Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
TSL Symbioz Elite S 5290 CZK  -33% 
Symbioz Elite, vybaveny konceptem Hyperflex, se přizpůsobí kroku turistu a profilu terénu. Karbonové vložky dodávají pružnost a zlepšují odezvu. Pohodlí a rychlost utahování zajišťuje funkce přednastavení, která si zapamatuje vaši velikost boty. Přední grip, svislé čepele a 8 maček z nerezavějící oceli podobných těm, které se používají při horolezectví, dodávají sněžnicím vynikající trakci. Zdvih paty je zajištěn technologií Easy Ascent, a můžete jej jednoduše aktivovat pomocí hole.
 
Natural Stride:

Hyperflexibilní a lehké s ergonomickým vázáním, Symbioz se přizpůsobují nerovnostem terénu a poskytují mimořádnou trakci. Vložky zajišťují pružnost a lehkost a nabízejí pocit volnosti.

Karbonové výztuže:

Karbonové výztuže nabízejí vynikající flexibilitu; ukládají energii během fáze ohýbání a obnovují ji na konci kroku tak, aby zvýšily sílu kroku a snížily námahu. Rám Symbioz Elite je progresivní, citlivý, přesný a rovnoměrný ve fázi ohýbání i kroucení. Karbonové výztuže zároveň snižují vibrace, poskytují větší uvolnění svalů a pocit svobody a lehkosti.

Vázání:

Flexibilní vázání poskytuje vysokou úroveň flexibility chodidla.
Nastavení zámku: Toto snadno použitelné nastavení si zapamatuje velikost vaší boty.
Memory Lock System: Systém poskytuje rychlé a efektivní utažení, a zapamatuje si objem přední části boty.
Lateral Adjust: Větší pohodlí díky bočnímu nastavovacímu systému, který akceptuje jakoukoli šířku boty tak, aby poskytoval dostatečný prostor pro chodidlo.
Přednastavení kotníku: Umožňuje vycentrovat pohodlnou výstelku na nártu a natrvalo nastavit její polohu.
Utahování pomocí ráčňového systému pro bezpečné a rychlé uchycení.
Pohodlný polstrovaný popruh.
Systém tlumení zvuku a otřesů (SSAS).
Easy Ascent Heel lift, aktivovaný pouhým zatlačením tyčí.

Trakce:

Ještě nikdy sněžnice nenabízely tak vynikající přilnavost. V kombinaci s vertikálními čepelemi a obousměrnými mačkami z nerezavějící oceli umístěnými pod chodidlem poskytují neuvěřitelnou trakci do kopce, vynikající přilnavost z kopce a dokonalé ovládání driftu. Flexibilní rám kopíruje tvar terénu, poskytuje vynikající stabilitu, naprostou bezpečnost a zabraňuje náhlému klouzání v prachovém sněhu.
Přední zuby poskytují maximální trakci na strmých svazích.
Vertikální čepele zajišťují vynikající trakci a kontrolu ve stoupáních nebo strmých svazích v měkkém sněhu.
8 vyměnitelných maček z nerezavějící oceli, podobných horolezeckým kočkám, poskytuje trakci na všech typech sněhu.

Pohodlí:

Teleskopické vázání Symbioz je pohodlné a snadno se obouvá díky funkci přednastavení, která si zapamatuje velikost vaší boty. Funkce Easy Ascent pro zdvih paty je zabudována do vázání a aktivuje se pouhým zatlačením hole směrem dolů. Během výstupů také nebudete mít žádný pocit nepohodlí pod chodidlem, jelikož vaše váha bude rovnoměrně rozložena na celou plochu paty vázání.

Technologie:

Hyperflex Concept: Hyperflexibilní a lehké s ergonomickým vázáním, Symbioz se přizpůsobují nerovnostem terénu a poskytují mimořádnou trakci. Vložky zabezpečují pružnost a lehkost.
Tvar přesýpacích hodin: Sněžnice TSL kombinují komfort s maximálním výkonem na všech typech sněhu. Tvar přesýpacích hodin umožňuje přirozenou chůzi a poskytuje dokonalou přilnavost.
Memory Lock System: Systém poskytuje rychlé a efektivn&iacu

TSL Highlander Access S 4290 CZK  -28% 
''High-tech'' sněžnice s vysokým gripem a klasickým páskovým vázáním. Vyvinuto pro náročné uživatele.

