Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Dětské sněžnice s volnou patou, hroty pro lepší stabilitu, velmi lehké, snadné vázání, praktická taška.. Dětské sněžnice FERRINO Baldas Baby jsou ideální volbou pro nejmenší horské turisty. Sněžnice bezpečně zaručí, že se dítě nebude v hlubokém sněhu zabořovat a pohyb po horách mu tak nebude činit významnější problémy. Jedna sněžnice váží pouhých 300 g, což dítě na noze bez potíží unese. Na spodní straně je umístěno několik hrotů, které zaručují dokonalou stabilitu bez uklouznutí. Chůzi usnadňuje i volná pata.

Upínání bot je rovněž velmi snadné, bota se jednoduše zasune do vázání a páskem vzadu stáhne. Součástí balení je i pevná taška s dvěma nastavitelnými popruhy, v případě potřeby tak sněžnice může na zádech přenášet i dítě. Dětské sněžnice FERRINO Baldas Baby si Vaše ratolesti oblíbí i díky svému hravému designu. Jsou skvělou pomůckou pro menší i větší děti při rodinných výletech.Technický popis:


dětské sněžnice s hroty
široká základna
volná pata
snadné upínání boty
odolné materiály
pevná taška s nastavitelnými popruhy
líbivý design
hmotnost: 600 g
nosnost: 40 kg
rozměry: 18 x 51 cm
vhodné pro velikosti bot 28-38

Sněžnice s velkou základnou, integrovaný podpatek, stupňovité tvarování, množství hrotů, nízká hmotnost.. Sněžnice FERRINO Baldas Pinter Castor Special výrazně omezují zabořování v hlubokém sněhu. Vaše váha se perfektně rozloží na celou plochu sněžnice a chůze ve sněhu je tak o poznání jednodušší. Sněžnice jsou vyrobeny z odolného plastu, který zaručuje dlouhou životnost při zachování nízké hmotnosti. Díky nízké hmotnosti jsou sněžnice vhodné i pro začátečníky. Stupňovité tvarování zajistí, že pro Vás nebude problém ani chůze po ledu. Šest hrotů na stranách rámu a trojice hrotů v přední části bezpečně zabrání každému podklouznutí. Sněžnice FERRINO Baldas Pinter Castor Special jsou opatřeny integrovaným podpatkem s možností snadného zasouvání a vysouvání. Ten šetří Vaše lýtka a achilovky a oceníte jej zejména při delším stoupání. Tyto sněžnice jsou skvělou volbou pro všechny milovníky outdooru a horské turistiky.

Tyto sněžnice FERRINO jsou opatřeny vázáním Castor Special. To poskytuje komfortní upnutí jakékoliv boty o velikosti 34 až 48. Uchycení je velmi snadné a rychlé, přední část boty zafixujete páskem provlečeným dvěma sponami a zajistíte gumovým překrytím, které garantuje správnou funkci během užívání. V zadní části se nachází patentovaný upínací mechanismus, který lze bez potíží ovládat jednou rukou. Vysokou životnost zajišťuje vyztužení nerez ocelí a minimální namáhání mechanismu při chůzi.Technický popis:


moderní sněžnice s hroty
široká základna
integrovaný podpatek
stupňovité tvarování
tři přední hroty
šest hrotů na stranách
snadné upnutí boty
vázání s výztuží z nerez oceli ovladatelné jednou rukou
hmotnost: 1,75 kg
rozměry: 20 x 60 cm
nosnost: 90 kg
materiál rámu: mrazuodolný plast
materiál trnů: ocel
materiál vázání: HD polypropylen
materiál spodní části: polyamid PA66
vhodné pro boty o velikosti 34-48

Technické sněžnice s velkou dopadovou plochou a vysokou nosností, ideální především pro treky zasněženou krajinou i s těžkým batohem na zádech.. Propracované sněžnice FERRINO Baldas Miage Castor Special jsou ideální především pro treky zasněženou krajinou i s těžkým batohem na zádech. Velká dopadová plocha sněžnic zabraňuje propadání do čerstvého sněhu a samotná nosnost sněžnic je pak deklarována až do 120 kg. Pevný rám z tvrzeného plastu, který odolává teplotám až k -20 °C, v kombinaci s keramickými prvky zaručuje vysokou odolnost. Ocelová čepel na špici a dalších 6 hrotů zajišťují stabilitu v prašanu i na mírně zamrzlém povrchu.

