Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
SUPERTOOTH BUDDY v černé barvě zaujme lehkou konstrukcí, snadným ovládáním. K upevnění bluetooth handsfree SUPERTOOTH BUDDY slouží speciální kovový klips , který se přidělá na stínítko. Jelikož má BUDDY na zadní straně magnet můžete jej připevnit i na jiný magnetický povrch. SUPERTOOTH BUDDY je lehce přenosné , vejde se do kapsy, takže ho můžete vzít s sebou pokud opouštíte automobil , abyste zabránili možné krádeži.
Speciální vlastnosti:

DSP Echo rušení - Dvojité rušení okolního hluku
Výkonný audio mikrofon
Plně automatické připojení
Ovládání hlasitosti přímo na zařízení
Čekající hovor
Plně automatické párování
Hlasové vytáčení (pokud tuto funkci podporuje váš telefon)
Volání posledního volaného čísla
Odmítnutí příchozího hovoru
Speciální vypínač
Může být dobíjeno i přes počítač díky USB
Kompaktní velikost
Velká hlasitost
Streaming hudby z telefonu (A2DP kompatibilní)

Multipoint:

Možnost spárovat až 8 mobilních telefonů (přidání do paměti)
2 telefony aktivní současně

Instalace:

Rychlé...

BT headset SWISSTEN UL-9 ULTRA LIGHT v ergonomickém designu lze nosit na libovolném uchu. Můžete otočit klipem, abyste se ujistili, že reproduktor dobře sedí. Využijte jednoduché ovládání, snadné přijímání telefonních hovorů nebo poslech hudby. Headset je vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth ve verzi V3.0+edr a můžete připojit až dva telefony najednou. Pěkný a stylový Bluetooth headset Sony MBH22 Mono V4.2 je lehký, bezpečný a ergonomický headset, má čistý a zřetelný zvuk, jednoduchou propojitelnost a je skvělým společníkem.
Vlastnosti:

ultdra light headset Bluetooth V3.0 +edr
Kompaktní a ergonomický design
Čipset: CSR
Multifunkční tlačítko+světelný indikátor +CVC mikrofon
Profil: A2DP/HFP/HSP
Doba přehrávání hudby: cca 4 hod
Délka hovorů: až 4 hodiny
Doba pohotovosti: až 100 hodin
Funkční vzdálenost: 10 m
Technologie: CVC redukce hluku

BT headset SWISSTEN UL-9 ULTRA LIGHT v ergonomickém designu lze nosit na libovolném uchu. Můžete otočit klipem, abyste se ujistili, že reproduktor dobře sedí. Využijte jednoduché ovládání, snadné přijímání telefonních hovorů nebo poslech hudby. Headset je vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth ve verzi V3.0+edr a můžete připojit až dva telefony najednou. Pěkný a stylový Bluetooth headset SWISSTEN UL-9 ULTRA LIGHT je lehký, bezpečný a ergonomický headset, má čistý a zřetelný zvuk, jednoduchou propojitelnost a je skvělým společníkem.
Vlastnosti:

ultdra light headset Bluetooth V3.0 +edr
Kompaktní a ergonomický design
Čipset: CSR
Multifunkční tlačítko+světelný indikátor +CVC mikrofon
Profil: A2DP/HFP/HSP
Doba přehrávání hudby: cca 4 hod
Délka hovorů: až 4 hodiny
Doba pohotovosti: až 100 hodin
Funkční vzdálenost: 10 m
Technologie: CVC redukce hluku

Stylová sluchátka značky Genius HS-04S ve fialové barvě, sluchátka jsou kompatibilní jak s počítačem tak s notebookem a tabletem. Sluchátka GENIUS mají skvělé polstrování, nabízí čistý zvuk a bohaté basy.
Sluchátka mají měkké pohodlné náušníky. Mají také nastavitelný držák mikrofonu. Sluchátka GENIUS mají také regulaci hlasitosti, která se šteluje na kabelu sluchátek, mají nízkou hmotnost a díky tomu se dají snado přenášet. Sluchátka jsou vybavena standardním audio konektorem 3.5mm jack a jejich připojení je rychlé a jednoduché.