Sněžnice TSL HIGHLANDER ACCESS s klasickým vázáním jsou výkonné a komfortní sněžnice pro opravdu náročné dobrodruhy. Díky mnoha hrotům a postranním řadám zubů mají opravdu vynikající grip i v těch nejnáročnějších podmínkách jako je led nebo firn.
V neposlední řadě oceníš i high-tech design, který si okamžitě zamiluješ. Design sněžnic TSL HIGHLANDER ACCESS respektuje i tolik důležitou ergonomii sněžnic, která je pro náročné přechody tak důležitá.

Rám HIGHLANDER

Skvělý grip a ergonomie. Stvořeno pro náročné.

UTAŽENÍ PÁSKU

Klasické vázání, kde stažení špičky probíhá jedním tahem pomocí textilního pásku.

BOČNÍ ÚPRAVA

Systém pro přednastavení vázání špičky podle objemu tvé obuvi. Skvěle sedí na jakýkoli typ obuvi včetně snowboardových bot.

KOMFORTNÍ POPRUH

Pásek kolem kotníku je designovaný tak, aby optimalizoval tlak na nárt a zvyšoval komfort a podporu při chůzi. Konstrukce pásku je složená z měkkého materiálu, který zabezpečuje komfort a z tvrdého materiálu, který přidává na dlouhé životnosti.

Praktický obal

Sněžnice jsou dodávané s textilním obalem, který je vhodný pro jejich přepravu, uskladnění a chrání tvé ostatní vybavení od prořezu hroty či zuby sněžnic.

Tvar přesýpacích hodin

Díky ergonomickému tvaru sněžnice při chůzi vedle sebe zapadají a není nutné chodit na široko, ani nehrozí prošlápnutí sněžnice druhou.

Nastavení velikosti vázání s pojistkou

Je rychlé, bezpečné a nedovoluje posunutí vázání během chůze.

Utáhnutí a uvolnění popruhu okolo kotníku

Lze udělat snadno jednou rukou pomocí ráčny.

Přednastavení popruhu okolo kotníku

Je možné díky pojistce a obutí je rychlé a pohodlné ať už použiješ turistické nebo snowboardové boty.

Tlumič klepání

Je umístěn pod patou eliminuje nepříjemný zvuk při došlapu.

Rám typu HIGHLANDER

Hned na první pohled HIGHLANDER zaujme svým ''high-tech'' designem, který pouze podtrhuje skvělý grip na všech typech sněhu (krusta, mokrý sníh, led). Sněžnice TSL HIGHLANDER jsou určeny pro dobrodruhy, kteří se často vydávají mimo turistické chodníky a potřebují výkonnou sněžnici do náročných a strmých terénů.

ROCKER

Zadní rocker pomáhá vést nohu ve správném směru a snadno chodit na rovném i ukloněném terénu.

STRUKTUROVANÝ RÁM

Strukturovaný rám a příčné prolisy jsou garancí skvělého vedení sněžnice na měkkém i kompaktním sněhu.

BOČNÍ ÚCHYT

Sněžnice má na každé podélné straně linii zubů, které pomáhají gripu při chůzi nahoru i dolů.

PŘEDNÍ ÚCHYT

Ostré hroty v přední pohyblivé části vázání jsou vyrobené z nerezové oceli a tvarovány tak, aby i ty nejstrmější ledové linie nebyly problémem.

KONTAKTNÍ GRIP

Hroty v zadním rockeru jsou vyrobeny z kompozitního materiálu, pomáhají gripu a rozhrnování sněhu při sestupu. Tuto technologii má TSL patentovanou.

Nastavitelná podpatěnka

Podpatěnky sněžnic TSL umožňují adaptaci na jakkoli dlouhou obuv tak, aby zatížení podpatěnky bylo vždy pod patou. Podpatěnka svírá se sněžnicí uhel 12°. Patku lze snadno a pohodlně aktivovat i deaktivovat hrotem turistické hole.

