitním zipem. Barevné provedení: Red.
Výška (cm): 8.0
Hloubka (cm): 15.0
Pouzdro/kufr v ceně: Pouzdro
Země původu: Německo
Typ ladění: F - F
Balení obsahuje: Přenosné pouzdro;Trubicový náustek
Počet kláves: 37
Délka (cm): 50.0
Barva podle výrobce: Multi
Barva: Multi

Pouzdro pro 80 knoflíkový akordeon ze série AC-Series v černém barevném provedení s bílým pruhem a logem Madarozzo. Vyrobeno je z odolného 600D polyesteru s 25 mm tlustou výztuží a měkkým, hladkým interiérem. Pouzdro disponuje ergonickými, nastavitelnými a vyztuženými popruhy na záda, stejně i úchytem pro nošení v ruce, několika vnějšími i vnitřními přihrádkami pro příslušenství, a dvousměrným zipsovaním.
Země původu: Čína

Bespeco TC5 1099 CZK  -16% 
Popruh na akordeon vyrobený z kůže, 48B, 26 klávesový, pár
Země původu: Itálie

Bespeco TC 6 1173 CZK  -15% 
Pár popruhů určených pro 96 klávesový akordeon. Popruhy jsou polstrované a vyrobeny z kůže. Velikost: 80B.
Země původu: Itálie

Tvrdý kufr v klasickém provedení. Je určen pro velké klávesové akordeony ze série Topas a Cassotto s velikostí 37/96. Vnitřní část je potažena plstí, aby se zabránilo poškrábání nástroje. Kufr je vybaven ochrannými rohy, nožkami, pevnou rukojetí a dvěma zámky.
Vnitřní hloubka (mm): 250.0
Kompatibilní s: 37/96 Topas/Cassotto
Barva: Černá
Země původu: Německo
Vnitřní šířka (mm): 540.0
Vnitřní výška (mm): 480.0