Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Dlouhý patovací koberec s vyvýšením, 2 jamkami a postranním žlábkem pro návrat míčků! Dále potěší také držákem na hůl a třemi odkládacími jamkami pro míčky!. Pro zlepšení techniky není třeba vždy vyrazit na nejbližší green! Patovací koberec inSPORTline Bartom je tu právě od toho, abyste mohli trénovat doklepnutí míčku i v pohodlí domova či v kanceláři! Jakmile koberec rozložíte, máte k dispozici téměř 3 metry dlouhý umělý trávník s vyvýšením a dvěma jamkami. Ty jsou navíc propojené s postranním žlábkem, který míček dovede zpět na odpalovací místo. Koberec je v polovině barevně rozdělen a k pravé jamce dokonce vede vodící čára. A nemusíte se vůbec bát, že přestřelíte - díky ochranné liště míček zůstane tam, kde má! Určitě potěší i praktický držák na hůl přímo v základně, stejně jako tři různé jamky pro úschovu míčků.

Patovací koberec tu není od toho aby green do detailu napodoboval, ale abyste si i na malém prostoru mohli zahrát svůj oblíbený sport! Navíc můžete zapojit také děti nebo přátele. V každém případě budete neustále pracovat na své technice a možná si i zlepšíte hendikep! Jakmile budete s tréninkem hotovi, stačí koberec zase srolovat a bezpečně uložit.Technický popis:


skvělá pomůcka pro trénink patování doma či v kanceláři
koberec lze jednoduše srolovat
vyvýšení v oblasti jamek
2 jamky o různém průměru
obě jamky jsou propojeny se žlábkem, který vyvede míček zpět na odpalovací místo
otvor pro bezpečné odložení patovací hole
3 odkládací jamky pro golfové míčky
umělá tráva imituje golfový green
délka koberce: 285 cm
šířka koberce: 30 cm
rozměry základny: 58 x 37,5 cm
celková délka: 300 cm
průměr jamky: 8 cm, 6 cm
míček ani golfová hůl nejsou součástí balení
šroubky a matice pro upevnění ochranné lišty součástí balení

Široký patvovací koberec s nastavitelným úhlem vyvýšení a kompletním příslušenstvím! Vyniká také postranním žlábkem pro navracení míčků!. Chcete trénovat golf častěji a důkladně? S patovacím kobercem inSPORTline Lobregat to nebude žádný problém! Díky unikátní nastavitelné základně si sami určíte, jaký bude mít vyvýšení umělého greenu úhel - v základně jsou dokonce zabudované vodováhy!

Jamky s průměrem 10 a 8 cm lze natočit podle potřeby a obě navíc vedou do postranního žlábku, který po každém úspěšném úderu vrátí míček zpět na místo odpalu. Koberec je široký 50 cm a téměř tři metry dlouhý. V balení navíc najdete i standardní patovací hůl a tři golfové míčky. Hůl pak můžete postavit do praktického držáku, zatímco míčky na vás budou čekat v jamkách pro úschovu.

Patovací koberec tu není od toho aby green do detailu napodoboval, ale abyste si i na malém prostoru mohli zahrát svůj oblíbený sport! Navíc můžete zapojit také děti nebo přátele. V každém případě budete neustále pracovat na své technice a možná si i zlepšíte hendikep!

Jakmile budete s tréninkem hotovi, stačí koberec zase srolovat a bezpečně uložit.Technický popis:


skvělá pomůcka pro trénink patování doma či v kanceláři
koberec lze jednoduše srolovat
nastavitelný sklon vyvýšení
rotační jamky
obě jamky jsou propojeny se žlábkem, který vyvede míček zpět na odpalovací místo
otvor pro bezpečné odložení patovací hole
6 odkládacích jamek pro golfové míčky
umělá tráva imituje golfový green
součástí balení patovací hůl + míčky
koberec se sestavuje bez použití jakýchkoliv nástrojů
Sada obsahuje:


1 x základna


délka: 51 cm
šířka: 53 cm


1 x patovací koberec

délka: 285 cm
šířka: 50 cm
průměr jamky: 10 cm, 8 cm
horní část koberce je třeba přilepit


1 x patovací hůl

typ hole: putter
typ hlavy: blade
loft: 3°
lie: 71°
délka: 86 cm
materiál: nerezová ocel
hmotnost: 410 g


3 x golfový míček

průměr: 42.7 mm
hmotnost: 44 g (+/- 0,5 g)
počet vrstev: 2
komprese: 80-90
materiál: syntetická pryž
barva: bílá

Domácí patovací koberec v délce 3 metrů pro trénink i zábavu! Cvičte na umělém greenu s 2 jamkami doma nebo v kanceláři!. Správní golfisté trénují v každé volné chvilce, ať už pro zlepšení formy či pro zábavu! A právě od toho tu je patovací koberec inSPORTline Depique! Rozložte tento třímetrový kus umělého trávníku v kanceláři či obýváku a jste připraveni k akci! K nácviku vám poslouží hned 2 jamky na vyvýšeném konci koberce. Gumový podklad dobře sedne na podlahu, zatímco umělá tráva pěkně imituje povrch opravdového greenu. A jelikož je celková šířka koberce 50 cm, bude mít dostatek prostoru k doklepnutí míčku.Patovací koberec tu není od toho aby green do detailu napodoboval, ale abyste si i na malém prostoru mohli zahrát svůj oblíbený sport! Navíc můžete zapojit také děti nebo přátele. V každém případě budete neustále pracovat na své technice a možná si i zlepšíte hendikep! Jakmile budete s tréninkem hotovi, stačí koberec zase srolovat a bezpečně uložit.Technický popis:


skvělá pomůcka pro trénink patování doma či v kanceláři
přenosný koberec, který kdekoliv jednoduše rozložíte
vyvýšení v oblasti jamky
2 jamky a jedna vlaječka pro označení
umělá tráva imituje golfový green
délka: 300 cm
šířka: 50 cm
tloušťka pěnové podložky: 8 mm / 30 mm (základna)
výška umělé trávy: 10 mm (hrací plocha) / 30 mm (okraje)
míček ani golfová hůl nejsou součástí balení