Investuj do sněžnic, které ti vydrží opravdu dlouho

Sněžnice TSL si nekupuješ na 2 až 3 sezóny, ale na mnoho náročných sezón. V půjčovnách se používají i 10 až 15 let! Jejich vysok&aac

TSL Kidoo Magenta 860 CZK  -32% 
Tyto sněžnice se jednoduše nasazují a představují dokonalý způsob, jak ukázat vašemu dítěti kouzlo horské procházky.

Bota z měkké gumy
3 ocelové hroty

Věková skupina: Dítě
Barva podle výrobce: Magenta
Země původu: Francie
Sezóna: 2021/2022
Barva: Růžová

Kvalitní sněžnice se výborně přizpůsobí terénu a chůze s nimi je jednoduchá a přirozená. Sněžnice poskytují mimořádnou trakci, pružnost a lehkost. Jsou ideální volbou na zimní turistiku. Umožňují snadné nastavení velikosti. V kombinaci s vertikálními a předními hroty nabízejí perfektní kontrolu při výstupech i sestupech.
Velikost: L
Barva: Modrá
Věková skupina: Dospělý
Země původu: Francie

TSL Camo 227 4490 CZK  -15% 
Sněžnice jsou ideální volbou především v hlubokém prašanu a v mírně až strmém terénu. Konstrukce má tvar přesýpacích hodin, díky čemuž umožňují snadnou a přirozenou chůzi. Sněžnice jsou osazeny šesti ocelovými hroty a předním drapákem. Pohodlnou chůzi a rychlé upínání zajišťuje vázání Escape. Rychlé nastavení vázání umožňují utahovací pásky. Komfortní chůzi zajistí absorpční systém SSAS, který tlumí nárazy a eliminuje vrzání vázání.
Velikost: 227
Barva: Bílá
Věková skupina: Dospělý
Země původu: Francie

Tento atypický model je jednoznačně určen pro milovníky výkonu a pocitů. Jeho exkluzivní koncept se opírá o tři hlavní inovace: Ergonomický rám: Asymetrický rám pro zaručení rovnoměrného rozložení tlaku. Tvar našich chodidel odpovídá rozložení naší tělesné hmotnosti na chodidla. Tomuto základnímu prvku jsme přizpůsobili tvar sněžnic, abychom zajistili rovnoměrné rozložení hmotnosti těla na sněžnicích. Komfort a bezpečnost jsou vylepšeny ještě více. Přirozený krok: Dvojitý tvarovaný kloub umožňuje přirozené rolování chodidla. Sněžnice se táhne místo zvedání, je mnohem lehčí. Regulátor úhlu sklonu: Bočně otočná středová deska kompenzuje sklon svahu. Směřuje horizontále a podporuje plochý postoj i při průjezdech kopců. Ergonomická chůze je šetrná ke kloubům a dává pocit bezpečí. Auto Gliding System Jedinečný systém uzamykání paty. Ovládá se holí, aniž byste se museli ohýbat. Měkká podložka Tento centrální systém boty nabízí skvělý komfort. Kombinuje různé druhy plastových komponentů, které se dokážou přizpůsobit a perfektně sednout na kotník. Díky dvojitému regulačnímu systému na obou stranách je lze přesně umístit. Jemná nastavení se provádějí pomocí malé páky; otevírání vázání je snadné a okamžité. Ti, kteří upřednostňují jednodušší model, si mohou vybrat mezi dvěma dalšími typy vázání: s dvojitým nastavením přezky, s nastavením jedné přezky. Přední 45° utahování Přesné a pohodlné napínání boty pomocí dvou upevňovacích pásků v úhlu 45°.Tento detail je klíčový, neboť umožňuje perfektní držení boty bez jakéhokoli tlaku, který může být na konci dne velmi nepříjemný. Skutečná pozornost je věnována tvaru chodidla, neboť se může přirozeně pohybovat. Shock absorber Pod patou jsou umístěny tři tlumiče nárazů a hluku.
Věková skupina: Dospělý
Věková skupina: Junior
Barva podle výrobce: Rouge Dunhill
Barva: Červená
Země původu: Čína
Modelový rok: 2022/2023
Velikost: 34-42
Technologie: Natural Step
Technologie: Slope Angle Regulator
Technologie: Auto Gliding System
Technologie: Soft Pad
Technologie: Shock Absorber

