Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Hliníkový nosič vhodný zejména pro (až 2) elektrokola, možnost sklopení pro snadný přístup do kufru, kompaktní rozměry, snadná instalace.. Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 2 Middle Elektro je určen pro přepravu maximálně dvou jízdních kol.

Díky většímu prostoru mezi ližinami a vyšší celkové nosnosti (50 kg) je vhodný zejména pro elektrokola. Ta jsou právě těžší než kola běžná a vyžadují více prostoru. Nosič vyniká kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Díky tomu je možné jej téměř kdekoliv skladovat nebo převážet v kufru auta.

Snadná je i manipulace a samotná instalace. Kola rychle připevníte pomocí univerzálních držáků na rám a rychloupínacích nastavitelných řemínků, které si poradí s jakoukolv šířkou plášťů. Kola jsou na několika bodech pevně a bezpečně přichycena, takže se jejich pádu obávat nemusíte. 

Nosič kol na tažné zařízení HAKR Trip 2 Middle Elektro lze sklopit i s připevněnými elektrokoly, což zajišťuje pohodlný přístup do kufru auta. Nosič nabízí možnost uzamknutí, takže se nemusíte obávat krádeže kol ze zaparkovaného auta.Technický popis:
Max. počet jízdních kol
2 elektrokola


Průměr rámu kola
všechny typy


Hmotnost
14 kg


Nosnost
50 kg


Napájecí konektor
13 polový


Rozměry po složení
d120 x š60 x v20 cm


Zadní světla
ano


Uzamknutí kola k nosiči
ano


Uzamknutí nosiče k vozidlu
ano


Maximální rychlost
130 km/h

Bezpečné uchycení kola za přední vidlici, lehká hliníková konstrukce, snadná montáž.. Nosič kol HAKR Fork je praktický hliníkový nosič, se kterým můžete bezpečně převážet své kolo uchycené za přední vidlici.

Je vhodný pro silniční, celoodpružená i horská kola s kotoučovými brzdami. Díky systému uchycení je ideální i pro kola s karbonovým rámem, nemusíte se strachovat o jeho poničení. Nosič má nastavitelný západkový systém s adaptérem pro upevnění všech typů vidlic s osami QR 9mm, QR 12mm, QR 15mm, QR 15mm Boost a QR 20mm (nosič je dodáván s adaptérem pro osu QR 9mm, pro ostatní je potřeba přikoupit adaptér). Díky nastavitelnému rychloupínacímu řemínku upnete jakoukoliv šířku plášťů.

Lehká hliníková konstrukce nosiče kol HAKR Fork (2,4 kg) umožňuje jednoduchou manipulaci.Technický popis:


bezpečný převoz kola na střeše auta
uchycení za přední vidlici
snadná instalace
nastavitelný rychloupínací řemínek pro jakoukoliv šířku zadního pláště
vhodný pro silniční, celoodpružená i MTB kola s kotoučovými brzdami
vhodný i pro kola s karbonovým rámem
kompatibilní osy vidlic: QR 9mm (adaptér součástí balení), QR 12mm, QR 15mm, QR 15mm Boost, QR 20mm (adaptér nutno dokoupit)
materiál: hliník, plast
nosnost: 15 kg
hmotnost: 2,4 kg
maximální rychlost: 130 km/h

Bezpečné uchycení kola za rám kola, univerzální držák pro jakýkoliv rám a pláště, snadná instalace a rychlé připevnění.. Střešní nosič kol HAKR Speed Alu je hliníkový nosič, pomocí kterého bezpečně převezete své kolo na střeše auta.

Pomocí univerzálního držáku lehce a velmi rychle připevníte za rám jakýkoliv typ jízdního kola. Nastavitelné rychlupínací řemínky si zároveň poradí s jakoukoliv šířkou plášťů. Držák nabízí možnost uzamknutí, takže se nemusíte obávat krádeže kola ze zaparkovaného auta. Součástí balení je montážní sada k upevnění na ocelové i hliníkové tyče (do "T" profilu).

Střešní nosič kol HAKR Speed Alu je skvělým parťákem na dovolenou a pro všechny, kteří chtějí vyrazit na kolo i mimo blízké okolí svého bydliště.Technický popis:


bezpečný převoz kola na střeše auta
uchycení za rám s jakýmkoliv průměrem
snadná instalace
nastavitelné rychloupínací řemínky pro jakoukoliv šířku plášťů
materiál: hliník, plast
délka ližiny: 130 cm
nosnost: 17 kg
hmotnost: 3,6 kg
maximální rychlost: 130 km/h

Skládací nosič pro transport 2 těžkých MTB kol nebo elektrokol s nosností na jedno kolo 30 kg!. BuzzRack E-SCORPION XL je špičkový nosič pro 2 kola o hmotnosti až 30 kg na kus, takže je ideální pro elektrokola nebo těžké horské modely! Jeho celková nosnost činí 60 kg a díky sklápěcí konstrukci se s ním dobře zachází při nakládání i transportu. Dokonce má svá vlastní kolečka, takže ho můžete bez problému přesouvat z místa na místo.