Stylová sluchátka značky GENIUS HS-02B ve fialové barvě,sluchátka jsou kompatibilní jak s počítačem tak s notebookem a tabletem. Sluchátka GENIUS mají skvělé polstrování, nabízí čistý zvuk a bohaté basy.
Sluchátka mají měkké pohodlné náušníky. Mají také nastavitelný držák mikrofonu. Sluchátka GENIUS mají také regulaci hlasitosti, která se šteluje na kabelu sluchátek, mají nízkou hmotnost a díky tomu se dají snado přenášet. Sluchátka jsou vybavena standardním audio konektorem 3.5mm jack a jejich připojení je rychlé a jednoduché. 
Frekvenční rozsah sluchátek: 350 Hz - 10 kHz Impedance sluchátek (ohm): 32 Citlivost sluchátek: 76 dB Frekvenční rozsah mikrofonu: 50 Hz - 100 kHz Impedance mikrofonu (k ohm): 2.2 Citlivost mikrofonu: 58 dB +- 4dB

Multifunkční Bluetooth headset s možností dobíjení ze sluneční energie.
Navitel Solar Car BT
Solar Car BT  také disponuje také funkcí hlasového ovládání a možnost spárování se dvěma mobilními telefony.
Navitel Solar Car BT vám také umožní poslouchat hudbu prostřednictvím vašeho mobilního telefonu. Stačí jen když otevřete v telefonu přehrávač médií a spustíte přehrávání vaší oblíbené hudby nebo třeba tolik oblíbené audio knihy.

Univerzální audio sada s plochým jackem vhodná pro interkomy Interphone Active a Connect. Audio kit je vhodný pro instalaci do otevřených i uzavřených helem. Sada je navržena tak, aby potlačila veškerý okolní hluk a zkvalitnila tak váš hovor nebo poslech hudby.
Vlastnosti:

  audio kit
  pro Interphone sety Active a Connect
  vhodné pro všechny typy helem
  jednoduchá instalace
  potlačení okolního ruchu
  tenký design

Barva: černá
Kompatibilní: interkomy Interphone Active a Connect

Přenosné handsfree CellularLine EASY DRIVE je ideálním doplňkem pro pohodlné a bezpečné telefonování během jízdy autem.
Díky Bluetooth připojení nevyžaduje handsfree žádnou složitou instalaci, stačí během několika málo sekund propojit handsfree s Vaším smartphonem. S funkcí multipoint můžete dokonce připojit i dva telefony současně. Pro vynikající kvalitu hovoru je handsfree vybaveno DSP procesorem, který potlačuje okolní hluk a šum.
V kombinaci s výkonným reproduktorem tak nabídne kvalitní zvuk i při rychlé jízdě na dálnici. Jednoduché ovládání Vám usnadní bezpečnou jízdu. Výkonná baterie je připravena až pro 20 hodin hovoru bez nutnosti připojit handsfree do nabíječky.

Stylová sluchátka značky MANHATTAN v černo-stříbrné barvě
Sluchátka jsou kompatibilní jak s počítačem tak s notebookem a tabletem. Sluchátka MANHATTAN mají skvělé polstrování, nabízí čistý zvuk a bohaté basy.
Sluchátka mají měkké pohodlné náušníky. Mají také nastavitelný držák mikrofonu. Sluchátka MANHATTAN mají také regulaci hlasitosti, která se šteluje na kabelu sluchátek, mají nízkou hmotnost a díky tomu se dají snado přenášet. Sluchátka jsou vybavena standardním audio konektorem 3.5mm jack a jejich připojení je rychlé a jednoduché.

TRUST Primo Chat Headset náhlavní souprava s nastavitelným flexibilním mikrofonem skvěle poslouží při komunikaci hands-free, poslechu hudby i sledování filmů a videa. Sluchátka s mikrofonem byla navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí. Sluchátka TRUST Primo CHAT mají integrované dálkové ovládání hlasitosti a jsou ideální pro Live Messenger, hraní online her, poslech hudby nebo chatování a telefonování prostřednictvím aplikací jako je Skype. Lehká sluchátka mají měkké náušníky, skvěle sedí a můžete je přizpůsobit na hlavě nastavitelným páskem.
 Vlastnosti produktu:

lehká náhlavní stereo souprava
vestavěné dálkové ovládání hlasitosti                               
nastavitelný temenní pásek             
flexibilní mikrofon pro komunikaci hands-free
frekvenční rozsah: 70-20.000Hz (sluchátka), 30-16.000Hz (mikrofon)
sensitivity:89dB (sluchátka), -60dB (mikrofon)
impedance:32Ohm (sluchátka), 2.2kOhm (mikrofon)
konektory: 3.5 mm headphone output. 3.5 mm microphone input

Barva: black / černá