Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Široký patvovací koberec s nastavitelným úhlem vyvýšení a kompletním příslušenstvím! Vyniká také postranním žlábkem pro navracení míčků!. Chcete trénovat golf častěji a důkladně? S patovacím kobercem inSPORTline Lobregat to nebude žádný problém! Díky unikátní nastavitelné základně si sami určíte, jaký bude mít vyvýšení umělého greenu úhel - v základně jsou dokonce zabudované vodováhy!

Jamky s průměrem 10 a 8 cm lze natočit podle potřeby a obě navíc vedou do postranního žlábku, který po každém úspěšném úderu vrátí míček zpět na místo odpalu. Koberec je široký 50 cm a téměř tři metry dlouhý. V balení navíc najdete i standardní patovací hůl a tři golfové míčky. Hůl pak můžete postavit do praktického držáku, zatímco míčky na vás budou čekat v jamkách pro úschovu.

Patovací koberec tu není od toho aby green do detailu napodoboval, ale abyste si i na malém prostoru mohli zahrát svůj oblíbený sport! Navíc můžete zapojit také děti nebo přátele. V každém případě budete neustále pracovat na své technice a možná si i zlepšíte hendikep!

Jakmile budete s tréninkem hotovi, stačí koberec zase srolovat a bezpečně uložit.Technický popis:


skvělá pomůcka pro trénink patování doma či v kanceláři
koberec lze jednoduše srolovat
nastavitelný sklon vyvýšení
rotační jamky
obě jamky jsou propojeny se žlábkem, který vyvede míček zpět na odpalovací místo
otvor pro bezpečné odložení patovací hole
6 odkládacích jamek pro golfové míčky
umělá tráva imituje golfový green
součástí balení patovací hůl + míčky
koberec se sestavuje bez použití jakýchkoliv nástrojů
Sada obsahuje:


1 x základna


délka: 51 cm
šířka: 53 cm


1 x patovací koberec

délka: 285 cm
šířka: 50 cm
průměr jamky: 10 cm, 8 cm
horní část koberce je třeba přilepit


1 x patovací hůl

typ hole: putter
typ hlavy: blade
loft: 3°
lie: 71°
délka: 86 cm
materiál: nerezová ocel
hmotnost: 410 g


3 x golfový míček

průměr: 42.7 mm
hmotnost: 44 g (+/- 0,5 g)
počet vrstev: 2
komprese: 80-90
materiál: syntetická pryž
barva: bílá

Nepravidelně tvarovaný patovací koberec se cvičnými jamkami i překážkami! Trénujte v každé volné chvíli doma či v kanceláři!. Špatné počasí, daleká cesta na nejbližší golfové hřiště, nebo prostě málo času? Žádný problém! S patovacím kobercem inSPORTline Elpit potrénujete přímo doma nebo v kanceláři! Na délku měří koberec 275 cm.

Díky protiskluzové podložce drží i na hladkém povrchu, zatímco jeho nepravidelný tvar a umělá tráva efektivně napodobují golfový green. Se šířkou 95 cm máte navíc dostatek prostoru pro hledání té správné polohy k úderu. Kromě 3 cvičných jamek zde najdete i 2 překážky ("bunkery") se kterými můžete trénovat problematické dopravení míčku do jamky!Patovací koberec tu není od toho aby green do detailu napodoboval, ale abyste si i na malém prostoru mohli zahrát svůj oblíbený sport! Navíc můžete zapojit také děti nebo přátele.

V každém případě budete neustále pracovat na své technice a možná si i zlepšíte hendikep! Jakmile budete s tréninkem hotovi, stačí koberec zase srolovat a bezpečně uložit.Technický popis:


nepravidelně tvarovaný patovací koberec pro trénink v domácím prostředí
protiskluzová gumová podložka
3 cvičné jamky a jedna vlaječka pro označení
2 otvory pro simulaci hry z "bunkeru"
umělý povrch imituje golfový green
je možné ho jednoduše srolovat a přenášet
délka: 275 cm
šířka: 90 cm
míček ani golfová hůl nejsou součástí balení

Domácí patovací koberec v délce 3 metrů pro trénink i zábavu! Cvičte na umělém greenu s 2 jamkami doma nebo v kanceláři!. Správní golfisté trénují v každé volné chvilce, ať už pro zlepšení formy či pro zábavu! A právě od toho tu je patovací koberec inSPORTline Depique! Rozložte tento třímetrový kus umělého trávníku v kanceláři či obýváku a jste připraveni k akci! K nácviku vám poslouží hned 2 jamky na vyvýšeném konci koberce. Gumový podklad dobře sedne na podlahu, zatímco umělá tráva pěkně imituje povrch opravdového greenu. A jelikož je celková šířka koberce 50 cm, bude mít dostatek prostoru k doklepnutí míčku.Patovací koberec tu není od toho aby green do detailu napodoboval, ale abyste si i na malém prostoru mohli zahrát svůj oblíbený sport! Navíc můžete zapojit také děti nebo přátele. V každém případě budete neustále pracovat na své technice a možná si i zlepšíte hendikep! Jakmile budete s tréninkem hotovi, stačí koberec zase srolovat a bezpečně uložit.Technický popis:


skvělá pomůcka pro trénink patování doma či v kanceláři
přenosný koberec, který kdekoliv jednoduše rozložíte
vyvýšení v oblasti jamky
2 jamky a jedna vlaječka pro označení
umělá tráva imituje golfový green
délka: 300 cm
šířka: 50 cm
tloušťka pěnové podložky: 8 mm / 30 mm (základna)
výška umělé trávy: 10 mm (hrací plocha) / 30 mm (okraje)
míček ani golfová hůl nejsou součástí balení

Dlouhý patovací koberec se znázorněním vzdáleností a úhlů pro doklepnutí míčku! Trénujte v každé volné chvíli doma či v kanceláři!. Chcete si potrénovat své golfové dovednosti, i když zrovna nemáte čas vyrazit na nejbližší golfové hřiště? Zkuste patovací koberec inSPORTline Teramar, který využijete jak doma, tak v kanceláři!

Na délku měří 300 cm a díky protiskluzové úpravě na spodní straně dobře drží i na hladkých površích. Nylonový povrch se nijak neliší od standardních koberců.

Jako cíl při tréninku můžete použít jeden ze tří vyznačených bodů na koncové straně koberce. Při tréninku vám pomůže také označení vzdálenosti a znázornění úhlů odpalu.

Patovací koberec tu není od toho aby green do detailu napodoboval, ale abyste si i na malém prostoru mohli zahrát svůj oblíbený sport! Navíc můžete zapojit také děti nebo přátele.

V každém případě budete neustále pracovat na své technice a možná si i zlepšíte hendikep! Jakmile budete s tréninkem hotovi, stačí koberec zase srolovat a bezpečně uložit.Technický popis:


patovací koberec se znázorněním vzdálenosti a úhlu odpalu
protiskluzová gumová podložka
je možné ho jednoduše srolovat a přenášet
délka: 300 cm
šířka: 50 cm
tloušťka: 35 mm
materiál: 100 % nylon
míček ani golfová hůl nejsou součástí balení

Dual Practice Mat nabízí ultra realistický trénink ve vaší vlastní zahradě. Dvojitá podložka obsahuje fairway pás a tlustý pás s ultra realistickou syntetickou trávou. Podložka je ideální pro trénink s woods i irons. V kombinaci s golfovou sítí Deluxe Golf Practice Net (prodává se samostatně) můžete mít ve své vlastní zahradě kompletní cvičnou plochu. Rohož má pryžovou základnu, která ji bezpečně drží na zemi.

Těžká cvičební podložka
Pravidelná a extra dlouhá tráva pro realismus

Délka : 62,5 cm
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Green
Rozměry : 62,5 x 33,5 cm
Barva : Zelená

Wellputt Mat 3M/10FT Green 3200 CZK  -11% 
Nejlepší patovací podložka vůbec, schválená světoznámým trenérem Cameronem McCormickem. Patovací podložky Wellputt Mats, které používají nejlepší světoví profesionální hráči, jsou vědecky nejpřesnější při reprodukci skutečného trávníku. Jejich patentovaný design a rychlost byly testovány našimi inženýry a trenérem Cameronem McCormickem, aby se z vás stal expert na patování. Trénink cílení a kontroly rychlostiVíce než 50 cvičeníAplikace Wellputt pro iOS a AndroidTréninkový manuál (anglická a francouzská verze) s více než 50 cvičeními je součástí podložky
Délka : 300 cm
Barva podle výrobce : Green
Rozměry : 50 x 300 cm
Barva : Zelená
Země původu : Čína
Hmotnost : 2000 g

The Leadbetter chipping net is the perfect way for players to practice and improve their short game.

Easily assembled, the pop-up construction means the chipping net is ready to use in seconds and is suitable for indoor or outdoor use.
The chipping net can be used with practice balls or regular golf balls and folds into a compact carrying case for easy transportation.

Features:

3 target rings to help players gauge accuracy
Carry bag for easy storage
Easy to assemble and to take down
Suitable for indoor and outdoor use
Works with practice and regular golf balls

Země původu : Čína

Tréninkový set golfových míčků v síťce s kapsami na suchý zip. Vlastnosti: Obsahuje: 12 žlutých pěnových míčků, ideálních pro cvičení v interiéru a 20 bílých plastových míčků pro venkovní použití. Snížená hmotnost.
Země původu : Čína

Trénujte lepší, delší odpaly. Vylepšete svou techniku.
Barva : Zelená
Země původu : Čína
Barva : Černá

Síť s terčem, průměr 50cm. Díky samoroztahovací konstrukci se tato síť dá rychle a snadno postavit. Vhodná do interiéru i exteriéru.
Barva : Černá
Země původu : Čína