Vázání Castor Special je velmi jednoduché, ale spolehlivé, manipulaci s ním zvládne i úplný začátečník. Je vhodné pro rozmezí velikostí 34 až 48. Stačí si nastavit velikost vázání na svou obuv, zasunout špičku boty do "koše" v přední části a dotáhnout popruhy na špičce a u kotníku. Kotníkový popruh vybaven utahováním s ráčnou, stačí provléknout klínový pásek ráčnou, párkrát ji zvednout a dotáhnout, aby byla bota pevně fixována ke sněžnicím. Při uvolnění popruhu stačí povolit vázání červenou částí ráčny.

Fixace vázání je zajištěnapomocí TD Systému - ocelový zámek aretuje zadní část vázání, pro uvolnění vázání stačí zámek odklopit. Při prudkém stoupání je pak možné zámkem podložit patu vázání, chůze do kopce je tak pohodlnější.Technický popis:


technické sněžnice s velkou dopadovou plochou a vysokou nosností
ocelová čepel a šest ocelových hrotů pro optimální grip
rám z tvrzeného plastu v kombinaci s keramickými prvky
materiál testován během plného zatížení při -20 °C
velikost vázání pro obuv velikosti 34 až 48
vázání Castor Special
jednoduché ovládání pomocí stahovacího popruhu na špici a ráčnového systému u kotníku
polstrování kotníkového popruhu
TD Systém z ocelového zámku pro odemknutí a podložení paty
hmotnost: 2,1 kg (pár)
rozměry: 63,5x24 cm
nosnost: 120 kg
transportní obal na zip součástí balení

Kombinace inovací nalezených v Symbioz Original (od preciznosti, zavinovacích vázání až po koncept Hyperflex) pomáhá učinit chůzi bezpečnější, pohodlnější a přirozenější, přičemž eliminuje jakákoli drsná místa terénu.
 
Natural Stride:

Hyperflexibilní a lehké s ergonomickým vázáním, Symbioz se přizpůsobují nerovnostem terénu a poskytují mimořádnou trakci. Vložky zajišťují pružnost a lehkost a nabízejí pocit volnosti.

Termoplastické výztuže:

Termoplastické výztuže poskytují přirozený krok ve fázi ohýbání i kroucení.

Vázání:

Flexibilní vázání poskytuje vysokou úroveň flexibility chodidla.
Nastavení zámku: Toto snadno použitelné nastavení si zapamatuje velikost vaší boty.
BOA® Fit System
Svižnost a rychlost: Systém BOA® Fit umožňuje rychlejší a výkonnější změny směru prostřednictvím bezproblémového spojení mezi vybavením a tělem.
Výkon a přesnost: Výkon bez kompromisů v přesnosti, systém BOA® Fit poskytuje výbušnější akci a bezkonkurenční přesnost.
Přednastavení kotníku: Umožňuje vycentrovat pohodlnou výstelku na nártu a natrvalo nastavit její polohu.
Utahování pomocí ráčňového systému pro bezpečné a rychlé uchycení.
Komfortní popruh ze dvou materiálů.
Systém tlumení zvuku a otřesů (SSAS).
Easy Ascent Heel lift, aktivovaný pouhým zatlačením tyčí.