Nosič lze nasadit na každé tažné zařízení, a to bez použití nářadí. Držáky kol jsou vybaveny upínacími popruhy dostatečně dlouhými na to, aby obepnuly pneumatiky do 4". Madlo, na kterém jsou držáky rámů připevněny lze výškově nastavit a zároveň po něm můžete držáky posouvat tak, aby se přizpůsobily tvaru kola. Kola i držáky zabezpečíte zámky.

Nosič je vybaven 13PIN zástrčkou a kompletním osvětlením s 5 funkcemi.
 

Klíčové vlastnosti:


robustní nosič na tažné zařízení
vysoká nosnost
sklápěcí konstrukce pro snadnější transport
vysouvací madlo s držáky kol
ručně ovládaný sklápěcí systém (lze sklápět i s koly)
pogumované držáky rámu
13 pólový konektor
transportní kolečka
Technický popis:
Max. počet jízdních kol
2 kola


Průměr rámu kola
22-60 mm


Hmotnost
20,8 kg


Nosnost
60 kg (max 30 kg na jedno kolo)


Napájecí konektor
13 pólový


Rozměry
d127x š69


Maximální šířka pneumatiky
4"


Zadní světla
ano


Zamykání na systém jednoho klíče
ano


Uzamknutí kola k nosiči
ano


Uzamknutí nosiče k vozidlu
ano

Univerzální nosič na střechu pro 20"-29" kola s jednoduchým uchycením na přední pneumatiku!. Yakima Frontloader je jedinečný střešní nosič na kolo, u kterého nemusíte řešit průměr rámu nebo rozmontování kola! Systém upevnění spočívá v tříbodovém čelisťovém sevření přední pneumatiky, takže své jízdní kolo nemusíte nijak k převážení připravovat. Stačí jej jednoduše vsadit do nosiče a zajistit pojistné prvky.

Nosič je vhodný pro kola o rozměrech od 20ʺ do 29ʺ a je tak kompatibilní s většinou jízdních kol. Na průměru rámu nezáleží, stejně tak jako na přítomnosti tlumičů nebo brzdových kotoučů. Nasazuje se obepnutím střešních příčníků, nepoužívá tedy uchycení do T-drážky. V zadní části lze nastavit délku podle konkrétní vzdálenosti příčníků. V přední části najdete kovový zámek pro přítlačný šroub s posuvným běžcem. Zabráníte tak neoprávněné manipulaci s nosičem.

Konstrukce nosiče je pevná a unese až 18 kg. Je navíc certifikována dle evropských standardů (TÜV) a splňuje veškeré bezpečnostní požadavky.Klíčové vlastnosti:


jednoduchá montáž v rámci 10 minut
univerzální upevnění na všechny typy příčníků
tříbodové sevření přední pneumatiky
nepoužívá se uchycení do T-drážky
možnost instalovat zámky (nejsou součástí balení)
splňuje standard CityCrash
Technický popis:
Nosnost
18 kg


Rozměry
d141 x š18 x v19 cm


Hmotnost
5,9 kg


Minimální délka příčníku
46,4 cm


Maximální délka příčníku
106,7 cm


Maximální rozměr kol
3ʺ (průměr kol 20ʺ - 27,5ʺ), 2,7ʺ (průměr kol 29ʺ)


Zamykání jízdních kol
ano


Zamykání nosiče
ano


Upevnění
za přední a zadní kolo


Maximální průměr rámu
všechny


Vhodné typy příčníků
všechny


Maximální rychlost vozidla s nosičem
130 km/h

Unikátní nosič kola na střechu ve dvou částech! Pro přepravu kol s pevnou i rychloupínací osou!. Yakima ForkChop je praktický nosič na kolo ve dvou částech, který snadno upevníte na střechu auta! Nemusíte se také obávat, že by se vám při přepravě v nosiči poškrábal rám. Systém je kompatibilní s většinou  os a vidlic, takže můžete přepravovat opravdu různé typy kol.