TSL 305 Original 2 Bali S 3890 CZK  -17% 
Univerzální sněžnice do středně náročného terénu s extra komfortním vázáním BOA® na špici a ráčnovým na patce. Komfort zvyšuje ohebná výztuha pod botou.Univerzální, poddajné a měkké high-tech sněžnice vyznačující se dlouhou životností, 3D designem rámu a praktickým vázáním BOA®. Sněžnice jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé turisty do středně těžkého terénu. Pro ty, kteří hledají vysoký komfort upevnění boty a ergonomický krok nutný pro dlouhé pochody.Úroveň obtížnosti: 3Vhodné pro turisty, kteří hledají jednoduchost použití a všestrannost.TECHNOLOGIEPřední čelist – při každém kroku se na špici vysune přední čelist s třemi nerezovými hroty, díky kterým se nesmekneš a nebudeš zbytečně ztrácet energii.Tvar přesýpacích hodin – díky ergonomickému tvaru sněžnice při chůzi vedle sebe zapadají a není nutné chodit na široko, ani nehrozí přišlápnutí sněžnice druhou.Nastavení velikosti vázání s pojistkou – je rychlé, bezpečné a nedovoluje posunutí vázání během chůze.Nastavení šířky vázání – umožňuje použití sněžnic s obuví různé šířky nebo snowboardovými botami.Utáhnutí a uvolnění popruhu okolo kotníku – lze udělat snadno jednou rukou pomocí ráčny.Tlumič klepání – je umístěn pod patou eliminuje nepříjemný zvuk při došlapu.Praktický obal – sněžnice jsou dodávané s textilním obalem, který je vhodný pro jejich přepravu, uskladnění a chrání tvé ostatní vybavení od prořezu hroty či zuby sněžnic.3D design rámuJednolitý výlisek rámu z kvalitních plastů ''Made in French Alps.'' Obsahuje 6 hrotů z nerezové oceli, které lze vyměnit. Tři hladiny kontaktu se sněhem zabezpečují plnou funkčnost sněžnice bez ohledu na druh sněhu a v traverzech budeš mít jistotu. Na tvrdém sněhu a ledu jsou v kontaktu jen ostré hroty, ale pokud jdeš po ufoukaném sněhu, začínají zabírat i vylisované příčníky a sněžnice nepodkluzují. V měkkém zabírá celá plocha sněžnice včetně obloukového okraje a neboří se, ani nepodkluzují.BOA® FIT SYSTEMKromě snadnosti používání je velkým benefitem BOA® systému rovnoměrné rozložení zatížení na špičku boty a nedochází tak k přetížení vrchní středové části špičky boty.COMFORT STRAPPásek kolem kotníku je designovaný tak, aby optimalizoval tlak na nárt a zvyšoval komfort a podporu při chůzi. Popruh je složený z měkčího a tvrdšího materiálu, aby byl pohodlný a zároveň pevný. Přednastavení podle délky chodidla je jednoduché a zabere pár vteřin.Nastavitelná podpatěnkaPodpatěnky sněžnic TSL umožňují adaptaci na jakkoli dlouhou obuv tak, aby zatížení podpatěnky bylo vždy pod patou. Podpatěnka svírá se sněžnicí uhel 12°. Patku lze snadno a pohodlně aktivovat i deaktivovat hrotem turistické hole.Poctivé materiály a lokální udržitelná výrobaPlastový granulát pochází z Holandska a používá sa také na výrobu lyžáků. Další garancí dlouhé životnosti je dostupnost náhradních dílů po dobu 20 let. Každý díl sněžnice lze vyšroubovat a vyměnit. Nic není lisované, protože by to zkomplikovalo servis. Sněžnice TSL jsou kompletované opět ve vlastní výrobě ve městě Annecy, které je vzdáleno asi 30 min od lisovny. Lokální zaměstnanci tu pracují v přátelské atmosféře, někteří už více jak 20 let.
Věková skupina: Dospělý
Barva podle výrobce: Bali
Barva: Zelená
Země původu: Francie
Modelový rok: 2022/2023
Velikost: S
Technologie: 3D Design
Technologie: BOA Fit System
Technologie: Easy Ascent