Trakce:

Ještě nikdy sněžnice nenabízely tak vynikající přilnavost. V kombinaci s vertikálními čepelemi a obousměrnými mačkami z nerezavějící oceli umístěnými pod chodidlem poskytují neuvěřitelnou trakci do kopce, vynikající přilnavost z kopce a dokonalé ovládání driftu. Flexibilní rám kopíruje tvar terénu, poskytuje vynikající stabilitu, naprostou bezpečnost a zabraňuje náhlému klouzání v prachovém sněhu.
Vertikální čepele zajišťují vynikající trakci a kontrolu ve stoupáních nebo strmých svazích v měkkém sněhu.
8 ocelových maček.

Pohodlí:

Teleskopické vázání Symbioz je pohodlné a snadno se obouvá díky funkci přednastavení, která si zapamatuje velikost vaší boty. Funkce Easy Ascent pro zdvih paty je zabudována do vázání a aktivuje se pouhým zatlačením hole směrem dolů. Během výstupů také nebudete mít žádný pocit nepohodlí pod chodidlem, jelikož vaše váha bude rovnoměrně rozložena na celou plochu paty vázání.

Technologie:

Hyperflex Concept: Hyperflexibilní a lehké s ergonomickým vázáním, Symbioz se přizpůsobují nerovnostem terénu a poskytují mimořádnou trakci. Vložky zabezpečují pružnost a lehkost.
Tvar přesýpacích hodin: Sněžnice TSL kombinují komfort s maximálním výkonem na všech typech sněhu. Tvar přesýpacích hodin umožňuje přirozenou chůzi a poskytuje dokonalou přilnavost.
BOA® Fit System.
Lateral Adjust: Větší komfort díky bočnímu nastavovacímu systému, který akceptuje jakoukoli šířku boty tak, aby poskytoval dostatečný prostor pro chodidlo.
Úprava zámku 1: Jednoduše stiskněte tlačítka nastavení zámku a posuňte patu na požadovanou velikost.
S.S.A.S.: Systém tlumení zvuku a nárazů.
Lehký výstup: Vyzutí sněžnice aktivované pouhým zatlačením tyčí bez nutnosti ohýbání.

Věková skupina: Dospělý
Barva podle výrobce: Ruby
Země původu: Francie
Sezóna: 2021/2022
Velikost: M
Technologie: Hyperflec Concept
Technologie: Hourglass Shape
Technologie: Memory Lock System
Technologie: Lateral Adjust
Technologie: Lock Adjustment 1
Technologie: S.S.A.S
Technologie: Easy Ascent
Barva: Šedá

Lehké a spolehlivé Sněžnice Lusen Fox Outdoor® vám zpříjemní nejedno putování zasněženou krajinou. Snadná manipulace. Vyrobeny z odolného polymeru.


Firma MFH = kvalita


Firma MFH je známá pro své prvotřídní sněžnice, které využívají k pohybu armádní složky. Ale ani na běžné turisty tato firma nezapomíná a právě pro tuto skupinu lidí jsou sněžnice Lusen Fox Outdoor® stvořené. 


Funkční design 


I přes jejich relativně jednoduchý design jsou Lusen Fox Outdoor® velice odolné a spolehlivé. Desing sněžnic je řešený tímto způsobem: • základna sněžnic je polymerová, vybavená předními masivními zuby pro maximální trakci 

 • snežnice disponují bočními mačkami pro zvýšenou bezpečnost při překonávání svahů v zasněženém terénu


Pohybovat se ve snežnicích nebude nepříjemné a neohrabané, ale právě naopak!


A pokud se obáváte, že nasazování a sundávání sněžnic bude komplikované a zdlouhavé, tak se bojíte zbytečně! Díky rychloupínací vazbě lze sněžnice pohodlně odepnout jednou rukou!


Ale já mám malou nohu...