Montáž probíhá velmi rychle, a to na jakýkoliv typ střešních nosičů. Díky vyměnitelným adaptérům se přední část nosiče přizpůsobí všem standardním druhů vidlic. Zadní kolo zajistíte pomocí nastavitelného plastového popruhu. Nosič lze zabezpečit proti krádeži uzamknutím (zámky nejsou součástí balení).

Konstrukce nosiče je pevná a unese až 18 kg. Je navíc certifikována dle evropských standardů (TÜV) a splňuje veškeré bezpečnostní požadavky.

Klíčové vlastnosti:


bezpečné upevnění různých druhů kol bez kontaktu s rámem
vyměnitelné adaptéry pro uchycení většiny vidlic s rychloupínákem (9 mm) i pevnou osou (12 x 100 mm, 15 x 100 mm, 15 x 110 mm, 15 x 135/142/150 mm)
dělená konstrukce pro vyšší funkčnost pro použití s nákladními boxy
montáž na většinu střešních nosičů
možnost dokoupení rychloupínáku pro použití s koly typu "Fat Bike" (9 x 135 mm)
nevhodný pro hranaté příčníky o hloubce přesahující 38 mm
Technický popis:
Nosnost
18 kg


Rozměry
d17,8 x š12,7 x v8,9 cm


Hmotnost
1,6 kg


Minimální vzdálenost mezi příčníky
81 cm


Maximální délka příčníku
127 cm


Maximální rozměr kol
všechny, včetně "Fat Bikes"


Zamykání jízdních kol
ne


Zamykání nosiče
ne (lze dokoupit)


Upevnění
za vidlici


Maximální průměr rámu
všechny


Vhodné typy příčníků
všechny kromě hranatých o hloubce přesahující 38 mm

Nosič na zacvaknutí, se kterým se při vypravování nezdržíte - stačí ho nasadit, sklopit a můžete vyrazit! Unese 2 kola o maximální hmotnosti 60 kg.. Yakima FoldClick 2 je velmi jedinečný nosič jízdních kol, který vám zjednoduší cestování! Díky systému FoldClick ho snadno připevníte k tažnému zařízení, sklopíte a jste připraveni vyrazit - prostě to cvakne a je to! Jednotlivé žlaby se dají také sklopit, aby nosič během transportu zabíral co nejméně místa.

Na nosič upevníte 2 kola o celkové hmotnosti až 60 kg. Držáky kol se přizpůsobí průměru rámové trubky, a to v rozmezí 22 - 80 mm. Díky ručně ovládanému sklápěcímu mechanismu nebude nosič omezovat váš přístup do zavazadlového prostoru vozidla, i když na něm budou nasazena kola.

Balení obsahuje 13pinovou zásuvku (zpátečka+mlhovka) společně s redukcí na 7pinovou. Nosič je také vybaven systémem zámků Power Lock, takže o bezpečnost svých kol se nemusíte obávat.


Klíčové vlastnosti:


systém FoldClick - nosič stačí bez montáže připevnit k autu a sklopit
Power Lock - systém zámků pro maximální bezpečnost
skládací žlab na kola
ručně ovládaný sklápěcí systém (lze sklápět i s koly)
rozměry při sklopení: d67 x š74 x v28 cm
vzdálenost mezi jednotlivými koly: 24 cm
Technický popis:
Max. počet jízdních kol
2 kola


Průměr rámu kola
22-80 mm


Hmotnost
16,8 kg


Nosnost
60 kg


Napájecí konektor
13 pólový, 7 pólový adaptér


Rozměry
d128,5x š64,5 x v67 cm


Maximální šířka pneumatiky
4"


Zadní světla
ano


Zamykání na systém jednoho klíče
ano


Uzamknutí kola k nosiči
ano


Uzamknutí nosiče k vozidlu
ano

Nosič na zacvaknutí, se kterým se při vypravování nezdržíte - stačí ho nasadit, sklopit a můžete vyrazit! Unese 3 kola o maximální hmotnosti 60 kg.. Yakima FoldClick 3 je velmi jedinečný nosič jízdních kol, který vám zjednoduší cestování! Díky systému FoldClick ho snadno připevníte k tažnému zařízení, sklopíte a jste připraveni vyrazit - prostě to cvakne a je to! Jednotlivé žlaby se dají také sklopit, aby nosič během transportu zabíral co nejméně místa.

Na nosič upevníte 3 kola o celkové hmotnosti až 60 kg. Držáky kol se přizpůsobí průměru rámové trubky, a to v rozmezí 22 - 80 mm. Díky ručně ovládanému sklápěcímu mechanismu nebude nosič omezovat váš přístup do zavazadlového prostoru vozidla, i když na něm budou nasazena kola.