Kvalitní sněžnice s 3D konstrukcí, díky které tě nezklamou v různorodých sněhových podmínkách ve středně náročném terénu.Na sněžnice se můžeš spolehnout na tvrdém sněhu díky přední čelisti, šesti hrotům a 3D designu rámu. Pohodlí během chůze ti zabezpečí tvar přesýpacích hodin, dvousložkový popruh kolem kotníku a nastavitelná podpatěnka. Rychlé a pohodlné upnutí ti umožní stáhnutí špičky jedním zatažením za popruh. Šířku lze nastavit i na snowboardové boty, stejně tak délku a je to opravdu jednoduché – přezky jsou opatřeny pojistkou a ráčnou, kterou lze snadno ovládat jednou rukou.Úroveň obtížnosti 2:Jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé turisty.TECHNOLOGIEPodpaťenka / blokace patky – možnost použití podpatěnky během stoupání nebo s její pomocí zablokovat vázání.Praktický obal – sněžnice jsou dodávané s textilním obalem, který je vhodný pro jejich přepravu, uskladnění a chrání tvé ostatní vybavení od prořezu hroty či zuby sněžnic.Přední čelist – při každém kroku se na špici vysune přední čelist s třemi nerezovými hroty, díky kterým se nesmekneš a nebudeš zbytečně ztrácet energii.Tvar přesýpacích hodin – díky ergonomickému tvaru sněžnice při chůzi vedle sebe zapadají a není nutné chodit na široko, ani nehrozí přišlápnutí sněžnice druhou.Nastavení velikosti vázání s pojistkou – je rychlé, bezpečné a nedovoluje posunutí vázání během chůze.Nastavení šířky vázání – umožňuje použití sněžnic s obuví různé šířky nebo snowboardovými botami.Utáhnutí a uvolnění popruhu okolo kotníku – lze udělat snadno jednou rukou pomocí ráčny.Tlumič klepání – je umístěn pod patou eliminuje nepříjemný zvuk při došlapu.3D design rámuJednolitý výlisek rámu z kvalitních plastů ''Made in French Alps.'' Obsahuje 6 hrotů z nerezové oceli, které lze vyměnit. Tři hladiny kontaktu se sněhem zabezpečují plnou funkčnost sněžnice bez ohledu na druh sněhu a v traverzech budeš mít jistotu. Na tvrdém sněhu a ledu jsou v kontaktu jen ostré hroty, ale pokud jdeš po ufoukaném sněhu, začínají zabírat i vylisované příčníky a sněžnice nepodkluzují. V měkkém zabírá celá plocha sněžnice včetně obloukového okraje a neboří se, ani nepodkluzují.STRAP TIGHTENINGNa špičce je klasické vázání, kde stažení probíhá pomocí jednoho zatáhnutí za textilní popruh.COMFORT STRAPPásek kolem kotníku je designovaný tak, aby optimalizoval tlak na nárt a zvyšoval komfort a podporu při chůzi. Popruh je složený z měkčího a tvrdšího materiálu, aby byl pohodlný a zároveň pevný.Poctivé materiály a lokální udržitelná výrobaPlastový granulát pochází z Holandska a používá sa také na výrobu lyžáků. Další garancí dlouhé životnosti je dostupnost náhradních dílů po dobu 20 let. Každý díl sněžnice lze vyšroubovat a vyměnit. Nic není lisované, protože by to zkomplikovalo servis. Sněžnice TSL jsou kompletované opět ve vlastní výrobě ve městě Annecy, které je vzdáleno asi 30 min od lisovny. Lokální zaměstnanci tu pracují v přátelské atmosféře, někteří už více jak 20 let.
Věková skupina: Dospělý
Barva podle výrobce: Halloween
Barva: Červená
Země původu: Francie
Modelový rok: 2022/2023
Velikost: S
Technologie: 3D Design
Technologie: Lateral Adjust
Technologie: Lock Adjustment 2
Technologie: S.S.A.S
Technologie: Hourglass Shape