I na toto firma MFH myslela. Vazba sněžnic Lusen je nastavená pro boty o velikostech 36 -37- 38 - 39 - 40 - 41- 42 - 43 - 44 - 45 - 46 a 47. Ať už máte malou nohu, anebo ne, do sněžnic Lusen Fox Outdoor® se vleze nejedn noha dospělého, ale i nejednoho puberťáka!


Pohodlné cestování


Abyste nemuseli řešit, kam a jakým způsobem zabalit sněžnice Lusen Fox Outdoor® při přesunu z bodu A do bodu B, tak součástí balení je také taška pro pohodlnější přenos sněžnic.


Benefity, o kterých musíte vědět: • pevná konstrukce z polymeru 

 • přijatelná hmotnost - jsou docela lehké

 • robustní zuby - zajišťují bezpečnou chůzi nejen z kopce, ale i do kopce

 • rychloupínání - zvládnete to jednou rukou

 • součástí je i přepravní vak

 • určené pro turistické účely

 • sněžnice výborně rozkládají váhu - probořování do sněhu nehrozí

 • boční mačky - bezpečněji překonáte nejeden svah

 • vysoká přilnavost 

 • velikost obuvi, kterou sněžnice zvládají pojmout: 36-47

 • nosnost až 120 kg (i s vybavením)

 • dlouhá životnost

 • vhodné jak pro jak pro aktivní, tak i příležitostné turisty


Jistota pohybu 


Univerzální sněžnice Evo Trail MSR vám přináší jistotu pohybu a široký záběr v lehkém a středně těžkém terénu. Odolná a pevná konstrukce je vytvořena z jednoho kusu plastu, s podélnými brzdovými lištami pro sestup, díky kterým sněžnice skvěle sedí na sněhu, i v traversech.


Pocit komfortu i při celodenním obutí


Elastická strečová síťovina Paraglide bezpečně obepíná nohu a je kompatibilní s téměř jakýmkoliv druhem obuvi, od lehkých turistických bot, až po ty snowboardové. Zdvihy paty Televator poskytují větší možnost záběru do kopce, stoupání je tak snadnějším díky ergonomickému pohybu a vy ušetříte síly. 


Funkční vázání DuoFit


Sněžnice Evo Trail MSR jsou opatřeny praktickým vázáním DuoFit s kovovými mačkami, pro snadný dopředný záběr a jistý pohyb v zasněženém terénu. Vázání je mrazuvzdorné a dobře se obsluhuje i v rukavicích. Je plně nastavitelné. Přidáním nástavců Evo Trail zvýší možnost zátěže a vylepší záběr v hlubším sněhu. 


Benefity, o kterých musíte vědět:  • odolné a univerzální

 • celodenní komfort

 • mrazuvzdorné a plně nastavitelné vázání DuoFit

 • elastická strečová síťovina Paraglide

 • jednoduchá obsluha i v rukavicích

 • jistota pohybu a široký záběr v lehkém a středně těžkém terénu

 • skvěle sedí na sněhu

 • podélné brzdové lišty pro snadný sestup

 • vyrobeno v Irsku dle přísných standardů MSR


Jistota pohybu 


Univerzální sněžnice Evo Trail MSR vám přináší jistotu pohybu a široký záběr v lehkém a středně těžkém terénu. Odolná a pevná konstrukce je vytvořena z jednoho kusu plastu, s podélnými brzdovými lištami pro sestup, díky kterým sněžnice skvěle sedí na sněhu, i v traversech.


Pocit komfortu i při celodenním obutí


Elastická strečová síťovina Paraglide bezpečně obepíná nohu a je kompatibilní s téměř jakýmkoliv druhem obuvi, od lehkých turistických bot, až po ty snowboardové. Zdvihy paty Televator poskytují větší možnost záběru do kopce, stoupání je tak snadnějším díky ergonomickému pohybu a vy ušetříte síly. 


