Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Univerzální zadní stojan pro motocykly s jednoramennou kyvnou vidlicí s úchytem z levé strany. Zdvojené gumová kolečka zajišťují maximální stabilitu. K stojanu je nutno objednat pin vhodný pro Váš motocykl.
Země původu : Čína

Univerzální zadní stojan pro sportovní čtyřkolky s uchycením pod zadní nápravu. Zdvojené kolečka zabezpečují maximální stabilitu.
Země původu : Čína

Univerzální zadní stojan pro motocykly s jednoramennou kyvnou vidlicí s úchytem z pravé strany. Zdvojené gumová kolečka zajišťují maximální stabilitu. K stojanu je nutno objednat pin vhodný pro Váš motocykl.
Země původu : Čína

Hliníkový zadní stojan s pevnou konstrukcí pro všechny typy motocyklů.

Vysoce pevný rám vyroben z ocelové trubky o průměru 38mm
Kvalitní zdvojené kolečka pro maximální stabilitu a snadné zvedání
Balení obsahuje oba typy redukci - Typ "L" pro téměř všechny typy motocyklů i redukci typu "V" pro motocykly s namontovanými šrouby na vidlici
Balení obsahuje návleky na rukojeti proti zamaštění
Upínání redukcí pomocí 2 šroubů pro maximální bezpečnost a stabilitu
Země původu : Spojené království

Univerzální přední stojan pro téměř všechny typy motocyklů s uchycením pod předními tlumiči. Zdvojené gumová kolečka zajišťují maximální stabilitu. Stojan je navržen pro časté používání v servisech jako i pro domácí použití. K stojanu je nutné objednat redukci vhodnou pro Váš motocykl.Zdvih kola pod předními vidlicemi4 gumová kolečka pro bezpečnější obsluhuVelká stabilita: vyroben z 1 díluOdolná komaxitová povrchová úpravaKomfortní utahování šroubů patek - bez použití nářadíMožnost pojezduRozměry:Šířka: 43 cmDélka: 67 cmVýška: 33 cmHmotnost: 3,7 kgNosnost 200 kgV ceně nejsou zahrnuty nástavce.Nástavce vhodné pro stojan: SAR-10 - nástavec na uchycení ze spodu vidlic (uni), SAC-10 - nástavec na uchycení ze spodu vidlic (pogumované)
Země původu : Čína

Univerzální zadní stojanvhodný pro většinu typů motocyklůzdvojená gumová kolečka pro zajištění stabilityzpevněná konstrukcesnížená výška stojanupro motocykly s vyšší hmotnostíŠířka: 54 cmDélka: 67 cmVýška: 34 cmHmotnost: 3,9 kg
Země původu : Itálie

Redukce na stojan RS-16 pro Honda CB1000R od roku 2018.
Země původu : Čína

Redukce pro stojan RS-16/R pro BMW:


F650 CS
F800 S/ST


Země původu : Čína