TSL 325 Elevation Paprika M 3090 CZK  -16% 
Kvalitní sněžnice s 3D konstrukcí, díky které tě nezklamou v různorodých sněhových podmínkách ve středně náročném terénu.Na sněžnice se můžeš spolehnout na tvrdém sněhu díky přední čelisti, šesti hrotům a 3D designu rámu. Pohodlí během chůze ti zabezpečí tvar přesýpacích hodin, dvousložkový popruh kolem kotníku a nastavitelná podpatěnka. Rychlé a pohodlné upnutí ti umožní stáhnutí špičky jedním zatažením za popruh. Šířku lze nastavit i na snowboardové boty, stejně tak délku a je to opravdu jednoduché – přezky jsou opatřeny pojistkou a ráčnou, kterou lze snadno ovládat jednou rukou.Úroveň obtížnosti 2:Jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé turisty.TECHNOLOGIEPodpaťenka / blokace patky – možnost použití podpatěnky během stoupání nebo s její pomocí zablokovat vázání.Praktický obal – sněžnice jsou dodávané s textilním obalem, který je vhodný pro jejich přepravu, uskladnění a chrání tvé ostatní vybavení od prořezu hroty či zuby sněžnic.Přední čelist – při každém kroku se na špici vysune přední čelist s třemi nerezovými hroty, díky kterým se nesmekneš a nebudeš zbytečně ztrácet energii.Tvar přesýpacích hodin – díky ergonomickému tvaru sněžnice při chůzi vedle sebe zapadají a není nutné chodit na široko, ani nehrozí přišlápnutí sněžnice druhou.Nastavení velikosti vázání s pojistkou – je rychlé, bezpečné a nedovoluje posunutí vázání během chůze.Nastavení šířky vázání – umožňuje použití sněžnic s obuví různé šířky nebo snowboardovými botami.Utáhnutí a uvolnění popruhu okolo kotníku – lze udělat snadno jednou rukou pomocí ráčny.Tlumič klepání – je umístěn pod patou eliminuje nepříjemný zvuk při došlapu.3D design rámuJednolitý výlisek rámu z kvalitních plastů ''Made in French Alps.'' Obsahuje 6 hrotů z nerezové oceli, které lze vyměnit. Tři hladiny kontaktu se sněhem zabezpečují plnou funkčnost sněžnice bez ohledu na druh sněhu a v traverzech budeš mít jistotu. Na tvrdém sněhu a ledu jsou v kontaktu jen ostré hroty, ale pokud jdeš po ufoukaném sněhu, začínají zabírat i vylisované příčníky a sněžnice nepodkluzují. V měkkém zabírá celá plocha sněžnice včetně obloukového okraje a neboří se, ani nepodkluzují.STRAP TIGHTENINGNa špičce je klasické vázání, kde stažení probíhá pomocí jednoho zatáhnutí za textilní popruh.COMFORT STRAPPásek kolem kotníku je designovaný tak, aby optimalizoval tlak na nárt a zvyšoval komfort a podporu při chůzi. Popruh je složený z měkčího a tvrdšího materiálu, aby byl pohodlný a zároveň pevný.Poctivé materiály a lokální udržitelná výrobaPlastový granulát pochází z Holandska a používá sa také na výrobu lyžáků. Další garancí dlouhé životnosti je dostupnost náhradních dílů po dobu 20 let. Každý díl sněžnice lze vyšroubovat a vyměnit. Nic není lisované, protože by to zkomplikovalo servis. Sněžnice TSL jsou kompletované opět ve vlastní výrobě ve městě Annecy, které je vzdáleno asi 30 min od lisovny. Lokální zaměstnanci tu pracují v přátelské atmosféře, někteří už více jak 20 let.
Věková skupina: Dospělý
Barva podle výrobce: Paprika
Barva: Růžová
Země původu: Francie
Modelový rok: 2022/2023
Velikost: M
Technologie: 3D Design
Technologie: Lateral Adjust
Technologie: Lock Adjustment 2
Technologie: S.S.A.S
Technologie: Hourglass Shape

