Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů

Dřevěný puzzle stojánekČervené autíčko je motivem pro sadu dílků, ze kterých si děti mohou složit stojáne


Dřevěný puzzle stojánekŽlutý koník je motivem pro sadu dílků, ze kterých si děti mohou složit stojánek na


Dřevěný puzzle stojánekSlon s velkýma ušima je motivem pro sadu dílků, ze kterých si děti mohou složit stoj&aacu


Mašinka se stala námětem dřevěného stojánku, který si děti mohou sestavit z puzzle dílků. Může se pak stát jako vlastní v&ya


Děti se nejlépe učí hrou. Pro rozvoj jemné motoriky i fantazie skvěle poslouží tato dřevěná skládačka. Jedná se o dřevěnou kostku, kterou lze rozebrat a sestavit do tvaru medvěda. Dítě si tak samo může seskládat hračku a to zcela bezpečně. Jakmile jej medvěd omrzí, lze z něho snadno zase vytvořit tvar kostky. Díky své variabilitě se hračka jen tak neomrzí. A navíc dřevěné hračky patří mezi ty nejoblíbenější. Jsou bezpečné, krásné a také nechávají mnoho prostoru pro dětskou fantazii.


Udělejte svým dětem radost hrou, která je nejen zábavná, ale která zároveň pomáhá rozvíjet jejich motoriku a fantazii. Děti se totiž nejlépe učí formou hry. Mozaika je didaktická hra, která se skládá z dřevěných barevných kamenů. Děti si tak mohou sestavit různé obrazce podle své fantazie. Mozaika je vhodná pro děti od tří let a baví nejen malé, ale i dospělé hráče. Jednotlivé dílky jsou vyrobené z kvalitního dřeva, která je bezpečné a odolné.