Dlouhý patovací koberec se znázorněním vzdáleností a úhlů pro doklepnutí míčku! Trénujte v každé volné chvíli doma či v kanceláři!. Chcete si potrénovat své golfové dovednosti, i když zrovna nemáte čas vyrazit na nejbližší golfové hřiště? Zkuste patovací koberec inSPORTline Teramar, který využijete jak doma, tak v kanceláři!

Na délku měří 300 cm a díky protiskluzové úpravě na spodní straně dobře drží i na hladkých površích. Nylonový povrch se nijak neliší od standardních koberců.

Jako cíl při tréninku můžete použít jeden ze tří vyznačených bodů na koncové straně koberce. Při tréninku vám pomůže také označení vzdálenosti a znázornění úhlů odpalu.

Patovací koberec tu není od toho aby green do detailu napodoboval, ale abyste si i na malém prostoru mohli zahrát svůj oblíbený sport! Navíc můžete zapojit také děti nebo přátele.

V každém případě budete neustále pracovat na své technice a možná si i zlepšíte hendikep! Jakmile budete s tréninkem hotovi, stačí koberec zase srolovat a bezpečně uložit.Technický popis:


patovací koberec se znázorněním vzdálenosti a úhlu odpalu
protiskluzová gumová podložka
je možné ho jednoduše srolovat a přenášet
délka: 300 cm
šířka: 50 cm
tloušťka: 35 mm
materiál: 100 % nylon
míček ani golfová hůl nejsou součástí balení

Puttingmat je prémiová tréninková podložka, která simuluje skutečné podmínky hry golfu. Rolovací podložka pomáhá zlepšit pocit a konzistenci při úderech a je výborná jako dárek, nebo na zábavu s přáteli a rodinou. 80X237 cm.
Země původu : Čína
Rozměry : 80 x 237 cm
Barva : Zelená
Délka : 237 cm

Osobní monitor pro golfisty je praktickým společníkem, který pomáhá zlepšovat techniku. Monitor je charakteristický nízkou hmotností a kompaktními rozměry, díky čemuž je snadno přenosný. Disponuje jednoduchým a intuitivním ovládáním a je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru.
Pokud vezmeme v úvahu faktory týkající se přesnosti údajů, uživatelské přívětivosti, funkcí, přenosnosti, ceny a metrik, tento monitor patří mezi nejlepší monitory na trhu. Ve srovnání s jinými osobními monitory je jeho přesnost bezkonkurenční - nikdy nedosáhla hodnocení nižší než 90 %.
Pomocí speciální technologie se iPhone či iPad promění na golfový monitor s videem, což umožňuje golfistům analyzovat každý pohyb a techniku ​​hry.
Všechna data se automaticky ukládají do aplikace. V této aplikaci je možné sledovat a porovnávat údaje a natočené videa. Aplikace také nabízí zábavné funkce jako jsou například hry.
 
Měřené/sledované údaje:

Rychlost míčku
Club Head
Carry
Launch
Backspin
Vzdálenost
Launch Angle
Club Speed

Barva podle výrobce : Černá
Navrženo v : USA
Barva : Černá
Kompatibilní s : iOS
Země původu : Čína

Tréninková podložka pro turning a chipping. Můžete cvičit se všemi různými golfovými holemi, driverem, železy, wedgemi, fairwayovými dřevami a hybridními golfovými holemi.

Vhodné pro vnitřní i venkovní použití
1 délka umělé trávy 15 mm
5 míst na umístění plastového odpaliště

Rozměry : 63,5 x 33 cm
Barva podle výrobce : Green
Varianta : Single Turf
Země původu : Čína
Barva : Zelená

Tréninková podložka se 2 různými výškami umělé trávy. Můžete cvičit se všemi různými golfovými holemi, driverem, železy, wedgemi, fairwayovými dřevami a hybridními golfovými holemi.

Vhodné pro vnitřní i venkovní použití
2 délky trávy, jak fairway, tak krátká tráva s plastovými odpališti
5 míst na umístění plastového odpaliště

Varianta : Duo Turf
Barva : Zelená
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Green
Rozměry : 63,5 x 33 cm

Golf Tech CS2 Putting Mat 2146 CZK  -18% 
Zlepšete své dovednosti! S touto vysoce kvalitní podložkou můžete trénovat své putty ještě efektivněji!
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Green
Barva : Zelená

Vysoce kvalitní podložka s liniemi zarovnání, které vám pomáhají zlepšit vaši kontrolu nad míčkem. Gumová spodní strana drží podložku na svém místě. Vyplepšete své putty, pocit a vzdálenost.
Země původu : Čína
Délka : 400 cm