U sněžnic TSL SYMBIOZ HYPERFLEX ADJUST si budeš pochvalovat komfortní chůzi s vysokou výkonností v náročném terénu. S technologií HYPERFLEX téměř nepoznáš, že máš na nohou sněžnice. Jsou pružné, poddajné a přitom pevné v gripu. Podélné karbonové výztuhy a různé variace hrotů tě nezklamou v žádném typu sněhu. S vázáním typu BOA® na špici bude upínání bot i vystupování ze sněžnic opravdu snadné. Úroveň obtížnosti: 4 Vhodné pro náročné uživatele a do alpského terénu a dlouhé pochody. Technologie BOA® FIT SYSTEM Kromě snadnosti používání je velkým benefitem BOA® systému rovnoměrné rozložení zatížení na špičku boty a nedochází tak k přetížení vrchní středové části špičky boty. Boční úprava Systém pro přednastavení vázání špičky podle objemu tvé obuvi. Skvěle sedí na jakýkoli typ obuv včetně snowboardových bot. Komfortní polstrovaný popruh Polstrovaný pásek kolem kotníku je designovaný tak, aby optimalizoval tlak na nárt a zvyšoval komfort a podporu při chůzi. Předúprava kotníku Umožňuje vycentrovat upínací pásek kolem kotníku a přednastavit ho podle velikosti tvé obuvi. Praktický obal Sněžnice jsou dodávané s textilním obalem, který je vhodný pro jejich přepravu, uskladnění a chrání tvé ostatní vybavení od prořezu hroty či zuby sněžnic. Přední čelist Při každém kroku se na špici vysune přední čelist s třemi nerezovými hroty, díky kterým se nesmekneš a nebudeš zbytečně ztrácet energii. Tvar přesýpacích hodin Díky ergonomickému tvaru sněžnice při chůzi vedle sebe zapadají a není nutné chodit na široko, ani nehrozí přišlápnutí sněžnice druhou. Nastavení velikosti vázání s pojistkou Je rychlé, bezpečné a nedovoluje posunutí vázání během chůze. Utáhnutí a uvolnění popruhu okolo kotníku Lze udělat snadno jednou rukou pomocí ráčny. Tlumič klepání Je umístěn pod patou eliminuje nepříjemný zvuk při došlapu. Rám typu HYPERflex Extrémně flexibilní a lehký rám s ergonomickým vázáním se skvěle přizpůsobuje nerovnostem terénu, čímž dosahuje skvělého gripu a vedení sněžnice. Chůze s typem rámu HYPERflex ti dodá opravdový pocit svobody pohybu v jakémkoliv terénu. HYPERflex TSL patent pro maximálně komfortní pohyb v nerovném terénu. Při kroku se sněžnice prohýbají v předozadním směru a šetří tím hodně tvé energie během dlouhého pochodu. Claws Osm nezávislých hrotů z tvrzené nerezové oceli velmi věrně napodobující klasické horolezecké mačky. Jsou umístěny přímo pod plochou nohy, aby tlak na ně byl co největší a stálý. Jejich grip je opravdu excelentní. Nastavitelná podpatěnka Podpatěnky sněžnic TSL umožňují adaptaci na jakkoli dlouhou obuv tak, aby zatížení podpatěnky bylo vždy pod patou. Podpatěnka svírá se sněžnicí uhel 12°. Patku lze snadno a pohodlně aktivovat i deaktivovat hrotem turistické hole. Poctivé materiály a lokální udržitelná výroba Plastový granulát pochází z Holandska a používá sa také na výrobu lyžáků. Další garancí dlouhé životnosti je dostupnost náhradních dílů po dobu 20 let. Každý díl sněžnice lze vyšroubovat a vyměnit. Nic není lisované, protože by to zkomplikovalo servis. Sněžnice TSL jsou kompletované opět ve vlastní výrobě ve městě Annecy, které je vzdáleno asi 30 min od lisovny. Lokální zaměstnanci tu pracují v přátelské atmosféře, někteří už více jak 20 let.
Věková skupina: Dospělý
Barva podle výrobce: Apricot
Barva: Žlutá
Země původu: Francie