Funkční vázání DuoFit


Sněžnice Evo Trail MSR jsou opatřeny praktickým vázáním DuoFit s kovovými mačkami, pro snadný dopředný záběr a jistý pohyb v zasněženém terénu. Vázání je mrazuvzdorné a dobře se obsluhuje i v rukavicích. Je plně nastavitelné. Přidáním nástavců Evo Trail zvýší možnost zátěže a vylepší záběr v hlubším sněhu. 


Benefity, o kterých musíte vědět:  • odolné a univerzální

 • celodenní komfort

 • mrazuvzdorné a plně nastavitelné vázání DuoFit

 • elastická strečová síťovina Paraglide

 • jednoduchá obsluha i v rukavicích

 • jistota pohybu a široký záběr v lehkém a středně těžkém terénu

 • skvěle sedí na sněhu

 • podélné brzdové lišty pro snadný sestup

 • vyrobeno v Irsku dle přísných standardů MSR


Léty prověřené a osvědčené sněžnice do lehčích terénů za dobrou cenu. Sněžnice jsou neocenitelnou pomůckou při pohybu po hlubokém sněhu. Ať už se jedná o výlet romantickou zasněženou krajinou či o čistě praktické pochůzky v končinách, kde upravené cesty v zimních měsících nejsou samozřejmostí, sněžnice změní strastiplné brodění sněhem v příjemnou procházku. Rám je zhotoven z lehké a pevné duralové slitiny, což v kombinaci s výplní z mrazuodolného materiálu Hypalon zaručuje nízkou hmotnost a vysokou odolnost sněžnic. Ráčnové vázání umožňuje rychlé a stabilní upnutí jakékoliv boty, výklopná pata spolu se záběrovými plochami na špici a brzdou pod patou zajišťuje bezpečný pohyb i ve svažitém terénu. Přezkové vázání umožňuje upnutí zímní obuvi ve velikostním rozmězí od velikosti 36 do velikosti 48 (přibližně dle typu obuvi).

Léty prověřené a osvědčené sněžnice do lehčích terénů za dobrou cenu. Sněžnice jsou neocenitelnou pomůckou při pohybu po hlubokém sněhu. Ať už se jedná o výlet romantickou zasněženou krajinou či o čistě praktické pochůzky v končinách, kde upravené cesty v zimních měsících nejsou samozřejmostí, sněžnice změní strastiplné brodění sněhem v příjemnou procházku. Rám je zhotoven z lehké a pevné duralové slitiny, což v kombinaci s výplní z mrazuodolného materiálu Hypalon zaručuje nízkou hmotnost a vysokou odolnost sněžnic. Ráčnové vázání umožňuje rychlé a stabilní upnutí jakékoliv boty, výklopná pata spolu se záběrovými plochami na špici a brzdou pod patou zajišťuje bezpečný pohyb i ve svažitém terénu. Přezkové vázání umožňuje upnutí zímní obuvi ve velikostním rozmězí od velikosti 36 do velikosti 48 (přibližně dle typu obuvi).

Léty prověřené a osvědčené sněžnice do lehčích terénů za dobrou cenu. Sněžnice jsou neocenitelnou pomůckou při pohybu po hlubokém sněhu. Ať už se jedná o výlet romantickou zasněženou krajinou či o čistě praktické pochůzky v končinách, kde upravené cesty v zimních měsících nejsou samozřejmostí, sněžnice změní strastiplné brodění sněhem v příjemnou procházku. Rám je zhotoven z lehké a pevné duralové slitiny, což v kombinaci s výplní z mrazuodolného materiálu Hypalon zaručuje nízkou hmotnost a vysokou odolnost sněžnic. Ráčnové vázání umožňuje rychlé a stabilní upnutí jakékoliv boty, výklopná pata spolu se záběrovými plochami na špici a brzdou pod patou zajišťuje bezpečný pohyb i ve svažitém terénu. Přezkové vázání umožňuje upnutí zímní obuvi ve velikostním rozmězí od velikosti 36 do velikosti 48 (přibližně dle typu obuvi).