Balení obsahuje 13pinovou zásuvku (zpátečka+mlhovka) společně s redukcí na 7pinovou. Nosič je také vybaven systémem zámků Power Lock, takže o bezpečnost svých kol se nemusíte obávat.


Klíčové vlastnosti:


systém FoldClick - nosič stačí bez montáže připevnit k autu a sklopit
Power Lock - systém zámků pro maximální bezpečnost
skládací žlab na kola
ručně ovládaný sklápěcí systém (lze sklápět i s koly)
rozměry při sklopení: d74 x š30,5 x v77,5 cm
vzdálenost mezi jednotlivými koly: 24 cm
Technický popis:
Max. počet jízdních kol
3 kola


Průměr rámu kola
22-80 mm


Hmotnost
19 kg


Nosnost
60 kg


Napájecí konektor
13 pólový, 7 pólový adaptér


Rozměry
d128,5x š80 x v77,5 cm


Maximální šířka pneumatiky
4"


Zadní světla
ano


Zamykání na systém jednoho klíče
ano


Uzamknutí kola k nosiči
ano


Uzamknutí nosiče k vozidlu
ano

Skladný nosič pro 2 kola či elektrokola s otočnými držáky a sklápěcím systémem!. BuzzRack EAZZY 2 je chytrý a praktický nosič, díky kterému se můžete vydat na výlet až se 2 jízdními koly! Připevňuje se na tažné zařízení, kde je možné ho v případě potřeby sklopit pro přístup do kufru. Žlaby na pneumatiky lze zase sklopit dovnitř, takže se s nosičem lépe manipuluje.

Konstrukce je odolná a unese i elektrokola, gumové ošetření držáků je pak vhodné i pro choulostivé karbonové rámy. Držáky rámu lze otočit o 360° a přizpůsobit je tak jakémukoliv tvaru kola. 

Nosič namontujete na tažné zařízení bez použití jakéhokoliv nářadí a zabezpečíte uzamknutím. Kola pak dále zajistíte uzamykacím lanem. Nosič je vybaven 13PIN zástrčkou a kompletním osvětlením. Při skladování nebo přemístění je možné ho složit do kompaktních rozměrů 25 x 55 cm.

Klíčové vlastnosti:


spolehlivý nosič na tažné zařízení
sklápěcí konstrukce pro snadnější transport
ručně ovládaný sklápěcí systém (lze sklápět i s koly)
pogumované držáky rámu
13 pólový konektor
Technický popis:
Max. počet jízdních kol
2 kola


Průměr rámu kola
22-75 mm


Hmotnost
11,6 kg


Nosnost
40 kg (max 20 kg na jedno kolo)


Napájecí konektor
13 pólový


Rozměry
d113x š75 x v70 cm


Maximální šířka pneumatiky
3,25"


Zadní světla
ano


Zamykání na systém jednoho klíče
ano


Uzamknutí kola k nosiči
ano


Uzamknutí nosiče k vozidlu
ano

Stabilní nosič pro 4 kola vybavený otočnými držáky a sklápěcím systémem!. BuzzRack RACER 4 je spolehlivý nosič, díky kterému se můžete vydat na výlet až se 4 jízdními koly! Připevňuje se na tažné zařízení, kde je možné ho v případě potřeby sklopit pro přístup do kufru. Žlaby na pneumatiky jsou mohutnější a kola v nich tedy stojí stabilněji.

Konstrukce je odolná a unese až 60 kg, držáky rámu lze navíc otočit o 360° a přizpůsobit je tak jakémukoliv tvaru kola. 

Nosič namontujete na tažné zařízení bez použití jakéhokoliv nářadí a zabezpečíte uzamknutím. Kola pak dále zajistíte uzamykacím lanem. Nosič je vybaven 13PIN zástrčkou a kompletním osvětlením.

Klíčové vlastnosti:


spolehlivý nosič na tažné zařízení
robustní žlaby pro stabilnější připevnění kol
ručně ovládaný sklápěcí systém (lze sklápět i s koly)
pogumované držáky rámu
13 pólový konektor
Technický popis:
Max. počet jízdních kol
4 kola


Průměr rámu kola
22-75 mm


Hmotnost
19 kg


Nosnost
60 kg (max 20 kg na jedno kolo)


Napájecí konektor
13 pólový


Rozměry
d88x š94 x v73 cm


Maximální šířka pneumatiky
3,25"


Zadní světla
ano


Zamykání na systém jednoho klíče
ano


Uzamknutí kola k nosiči
ano


Uzamknutí nosiče k vozidlu
ano